Hart van Holland S UITVAARTVERZORGING °10 - 5216016 079 - 3426070 deHaij vander Wende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Uw verdriet is onze zorg Fami I ieberichten lite ^■ESBWI'WsW Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 21 90 MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT pagina 3 Zevenhuizen 29.000 exemplaren Boskoop Waddinxveen Moerkapelle Opbaargelegenheid o.a.: Hester-Karine van Zanten Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kind Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekelndseweg 50 - 2665 KE Blelswtjk De Rietvoorn 23. 2661 KC Bergschenhoek ^-grafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken ^aartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen een 49-jarige man uit Waddinx- veen. De Waddinxvener fietste over de Kerkweg-Oost toen daar de on bekende automobilist hard achter uit kwam rijden. Bij de ruzie die ontstond naar aanleiding van het opmerkingen over het op roekelo ze manier achteruitrijden op deze éénrichtingsweg, kreeg de Wad dinxvener klappen en werd met vermoedelijk een scherp voorwerp in de arm gestoken. Hij liep daardoor een klein wondje aan de arm op. De automobilist ging er vandoor. De politie verwacht de man binnenkort te kunnen horen over dit incident. Snelle dief: In een winkel in de Pas sage werd op 14 juli een man het slachtoffer van een wel heel snelle dief. De man had zijn portemonnee op de toonbank gelegd om af te re kenen en draaide zich even om. Toen hij enkele ogenblikken later zijn portemonnee wilde pakken was deze verdwenen. In de Kanaalstraat had een vrouw haar auto op het trottoir gepar keerd om een paar boodschappen in te laden. Toen zij de rijbaan weer wilde oprijden, had zij niet in de gaten dat er langs de rand enige grote betonnen onstakels liggen. Zij raakte er een, waardoor de air bags in de auto uitklapten. De vrouw liep daardoor een pijnlijke arm op en is voor onderzoek naar het ziekenhuis overgebracht. Ingebroken werd er vrijdag 18 juli in het buurtcentrum aan de Christi- aan Huygenslaan. Men was via een bovenlichtje binnengekomen. Een maal binnen heeft men veel schade veroorzaakt door deuren en koel kasten open te breken. Uiteindelijk werd er niets weggenomen. Bij een snelheidscontrole op de Cho- pinlaan en Juliana van Stolberglaan gingen 47 bestuurders op de bon voor het overschrijden van de maxi mumsnelheid van 50 km/u. De hoog ste gemeten snelheid was 80 km/u. In een supermarkt aan de Kerkweg- Oost werd een 20-jarige winkeldief aangehouden. De man had, samen met een maat, voor 10,- aan levens middelen zonder te betalen meege nomen. Zijn maat wist aan het per soneel te ontsnappen. Tegen de man is procesverbaal opgemaakt. Naar aanleiding van een caféruzie werd zondag 20 juli een 26-jarige man uit Wit Rusland aangehouden, die zonder vaste woon- of verblijf plaats in Nederland was. De man was op de Nesse uit het café gezet omdat hij beschonken was en an dere klanten lastig viel. De man is na enige aandrang verdwenen. Heeft zich later kennelijk bedacht en is teruggegaan en gooide een glas naar de mensen op het terras. Over wat er daarna gebeurde lopen de verklaringen uiteen. Kennelijk is de man geslagen want hij had wat verwondingen. In verband met zijn illegale verblijf is de man overgedra gen aan de vreemdelingendienst. Op de Brugweg was maandag 21 juli de bestuurder van een personenau to met aanhangwagen even in slaap gevallen, waardoor hij over een be tonblok reed. Hierbij sloeg de auto over de kop en kwam vervolgens tegen een lichtmast tot stilstand. De man kon wonderwel zonder ver wondingen uit de auto kruipen. Dronken bestuurder: De politie hield op woensdg 16 juli rond 0.20 uur op de Swanlaweg een 30-jarige auto mobilist uit Nieuwerkerk aan den IJs sel aan. Agenten verdachten de be stuurder van het gebruik van alcohol. De uitslag van de aan het bureau gehouden ademanalyse was 480 ug/l. limiet 220 ug/l.) De politie maakt proces-verbaal tegen de ver dachte op. De politie hield op zondag 20 juli rond 3.45 uur op de Zuidplasweg een 22-jarige automobilist uit Moordrecht aan. Twee agenten op de motor zagen dat de automobi list zonder verlichting bij een uit gaansgelegenheid wegreed en ver volgens nagenoeg de gehele breedte van de rijbaan nodig had. De agenten controleerden daarop de bestuurder. Deze bleek onder invloed van alcohol te verkeren. De uitslag van de ademanalyse was 675 ug/l. limiet 220 ug/l.) De poli tie vorderde het rijbewijs van de verdachte in en maakt proces-ver baal tegen hem op. Legitimatie-fraude: Een inwoner van Zevenhuizen heeft een brief geschreven aan de gemeente en de politie en de eigenaar van La Bara- que, omdat hij zich grote zorgen maakt over de toegangsverlening tot de discotheek door de jeugd jonger dan 16 jaar. De jeugd zou zich een toegangspas tot de disco theek verschaffen door valse legiti matiebewijzen (veelal een kopie van een legitimatiebewijs van een ander). Met de eigenaar van La Ba- raque is afgesproken dat de jonge ren een pas voor de discotheek kunnen krijgen als zij een origineel legitimatiebewijs overleggen. Overlast: Op 11 juli kwam weer een melding binnen van overlast door jongeren op/achter het Hazeveld. De jongeren die erop aangespro ken werden ontkenden, een ande re groep zou het brandje hebben aangestoken. Na een dringend ad vies heeft de jeugd de rotzooi enigszins opgeruimd. De sfeer was allerminst vriendelijk. Alcoholcontroles: In de nacht van 13 juli heeft een "rijdende alcohol controle" plaatsgevonden. De no dige auto's zijn gecontroleerd en alle bestuurders bliezen een "P" (van prima perfect). De volgende avond een alcohol controle op de Swanlaweg. 38 Bestuurders hebben geblazen met allen het resultaat "P". In de nacht van 16 juli werd de be stuurder van een bestelauto op al coholgebruik gecontroleerd. Deze bestuurder blies een "A" alcohol gebruikt). De bestuur werd aange houden en naar het politiebureau gebracht alwaar weer werd gebla zen. De ademanalyse gaf aan: 480 ug/l (toegestaan 235 ug/l). Tegen de bestuurder is proces-verbaal op gemaakt en kreeg hij een rijverbod van 4 uur. Parkeerschade: In de avond nacht van 11/12 juli is door een onbe kend voertuig schade toegebracht aan een personenauto die stond geparkeerd in de van der Duijn- laan. De bestuurder van deze auto is weggereden zonder zich bekend te maken. Getuigen, die mogelijk iets hebben gezien, worden ver zocht contact op te nemen met de politie. Onze gelukwensen voor jullie 12-jarig huwelijk op 19 juli Monique en Joop. Pa en Ma Onze dochter Wil van Helden wordt 28 juli 50 jaar. H.G. Pa en Ma Hertog Hoera, Natasja 10 jaar. Gefeliciteerd. Opa en Oma Rietveld Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl www.hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl de kistje: Een bewoner van zijn von??'331 2a9 °P 15 Juli naast kist ia? u r een kist staan- Deze <itiekLb'eek een le9e houten l noo moet hier in de nacht fiomen r9eze1:- Deze kist is meege- kele ilr.na^r het politiebureau. En- SenarpJ1 ater meldde zich de ei- Po"tje i? vaP de kist zich bij de av°nd n kon z'i vor'9e laar hui' Aleenernen °P de fiets "laar evoaarom had zij de kist Kor? n®ergezet bij een vrien- kistr me1; de bedoeling t.L ae volgende dag weer op Vreemde man aan de deur: Op 15 juli meldde een bewoonster van de Schoolstraat dat zij een vreemde man aan de deur had gehad. Deze man vertelde de vrouw dat hij de waterleiding moest controleren en dat hij 100 Euro moest hebben om de waterleiding weer te repareren. De pientere mevrouw vertrouwde het niet en stuurde de man weg met de opmerking: "als er iets ge repareerd moet worden dan hoor ik dat wel van de gemeente." Signalement: blanke man, 25 jaar, blond kort haar, zwarte broek en T- shirt, donkere handschoenen. Dronken automobilist: De politie hield op zaterdag 19 juli rond 3.15 uur op de Tweede Bloksweg een 18-jarige automobilist uit Nieuwer kerk aan den IJssel aan. Het vreem de rijgedrag van de auto trok de aandacht van surveillerende agen ten die daarop de bestuurder con troleerden. Het vermoeden be stond dat deze onder invloed van alcohol verkeerde. De uitslag van de aan het bureau gehouden ademanalyse bedroeg 395 ug/l. li miet 220 ug/l.) De politie maakt proces-verbaal op tegen de ver dachte. Geweld in het verkeer: Op de Kerk weg-Oost ontstond op zaterdag 19 juli rond 18.50 uur ruzie tussen een nog onbekende automobilist en Bij een snelheidscontrole op vrijdag 18 juli op de Zuidkade bleken 36 automobilisten de maximumsnel heid aan hun laars te lappen. De hoogst geconstateerde snelheid was 79 km/u in plaats van 50 km/u. Snelkraak in café: Onbekenden pleegden op donderdag 17 juli rond 2.45 uur een snelkraak bij een café aan de Moerkapelse Zijde. De twee vernielden een deur van het café en braken met grof geweld twee gokkasten open. Uit één is vermoedelijk een geldlade met daarin een onbekend geldbedrag meegenomen. De twee sloegen op de vlucht toen de boven het café wonende mede-eigenaar van het geweld wakker werd. De politie stelde onmiddellijk een uitgebreid onderzoek in. Dit leverde nog geen resultaat op. De politie zet haar onderzoek voort. Aanhouding na aanranding in zwembad: De politie heeft op dins dag 15 juli een 14-jarige Gouwe naar aangehouden op verdenking van aanranding van een 13-jarige Waddinxveense en mishandeling van haar 13-jarige vriendin. De ver dachte zou in een zwembad één van de meisjes hebben betast en de vriendin hebben geslagen nadat zij hem over het lastigvallen aansprak. De vriendin zou de verdachte heb ben gewaarschuwd en hem vervol gens een klap hebben gegeven in het gezicht. De verdachte sloeg hierop de vriendin diverse keren terug. Het meisje liep een dikke kaak op en stelde zich onder be handeling in het ziekenhuis. Zwembadpersoneel heeft de ver dachte aangehouden en overge dragen aan de politie. De verdach te kreeg een zwembadverbod opgelegd van een jaar. Geslagen: Een 52-jarige man uit Veenendaal is donderdag 17 juli in het ziekenhuis opgenomen nadat hij door een hondenbezitter uit Waddinxveen was geslagen. Eerder die dag brak nabij de Fazantdreef een hond los, toen de man uit Vee nendaal met zijn honden langsliep. De Veenendaler zou de losgebro ken hond een forse schop verkocht hebben, waarna de hond door een dierenarts moest worden behan deld. Toen 's avonds de man weer in de straat kwam, haalde de eige naar van de hond, een 50-jarige man uit Waddinxveen, verhaal. In een woedeuitbarsting gaf hij de man een vuistslag, maar had direct spijt van zijn daad. Hij verleende hulp en liet meteen een ambulance komen. Nadat het slachtoffer door de ambulance naar het ziekenhuis was gebracht, meldde de man uit Waddinxveen zich vrijwillig bij de politie. Inbraken: De politie heeft op dins dag 15 juli een onderzoek inge steld in en bij een woning aan de Grutto en de Herenweg. Bij beide woningen werd in de nacht van maandag 14 op dinsdag 15 juli in gebroken. Om binnen te komen werden gaatjes in raamsponningen geboord om zo de sluitboompjes van de raamen te kunnen ontslui ten. Uit de woningen aan de Grut to is vermoedelijk niets gestolen. Bij de andere woning zijn sieraden, een horloge, is geld en een fotoca mera gestolen. Het onderzoek door de politie heeft tot op heden niets opgeleverd. De politie zet het onderzoek voort. Joris van der Weiden Sjaak en Gerrie van Zanten - Verhoef Erik van Zanten en Lenneke den Ouden Johannes en Justine van der Weiden - Brunsmann Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle it februari 1975 15 -uil 2003 Geheei onverwachts is onze lieve, vrolijke, altijd optimistische Hester aan haar laatste reis begonnen Met eerbied en respect |j Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 I N» VN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3