vervfantie^i L I T I E berichten P. VISSER ZN 0P VAKANTIE? STUUR EEN KAARTJE NAAR DE POLITIE! Peter Dirk van Kranenburg BROUWER DE KONING Mi™ deHaij van der Wende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Karel Metselaar Rodilene Alob i*t t UITVAARTVERZORGING VS Hart van Holland 18 juni 2003 Familieberichten Geven hierbij kennis van hun voorgenomen huwelijk op: VRIJDAG 18 JULI 2003 TE NAIVASHA IN KENIA ADRES: P.O. BOX 1892 Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 GEZOCHT: Waddinxveen Boskoop Zevenhuizen e N e i t houdt Nederland warm NEFIT tjii ii serv Dorpsstraat 167 - 2761 AR Zevenhuizen Tel. 0180 - 631206 E-mail: info@visserverwarming.nl HE.1 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl EN De leegte blijft, het verdriet oneindig groot, maar hartverwarmend was de aanwezigheid van zo velen, de kaarten, bezoeken en telefoontjes bij het afscheid van mijn geliefde man, vader en schoonvader Dat alles heeft diepe indruk op ons gemaakt, bedankt dat u in deze donkere dagen óns zo gesteund heeft. Uit aller naam: J.M. van Kranenburg-Keyzer Zevenhuizen, juni 2003 ttHIS UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 "AG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uilvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindseweg 50 - 2665 KE Blefswfjk sedert I962 Uitvaartleider: de heer H.J. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeiing - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. mensen die hun bloed willen geven om anderen te redden! Meld je aan als bloeddonor. Bel gratis 0800 - BLOEDBANK (0800 - 256332265) Jeanne Matze-Konh Marian v.d. Bogerd-Kmd Inbraak in woning: Op klaarlichte dag van woensdag 11 juni werd er ingebroken in een woning aan de Peuleyen. Om binnen te komen werd een raampje opengebroken. Uit de woning werd een gouden ketting en een fotocamera gesto len. De politie stelt een nader onderzoek in. Inbraak in woning: Op klaarlichte dag van woensdag 11 juni werd er ingebroken in een woning aan de Peuleyen. Om binnen te komen werd een raampje opengebroken. Uit de woning werd een gouden ketting en een fotocamera gesto len. De politie stelt een nader onderzoek in. Doorgereden blijkt misverstand: Vorige week verspreidde Politie Hollands Midden het bericht van een automobiliste die, na een aan rijding op de Kanaaldijk, dinsdag avond 3 juni, zou zijn doorgereden. Een 20-jarige vrouw op de fiets liep daarbij een lichte hersenschudding op en de politie verzocht de onbe kend gebleven partij contact op te nemen. Naar aanleiding van mediaberich ten meldde de 31-jarige automobi liste zich. Het blijkt om een misver stand te gaan. Na het ongeval parkeerde de vrouw de auto even op een nabijgelegen terrein, waar na zij lopend naar de locatie van het ongeval terugging. Toen ze daar aankwam zag ze nog net hoe omstanders en het slachtoffer de plaats verlieten. Het slachtoffer was in de veronderstelling dat de automobiliste weg was. De politie heeft de twee met elkaar in contact gebracht. Zij zullen onderling even tuele schade regelen. Van een aan gifte wegens het doorrijden na een ongeval is geen sprake. Auto-inbraken: Afgelopen week is er in 16 auto's ibgebroken of deed men een poging daartoe. De buit, die in de meeste gevallen zichtbaar in de auto was achtergelaten, be stond uit radio's, cd-spelers, gsm's en draagbare computers. In alle ge vallen was er ook schade aan de voertuigen. Alcoholverbod: Met ingang van 12 juni is het alcoholverbod van kracht geworden. Dit houdt in dat in Waddinxveen in de volgende ge bieden op straat geen alcoholhou dende drank gedronken mag wor den of dat men geopende verpakkingen met alcoholhouden de drank bij zich mag hebben. De gebieden zijn: Zonnehof, Winkel centrum Zuidpias, Raadhuisplein, Zuidkade vanaf de Zuidkadering tot en met de Nesse, Kerkweg-Oost vanaf de hefbrug tot en met de kruising Kanaalstraat/Juliana van Stolberglaan, winkelcentrum Passa ge en Warnaarplantsoen. Het ver bod strekt zich uit tot een straal van 200 meter rondom deze gebie den. Het verbod geldt ook voor de portieken en hallen van de flats die in deze gebieden liggen. De politie zal stringent controleren. Op over treding van het verbod staat een boete van 40,-. Aanrijding: Een man uit Rotterdam verleende op zaterdag 14 juni rond 17.35 uur op een kruising in de Bre- deweg geen voorrang aan een 36- jarige automobilist uit Schiedam. Bij de aanrijding die volgde liep de man uit Rotterdam letsel op aan borst, nek en rug. Hij werd overge bracht naar het Groene Hart Zie kenhuis in Gouda. Inbraak in woningln de ochtend van woensdag 11 juni werd er in gebroken in een woning aan de Snijdewijklaan. Om binnen te komen werd een raam opengebro ken. Uit de woning werd geld ge stolen. De politie stelt een nader onderzoek in. Geluidsoverlast: Een 42-jarige Bos koper werd donderdag 12 juni aan gehouden voor het veroorzaken van geluidsoverlast. De man wei gerde elke medewerking en dreig de de radio van drie hoog op het hoofd van een politieagent te gooien. Na zijn aanhouding bleek dat de man nog een gevangenis straf van 4 maanden moest uitzit ten. Auto-inbraken: Deze week werd in 12 auto's ingebroken of werd er een poging toe gedaan. De buit, zoals meetal zichtbaar in de auto aanwezig, bestond uit radio's, cd- wisselaars en draagbare computers. Inbraak in woningln de ochtend van woensdag 11 juni werd er in gebroken in een woning aan de Snijdewijklaan. Om binnen te komen werd een raam opengebro ken. Uit de woning werd geld ge stolen. De politie stelt een nader onderzoek in. Onder invloed rijden: De politie hield op donderdag 12 juni rond 00.45 uur op de Swanlaweg een 58- jarige automobilist uit Nieuwer- kerk aan den IJssel aan. De man verkeerde onder invloed van alco hol. De uitslag van de ademanalyse was 335 ug/l. limiet 220 ug/l.) De politie maakt proces-verbaal tegen de verdachte op. World Vision k heb je nodig Eigenlijk weet je wel hoe mijn leven eruit ziet. Als je 80 cent per dag kunt missen, kun je mijn leven veranderen. De vakantietijd is aangebroken. Veel mensen zullen voor langere tijd hun woning onbewoond achterlaten als zij van vakantie ge nieten. Ook tijdens afwezigheid van de bewoners wil de politie voor de mensen klaar staan door een oogje in het zeil te houden. Wan neer vakantiegangers zich met een afwezigheidskaart afmelden, zal de politie een aantal maal de wo ning bezoeken en controleren. Bij onregelmatigheden of bijzonder heden wordt een contactpersoon gewaarschuwd. Door een afwezig heidsmelding in te vullen, kunnen mensen aangeven van deze service gebruik te willen maken. Natuurlijk kan iedereen zelf ook al een paar eenvoudige maatregelen treffen. Het is het beste om, ook als er niemand thuis is, de woning er 'bewoond' uit te laten zien. Dat de bewoners weg zijn, mogen familie en buren best weten. Maar het is onverstandig de inbreker op een idee te brengen. Wanneer toch al een afspraak wordt gemaakt voor het water geven van de planten of het verzorgen van huisdieren, kan die kennis meteen gevraagd wor den de brievenbus te legen. De post kan het beste worden opge stapeld op een plaats die vanaf bui ten niet te zien is. Een lamp met een tijdschakelaar wekt 's avonds de indruk dat er mensen thuis zijn. Verder kan het voor een inbreker heel makkelijk zijn in te klimmen als de rolcontainer of de ladder al min of meer klaar staan. Om zo min mogelijk gelegenheid te geven, kunnen dergelijke zaken beter worden opgeborgen. En denk ook even aan de telefoonbeantwoor- der. Voor bellers met minder goede bedoelingen kan de mededeling dat de familie de komende weken op vakantie is, een prachtige uitno diging zijn. De politie wil er met dit project toe bijdragen dat vakantie gangers bij terugkomst alles weer in goede orde aantreffen. Op het politibureau is een folder te krijgen met tips voor het achterlaten van uw woning tijdens de vakantieperi ode. De Nefït Turbo was de eerste, echte HR-ketel. Heeft u nog zon legendarische Turbo in huis? Dan kunt u hem nü voordelig inruilen voor de nieuwste Nefit EcomLine Excellent HR-ketel met AquaPower, de Beste koop 'volgens de Consumentenbond. Vraag ons naar de actiefolder. W ij adviseren Sanquin Bloedbank www.sanquln.nl Hart van Holland Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl www.hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij' behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3