LITI E BERICHTEN INBRAAKBEVEILIGING! scholieren/studenten Jopie van Velde-Bosman BROUWER DE KONING deHaij vand e r We nde Probleemoplossers voor het bedrijfsleven UITVAARTVERZORGING ijl MAAKT HET INGUATEMALA "^HENGST {°UECTE maag lever Hart van Holland 2 juli 2003 Fami lieberichten Üf t Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 DARM STICHTING Waddinxveen Alarmsystemen incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen Juiianaweg 49 - 2752 BD Moerkapelle tel. 079-5933656 fax 079-5932349 Moderne trostomatenkwekerij zoekt fanatieke, actieve en gemotiveerde die veel uren willen maken. Min. leeftijd 16 jaar Bel naar: Vincent van Winden: 06-53387065 of Wilfred van Winden: 06-53387102 C.G. van Winden BV Knibbelweg 9d 2761 JB Zevenhuizen Zevenhuizen Zevenhuizen/Boskoop/ Waddinxveen 29.000 exemplaren I ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl 30 september 1934 8 mei 2003 Wij hebben het als een geweldige warmte ervaren, te voelen dat ma niet alleen bij ons zo geliefd was. - Heel erg bedankt voor de troost en aandacht in welke vorm dan ook. de kinderen van Jopie Moerkapelle, juni 2003 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhui zen-Moe rkapelle, TEL. 0180-328094 MO EN NACHT DIRECTE HUU> NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Jeanne Matze-Koch Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening rot in het kleinste detail Hoekoindseweg 50 - 2665 KE Blefswijk Marian v.d. Bogerd-Kind sedert 1962 Uitvaartleider: de heer H.J. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. !r, "aam is Margarita Calabay en ze woont in Crearte. Zij is een expert ]haar denKen z'j geeft de traditionele weefkunst van de Maya's door aan I lttitai;:i° .?rs: Door aan de eeuwenoude technieken vast te houden en -ertijd in te spelen op de wensen van de huidige markt dragen 'ta en haar dochters bij aan de belangrijkste textieltraditie van En zo creëren ze ook een inkomen voor zichzelf en hun fami- ^aakt7'°0r .van de Potige handgeweven sjaals, die door hen ge- iinvbqi^y,n'staat 'n c'e zomerfolder van Fair Trade. De sjaals zijn te koop veel Wereldwinkels. l l'daa^Ui2en~Moer'<apelle - In de lW,,er Darmweek van 15 tot je M.: Juni vond de collecte van jPlaats rf* bever Darm Stichting !hbeHre °Pbrer|gst in Zevenhui- lle £7r0Ke9 743,04, in Moerka- IWorH LGevers en collectan- hijdran bec|ankt voor ien bjiljoen Nederlanders J9elmatig buikklachten, eding kan een oorzaak zijn, maar niet zelden is er echt iets mis van binnen. Soms duurt het jaren eer de doktoren uitvinden wat er dan precies aan de hand is. Bij de Maag Lever Darm Stichting kunt u altijd terecht voor goede raad. Heeft men de collectant ge mist, dan kan er een bijdrage ge stort worden op giro 2737 t.n.v. Maag Lever Darm Stichting te Nieuwegein. Voor vragen over de spijsvertering: 0900-2025625 0,20 p/m). Inbraak: Tussen dinsdag 24 juni 19.00 uur en 25 juni 00.30 uur is in gebroken bij een bedrijf aan de Willem de Zwijgerlaan. Er is ver moedelijk sprake van meerdere da ders. Uit het bedrijf zijn drie com puterkasten ontvreemd. De daders zijn binnen gekomen via een open gebroken klapraam aan de zijkant van het pand. De politie heeft de zaak in onderzoek. Portemonnee uit school gestolen: In een school aan de Jacob Catslaan werd een portemonnee uit een tas gestolen. Een van de leerkrachten zag een onbekende jongen voor de school staan en een ander in het leslokaal. Deze rende door de school en kwam naar buiten. Op de vraag wat hij daar deed werd ge antwoord dat ze iemand iets had den gevraagd. Daarop verdwenen beiden snel op de fiets. Eenmaal in het leslokaal ontdekte de leer kracht dat haar portemonnee was verdwenen. Aanrijding: Bij de Goudse Poort waren een bestelauto een trekker met oplegger bij een aanrijding be trokken. Het ongeval gebeurde doordat de bestuurder van de be stelbus niet voldoende rechts hield en nagenoeg frontaal op de tege moetkomende trekker met opleg ger reed. Beide voertuigen liepen aanzienlijke schade op. Tassenrollerij: In een winkel in de Passage werd een vrouw het slacht offer van tassenrollerij. Zij had haar tas met daarin haar portemonnee in het winkelwagentje gezet. Toen zij bij de kassa kwam, bleek dat ie mand in een onbewaakt ogenblik haar portemonnee uit haar tas had gehaald. Tip: houd tas bij u, niet in of aan het wagentje hangen. In een kantoor aan de Stations straat heeft een insluiper een por temonnee en een gsm uit een rug tas weggenomen. De tas stond onbewaakt in een ruimte die voor iedereen toegankelijk was. Aanrijding: Op de kruising Brede- weg met de Plasweg vond een aan rijding plaats tussen een bestelauto en een bromfiets. De bestuurder van de bestelauto kwam van de Plasweg en verleende geen voor rang aan de bromfietsbestuurster die over de Bredeweg reed. De bromfietsser liep lichte verwondin gen aan een hand op en moest voor behandeling naar het zieken huis. Tegen de bestuurder van de bestelauto wordt procesverbaal op gemaakt. Brommerongeval: Op de Oostpol derweg ging door onbekende oor zaak een bromfietser onderuit en kwam ten val. De man liep daarbij enige schaafwonden op en is voor alle zekerheid voor onderzoek naar het ziekenhuis overgebracht. Openbare dronkenschap: Op de Nesse bleek een jonge man aanstal ten te maken om met zijn brommer te gaan rijden, maar de knul was zo ladderzat dat hij nauwelijks op zijn benen kon staan. Hem werd een rij verbod opgelegd. Ook op de Zuia- plashof had koning alcohol toege slagen. Daar werd een man kruipend op weg naar huis aange troffen. Beide kregen een boete van 23,- wegens openbare dron kenschap. Brommer gestolen: Vanaf de Noordkade werd op onbekende wijze een bromfiets gestolen. De brommer, een zwarte Kymco, stond op het stuurslot en was met een ka- belslot aan een trapleuning vastge zet. Inmiddels zijn daarvoor drie Waddinxveense jongeren aange houden, die op de brommer reden. Onderzoek moet helderheid ver schaffen wie de werkelijke dief is geweest. De bromfiets is terug naar de eigenaar. Auto in brand: Op de rijksweg 12 is door onbekende oorzaak een auto in brand geraakt. De brandweer moest er aan te pas komen om het vuur te doven. De auto raakte zwaar beschadigd en moest wor den afgesleept. WinkeldiefstalUit een winkel in de Passage werd een fotocamera met bijbehorende lens ontvreemd. In de winkel kwamen drie mannen, waarvan er een doorliep naar de studio. Hij werd daar weggestuurd maar blijkbaar had hij toch kans gezien om de camera ongezien weg te nemen. Diefstal en meer: In een winkel in de Dorpstraat bleek een man veel interesse te hebben voor een dure fiets. Hij vroeg of men de fiets van het rek wilde halen, zodat hij hem beter kon bekijken. Voor men wist wat er gebeurde was de man al met de fiets uit de winkel verdwe nen. Een werknemer meende de man van vroeger te kennen en ging op onderzoek uit. Hij wist naam en verblijfplaats van de man de achterhalen. Deze is daarop aange houden. De fiets had hij bij een kennis ondergebracht. Lopende het onderzoek bleek dat de man bij een verhuurbedrijf in Waddinxveen een trilplaat had gehuurd. Bij de politie in Nieuwerkerk aan den IJs sel had hij aangifte gedaan dat deze trilplaat uit zijn auto was ge stolen. Dit bleek dus een valse aan gifte te zijn, want hij had de tril plaat nog, maar wilde deze te gelde maken. Fiets en trilplaat zijn terecht en tegen de man, een 34-ja- rige inwoner van Moordrecht wordt procesverbaal opgemaakt ter zake diefstal van de fiets, ver duistering van de trilplaat en het doen van valse aangifte. Inbraak woning: Op dinsdag 24 juni tussen 00.30 uur en 07.30 uur heeft er een inbraak in een woning plaatsgevonden aan de Wilgen laan. Toegang tot de woning werd verschaft door middel van gaatjes- boren in de deur aan de achterzijde van de woning. Weggenomen werd een TV en van de oprit werd een personenauto weggenomen. Eenzijdig ongeval met letsel: Op woensdag 25 juni omstreeks 16.50 uur vond er een eenzijdig ongeval plaats op de Kanaaldijk. Een 53-ja- rige bestuurster uit Waddinxveen reed door nog onbekende oorzaak tegen een boom welke aan de rechterzijde van de weg stond. De vrouw is met inwendig letsel over gebracht naar het Groene Hartzie kenhuis te Gouda. Aanhouding na babbeltruc: De po litie heeft op woensdagavond 18 juni een 31-jarige man uit Rotter dam aangehouden op verdenking van diefstal c.q. oplichting. De ver dachte zou die avond in de omge ving Schoolstraat/Rozenstraat/Be- goniaplatsoen geprobeerd hebben met een smoes of een babbeltruc in woningen binnen te komen. Na een melding kon de Rotterdammer naar aanleiding van het opgegeven signalement op de Rozenstraat worden aangehouden. Bij de aan houding gaf de verdachte boven dien een valse naam op. Uit onder zoek bleek dat de verdachte in de maand juni in Boskoop, Zevenhui zen en Waddinxveen op dergelijke wijze in woningen wist binnen te komen en geld wist te stelen. Ook in de omgeving van zijn woon plaats zou de verdachte bewoners hebben bestolen. De verdachte is na verhoor in verzekeringgesteld. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl www.hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3