4 Bloed 6. verwanten LITI E BERICHTEN Dirk Schouten BROUWER DE KONING p0LITIE ZOEKT GETUIGEN ^HOVING [van Mand-il? deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven UITVAARTVERZORGING GEZOCHT: Hart van Holland 16 juli 2003 richten Ut t Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 mensen die hun bloed willen geven om I anderen te redden! Sanquin Bloedbank www.sanquin.nl pagina 3 Benthuizen Boskoop Zevenhuizen 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Wij zijn dankbaar voor zoveel liefde en warmte om ons heen, de vele kaarten, telefoontjes en woorden van troost die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en oud-opa Het heeft ons goed gedaan te weten dat hij voor velen iets heeft I mogen betekenen. Uit aller naam: C.H. Schouten-van der Kraan I Zevenhuizen, juli 2003 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkqpelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging ■'"iVan den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoek eind se weg 50 - 2665 KE BlelswIJk sedert 1962 Uitvaartleider: de heer H.J. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoomstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. I r Meld je aan als bloeddonor. Bel gratis 0800 - BLOEDBANK (0800 - 256332265) 'S onX,V^enT De P?M.tie is °p zoek naar getuigen van een bero- on ft ï?®9 12 Ju!l om 3 30 uur" Een 26-jarige Waddinxvener «en getin+ u es?e. ïer h,°°9te van de ijssalon door een man met tunnel I.huidsk!?ur (mogelijk zongebruind) aangesproken. In "ixvenor hlJ een stomP in het gezicht. Terwijl de Wad- "ofd. r «p d« grond lag werd hij van zijn ketting en pinpas be rderen add,nxvener zag vervolgens drie personen er met zijn ';«n pijniiiua,I. ?r 9aan- D* Waddinxvener liep een dik oog op, Wen en!.* Jia en een P'jnl'jke mond. De politie verzoekt ge starte?) °P te nemen via telefoonnummer 0900 - 8844 (lo- Jaanne Mnteo-Koch Marian v.d. Bogerd-Kind Aanhouding na schietpartij: Een 15-jarige Zoetermeerder is op zon dag 13 juli omstreeks 1.00 uur na een schietpartij op de Omleidings- weg ernstig gewond geraakt. De jongen verblijft nog in het zieken huis. De politie heeft een man uit Benthuizen als verdachte aange houden. Vermoedelijke aanleiding van de schietpartij is ergernis over overlast door een groep jongeren uit Zoetermeer. De politie heeft een onderzoek ingesteld en heeft een team van ongeveer vijftien personen geformeerd dat zich be zighoudt met de zaak. Onder invloed: Tijdens een ver keerscontrole op het Noordeinde donderdag 10 juli rond 2.00 uur, een 30-jarige man uit Moerkapelle aangehouden wegens het rijden onder invloed. De man blies 780 Ug/I. Hij kreeg een procesverbaal en een rijverbod van negen uur. Tijdens een snelheidscontrole op de Zuidkade werden vrijdag 11 juli 600 automobilisten gecontroleerd en 96 daarvan bleken harder te rij den dan de toegestane maximum snelheid van 50 km/u. De hoogst gemeten snelheid was 87 km/u. Met de aanhouding van twee man nen in de leeftijd van 35 en 24 jaar zijn zo'n zeven autokraken in de wijk Waterrijk opgelost. De man nen zijn in verzekeringgesteld. Waddinxveen Eenzijdig ongeval met letsel: Op woensdag 8 juli omstreeks 2.15 uur heeft er een eenzijdig ongeval plaatsgevonden op de Zwarteweg. Een 20-jarige bestuurder van een scooter uit Gouda verloor de macht over zijn scooter en ging rechtdoor in een flauwe bocht. Hierdoor reed hij tegen een lichtmast die aan de rechterzijde van de weg stond. De man werd met been-en handletsel overgebracht naar het Groene Hartziekenhuis te Gouda. Auto rijdt door na aanrijding: Een onbekende automobilist is donder dag 10 juli doorgereden nadat hij een aanrijding had gehad met een 18-jarige Waddinxveense. Zij fietste rond 19.30 uur op het fietspad aan de Coenecoop. Bij de kruising met de kanaaldijk stak zij met groen fietserslicht over. Een donkere Audi die van links kwam, reed haar ver volgens aan. De Waddinxveense viel waarop de auto wegreed rich ting Gouda. De Waddinxveense liep verschillende schaafwonden en een verrekte spier op. (Poging)bedrijfsinbraak: In de avond van donderdag 10 juli en de nacht van vrijdag 11 juli is ingebro ken of geprobeerd in te breken in vier bedrijven aan de Sint Victor- straat en het Sint Victorplein. Bij twee van de vier bedrijven is men niet binnengekomen maar heeft men wel de voordeuren gefor ceerd. Bij een bedrijf aan het Sint Victorplein is men het pand binnengekomen door een boven licht open te wrikken. Er wordt een geldbedrag gemist. Het is nog niet bekend wat uit het andere bedrijf, aan de Sint Victorstraat, is wegge nomen. Rijdend over de Beijerincklaan rook de bestuurder van een personenau to een sterke benzinelucht in zijn auto. Hij parkeerde zijn auto uit voorzorg op de carpool plaats en net nadat hij was uitgestapt, stond de auto in lichterlaaie. Er was geen redden meer aan en het voertuig brandde volledig uit. In een winkel in de Passage werden een 37-jarige vrouw en haar 11-ja rige dochtertje voor winkeldiefstal aangehouden. Het tweetal had voor een kleine 30 euro aan levens middelen in een tas verstopt en deze bij de kassa niet afgerekend. Geldnood was het motief voor de diefstal. De 11-jarige is naar bureau HALT verwezen en tegen de moe der is proces verbaal opgemaakt. 91 km/u. Op 11 juli werden er nog eens 20 automobilisten bekeurd. De hoogste snelheid was toen 73 km/u. Op de Groensvoorde raakte op 13 juli een 13-jarige fietser met zijn voorwiel de rand van een wegver smalling en kwam daardoor ten val. De jongen hield aan het voor val wat schaafwondjes aan een enkel en elleboog over. Verblind door de laagstaande zon had een automobilist niet gezien dat de slagbomen van de Coen- ecoopbrug gesloten waren. De man reed dwars door beide bomen heen, maar had gelukkig nog de reflex om op tijd de bukken. De be stuurder hield aan het voorval di verse kleine verwondingen over en moest naar het ziekenhuis om een pink te laten hechten. Politie houdt onder invloedrijder aan: De politie hield op zaterdag 12 juli rond 8.10 uur op de Zuid- plaslaan een 59-jarige automobilist uit Waddinxveen aan. De man was met zijn auto op de Zuidplaslaan tegen drie geparkeerde auto's aan gereden. Agenten constateerden dat de man onder invloed van alco hol verkeerde. De man werkte niet mee aan een ademanalyse waarop de agenten besloten van hem een bloedproef te laten afnemen. De politie vorderde het rijbewijs van de verdachte in en maakt proces verbaal tegen de verdachte op. Stropers aangehouden: Vrijdag 11 juli heeft de politie achter het Noordeinde twee stropers in de leeftijd van 60 en 14 jaar aange houden en twee illegale vuurwa pens in beslag genomen. Controle rende politiemensen zagen in de polder een man met een geweer op duiven jagen. Even later voegde zich een jongen bij hem die een geweer uit een auto pakte en in de polder verdween. Bij controle ont kende de 60-jarige aanvankelijk niet te hebben gejaagd. Hij bleek zijn geweer even verderop te heb ben verstopt. De man had geen jachtakte, was daar niet gerechtigd te jagen en het geweer had hij il legaal voorhanden. De 14-jarige had inmiddels het hazenpad geko zen, maar werd bij zijn grootvader aangetroffen. Die bleek eigenaar van het geweer te zijn en ook de jachthouder van het veld. Alles had met zijn goedvinden plaats gevon den. Bij de 60-jarige verdachte werd thuis nog een klein kaliber kogelgeweer aangetroffen, dat hij ook illegaal voor handen had. Tegen alle betrokkenen wordt pro cesverbaal opgemaakt. Overlast jeugd: Diverse keren is melding gemaakt van overlast door jeugd op de diverse hangplekken in Zevenhuizen. De politie heeft geconstateerd dat een groep jon geren een nieuwe hangplek in ge bruik heeft genomen. In de komen de weken zal er intensiever op de hangplekken worden gesurveil leerd. Milieu overtreding: Bij een bedrijf aan de Zuidelijke Dwarsweg zijn door de Milieudienst Midden Hol land diverse tekortkomingen ge constateerd. Verder onderzoek volgt. Inbraak dorpshuis: In een kantoor ruimte van dorpshuis Swanla is in gebroken. Het is niet bekend op welke wijze de dader(s) is binnen gekomen en wat wordt vermist. Gestolen fiets: Op het Zuideinde is een op slot staande fiets gestolen. Het is een zwarte MGI herenfiets. Wellicht vindt iemand deze fiets met ingegraveerde postcode 2761 JH. De postcode heeft er al meer malen toe bijgedragen dat gesto len goederen en fietsen weer bij de eigenaar kunnen worden terugbe zorgd. Bij een snelheidscontrole op de Ko ningin Wilhelminasingel werden 400 automobilisten gecontroleerd en 68 bleken harder te rijden dan de maximumsnelheid van 50km/u. De hoogst gemeten snelheid was Insluiping: In de middag, om onge veer 16.00 uur, sprak een medewer ker van een bedrijf op het Nijver heidscentrum een hem onbekende persoon aan die in het pand aan het rondneuzen was. Deze persoon nam onmiddellijk de benen naar een gereedstaande auto, met daar in twee personen, die vervolgens spoorslags wegreed. Aangezien een getuige het kenteken heeft kunnen noteren, wordt verder onderzoek gedaan. Onder invloed: In de nacht van 6 juli heeft de politie een auto in de Rozenstraat tot stilstand gebracht. Aangezien er alcohol in het spel was en niet alles liep zoals het zou moeten heeft de politie de vijf in zittenden aangehouden en overge bracht naar het politiebureau. Tegen hen wordt proces verbaal opgemaakt. Inbraak bejaardenwoning: Op za terdagavond is ingebroken in een bejaardenwoning in de School straat. De dader(s) hebben eerst getracht de achterdeur open te breken. Toen dit niet lukte, is een raam opengebroken. In de woning is alles overhoop gehaald. Vermist wordt een dameshorloge en een jubileumspeldje. Toen de bewoon ster 's nachts thuiskwam kon zij de voordeur niet binnen want deze was met de knip op slot gedaan. Bewoonster is bij een dochter gaan slapen en de volgende ochtend zag zij de puinhoop in haar huis. Jerrycan benzine gedumpt: Op het terrein van de gemeente aan de Zuidplasweg heeft een automobi list, zonder zich te melden bij het gemeentepersoneel, een jerrycan met benzine neergezet. Dit is een milieudelict. Omdat het kenteken bekend is zal de gemeente contact opnemen met de automobilist. Diefstal uit tuin: Door een bewoon ster van de Graskamp is aangifte gedaan dat een aantal bloembak ken uit de tuin is weggenomen. Jacht met verboden wapen: Tijdens een controle in het buitengebied van Zevenhuizen is vastgesteld dat in de omgeving van de Middelweg werd gejaagd op houtduiven. Vast gesteld werd dat gebruik werd ge maakt van een niet toegestaan wapen. Tegen de overtreder zal proces verbaal worden opgemaakt. Bedreiging: Door een medewerker van de gemeente Zevenhuizen - Moerkapelle is aangifte gedaan wegens bedreiging met de dood door een bewoner van de Zuidplas weg. Verder onderzoek volgt. Overlast door jeugd: Er heeft een gesprek plaatsgevonden met be woners van het Hazeveld over de steeds terugkerende klachten van overlast door jongeren op de speel plaatsen bij het Hazeveld. Door de inzet van de jeugd- en jongeren werker en extra toezicht door de politie zai worden getracht de overlast te beperken. Verder zullen er maatregelen worden getroffen om het aan- en afrijden van scoo ters te voorkomen. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl www.hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. £ij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3