Vrijdag 5 september, 20.30 uur op het dorpsplein Five Times Only: A capella PROGRAMMA* Oogstfeestkrant 3 september 2003 pagina 5 "De kleine Trompetter" is dit alweer het zoveelste con- t volgens deze formule en zij staan ook dit jaar nog Teds onder de deskundige leiding van hun dirigent Wen- llaus Scheepmaker. The Night of Harmony is een niet Ce er weg te denken evenement in Zevenhuizen en niet al- Ten de muzikanten kijken er naar uit, maar ook de gehele h olking van Zevenhuizen en daar buiten. De Kleine Xompetter met traditionele optredens, zoals de aubade et Koninginnedag en de intocht van onze goedheiligman c nt Nicolaas, de als vanouds gemaakte voorjaarsconcerten e'n sinds dit jaar ook een geweldig nieuwjaarsconcert, wat \ker herhaald gaat worden, is geen onbekende in ons hooie dorp Zevenhuizen. De Kleine Trompetter heeft zijn sporen wel verdiend in ons dorp. pit jaar is er samenwerking gevon den met het Popkoor Mikado uit genthuizen en een A capella qtoep, Five Times Only, uit Den uaag. Het Popkoor Mikado uit Benthuizen doet o.a. mee, omdat daar nogal wat Zevenhuizense da mes in zingen en de A capella groep Five Times Only zingt mee, omdat een van de vijf leden een Zevenhuizenaar is en zeker geen onbekende, na de musical Heerlijk duurt het langst, dirigent, de muziekcommissie huis-arrangeur/trompettist Henk van Erk zijn er in geslaagd een prima programma samen te bellen waar iedereen veel plezier aan zal gaan beleven. Uiteraard zal de Harmonie een deel van het pro gramma voor zijn rekening nemen en zal er ook gezamenlijk met Mi kado en Five Times Only gemusi ceerd worden. Daarnaast zullen Mikado en Five Times Only natuurlijk ook een ei gen aandeel in het geheel krijgen. U zult versteld staan; gegaran deerd! De repetities van elke groep apart alsmede de gezamenlijke repetities verlopen bijzonder goed en dit be looft echt iets goeds voor het con cert op vrijdagavond 5 september. Wij wensen u allen een plezierig en gezellig concert en daarna een goed Oogstfeest. De bezetting van de Night of Harmony 2003 ziet er als volgt uit: De Harmonie van De Kleine Trompetter, uit ons eigen Zevenhuizen. Het Popkoor Mikado uit Benthuizen. De vocalgroep Five Times Only uit Den Haag De oorspronkelijk Haagse a capella-groep Five Times Only, opgericht in 1990, heeft alles in zich om die ideale muzikale act te vormen, die bij veel gelegenheden op zijn plaats is. De stemmen van de twee dames en drie heren van Five Times Only zijn allemaal onder de professionele begeleiding van Hora Tours gevormd. Denise Davids (alt), Leni Minderhoud (alt), Stef Tours (tenor/countertenor), Denis van den Anker {tenor) en Geert van der Burg (bas/bariton) zingen al vele jaren a capella-stukken, dus alleen gezongen zonder begelei ding van instrumenten, en vormen een onafscheidelijk kwin tet. De vijf stemmen vormen een fascinerend geheel en het plezier, dat de leden van Five Times Only aan repeteren en uitvoeren van een zeer divers repertoire beleven, staat ga rant voor een mooi en interessant stuk amusement. Veelzijdig repertoire Five Times Only brengt voor een songs die zich als a capella- "klassiekers" hebben bewezen. Daarnaast bevat het repertoire een aantal liederen, die in een a capel- la-uitvoering niet of nauwelijks be kend zijn, maar ook zonder instru menten heel goed in het gehoor blijken te liggen. Tenslotte brengt Five Times Only liederen die spe ciaal voor de groep gearrangeerd .zijn, waarbij het verrassingsele ment en een humoristische onder toon niet geschuwd worden. Het repertoire van de groep bestaat zo wel uit Engelstalig, Frans, Italiaans als uit Nederlands werk. Verzorgde presentatie Een optreden van Five Times Only is niet alleen een lust voor het oor, ook aan de presentatie wordt de nodige aandacht besteed. Door de verzorgde en op el kaar afgestemde kle ding en eenvoudige wijzigingen in de choreografie, blijft een optreden van Five Times Only ook boeiend om naar te kijken. Aanvang 20.30 uur op het dorpsplein van Zevenhuizen Presentatie: Wanda van Hoven en Marjan Pacuk Algehele leiding: Wenceslaus Scheepmaker Harmonie "De Kleine Trompetter" A-capella-groep "Five Times Only" a Popkoor "Mikado" Titel Uitvoerenden Componist Harmonie 1 Devils Gun Arr. Henk van Erk 2 A brand New Day Wizzard of Ozz arr. Frank Bernaerts Mikado 3 Something inside so strong Labi Siff ri Multi Mix Music Harmonie 4 Virginia Jacob de Haan Harmonie en Five Times Only 5 Dancing Queen Abba arr. Gerhart Drijvers Mikado 6 Hard to say I'm sorry Chicago Multi Mix Music Harmonie 7 Come Back to Sorrento arr. Harold L. Walters Five Times Only 8 Sweet Dreams The Eurythmks Harmonie 9 Opera Favourites arr. Richard Comello Harmonie en Mikado 10 Beach boys Medley Beach boys arr. W. Scheepmaker Mikado 11 You're the voice John Farnham Multi Mix Music Harmonie 12 LaCumparsita Matos G.H. Rodriguez arr. Piet Engels Five Times Only 13 The Long and Winding Road Lennon McCartney Harmonie 14 Tritsch Tratsch Polka Strauss arr. Rendy Beck Harmonie en Five Times Only 15 What i did for love Chorus Line arr. Gerhart Drijvers Mikado 16 I'm outta love Anastasia Multi Mix Music 17 California Dreaming Mama's en de Papa's Multi Mix Music Harmonie 18 LaAlhambra Llano Mikado 19 Dromen zijn bedrog-medley Marco Borsato Multi Mix Music Harmonie 20 Abba Highlights 4'; arr. Henk van Erk Five Times Only 21 Fiets Bob Savenberg Mikado 22 You've got a friend Carol King Multi Mix Music 23 Take me to your heaven Charlotte Nillson Multi Mix Music Harmonie en Five Times Only 24 Bohemian Rhapsody Queen arr. Jule Hendriks Harmonie 25 Toccata in D-minor J.S.Bach arr. Jan van Kraeydonk Harmonie en Mikado 26 Love shine a light Katrina and the Waves arr. Frank Bernaerts Five Times Only 27 Is she really going out with him Jóe Jackson Harmonie en Mikado 28 Proud Mary Ike Tina Turner arr. W.Scheepmaker Harmonie 29 Mambo Jambo Prado arr. Willy Hautvast Harmonie en Mikado 30 Let's get loud Jennifer Lopez arr. W. Scheepmaker Programma-wijzigingen voorbehouden. den en opgetreden heeft. De groep zingt vaak op personeelsbij eenkomsten, bij diners, bij huwe lijksplechtigheden of huwelijksfees ten, bij kerkdiensten en als inter mezzo tijdens zakelijke of artistieke bijeenkomsten. Bovendien zong Five Times Only al een aantal keer op straatmuzikantenfestivals. Daarnaast heeft de band al een keer of vier met verschillende har monieorkesten samen opgetre den. Het Zevenhuizens element in de band is de basstem. Geert van der Burg woont inmiddels ruim zes jaar in dit dorp en was al een aantal keren als zanger/acteur in Zeven huizen te zien. Zo vertolkte hij een hoofdrol in de musical (H)eerlijk duurt het langst en is hij één van de zangers van de groep DRUKver- BAND, die het afgelopen jaar twee keer een voile zaal trok in Swanla met een programma met liedjes uit Ja Zuster, Nee Zuster. Ook was Geert van der Burg een aantal ke ren dorpsomroeper. Informatie specifiek voor Zevenhuizen Tot zover de algeme ne biografie van de groep. Er is echter nog wel wat meer specifieke informatie te geven die voor de inwoners van Zeven huizen wellicht inte ressant is. Five Times Only is een a capella- groep die op zeer verschillende bijeen komsten kan optre- Ttie Night of Harmony

Hart van Holland | 2003 | | pagina 25