LITI E I TIPS VAN DE POLITIE TEGEN ZAKKEN- OF TASSENR0LLEN Q J Hart van Holland BERICHTEN Dirk Dijkshoorn I 0UDERENREIS DOOR NOORD HOLLAND deHaij v ander Wende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven int UITVAARTVERZORGING - 5216016 079 - 3426070 Ifeii JMt Hart van Holland 9 juli 2003 pagina 3 lieberichten Opbaargelegenheid o.a.: MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Uw verdriet is onze zorg Boskoop Waddinxveen Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd f Telefoon OIO 522 27 00 Enquete iMANTELZORGCAFE 29.000 exemplaren j ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl De Heer is mijn Herder! 'k Heb al wat mij lust; Hij zal mij geleiden naar grazige weiden Hij voert mij al zachtkens Aan waat'ren der rust Dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons is geweest, geven wij u met droefheid kennis van het overlijden van onze zorgzame vader, opa en oude opa in de leeftijd van 79 jaar weduwnaar van Pieternella van Renssen Nieuwerkerk aan den IJssel: A. Reijm-Dijkshoorn M. Reijm Zevenhuizen: G. van der Wouden-Dijkshoorn W. van der Wouden i Nieuwerkerk aan den IJssel: N. Dijkshoorn A. Dijkshoorn-Dorst I Zevenhuizen: D. Dijkshoorn I. Dijkshoorn-Dorst Zevenhuizen: J. Dijkshoorn T. Dijkshoorn-Metselaar 5 Waddinxveen: p. Dijkshoorn T. Dijkshoorn-de vos kleinkinderen achterkleinkinderen jj Zevenhuizen, 29 juni 2003 Knibbelweg 89. Correspondentieadres: M. Reijm, Ctetnendaal 6, 2914 RT Nieuwerkerk aan den IJssel f De begrafenis heeft jl. donderdag 3 juli plaatsgevonden. Rouwkamers Zevenhuizen; Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten fcvenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw MG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN uitvaart mogelijk UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect De Rietvoorn 23. 2661 KC Bergschenhoek Safenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle l 00rdrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken ^^^®rzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Verkeersongeval: Bij een verkeers ongeval op donderdag 3 juli om streeks 14.30 uur raakten twee per sonen gewond. Een 41-jarige automobiliste uit Capelle aan den IJssel reed over de N207 in de rich ting van Alphen aan den Rijn. Door nog onbekende oorzaak raakte de auto in de berm waarna de be stuurster probeerde te corrigeren. Het voertuig begon te slingeren en kwam op de weghelft voor het te gemoetkomend verkeer terecht. Op dat moment kwam uit de rich ting van Alphen een 28-jarige auto mobiliste uit Boskoop. Een aanrij ding was het gevolg. Een achterop rijdende 19-jarige automobilist uit Waddinxveen reed vervolgens tegen de Boskoopse aan. De Capel- se werd met rugletsel overgebracht naar het Groene Hartziekenhuis. De Boskoopse met verwondingen aan het hoofd. De N207 is onge veer een uur in beide richtingen af gesloten geweest. De twee auto's raakte total loss. Inbraak: Vanuit een kantoorpand aan de Biezen heeft een insluiper, die vermoedelijk via de niet afge sloten achterdeur was binnengeko men, dinsdatwee portefeuilles uit een tas weggenomen. In een van de portefeuilles zat een bankpas van het bedrijf. Met deze pas heeft men in de loop van de dag geld ge pind bij een automaat. Aanrijding: Op de kruising Reijers- koop met de Schoolstraat waren donderdag 3 juli twee personenau to's bij een aanrijding betrokken. Het ongeval ontstond omdat de bestuurder die uit de Schoolstraat kwam geen voorrang verleende. Beide auto's liepen blikschade op. Verkeersongeval: Bij een verkeers ongeval op de Alphenseweg waren 3 personenauto's bij een aanrijding betrokken. De bestuurster van een auto die in de richting Alphen reed kwam in de berm terecht, zij gaf een ruk aan het stuur en schoot daardoor naar de andere weghelft, waar zij frontaal in botsing kwam met een tegemoet komende auto. Een derde automobilist, die de twee probeerde te ontwijken werd geraakt door een van de auto's. Twee bestuurders werden met on bekende verwondingen naar het ziekenhuis vervoerd, maar hebben dit inmiddels weer verlaten. De ra vage was groot en twee auto's zijn total loss. Verkeerscontrole: Een verkeerscon trole door het Regionaal Verkeers- handhavingsteam vrijdag 4 juli op de Snijdelwijklaan, Parklaan en Noordeinde heeft de nodige be keuringen opgeleverd. Voor het niet dragen van de autogordel werden 62 bestuurders bekeurd. Een bromfietser had niet het ver eiste bromfietscertificaat en een brommer was niet verzekerd. Een van de bekeurden kreeg een twee de bekeuring, omdat hij het-af schrift van de bon uit kwaadheid op straat gooide. Tenslotte bleek een automobilist flink te hebben gedronken. De man bleek een ademalcoholgehalte van 950 te hebben, terwijl de wettelijke limiet 220 is. De man kon zijn rijbewijs di rect inleveren. Onder invloed: Dinsdagochtend 1 juli rond 4.45 uur werd op de He- negouwerweg een 21-jarige auto mobilist aangehouden. Hij moest een blaastest doen en blies 600 ug/l, terwijl 220 de limiet is. Hij kreeg een ontzegging van de rijbe voegdheid van 6 uur. Bromfietsers op autoportier: Op de Kerkweg-Oost kwam donderdag 3 juli een bromfietser onzacht in aan raking met een autoportier. Op het moment dat de bromfietser de stil staande auto wilde passeren, open de de automobilist het portier en reed de bromfietser daar tegen aan. Er was alleen materiele scha de. Inbraak: Op de Lindegaarde heeft een insluiper vrijdag 4 juli een rij bewijs en identiteitskaart gestolen uit de tas van een leerkracht. De tas stond onbeheerd in een leslokaal dat door een ieder toegankelijk was. Tasselroller: Op de weekmarkt op de Willem de Zwijgerlaan werd vrij dag 4 juli een vrouw het slachtoffer van tassenrollerij. Toen de vrouw na een bezoek aan de markt haar portemonnee uit haar tas wilde halen, bleek dat een ander dit al voor haar had gedaan. Eenzijdig ongeval: Op de Linzenak ker raakte vrijdag 4 juli een 17-jari- ge bromfietser gewond bij een ver keersongeval. De jongen probeerde met één hand te sturen en raakte daarbij de macht over het stuur kwijt. Hij raakte eerst een stoeprand en vervolgens een be tonnen rand en kwam ten val. Hij is met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. Botsing fietsers: Op het fietspad langs de Kanaaldijk kwamen maan dag 7 juli twee fietsers frontaal met elkaar in botsing. Het ongeval ge beurde in een vrij onoverzichtelijke bocht en vermoedelijk hield men niet voldoende rechts. Een van de fietsers is met een flinke hoofd wond naar het ziekenhuis ver voerd. Nadat de wond was ge hecht, kon hij weer naar huis. Jeanne Matze-Koch Ul<vaartv«sr*orglng ^van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail f ff f- Hoekelnasewog so - 2665 KE aieiswllk Marian v.d. 8ogerd*K»nd Het gebeurt regelmatig dat mensen in een supermarkt, een markt, volle trein of in de druk te op straat het slachtoffer worden van zakkenrollerij, tas senrollerij of tasjesroof. De lie den die zich hier mee bezighou den werken vaak alleen, maar ook met meerdere personen, waarbij de buit snel aan elkaar wordt doorgegeven, zodat men niets meer bij zich heeft als men wordt aangehouden. Hier bij enige tips om de slachtof ferskans zo klein mogelijk te houden. Wees er altijd van bewust dat er mensen zijn die het op uw geld en tas hébben voorzien. Draag uw tas met de schouder riem om 1 schouder en de hals, zodat de tas voor u hangt en niet achteloos naast of achter u. Stop geld en waardevolle voor werpen altijd zorgvuldig weg. Vermijd het gebruik van een grote, opvallende portemonnee. Gebruik het liefst een portemon nee die u met een kettinkje om de nek draagt. Bewaar betaalpas en pincode nooit bij elkaar. Neem niet meer geld mee dan u nodig denkt te hebben. Leg uw portemonnee niet voor het grijpen in een tas, doe de por temonnee zoveel mogelijk in de binnenzak van een jas. Zet uw boodschappentas niet in het winkelwagentje en hang ze ook niet aan de haak van het wa gentje. Tijdens het winkelen heeft u namelijk niet altijd oog voor uw winkelwagentje. Gebruik een tas van materiaal dat niet gemakkelijk doorgesneden kan worden. Draag een tas niet aan de straat zijde. Het is dan een makkelijk prooi voor achterop komende fiet sers of bromfietsers. Draag uw tas met de klep of slui ting aan de binnenzijde, dus naar uw lichaam gekeerd. Draag een tas met ritssluiting al tijd aan de voorzijde van uw li chaam en draag een handtas even tueel onder een jas. Gaat u kleding kopen, neem dan uw tas altijd mee naar de paska mer. Wanneer iemand zogenaamd per ongeluk iets op uw kleding morst, maak deze dan zelf schoon en wijs hulp van een vreemde resoluut van de hand. Maak uw tas niet om de pols of om het stuur van uw fiets vast en doe de tas niet in de fietsmand of het mandje van uw rollator. Benthuizen - De Ouderenreis, geor ganiseerd door de Stichting Evene menten voor Ouderen Benthuizen, vond dit jaar plaats op woensdag 18 juni. De reis ging naar Noord- Holland; van Volendam via 't Veld naar Broek op Langedijk, waar een groenteveiling werd bijgewoond en een rondvaart werd gemaakt. Omdat het steeds moeilijker wordt de financiën rond te krijgen, werd de deelnemers gevraagd een en quete in te vullen. Uit de enquete bleek dat alle ondervraagden be reid zijn om zelf een gedeelte van de reis te betalen, ledereen was erg te spreken over de reis en de orga nisatie. Alle vrijwilligers worden dan ook hartelijk bedankt voor hun inzet. Het Steunpunt Mantelzorg houdt vrijdag 18 juli van 10.00 tot 12.00 uur het mantelzorgcafé. Mensen die zorgen voor een naaste met een ziekte of handicap, hebben hier de mogelijkheid elkaar te ontmoeten. Mantelzorgers kunnen zo hun ver haal bij elkaar kwijt, elkaar steun geven en er even uit zijn in een ge zellige omgeving. De koffie is gra tis. Het doel van deze bijeenkomst is het bieden van een plek aan mantelzorgers waar zij elkaar ondersteuning kunnen bieden, waarbij lotgenotenervaringen en informatie uitgewisseld kunnen worden, onder begeleiding van een deskundige. De bijeenkomsten worden iedere derde vrijdag van de maand gehouden en vinden plaats in café Résistance, bij het Verzet smuseum in Gouda, Turfmarkt 30. Men hoeft zich voor deze bijeen komst niet aan te melden. Voor vragen of meer informatie kan men op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur contact opnemen met het Steunpunt Mantelzorg via tele foonnummer 0182 547920. V-, 1 Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl" www.hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3