Audipack pakt uit op het Oogstfeest! Willem Boode en z'n oude motoren V/.'ASW.'.V.V.V.V^ Vakgarage Boode verhuisde naar een nieuwe doelmatige locatie Marlo Expeditie B.V. Nijverheidscentrum 12 2761 JP Zevenhuizen «The Netherlands Tel.: 0180 632230 Fax: 0180 634015 E-mail: info@marlo.nl Internet: www.marlo.nl Oogstfeestkrant 3 september 2003 pagina 9 Als je vanaf Nieuwerkerk, via de doorgaande weg N 219, Zevenhuizen binnenrijdt kan je de locatie niet missen. Op de hoek van het Nijverheidscentrum is Vakgarage Boode gevestigd.Vanaf 1 mei jl. is de ver huizing van de garage van de Dorpsstraat naar het Nijverheidscentrum gerealiseerd. Een jong team, be staande uit Remko Dirkzwager, nieuweling René Go- rissen en Remco de Jong, is daar de klanten volledig van dienst. Dat kan omdat in de nieuwe werkplaats gebruik gemaakt wordt van de modernste apparatuur, zoals voor het testen van remmen en het controleren van wielen en banden. Ook is er de beschikking over uitlees-/diagnoseapparatuur. Binnenkort zal ook air co-service mogelijk zijn. De werkzaamheden vinden plaats in een ruim opge zette werkplaats. René Gorissen is nieuw aan het team toegevoegd omdat bestaande klanten al heel snel de weg wisten te vinden naar de nieuwe locatie. Ook bleek dat veel nieuwe klanten het Nijverheidscen trum opdraaiden om toch even te kijken wat voor auto' s bij Vakgarage Boode te koop stonden. Er moest dus snel iemand bijkomen anders hadden de beide Remc(k)o's het niet voor kunnen lopen. De verkoop van nieuwe en gebruikte personenauto's en bedrijfswagens is een nog belangrijker onderdeel van dit bedrijf geworden. De ruim opgezette parkeer plaats, werkplaats maar ook de nieuwe showroom is daar debet aan. Het jonge, enthousiaste en vakbe kwame team staat borg voor kwaliteit en staan altijd voor u klaar. Ga eens langs om dit te testen, de koffie staat klaar. Voor de liefhebbers van speciale flightcases en transportkoffers is er op het Oogstfeest alle gelegenheid om hun slag te slaan. Audipack zal tientallen flightcases te koop aan bieden voor Oogstfeestprijzen. Wat te koop wordt aangeboden zijn: oude voorraad cases, prototypes, democases en 19 inch racks. Audipack is zoals bekend o.a. gespecialiseerd in het fabriceren van flightcases in alle mogelijk denkbare afmetingen en uitvoe ringen. Het is tevens voor de bezoekers van het Oogstfeest de mogelijkheid om ook kennis te nemen van een aantal andere produkten en het bedrijf zelf, welke inmiddels een goede naam heeft veroverd in binnen- en buitenland. Audipack: "It is great to have solutions". Willem Boode is heel trots op z'n prachtige verzameling oude moto ren, maar zeker zo trots op zoon Frans met de prachtige rijwielspe ciaalzaak Boode Bike Totaal. Daar naast is "opa" Boode zeer ver heugd met de nieuwe vestiging van Vakgarage Boode op het Nijver heidscentrum van kleinzoon Rem co, waar men terecht kan voor nieuwe en gebruikte auto's en ook voor reparatie en onderhoud kan aankloppen. Een tijdje terug werd in Gouda de Harley-Davidson-dag georganiseerd. De ene motor nog mooier dan de andere. Vanzelf sprekend was Willem van de partij. Er was heel veel belangstelling voor zijn 'Ace'. Meer dan tachtig jaar oud is deze motor. Na afloop vormde het publiek een erehaag toen Willem met z'n maatje in de zijspan, beiden gekleed in motor- kleding van vroeger, naar huis ver trokken. Vanzelfsprekend hunt u deze 'Ace' ook tijdens het Oogst feest bewonderen. "Dan mot ik 'm nog wel effe repareren, want hij lekt een beetje," was de reactie van Willem. "Ach Willem, maak je niet druk," was onze reactie, "je hoeft er vandaag toch niet op te rijden." "Ja," knikte Willem, "dat is waar, maar toch..." uw IXPïDITOIR m HET WEGTRANSPORT!

Hart van Holland | 2003 | | pagina 29