De Marskramerdames zijn de Fixet-heren te vlug af van 10 tot 50% Verweij Het oogstbrood GERRITSEN Oogstfeestkampioenschap steltenlopen voor de jeugd Geboren: Jop OP=OP!ü o.a. Hartman, Grosfillex, hout, Cinderella OP=OPÜ'. Caravans en Tuinmeubelen De ambachtelijke bakker Gerritsen staat er weer met de lekkerste oliebollen en appelbeignets. Ook een kraam gevuld met de heerlijkste lekkernijen o.a.: Veel lekkers in onze kraam pagina 14 Oogstfeestkrant 3 september 2003 Bijna alle dames die werkzaam zijn in de winkel van de Marskramer, ze zijn met z'n tienen, werken partti me. Ze vinden het wel jammer dat ze hierdoor elkaar niet dagelijks zien, maar het heeft natuurlijk ook z'n voordelen. "Je kan gemakkelijk met een collega ruilen als je onver wacht ziek wordt of weg moet." Dat regelen ze dan onderling. Lies Voskuilen werkt al sinds 1974 bij de firma Schotte, waar de Mars kramer en de Fixet onderdeel van zijn. Driemaal heeft Lies haar werkzaamheden onderbroken, ie dere keer voor de geboorte van een dochter. Anne-Mette Heijnen stapte gewoon de winkel binnen met de vraag of ze kon komen wer ken. Het leek haar wel leuk en dat klopte uiteindelijk ook. Jolanda Hofman, de jongste medewerk ster, wordt door haar collega's als 'de beste' aangemerkt. Zo heeft ie dere dame haar eigen verhaal en ervaring binnen de winkel. Naast genoemde dames mogen we na tuurlijk Gré, Diana, Ivette, Britta p HBBBP en Iris niet vergeten. "Het is net een groot 'dames'-gezin", is de reactie van de dames, "met Lia aan het hoofd die van tijd tot tijd de puntjes op de 'i' zet." Over de aanwezigheid van een echt 'Marskramer'-gevoel moeten de dames wat langer nadenken. Eén van de dames roept daarop spontaan: "Als ik een TV-reclame zie, dan roep ik altijd dat wij dat ook hebben en dat het ook in onze Marskramerfolder staat". "En de heren van de Fixet-afde ling, hoe wordt daar dan tegenaan gekeken", is vervolgens onze vraag? "Ach, die heren" Daar springen wij bij als het druk is en zij druk bezig zijn in de werkplaats. En als er moeilijke dingen netjes moe ten worden ingepakt, dan is het voor de heren wel handig als wij dames er zijn"Het blijven tenslot te toch kerels."Rest ons nog één dame om te noemen: Petra Schot- te, de vrouw van Fred van de Fixet- afdeling. Zij verzorgt de gehele ad ministratie en mag niet vergeten worden. En als het nodig is, is Pe tra ook bij de Marskramer inzet baar. De Marskramer biedt een breed assortiment. Men vindt er al les op het gebied van koken, bak ken, eten, cleanen en tal van ande re huishoudelijke artikelen en heel veel leuke dingen om cadeau te doen. Na dit interview vraag ik me af of ik nog wat nodig had? Laat ik voor de zekerheid nog even in de folder kijken, want het zou toch zonde zijn als ik een mooie aanbie ding misloop. Onder supervisie van de "Diedeheimers" uit Didam worden tijdens h Oogstfeest steltenloopwedstrijden gehouden voor de jeugd tot 12 jaar Op de basisscholen zijn speciale inschrijfformulieren uitgereikt waarrnee de schooljeugd zich heeft kunnen opgeven. De kampioenschappen wor den gehouden in twee leeftijdscategorieën, namelijk van 6 t/m 8 jaar en van 9 t/m 11 jaar. Jongens en meisjes gaan per categorie gewoon dorJt elkaar. In Didam bleek dat de meisjes de jongens vaak te snel af waren dus de Zevenhuizense 'mannen' zullen hun beste beentje (uuuhhh stelten) voor moeten zetten om in aanmerking te komen voor het kampioen' schap. Er wordt met de stelten van de Diedeheimers gelopen. Deze stel ten zijn volgens de officiële afmetingen. er opnieuw gelopen dient te wor den om uitsluitsel over de uitslag te krijgen; *in geval dit reglement niet voorziet, beslist de organisatie van het Oogstfeest; *er wordt gelopen op eigen risico en over de eventue le uitslag kan niet worden gediscus sieerd. De kampioen en de nummers 2 en 3 krijgen een beker. Alle deelne mers ontvangen een officieel certi ficaat van deelname, getekend en uitgereikt door wereldkampioen Roy Luiking. Een aantal spontane vrijwilligers uit Zevenhuizen ver zorgt de organisatie van deze wed strijd. De organisatie wenst de deelnemers veel succes en het pu bliek veel kijkplezier. De wedstrijd Er wordt gestreden over een af stand van 2 x 25 meter; 25 meter heen, om een pion heen en weer terug naar de finish. In één run lo pen 2 deelnemers. De officiële start vindt plaat om 10.00 uur. Het parcours is afgezet met dranghek ken en loopt door de Burg. Boer- straat voor de Cl000 in de richting van het Dorpsplein. Het reglement •in alle runs wordt tegen de tijd ge lopen; «tijdwaarneming met be hulp van stopwatches; «de in de eerste run gelopen tijd is bepalend voor de indeling in de finale-run; •in geval de tijdwaarneming wei gert kan de organisatie bepalen dat Dolblij zijn wij met de geboorte van onze zoon en ons broertje Jop. De zoon van II Marco Hoogendoorn en Annet van U Wensveen en het broertje van Amy en 'i Kim. Aldus de tekst van het bijzonder mooie geboortekaartje. Namens het Oogst- H feestcomité van harte gefeliciteerd. Marco is al «WP»* een heel aantal jaren bijzonder actief voor het Oogstfeest o.a. in de redactie en de lay-out van de Oogstfeestkrant. Namens het Oogstfeestcomité: nogmaals van harte. ■Donuts Broodjes belegd met hem en haas En natuurlijk niet te vergeten: Rottekade 9-9b Zevenhuizen Tel: 0180-633115 IsisSfe http://www.verweij-l.nl Geopend van di. t/m za. van 09.00 tot 17.00 uur De ambachtelijk#» bakker De heren keken toch wel een beetje verbaasd toen de dames, werkzaam in de Marskramerwin kel aan de Dorpsstraat, duidelijk aangaven dat zij aan de beurt wensten te komen voor een arti kel in deze Oogstfeestkrant. Het was duidelijk als een geintje be doeld, maar wel met een serieuze ondertoon. "Het is toch hartstik ke leuk om de klanten op een goede manier te kunnen helpen en dat willen wij, als dames, best wel een keer kwijt. OPRUIMING Tuinmeubelen kortingen (nabij Oud Verlaat) leplaan 89 - Waddinxveen - Tel) SIkImS 0180-631153

Hart van Holland | 2003 | | pagina 34