Toegang gratis! Rommelmarkt op het kerkplein Rock Vocals nemen wraak! De presentatoren van het Oogstfeest De Oogstfeest huisband: "The Thunderbirds" Sponsors Oogstfeest 2003: Oogstfeestkrant 3 september 2003 pagina 11 berichten die naar diverse regionale bladen zijn gestuurd wordt 'n aanvangs- en sluitingstijd van het Oogstfeest vermeld. ■iti is de toegangsprijs?"is de vraag van een aantal redacties, -rratis!". zeggen wij dan als organisatie. veel soortgelijke evenementen in bv. Brabant, Limburg en Gel- H land met een gelijk aantal inwoners als Zevenhuizen is de betaling entree de gewoonste zaak van de wereld. Twee poortjes bij de va"nq van het dorp en iedereen betaalt. Natuurlijk hebben wij. als ir® nietje, over dit idee nagedacht, maar het is absoluut niet haalbaar ook niet uit te voeren. Dus gratis! Mogelijk dankzij de inzet van heel en I vhjwilligers van de verenigingen, de steun van de Gemeente, poli- 'f en brandweer, steun van de plaatselijke middenstand en in het bij- nder de steun en medewerking van het bedrijfsleven uit zowel Zevenhuizen,Moerkapelle en zelfs daarbuiten. Wederom een WAARDEVAST Oogstfeestprogramma en de toegang is vrij. Heel veel plezier en iedereen bedankt voor de steun! föOfift? Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle Middenstandsvereniging Zevenhuizen Marskramer - Schotte - Fixet doe-het-zelf Rabobank Zevenhuizen Moerkapelle Alfa Accountants en Adviseurs Dekker Zevenhuizen De Haij v.d. Wende advocaten Eetcafé-Bar-Discotheek "La Baraque" Cafetaria-Pub "Mainstreet" l, Ottevanger Machinefabrieken B.V. Hazebroek Tamerus Wegenbouw B.V. Kandt Aannemings- en Funderingsbedrijf B.V. Het Mekka - wijn- en versspecialiteiten H.J. van Vliet B.V. - ETEC graafmachines De Graaf bouwbedrijf Perdijk Makelaardij Knaap Moduulwoningen Bloemen-Aadoshop "De ParaSol" Nederlandse Verwarmingsmaatschappij - NVM Van den Akker Accountants B.V Boode Tweewielers - Vakgarage Boode Drukkerij Elgersma VA Design Bac hoogwerkers Restaurant "De Strandgaper" Audipack - verpakkings- transport- en presentatiesystemen "Versprille - schildersbedrijf - speciaalzaak verf behang. Fa. P. Visser Zn. - verwarming - airconditioning - luchtbehandeling "Dierenkliniek Zevenhuizen - drs. M.C. Pilgram Speciaal dank voor de medewerking en steun van de Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, politie Flollands-Midden, brandweerkorps Zevenhuizen en de EHBO Zevenhuizen. Bij de Ned. Hervormde Kerk: Ook dit jaar zal er tijdens het Oogstfeest weer een rommelmarkt worden gehouden op het kerkplein bij de Hervormde Kerk. De opbrengst is be stemd voor een speciaal doel. Dit doel kan variëren. De afgelopen perio de is gespaard om de kerk van de buitenkant te verlichten zodat deze van grote afstand gezien kan worden. De vergunningen hiervoor zijn inmid dels binnen. In het komende winterseizoen kan iedereen genieten van een mooi verlichte kerk. Wat het doel dit jaar is, is nog niet bekend. Dat hoort u in ieder geval wel tijdens de rommelmarkt. Naast 'rommel' is er natuurlijk ook weer de overheerlijke pannenkoek te koop en een lekker hopje koffie. Dit om even bij te komen van de vermoeienissen. Wij, als rommelmarktcommissie, willen zo min mogelijk materiaal moe ten opruimen aan het einde van de dag. Daarom zijn we op zoek naar een goede methode om dit probleem op te lossen. Let op! In de 2e helft ran de middag krijgt u daarom wel heel veel waar voor u geld! Tot ziens tijdens het Oogstfeest. Dankzij een vriendelijk herfstzonnetje was het Oogstfeest 2002 voor (bijna) iedereen een groot succes. Totdat 't zangcollectief het tweede podium beklom kon je op de Dorpsstraat nog over de hoofden lopen. Maar voordat de Rock Vocals het eerste nummer hadden ingezet, zorgden de weergoden dat in een mum van tijd het hele plein was schoongeveegd. Slechts een kleine schare fans wist schuilend onder de fietsenstalling de enorme plensbuien te trotseren. Maar omdat veel te weinig bezoekers van 't Oogstfeest de spetterende zangkun sten van Rock Vocals gehoord hebben is 't zangcollectief zeer ver heugd dit jaar een tweede kans te krijgen. Wat de weergoden ook met dit koor van plan zijn. Zevenhuizen zal massaal gaan rocken. (voor de Albert Heijn) of zoek tele fonisch contact met Ben Hut (071- 3419250) of Mary van Leeuwen (0172-213744) om vrijblijvend onze repetitieavond te bezoeken. Anders kun je het ook via de digita le snelweg proberen via www. memberslycosnl/rockvoc- als/ Want voor je het weet zing jij ook uit volle borst mee! Het afgelopen jaar hebben de le den veel podium-ervaring opge daan bij diverse optredens in de gehele regio. Het optreden wordt dan ook beslist geen kopie van vo rig jaar. Rock Vocals geeft bestaan de roek-klassiekers een geheel ei gen arrangement. Dankzij de muzi kale leiding van Victor Peil, de nieuwe dirigent, heeft het koor ook creatief weer een doorstart ge maakt. Elk kwartaal probeert hij weer nieuwe nummers aan het re pertoire toe te voegen. Wat in 't Boskoopse ooit begon als vriendenclub is in drie jaar tijd uit gegroeid tot een heuse stichting waar leden uit de hele omgeving bij elkaar kruipen om uit volle borst te kunnen zingen op hun favoriete nummers. Het koor zoekt hierbij een prettige balans tussen zang techniek en gezelligheid. Victor Peil heeft elke woensdagavond de dankbare taak om serieus de zang partijen door te nemen. Vanwege de gezellige sfeer die op deze vaste repetitieavond hangt komen steeds weer nieu we zangers en zangeressen ons koor versterken. Toch is er nog ruimte voor nieu we rock liefheb bers die hun stem banden willen ko men testen. Ben je nieuwsgie rig geworden? Kom Rock Vocals 6 september aan moedigen op het tweede podium De presentatie van het Oogst feest op zaterdag 6 september wordt verzorgd door Peter Rietveld en Geert van der Burg. Bij Peter kunnen we on dertussen wel spreken van een 'oude rot' in het vak, want Peter heeft al heel wat Oogst feestpresentaties op zijn naam staan. Peter is in het dagelijks leven directeur van een basis school in Lekkerkerk, maar is nog altijd woonachtig in Zevenhuizen. Volgens Peter, samen met zijn vrouw Conny en twee dochters blijft het in Zevenhuizen genieten van het 'gekke dorp'. Het Oogstfeestcomité is bij zonder verheugd met de be reidheid van Marjan Pacuk en Geert van der Burg om mede de presentatie van het Oogst feest te verzorgen. Marjan zal samen met Wanda van Hoven de presentatie van The Night of Harmony verzorgen. Eigen lijk moeten we zeggen Wanda van der Spek-van Hoven, want Wanda is de afgelopen maand in het huwelijksbootje gestapt. Vanaf deze plaats feliciteert het Oogstfeestcomité Wanda alsnog met haar huwelijk. Wanda van Hoven komt uit Moerkapelle waar zij het pre senteren eigen heeft gemaakt tijdens de vele demonstraties van rolschaatsvereniging Rol ling '90. Wanda is geen onbe kende, want ook vorig jaar presenteerde zij zowel The Night of Harmony als de dag daarop het Oogstfeest. Geert neemt nu, samen met Peter, de zaterdag voor zijn rekening. Bij "The Night" is Geert ook te zien in de groep "Five Times Only" Geert en Marjan zijn beiden al een hele tijd zeer actief in het sprankelende culturele leven van Zevenhuizen en in het bij zonder in de musical "Heerlijk duurt het langst", met de voor stelling van bekende liedjes van Annie M.G. Schmidt en wat er op stapel staat voor het komende seizoen. De formatie "The Thunderbirds" is begin jaren zeventig ontstaan. Grondlegger is Rob Innemee, die al sinds jaar en dag de bas han teert. De band staat bekend als maker van Gentlemen's Rock, mu ziek die gemaakt wordt door muzi kanten met gevoel voor muziek en publiek. Het instrumentale gedeel te bestaat o.a. uit nummers van The Shadows, Z.Z. Maskers en de Venturies.Het vocale gedeelte om vat nummers van Elvis Presley, Cliff Richard, Chuck Berry, enz. Om de sound uit de jaren '60 te krijgen wordt er gebruik gemaakt van Fendergitaren en Fenderver- sterkers. THE THUNDERBIRDS zaterdag 6 september op het grote podium van 15.30 tot 17.15 uur. De band bestaat Hans van Loon - Rob Innemee Fred de Groot - Wim Geerling - Cees Kok Cor van Vliet - uit: Lead Vocals Basgi taa r/Voca Is Drums/Vocals Slaggitaar Sologitaar Keyboa rds/Voca Is

Hart van Holland | 2003 | | pagina 31