Waar kunt u ons vinden? Natuurlijk, Sporten! uJtecks? MEER INFO OVER ZWEM-, EN FITNESSMOGELIJKHEDEN TEL. 0180 Aerobics bij de Koommolen Uw eigen zwembad bij Conferentieruimte 't Graanhuys pagina 4 moment op dinsdag en donderdag ook tussen de mid dag komen trainen. Op die dagen zijn wij van 09-00 uur tot 22.00 uur open!!! De nieuwe openingstijden bij Wellness Centre Corpoforte zijn dan; Maandag 09-00 tot 13.00 uur 16.00 tot 22.00 uur Dinsdag 09.00 tot 22.00 uur* Woensdag 09-00 tot 13-00 uur 16.00 tot 22.00 uur Donderdag 09-00 tot 22.00 uur* Vrijdag 09 00 tot 13.00 uur 16.00 tot 22.00 uur Zaterdag 09-00 tot 14.00 uur Zondag 09.00 tot 14.00 uur tot 1 sept. als op de andere doordeweekse dagen! In september zal Wellness Centre Corpoforte gaan starten met Aerobics lessen, deze lessen zullen in blokken van twee uur gehouden worden. U wordt gedurende de aerobics activiteit begeleid door onze professionele instructrice Marion van der Berg, die u de bewegingen aanleert en er voor zorgt dat u gericht bezig bent met het verbeteren van uw lichamelijke conditie. Marion is voor veel mensen in Zevenhuizen een oude bekende, wij zijn zeer blij met haar komst. De lessen kunnen variëren van Aerobics, steps, power-yoga tot ontspanningsoefe ningen en streching. Programma na de zomervakantie Ook na de vakantie, vanaf maandag 25 augustus, bieden wij u weer een uitgebreid zwemprogramma aan. Lekker trim-zwemmen of op de maat van de muziek mee doen met aqua-mix. Voor het banen zwemmen, zijn er ook weer volop mogelijkheden. Iedere avond sportief en gezond bezig zijn in uw eigen tempo. Voor de 55+ is er op de donderdag weer het programma 'Meer bewe gen voor ouderen' en voor gezinnen met kleine kin deren is er op woensdag en vrijdag weer het baby, peu ter, kleuter zwemmen. Op donderdagavond kunnen de aanstaande mama's rustig zwemmen in het ver warmde water bij het zwemmen voor zwangeren. Wist u al, dat de Koommolen beschikt ook over een conferentieruimte met een capaciteit tot zo'n 250 bezoekers? Diverse bedrijven maakten al gebruik van deze prachtige zaal waarin alle faciliteiten aanwezig zijn voor bedrijfspresentatie's en -feesten, maar ook voor grotere bruiloften en partijen kunt u daar uitste kend terecht. Informeert u eens bij onze receptie. In de zomer periode heeft Wellness Centre Corpoforte een unieke actie. Als lid van Wellness Centre Cor poforte kunt u geheel gratis gebruik maken van ons buitenbad. Het buitenbad is naast de normale openingstijden door de weeks speciaal voor u geo pend van 20.15 tot 21.30 (in de periode van 7 juli t/m 24 augustus). Kom dus snel langs en maak een afspraak met een van onze professionele instructeurs voor een intake gesprek. Dit gesprek zal samen met een lichamelijke test er voor zorgen dat u gericht met een persoonlijk trainingsschema kunt gaan werken aan een vooraf gesteld doel. Op deze manier traint u op uw eigen niveau en wordt u op een intensieve manier begeleid bij het behalen van uw doel. Heeft u interesse, neem dan contact op met de Koornmolen en laat uw gegevens achter zodat wij u de juiste informatie kunnen doen toekomen. Vanaf 1 september zal Wellness Centre Corpoforte de openingstijden gaan uitbreiden, u kunt vanaf dat Zwembad de Koornmolen Ook in de zomerperiode kunt u in de Koornmolen heer lijk zwemmen. Afhankelijk van het weer, kunt u gebruik maken van het buiten- of binnenbad. Er is steeds één van de twee baden open voor recreatief gebruik. Bij mooi weer kunt u ook genieten van ons geheel ver nieuwde terras met ligstoelen, waarin u lekker van de zon kunt genieten onder het genot van een kopje koffie of een heerlijk ijsje. Elke dag is het bad geopend, maan dag t/m vrijdag van 10.30 tot 20.00 uur en op zater dag/zondag van 10.30 tot 17.00 uur. De Koornmolen Tweemanspolder 6a 2761 ED Zevenhuizen JÊÊjj^ jMj info@koornmolen.nl www.koornmolen.nl SSf de koornmolen Routebeschrijving: Komend via de A20. de afslag 17 'Nieuwerkerk/ Zeven huizen' nemen en h^ de stoplichten bovenaan rechtsaf de N219 oprijden, deze weg Wijven volgen (heel eind) tot de tweede stoplichten, daar direct linksaf.* Via de Al 2 afslag 9 'Zevenhuizen' nemen onderaan de afslag rechtsaf richting Zevenhuizen (N219) na het Texa co benzinestation bij de stoplichten rechtsaf,* Nieuwerkerk a/d IJssel 0 UJieckse I Witt' Zevenhuizen de Opril in en rechtdoor, het verlengde hiervan is de Tweemanspolder, wanneer u deze weg een tijdje volgt ziet u aan uw rechtkant bungalows, daarna een groot gebouw en een bord van Landal GreenParks 'De Koom molen'. In dit pand is 'Brasserie 't Graanhuys' direct op de hoek gevestigd. Recreatie "parfc de Koommolen Herstel - sport en recreatie training Uftecka Wille Zuideinde Zuidplasweg Q De Koornmolen

Hart van Holland | 2003 | | pagina 12