hart van hollands fotowedstrijd VEEL TROUWE DEELNEMERS BIJ OPEN TOERNOOI TENNISCUB ZEVENHUIZEN DUIVENSPORT AANHOUDINGEN NA ONGEREGELDHEDEN ZOMERSE DIPLOMAZWEMMEN GESLAAGDE AFSCHEIDSAVOND 'T REIGERBOS THTHIÏÏÏÏizEN MOERKAPELLE Hart van Holland 9 juli 2003 pagina 17 apart ver- Zevenhuizen - De Stormvliegers had zaterdag weer twee concour sen. Het jonge duivenseizoen is weer begonnen en dus werden 757 jonge duiven om 13.25 uur gelost in Wetteren, 127- km. Het was een duif van Cees Edeling die zich als eerste, van de vereniging, liet klok ken om 15.10 uur. Zijn snelheid was 72 km/u. De laatste prijsduif was om 15.35 uur thuis. Uitslag: 1. C.P. Edeling, 2-3-4-5. D.C. Brem, 6-7-10-11-14. Joh. Stofberg, 8. C. Nobel, 9. J.S. Heykoop, 12. D.C. den Hertog, 13. L. van Wensem, 15. Andre en Marjan Paul. De 244 oude duiven werden om 8.50 uur gelost in Tours, 586 km. Hier was het N. Koppenaal die een mooie uitslag maakte, zijn eerste duif arriveerde om 17.13 uur. Zijn duif had gemiddeld 70 km/u gevlo gen. Ook op deze vlucht waren de prijzen in een half uur verdiend. Uitslag: 1-2-3-7. N. Koppenaal, 4. D.C. Brem, 5. Michel en Gerrit, 6-9. R. Brands, 8. Jeffry v.d. Haak, 10. Joh. Stofberg, 11. B. Hertog, 12."C.P. Endeling, 13. L. van Wensem, 14. Gebr. Jongenelen, 15. C. Zweere. Ook was er dit weekend een natio naal concours vanuit Barcelona, 1200 km. De duiven werden vrij dagmorgen om 8.00 uur gelost. Hier deed van de vereniging alleen D.C. Brem aan mee en met succes. Zijn eerste duif was zaterdagmor gen om 11.00 uur thuis. In de C.C. Leiden e.o. werd hij eerste en na tionaal zevende. Zevenhuizen - Bij tennisclub Zeven huizen werd van 28 juni tot en met 6 juli het Veerman-ING Bank Open Toernooi plaatsgevonden met 231 inschrijvingen, waarvan een groot aantal trouwe deelnemers. Voor 15 categorieën zijn er 198 wedstrijden gespeeld. Voor dit toernooi mocht gerekend worden op een groot aantal deelnemers uit Zevenhuizen en directe omgeving zoals Moerka- pelle, Waddinxveen en Nieuwer- I kerk aan den IJssel, maar er waren ook deelnemers uit Den Haag, Rot terdam, Delft en Noordwijk. Tim Geers (T.V. Waddinxveen) werkte zich met vlag en wimpel hoor alle wedstrijden heen en be haalde de finale in twee categorie ën, de HE 5 en 6. Opvallend was de prestatie van de 13-jarige Raoul van Mullem (T.C. Zevensprong); hij heed zowel in de enkel als in de dubbel mee en heeft aardig wat volwassenen verslagen, wat hem «n finaleplaats opleverde in de hobbel met zijn partner Nick Ver- bgen lid' Cees Onderwater wist zowel in de heren- als in het ge mengd dubbel de finale te winnen. De toekomst van T.C. Zevenhuizen, Thomas Schmidt en Martijn van der Meer, stonden tegen elkaar in de fi nale HE 7. Bij de dames liet T.C. Zevenhuizen-lid Jannet Eindhoven van zich spreken door in twee cate gorieën de finale te halen. Ondanks twee avonden met regen, waarbij één avond moest worden uitgeweken naar een overdekte tennisgelegenheid, konden alle wedstrijden worden gespeeld. Wel iswaar met een bescheiden zonne tje, maar met enthousiaste toe schouwers, lekker eten en een bijzonder gezellig feest met Itali aans tintje op vrijdag 4 juli was dit jaarlijks terugkerende evenement wederom een groot succes. Het toernooi is zondag 6 juli, na 15 spannende finalewedstrijden, afge sloten met een prijsuitreiking aan de volgende deelnemers: HE 5: Tim Geers - Robin Blanken- stein 6-0 6-0; HD 5: Eric Jan van Daatselaar/Righard den Blaauwen - Alex de Wilt/Ronald Gruppen: 6-0 7-5; HE 6: Tim Geers - Gerben de Groot: 6-1 6-4: HD 6: Raoul van Mullem/Nick Versteegen - Menno Burger/Robin Perik: 6-4, 4-6, 6-3; GD 6: Gerben de Groot/Suzan Zoon - Henk Huisman /Anja Tepper: 6-1 6- 0; DE 6: Marleen Dijkstra - Jannet Eindhoven: 6-2 6-3; HE 7: Thomas Schmidt - Martijn van der Meer: 6-1 6-3: DE 7: Jannet Eindhoven - Liset- te van Santen: 6-2 6-1; HE 7 25+: Theo van Iwaarden - Paul van der Pot: 6-0 4-6 6-2; DD 7 25+: Micheli- ne Manuel/lneke Dekker - Debbie Wrcf c vakantieperiode houdt het Hart van Holland een Wek t - Fotowedstr,Jd'- advpr+l1!3 er ee.n waardebon van 10 euro (te besteden bij de ste ora rrs ,n het Hart van Holland) voor de mooiste, leuk- inq'ejr®PpigSt.?-of juist meest ontroerende foto die die week is tonnirio et"' jlet ,a"een foto's van prachtig natuurschoon en plu' j ,and®n komen in aanmerking, ook de 'vakantie-para de thnicifi- Pech-°nder-weg-foto' dingen mee naar de prijs. En het |0„i,llJV?r? sturen foto's in van de picknick in de tuin en "itstraLn60 .PT3' ^"e foto's zijn welkom, als ze maar iets tocht x3n vakantiegevoel! De inzenders wordt ver- te voorzien van een korte verklarende tekst. Om voor de weekprijs in aanmerking te komen kan men foto's Hnii 6 Penode 4 Jul' en met 22 augustus naar: Hart van !en. Men u °V' fotowedstrijd - Postbus 85 - 2760 AB Zevenhui- tanwL fotos ook inleveren aan ons hin7 ?s: Noordelijke Dwarsweg Ruizen. Horror, otos kunnen gestuurd i 'Qen naar: IPe9Vbe!tanHnd@b0X-nL tolutio met een re C-wn 300 dpi. De niet 'n een Rijn. Dpand geplaatst tekst a be9eleidende Kdho? Worden als II a bestand). ll"orrtte!rsfe winnaar 'ekenW °^9snde week end Smaakt. (als Sandifort/Regina Kleingeld: 0-6 6-2 7-6; HD 7 25+: Cees Onderwater/Eric van der Meer - Rob Poorter/Klaas Verwey: 6-0 6-2; GD 7 25+: Cees en Wilma Onderwa ter - Sjaak Bakker/Heidi Rijkuiter: 6- 1 6-4; DD 8 25+: Linda van Leeu wen/Caroline van der Velden - Dingena Bakker/Thea Vergeer: 6-0 6-2; HD 8 25+: Ton Boudewijn/Jan van Leeuwen - Frans Kreder/Klaas Schmidt: 4-6 6-4 6-2; GD 8 25+: Marja van der Doef/Rob Clerc - Marjon Minnen/Ton Beckers: 6-1 6- 2. (Foto's Tennisclub Zevenhuizen) Zevenhuizen - De politie heeft dins dag 1 juli in de middag vier man nen van 21 (2), 26 en 46 jaar aange houden na ongeregeldheden op een woonwagenkamp aan de Zuid- plasweg. De ongeregeldheden ont stonden nadat rond het middaguur door de gemeente uitvoering werd gegeven aan een afspraak met an dere bewoners van het woonwa genkamp om uit veiligheidsoog punt hun wagen te verplaatsen naar een ander gedeelte van het woonwagenterrein. Richting bewo ners is eerder door de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle duidelijk aangegeven dat gelijktijdig met deze verplaatsing de 'oude' stand plaats zou worden opgeheven. Dit laatste vloeit voort uit de inspan ningsverplichting die de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle richting gemeente Waddinxveen op zich heeft genomen om voor deze be woners - die eerder met hun woon wagens op de woonwagenlocatie aan de Pater Jornaweg te Waddinx veen stonden - drie tijdelijke stand plaatsen aan te leggen. Handha ving van de 'oude' standplaats zou dus leiden tot een niet verant woord geachte uitbreiding van het aantal standplaatsen. Omdat dit laatste niet door alle kampbewoners werd ingezien, werd de uitvoering van werkzaam heden zeer bemoeilijkt. Ook is de politieauto van een aanwezige agent door drie voertuigen van kampbewoners korte tijd ingeslo ten geweest. Op de vrijgekomen plaats werden vervolgens door be woners een caravan en drie voer tuigen geplaatst. In overleg met de gemeente is besloten om de werk zaamheden toch verder op te pak ken, waarna er meer politie-eenhe- den ter plaatse kwamen. Zeven bewoners verzetten zich tegen de politie en dreigden met slagvoor- werpen. Ook voldeed men na twee keer vorderen niet aan een bevel van de politie. De politie wist na waarschuwingen richting bewoners met behulp van pepperspray de rust te laten wederkeren en vier personen aan te houden. Ook wer den twee politiehonden ingezet. Een 21-jarige verdachte is voor ver zorging van een bijtwond aan een arm overgebracht naar het Groene Hartziekenhuis. De verdachten zijn in verzekering gesteld. Tegen alle verdachten wordt proces verbaal opgemaakt. Zevenhuizen - In de afgelopen pe riode hebben 84 kinderen het exa men afgelegd voor de verschillende zwemdiploma's uit meerdere diplo- malijnen. Onder toezicht van W.J. van Yperen, S. Leliveld, M. Hons- horst en C. Schiereck hebben de volgende kinderen het examen met goed gevolg afgelegd: Voor zwemdiploma A, van het zwem ABC, zijn geslaagd Pieter de Geus, Anne Hofman, Dave de Oude, Mark Proper, Benno Eikelen boom, Tamine Kharazini, Geno Redjossente, Kimberly en Dylan Stoutjesdijk, David en Laura Hoog- endoorn, Remco de Bie, Rozemarijn Rouw, Rianne Haagsma, Liza Eind hoven, Stijn Alsemgeest, Jens Blom, Isa Hersbach, Maaike Baas, Jill Kam pers, Luc Peeman, Sverre Sleeuwen- hoek. Mats van Ruler, Teis Parren, Bart Luyten, Menno Hoogendijk, Jessy van Campenhout, Lisanne Heeren, Daan Zantinga, Jelle van Oosterhout, Anne Sinke, Pieter van Veen, Tugkan Yilmaz, Eva en Hugo Eising, Aimee de Graaf, Danny Kempers, Annelies Nelissen, Denise de Bakker, Nadia de Jager, Annelot Treure en Marjolein Vielvoye. Voor het zwemdiploma B, van het zwem ABC, zijn geslaagd Quirine van de Gevel, Sebastiaan Quartel, Thomas den Besten, Marco Fyan, Joel Waasdorp, Maryl Brouwer, Koen Keuzekamp, Stefan van Es, Larissa Twilt, Gijsbert Rouw, Robert Verleun, Demi Vermeulen, Jasmijn van de Spek, Jasper Verhey, Reinier Voskamp, Koen van Soest, Bas van Amerongen, Tim van den Bosch, Laurens Rouw, Matthijs Dekker en Mark Vreeken. Voor het zwemdiploma C, van het zwem ABC, zijn geslaagd Femke Straver en Lisa van den Berg. Voor het zwemdiploma A, van het Groene Hart, zijn geslaagd Kimber ly Vroome, Sterre Hefti, Boyd en Sa- scha Pander, Timo Bos, Floris Moo- nen en Rosanna Braam. Voor het zwemdiploma B, van het Groene Hart, zijn geslaagd Manon Spruit en Berend Kalisvaart. Voor zwemvaardigheid 3 is ge slaagd Bas Borst. Voor diverse stic kers van het snorkeldiploma zijn geslaagd Lara Suyten, Sylvana Twilt, Arietta Hazalebach, Youri Willems, Patricia Polderman, Hielke en Suzanne Hendrikse, Philip Vree- ke en Edwin Pieters. Zevenhuizen - De groepen 8a en 8b namen vrijdag 28 juni officieel afscheid van hun school en beëin digden daarmee hun basisschool periode op 't Reigerbos. Uiteraard ging dit niet ongemerkt voorbij, maar ging het afscheid gepaard met de opvoering van de musical "de Kauwgomgangsters". In de bomvolle nieuwe toneelzaal van Swanla zorgden maar liefst 60 leer lingen voor een spetterende voor stelling. Met veel verve werden dansjes, sketches en liedjes uitge voerd, ook de talrijke tussenstukjes oogstten veel bewondering. Het was dan ook zeer terecht dat alle artiesten aan het eind van de voor stelling een ovationeel applaus ten deel viel. Uiteraard volgde hierna het officiële gedeelte. Na nog maals door directeur mevrouw Elma Jense te zijn gecomplimen teerd met hun toneelspel, werd hen alle succes in hun verdere schoolloopbaan en levenspad ge wenst. Ook het gebruikelijke ca deau (een ingelijste foto) ontbrak niet. Na te zijn toegezongen door alle leerkrachten kwam er een einde aan deze zeer geslaagde af scheidsavond. (foto: Reigerbos)

Hart van Holland | 2003 | | pagina 17