fe2 P. Visser Zn. vierde feest KOZIJNEN& ZONWERING kwaliteit levertijden Ottcvanger Machinefabrieken BV, Ptoonaangevend Alfa Accountants en Adviseurs ONBETAALBAAR? LANG, TE LANG? HUI bij paui s pAUU k\d. ^oo TeV auto- gevel- en lichtreklame raamfolie (zon/inbraakwerend) decoratie (beelden) full-colourprints auto stripings webdesign (hosting) ontwerp V\T\Ne9 57 fdre 0182 cVvt .370599 Oogstfeestkrant 3 september 2003 pagina 15 Het bedrijf werd in 1909 door Dirk Ottevanger opgericht. Kerntaak was toendertijd de windmolen- bouw en de reparatie hiervan. Dick, samen met zijn broer Wim gjn nu de derde generatie die werkzaam zijn binnen het bedrijf. Dick herinnert zich nog hoe hij als een klein jongetje aanwezig was bij ie plaatsing van een roe bij één van de molens van de molenvier gang aan de Rotte. Die betrokken heid bij deze molens is nog steeds aanwezig, o.a. door de bestuurs functie van Dick bij de Stichting De Molenvrienden. Het huidige bedrijfslogo, nauwe lijks afwijkend van het eerste logo, wordt nog steeds gesymboliseerd hoor een molen. |n een oude adver tentie uit de jaren dertig van de vori ge eeuw wordt een complete hamer- moleninstallatie voor het vermalen van 1001 produc ten aangeboden. Bij een rondgang door het bedrijf kan men de hamermolen terugvin den, uiteraard in een uiterst mo- a. D. Ottevanger Zonen derne uitvoering en volledig automatisch en door de computer aan gestuurd. De diervoederindustrie in Nederland is groot. Met de in het binnen land opgedane kennis en vakmanschap kon ook de export ter hand worden genomen. Deze export maakt he den ten dage een belangrijk deel van de omzet uit. Ottevanger ex porteert naar nagenoeg alle Euro pese landen, naar het verre oos ten, naar Maleisië, de Filip pijnen en een groot aantal Afrikaanse landen. Spe ciaal hiervoor heeft de fir ma de "containerized feed- mill", een mengvoederfa briek ontwikkeld in gang bare containermaten. Deze eenvoudig te plaat sen mengvoederfabrieken worden ter plaatse, onder supervisie van een mede werker uit Moerkapelle, opgebouwd. De sprong van het aan brengen van een molenroe naar de opbouw van de feedmill is bewerk stelligd door vier generaties Otte- vanger. Dit tekent duidelijk de ont wikkeling van het bedrijf. Elke ge neratie heeft deze verdere ontwik keling steeds als een uitdaging aan gegrepen. Thans wordt het bedrijf geleid door de vierde generatie. In Aalten zwaait Ernst de scepter, in Moerkapelle doet Erik dat. In Aal ten wordt een speciale tak van het bedrijf, gespecialiseerd in indus triële automatisering geleid door René. Door de constante groei van het bedrijf is er doorlopend plaats voor allround vakmensen in de metaal bewerking en in het traject tussen de constructeur en de uitvoering aan goed geschoolde HTS-sers. Ottevanger Machinefabrieken B.V.: een bedrijf waar de gemeen te trots op mag zijn. In 1903 zette P. Visser zijn eerste voetstappen op het ona in Zevenhuizen. Destijds en nu nog steeds, staan kwaliteit, service en deskundigheid hoog in het vaandel. Een partner, op het gebied van kli maatbeheersing, waar je op kunt vertrouwen. De groei die P. Visser in Zevenhuizen meemaakte, heeft zich nu ook in Hellevoetsluis voortgezet in de vorm van een tweede vestiging. Genoeg om enthousiast over te zijn en veel om naar uit te kijken. Mede door het vertrouwen en samenwer king vierden zij afgelopen 1 april het 100-jarig bestaan. Tijdens de recep tie was de opkomst enorm en de felicitaties waren overweldigend. Nog maals willen zij iedereen daarvoor bedanken. Het heeft het jubileum tot een onvergetelijke dag gemaakt. Nu staat het Oogstfeest weer voor de deur en zoals alom bekend staan zij op de Dorpsstraat met een informa tiestand. Het complete aanbod waaronder vloerverwarming, schitte rende decorradiatoren en uiteraard de cv-ketels staan uitgestald. Aan be trouwbaar advies en informatie zal het ook niet ontbreken, want zij zitten tenslotte al een "tijdje" in het vak! Loop eens langs op 6 september. Visser gaat ook met de tijd mee, surf naar de website: www.visserverwarming.nl Voor meer informatie: P.Visser Zn. Centrale verwarmings- service Installatieburo, Tel.: 0180 - 631 206 Alfa Accountants en Adviseurs is een landelijke organisatie van accoun tantskantoren met meer dan 30 vestigingen globaal verspreid door heel Nederland. De vestiging in Bleiswijk heeft haar werkgebied tussen Rot terdam, Den Haag en Gouda en heeft veel relaties in deze regio. Men richt de dienstverlening op het midden- en kleinbedrijf vrije beroepen en de agrarische sector. Cliënten bij Alfa Accountants en Adviseurs worden bijgestaan door een persoonlijk adviseur, die volle dig ingespeeld is op het bedrijf van de ondernemer. Dit geldt voor re guliere zaken als jaarrekeningen, loonadministraties, maar ook voor bedrijfsoverdracht, investerings- en exploitatiebegrotingen alsmede vermogens- en Estate-planning, subsidie- en automatiseringsadvie zen. Naast de persoonlijke advi seur kan de ondernemer bij Alfa een beroep doen op een aantal specifieke deskundigen zoals belas tingadviseurs, subsidieadviseurs en accountants. Wanneer u nadere informatie over de dientstverlening van Alfa Ac countants en adviseurs voor uw onderneming wenst te ontvangen kunt u contact opnemen met de vestiging te Bleiswijk, (tel 010-5295600). je prachtig in kleur uitgevoerde bedrijfsbrochure kan iezen dat Ottevanger Machinefabrieken te Moerka- me!? er Aalten één van de meest toonaangevende Neder- Indse bedrijven is, die zich bezighouden met het ontwerp J' de bouw van machines en installaties voor de graanver- e'terkende en mengvoederindustrie. Deze installaties zijn dan hoofdzakelijk bedoeld voor de productie van voe- m(-ddelen voor mens en dier. Duidelijker is het niet te inschrijven, maar dat daar een hele periode van onderne mers-en vakmanschap aan vooraf ging mag niet worden vergeten. molenbouw M OERKAPEUE FABRIKANTEN VAN Complete Hamermolen,„stallal.ee voor hel' vermalen van 100' producten - Com plete Graandrooginstallati Aardappelstoominrichtingen - Maal- Mengwerktuigen machines - Retnigings- Hijs- en Transportwertrtuigen machinefabriek Telefoon 14 - Complete Breek- en Pers- Sorteermach. accountants en adviseurs /V» /V/ /V rsj rs/ ELETTERINS.NL iriT ▼F'

Hart van Holland | 2003 | | pagina 35