Zevenhuizen-Moerkapeile Gemeente pagina 4 Gemeentenieuws 16 juli 2003 Ter gelegenheid van Koninginnedag 2004 zullen weer de jaarlijkse Koninklijke onderscheidingen worden uitgereikt. Wanneer u iemand kent, die naar u verwacht voor een Koninklijke onder scheiding in aanmerking komt, dan kunt u bij de burgemeester een voorstel indienen. Hiervoor is een speciaal formulier beschik baar. U kunt dit formulier en nadere informatie opvragen bij de heer A. Wessels, telefoon 0180-637748. Dit formulier dient uiterlijk 7 augustus 2003 bij de gemeente te zijn ingeleverd. Wat zijn de eisen Om in aanmerking te komen voor een onderscheiding wordt nadrukkelijk gekeken naar de bijzondere, persoonlijke ver diensten of prestaties van de voorgedragen persoon. Daarbij telt hetgeen de voorgedragen persoon in een betaalde functie heeft gedaan als aanvullend element mee. Het gaat om iemands totale verdienste voor de samenleving. Het kunnen dus ook "stille werkers" zijn, zoals bijvoorbeeld vrijwilligers, bestuursleden van verenigin gen, kerken, stichtingen e.d. Koninklijke onderscheidingen worden niet alleen op Koning innedag uitgereikt. U kunt ook tussentijds een Koninklijke Onderscheiding aanvragen. Voor een tussentijdse aanvraag geldt een behandelingstermijn van drie maanden na het indie nen van het voorstel. Raad 26 augustus 2003 Commissie I 8 september 2003 Commissie II 9 september 2003 De openbare vergaderingen vin den plaats in de raadszaal van het gemeentehuis. De aanvang is 19.30 uur. In het gemeentehuis kunt u de agenda's, notulen, besluitenlijs ten en voorstellen van respectie velijk raad en de commissies I en II inzien. Ook in de dorpshuizen "Op Moer" te Moerkapelle, "Swanla" te Zevenhuizen, "De Vierkap" te Oud Verlaat en in de Openbare Bibliotheek te Zeven huizen is een plek ingericht met gemeente-informatie. Tevens kunt u deze stukken raadplegen via de gemeentelijke website www.zevenhuizen-moerkapelle. nl ONTHULLING NAAMBORD HOTEL VOS BRUG www.zevenhuizen-moerkapelle.nH BOUWZAKEN AANVRAAG KONINKLIJKE VERGADERSCHEMA ONDERSCHEIDINGEN VOOR RAAD EN KONINGINNEDAG 2004 COMMISSIES Ingekomen aanvragen bouwvergunning Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapeile maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat zij de volgende aanvragen om bouwvergunning heb ben ontvangen: aanvraagdatum 7 juli 2003, BL/2003/0037: P.C. van Driel, voor het vergroten van een dakkapel aan de voor- en achterzijde van dë woning op het perceel De Leeuwerik 51 te Zevenhuizen; aanvraagdatum 9 juli 2003, BL/2003/0038: G. Heyting, voor het plaatsen van twee dakkapel len op de zijgevel van de woning op het per ceel De Wielewaal 30 te Zevenhuizen; aanvraagdatum 9 juli 2003, BR/2003/0043: J.R. Fagnotti en M. van Prooijen, voor het vernieu wen van twee kappen op de percelen Wolle- foppenweg 71 en 73 te Zevenhuizen; De hierboven genoemde aanvragen om bouw vergunning kunnen in dit stadium van de proce dure nog niet worden ingezien. Evenmin kan tegen deze aanvragen in dit stadium bezwaar worden aangetekend. Verleende bouwvergunningen •J. Koster te Moerkapelle, bouwvergunning voor het vergroten van een garage/berging (betreft wijziging van de op 27 november 2001 onder nummer 2001/363 verleende bouwver gunning), plaatselijk bekend Moerdijkstraat 8 te Moerkapelle (verzonden 9 juli 2003); •J.C. Qualm te Zevenhuizen, bouwvergunning voor het plaatsen van een dakkapel op de voor- en achterzijde van de woning, plaatselijk bekend Wilgenlaan 39 te Zevenhuizen (verzon den 9 juli 2003); Bezwaar U kunt op grond van het bepaalde in de Alge mene Wet Bestuursrecht bij het college van bur gemeester en wethouders bezwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na toezending/uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvra ger. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Arrondissementsrechtbank, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag MILIEUZAKEN Melding verandering van de inrichting (artikel 8.19 Wet milieubeheer) Burgemeester en wethouders accepteerden de volgende melding: •Zuidelijke Dwarsweg 17 (Zevenhuizen), Gebrs. Smits, inzake het veranderen van een varkens houderij. Tegen dit besluit kan tot en met donderdag 28 augustus 2003 schriftelijk bezwaar worden inge diend. Dit geschiedt krachtens de Algemene wet bestuursrecht bij het college van burgemeester en wethouders. Tegelijkertijd kan een verzoek tot voorlopige voorziening worden gedaan bij de voorzitte van de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag (in tweevoud).Voor dit laatste is griffie recht verschuldigd. Alleen zij die tijdig bezwaar indienen tegen het besluit, kunnen, wannee daar sprake van is, later beroep instellen tege het besluit op bezwaar. Het besluit en de rne^ ding verandering inrichting liggen vana+ don derdag 17 juli 2003 gedurende zes weken, e werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur, ter,nza=_ in het gemeentehuis van Zevenhuizen-Moer pelle, sectie VROM, Dorpsstraat 89 te zfven,en zen. Voor inzage buiten bovengenoemde tij kan telefonisch een afspraak worden gema telefoon 0180-637731. Op donderdag 10 juli jongstle den heeft burgemeester J.D. Westendorp in het bijzijn van de heren R. Fermont, J. Visser en A. Heij en belangstellenden het naambord Hotel Vos Brug officieel onthuld. De naam van de brug is ont leend aan Hotel Vos dat voor heen bij de brug was gesitu eerd. De heer Fermont, PvdA gemeenteraadslid, nam door het verdwijnen van het hotel het initiatief om de naam van het hotel te blijven gebruiken In Hart van Holland van 9 juli j.l. is in een artikel over de Hotel Vos Brug achter de naam van de heer A. Heij vermeld "voor malig smid". Ondanks zijn leeftijd van 79 jaar door 'de brug bij Hotel Vos' voortaan Hotel Vos Brug te noemen. De gemeenteraad vond de cultuurhistorische waarde van algemeen belang vanwege de sociaal-economi sche rol die dit pand ruim tach tig jaar speelde en ging met het initiatief akkoord. is de heer Heij inmiddels 63 jaar als smid werkzaam. Van voorma lig smid is dan ook geen sprake. Raadpleeg uw gemeentegid' overige informatie Bezoek Gemeentehuis Dorpsstraat 89 - Iedere werkdag van 8.30-12.00 uur Burgerzaken is ook elke dinsdagmiddag geopend van 14.00-18.00 uur en iedere eerste woensdag van de maand van 17.00 tot 20.00 uur Alarm Alarm 1 1 2 Politie 0900-8844 Brandweer 0182-550550 Redactie gemeentepagina Telefoon 0180-637747 WEEK 29 vinr: A.Heij, burgemeester J.D. Westendorp, R. Fermont en J. Visser Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gemeente@zevenhuizen-moerkapelle.nl

Hart van Holland | 2003 | | pagina 4