Zevenhuizen-Moerkapelle Gemeente VERGADERSCHEMA WELSTANDSCOMMISSIES AFSLUITING KRUISING GROENEWEG, ZUIDEINDE EN BRUG RINGVAART VISUMPLICHT VERENIGDE STATEN STANDPLAATS JIPJOP BUS VERGADERSCHEMA RAAD EN COMMISSIES AGENDA RAADSVERGADERING 26 AUGUSTUS 2003 AFVALBRENGSTATION DICHT TIJDENS OOGSTFEEST VERGUNNINGEN BOUWZAKEN pagina 4 Gemeentenieuws £0 augustus 2003 Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gemeente@zevenhuizen-moerkapelle.nl WWW.ZEVENHUI2bN-MQERKAPELLEST|| WEEK 34 I Welstandscommissie Op maandag 25 augustus vindt om 9.15 uur in het gemeentehuis de-openbare vergadering plaats van de welstandscommissie. De agenda ligt ter inzage in het gemeentehuis (sectie vrom). In deze vergadering worden bouwaanvragen van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle behan deld. Het gemandateerde lid van de welstandscommissie beoor deeld de bouwaanvragen. Regionale welstandscommissie Delft-& Schieland en Gouwes- treek Op donderdag 28 augustus vindt van 15.00-17.00 uur de vergade ring van de regionale welstands commissie Delft Schieland en Gouwestreek plaats in het gemeentehuis Waddinxveen, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. De agenda ligt ter inzage in het gemeentehuis te Zevenhuizen (sectie vrom). Het gemandateerde lid van de welstandscommissie kan tijdens de welstandsvergadering bepalen dat bepaalde bouwaanvragen worden beoordeeld door de regionale welstandscommissie. Het gaat om bouwaanvragen die strijdig zijn met de redelijke eisen van welstand en grote beeldbe palende panden. In deze vergadering worden tevens diverse bouwaanvragen uit de regio behandeld. In verband met werkzaamheden aan één van de toegangen van de nieuwe Rotterdamse wijk Nes- selande zal de kruising van de Groeneweg, Zuideinde en de Gaat u vanaf 1 oktober 2003 met kinderen naar de USA, dan heb ben de kinderen in principe een eigen paspoort nodig. Anders is namelijk een visum verplicht. Voor informatie over visa en der gelijke: Consulaat van de Ver enigde Staten of www.usem- bassy.nl ophaalbrug over de Ringvaart tijdelijk zijn afgesloten. Deze afsluiting duurt vanaf vrijdag avond 29 augustus 19.00 uur tot maandagochtend 1 september. De omleidingsroutes worden door middel van bebording aan gegeven. Vanaf 29 augustus 2003 staat in de periode augustus t/m december 2003 voor de jeugd wekelijks op elke vrijdag van 15.30 - 18.00 uur de Jip/Jop-bus bij het skate-terrein aan de Leliestraat te Zevenhuizen. In de bus krijgen jongeren infor matie over uiteenlopende onder werpen, zoals scholen, sport, drugs, hulpverlening en gezond heid. In de bus is gelegenheid om andere jongeren te ontmoeten, een computerspelletje te spelen, een tijdschrift te lezen of om te tafeltennissen (bij mooi weer bui ten). Naast een Jongerenwerker is ook een sportwerker in de bus aanwezig die in samenwerking met de jongeren verschillende sportactiviteiten opzet. Raad Commissie I Commissie II 26 augustus 2003 8 september 2003 9 september 2003 De openbare vergaderingen vin den plaats in de raadszaal van het gemeentehuis. De aanvang is 19.30 uur. In het gemeentehuis kunt u de agenda's, notulen, besluitenlijs ten en voorstellen van respectie velijk raad en de commissies I en II inzien. Ook in de dorpshuizen "Op Moer" te Moerkapelle, "Swanla" te Zevenhuizen, "De Vierkap" te Oud Verlaat en in de Openbare Bibliotheek te Zeven huizen is een plek ingericht met gemeente-informatie. Tevens kunt u deze stukken raadplegen via de gemeentelijke website A. Vragenuur B. Agenda - Opening - Spreekrecht voor belangstellen den Indien u van het spreekrecht gebruik wilt maken, dient u zich voor aanvang van de ver gadering aan te melden bij de raadsgriffier, de heer H. Ster ken, telefoon 0180-637713. - Vaststellen van de agenda. - Vaststellen van de notulen van de vergadering van 17 juni 2003. Voorstellen waarover op grond van de behandeling in de com missies geen discussie meer wordt verwacht en direct kan worden besloten: - Ingekomen stukken. - Voorstel tot het nemen van voorbereidingsbesluiten. - Voorstel tot het nemen van een beslissing op een ingediend bezwaarschrift tegen de weige ring om een voorbereidingsbe- sluit te nemen voor het perceel Rottekade 39 te Zevenhuizen. - Voorstel tot het beschikbaar stellen van een aanvullend kre diet voor het bestemmingsplan Omleidingsweg N219. - Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanbrengen van een cv-installa- tie in de woning Dorpsstraat 152 te Zevenhuizen. Voorstellen waarover op grond van de behandeling in de commis sies discussie wordt verwacht voordat tot besluitvorming wordt overgegaan: - Voorstel tot het instemmen met een onderzoeksopdracht orga nisatie brandweer en het beschikbaar stellen van het benodigde krediet. - Ingekomen stukken. - Voorstel tot het aanwijzen van twee leden en twee plaatsver vangende leden uit de raad in de commissie bezwaarschriften. - Voorstel inzake de lokale beslis punten Collectief Vraagafhan kelijk Vervoer. - Voorstel tot het beschikbaar stellen van een aanvullend kre diet voor de aanleg van een fietspad langs de Nesseweg te Oud Verlaat. Sluiting Op zaterdag 6 september aanstaande is het gemeentelijk afvalbrengstation aan de Zuidplasweg geslo ten in verband met het jaarlijkse Oogstfeest. Verleende bouwvergunningen Chamca BV te Zevenhuizen, reguliere bouwvergun ning en vrijstelling van de voorschriften van het bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1990" voor het plaatsen van een warmte-opslagtank plaatselijk bekend Julianastraat 94 te Moerkapelle (verzonden 18 augustus 2003) D.vd Spek te Moerkapelle, reguliere bouwvergun ning voor het plaatsen van een warmte-opslagtank, plaatselijk bekend Industriestraat 20 te Moerka pelle (verzonden 18 augustus 2003) D.vd Spek te Moerkapelle; bouwvergunning voor het plaatsen van een warmte-opslagtank plaatselijk bekend Herenweg 36 te Moerkapelle (verzonden 18 augustus 2003) J.Oudijk te Moerkapelle, reguliere bouwvergun ning voor het plaatsen van een warmte-opslagtank plaatselijk bekend Julianastraat 94 (verzonden 18 augustus 2003) Ingekomen aanvragen bouwvergunning aanvraagdatum: 14 augustus 2003, BR/2003/0047: Zijderhand Moerkapelle BV; voor het plaatsen van een kantoor in unitvorm (portocabins) op het per ceel Ambachtstraat 2 te Moerkapelle; Vergunningen Algemene Plaatselijke Verordening S.M.H.O. om van 30 september tot en met 6 okto ber 2003 10 dubbelzijdige aankondigingsborden te plaatsen in de kernen van de gemeente Zevenhui zen-Moerkapelle, om aankondiging te doen van de "kledtnginzameling op 7 oktober" te Zevenhuizen- Moerkapelle. Bezwaar vergunningen Voor de hierboven genoemde ingekomen aanvragen om bouwvergunning geldt dat deze in dit stadium van de procedure nog niet kunnen worden ingezien. Evenmin kan tegen deze aanvragen in dit stadium bezwaar worden aangetekend. Tegen de afgegeven vergunningen kunt u op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht bij het college van burgemeester en wethouders bezwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning. De bezwaartermijn bedraagt zes weken n3 toezending/uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Arrondisse mentsrechtbank, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag Tervisielegging bouwplan Het college van burgemeester en wethouders var Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat van= 21 augustus 2003 gedurende vier weken in iei gemeentehuis het volgende bouwplan ter inzage lig1 van: a.H.T.K. B.V. voor het plaatsen van een kas achter Bredeweg 76 te Zevenhuizen. b.P.C. van Riel voor het plaatsen van een dakkapel op de voor- en achterzijde van de woning De Leeuwe rik 51 te Zevenhuizen. Bouwplan a. ligt in het bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1990" en bouwplan b. ligt in het be?ie mingsplan "Dorpsgebied Zevenhuizen". Beide Pa nen zijn in strijd met de bepalingen van het gel en bestemmingsplan. Het college is van plan king te verlenen aan bouwplan a. via een m' planse vrijstellingsprocedure en aan bouwplan - een vrijstellingsprocedure Alvorens hieromtrent een beslissing te neme een ieder in de gelegenheid gesteld om gedure de inzagetermijn van 21 augustus 2003 tot en me september 2003 tegen het verlenen van zienswijzen bij ons in te dienen Bezoek Gemeentehuis Dorpsstraat 89 - Iedere werkdag van 8.30-12.00 uur Burgerzaken is ook elke dinsdagmiddag geopend van 14.00-18.00 uur en iedere eerste woensdag van de maand van 17.00 tot 20.00 uur Alarm Alarm 1 1 2 Politie 0900-8844 Brandweer 0182-550550 Redactie gemeentepagina Telefoon 0180-637747

Hart van Holland | 2003 | | pagina 4