Recreatie park de Koornmolen Zwembad De Oogstkorting bij Corpoforte!!! Actiefve) weken bij Wellness Centre Corpoforte Natuurlijk sporten Airobics bij De Koornmolen Oogstfeestkrant 3 september 2003 Zwembad De Koornmolen eev\ bezoek meer dan toaardl SEPTEMBER ACTIE Tweemanspolder 6a Ook actief worden bij de Koornmolen? Schrijf u dan in tijdens onze actie(ve) weken! Alles Kidz bij de kinderopvang van De Koornmolen Croeneweg 34b Recreatiepark de Koornmolen Tweemanspolder 6a 2761 ED Zevenhuizen Tel. 0180-631654 631860 Voor meer informatie over programma's, openingstijden, prijzen, abonnementen, etc. www.koornmolen.nl Het binnenbad van zwembad De Koornmolen is compleet vernieuwd. Zo is er in het dak een lichtstraat aangebracht waardoor er veel meer daglicht in het bad aanwezig is. Tevens zijn er vele frisse en vrolijke kleuren aangebracht en is het totale bad rondom voorzien van nieuw tegelwerk. Daarnaast zijn er diverse technische aanpassingen gedaan die het klimaat en de veiligheid ten goede komen. In Zwembad De Koornmolen is het voor zowel kinderen als volwassenen mogelijk diverse zwemlessen te volgen en diploma 's te behalen. Zo kunt u bij ons onder andere terecht voor: Zwemopleiding voor kinderen en volwassenen (ook privé-lessen, groene hart en ABC-diploma) Zwemmen voor zwangeren Baby-, peuter- en kleuterzwemmen Zwemmen op doktersadvies Banen zwemmen/recreatief zwemmen Trimzwemmen (16+) Meer bewegen voor ouderen (50+) Cursus zelfredzaamheid Cursus snorkelduiken en zwemvaardigheid Aquamix (16+) (combi aquajoggen, cirquittraining, trimzwemmen) De vakantie is weer voorbij. De periode om actief te worden is aangebroken! Na deze heerlijke zonnige weken is het voor veel mensen tijd om de conditie weer op peil te brengen. De Koornmolen beschikt hiervoor over een modern uitgeruste ruimte met diverse cardio- en fitness-apparatuur voor jong en oud. Professionele instructeurs begeleiden u zeven dagen per week vóór, tijdens en na uw trainingen. Zo zorgen we er gezamenlijk voor dat u zich dus steeds sterker en fitter gaat voelen en misschien ook wel wat pondjes afvalt. Aangezien gebruik van het zwembad in uw abonnement verwerkt is, kunt u na uw training een heerlijke duik nemen in het koele water. U ziet het ...sportiviteit, gezelligheid en plezier in bewegen de drie sleutelwoorden binnen ons centrum. Gedurende de hele maand september kunt u, als toekomstige sporter, kiezen uit een van de volgende acties*: U én alle gezinsleden (op uw adres) betalen in de maand september géén inschrijfgeld €25,- per persoon. Bij inschrijving in de maand september krijgt u van ons een bon t.w.v. €40,- te besteden bij Brasserie 't Graanhuys. 10-rittenkinderopvang Kortom, bent u op zoek naar ontspanning, beweging, herstel of topsport? "Natuurlijk sporten... de Koornmolen!" Zwemmen voor Zwangeren Iedere donderdag van 19.00 tot 20.00 uur Bel voor meer :nformat<e 0180-631860 of kijk op onze website www.koornmolen.nl Maandag: ÏO.OO - 12.OO I3.3O - 15.00 I9.3O -20.00 20.00 - 21.OO Dinsdag: 09.00 - li.00 13.00 -14.30 19.30 -20.00 20.00 - 21.00 Woensdag: 09.00 - ÏO.OO ÏO.OO -11.30 10.00 -11.30 13.30 15.00 (lx per 4 weken 18.30 -19.30 19.30 -20.00 20.00 - 21.30 recreatief zwemmen banen zwemmen aqua-mix vanaf i6 jr. banen zwemmen vanaf 16 jr. recreatief zwemmen recreatief zwemmen trim zwemmen vanaf 16 jr. recreatief zwemmen banen zwemmen vanaf 16 jr. baby-peuter-kleuter zwemmen vrijzwemmen zwangeren, postnataal recreatief zwemmen gesloten i.v.m. diplomazwemmen) zwemmen op doktersadvies trim zwemmen vanaf 16 jr. recreatief zwemmen Donderdag: ÏO.OO 11.00 12.OO 14.30 15.30 20.00 21.30 O9.OO - ÏO.OO - 11.00 - 13.30 - 14.30 - 19.00 - 20.00 - Vrijdag: O9.OO - 12.OO O9.OO - 12.OO 20.00 - 21.OO Zaterdag: 12.30 -15.00 Zondag: 10.30 -13.00 13.30 -16.30 meer bewegen voor ouderen 50+ meer bewegen voor ouderen 50+ zwemmen op doktersadvies meer bewegen voor ouderen 50+ meer bewegen voor ouderen 50+ zwemmen voor zwangeren banen zwemmen vanaf 16 jr. baby-peuter-kleuter zwemmen banen zwemmen vanaf 16 jr. recreatief zwemmen recreatief zwemmen gezins zwemmen recreatief zwemmen Baby-, peuter- en kletiterrwemmen. Iedere woensdag- en vrijdagochtend Bei veer mee: informatie 0180-631860 of s op onze website www.koornmolen.ni Wilt u graag gebruik maken van onze zwem- of sportfaciliteiten, maar kunt u geen oppas vinden voor de kinderen? Neem ze dan gewoon mee naar De Koornmolen! Gedurende drie ochtenden in de week, verzorgen wij opvang voor uw kind(eren). Speciaal voor ALLES KIDZ' hebben we een vrolijke ruimte ingericht, waar de kinderen volop kunnen genieten van spelletjes, knutselwerken en de nieuwste tekenfilmpjes. U kunt dus rustig gaan sporten, terwijl uw kind onder professioneel toezicht een heerlijke tijd beleefd. Zo wordt het sporten op De Koornmolen voor zowel ouder, als kind een lekker ochtendje uit. Kinderopvang ALLES KIDZ iedeie maandag.- woensdag- e.n v dagockend O.o p.e- v **,d Be voo' mee' -.formatie QtSo-e;'S5o o-;e ebsste www vee: September wordt echt een actieve maand bij De Koornmolen. Vanaf deze maand heter we u namelijk iedere maandag, woensdag en vrijdag van harte welkom bij onze muzikale aerobiclessen! Er wordt gedanst op het ritme van opzwepende muziek en verschillende bewegingen worden samengevoegd tot een vaste combinatie. Er wordt op elk niveau lesgegeven van high-impact (intensief) tot low-impact (rustig). Bij sommige vormen van aerobics maken we gebruik van steps of dumbels, zodat u tevens aan krachttraining doet. Aerobics zorgt voor een goed figuur, een uitstekende conditie en een gezonde dosis 'fur'! Welke aerobiclessen kunt u volgen bij De Koornmolen? Zoals u inmiddels van ons gewend bent, bieden we ook voor de aerobics een gevarieerd programma aan. De lessen zijn dus geschikt voor dames en heren van élle leeftijden. Step Aerobics Intensieve training van benen en billen met behulp van verstelbare platvormen (steps). Goed voor het bevorderen van het uithoudingsvermogen en het verbranden van vet. Total Body Workout Deze training wordt ook wel 'Fat-Attack' genoemd. Het is de meest intensieve training waarbij de steps en dumbels veelal gelijktijdig gebruikt worden. Voor conditie- én krachttraining. Bodyshape Intensieve training met dumbels, waarbij alle spiergroepen verstevigd worden door eenvoudige oefeningen. Bodyshape geeft een strakker figuur en sterkere spieren zonder dat er gesprongen wordt. Power Yoga Power Yoga combineert de voordelen van westerse krachttraining met oosterse yoga (strech relax). Deze vorm van ontspanning staat garant voor innerlijke rust en balans, vetverbranding en versteviging van de spieren. Power Yoga is geschikt voor dames en heren van alle leeftijden. Wilt u zich meer informatie over een van deze sportieve en muzikale lessen? Of wilt u vrijblijvend een kijkje komen nemen? Neem dan even contact op via 0180-631860 of kijk even op onze website www.koommolen.nl Diverse aerobiclessen Iedere maandag, woensdag en vrijdag Bei voor meer informatie 0180-631860 of kijk op onze website www.koornmolen.ni Bij Corpoforte herstel-, sport- en recreatietraining aan Groeneweg 34b te Rotterdam kunt u in de maand september spetterende kortingen oogsten! Als u zich (als nieuw lid) inschrijft in september 2003 hoeft u bij afsluiting van een halfjaarabonnement géén inschrijfgeld te betalen. Op het moment dat u voor een jaarabonnement kiest krijgt u naast het niet hoeven betalen van inschrijfgeld ook nog eens €20,- extra korting Corpoforte aan de Groeneweg is gespecialiseerd in het maken van persoonlijke, klachtrelateerde (revalidatie)programma's en het begeleiden van mensen die onder fysiotherapeutisch toezicht komen fitnessen of revalideren. Er worden (revalidatie)programma's gemaakt voor bijvoorbeeld rug- en nekscholing, knieklachten, enkelblessures, etc. Bij Corpoforte zijn alleen fysiotherapeuten werkzaam, die uw persoonlijke lichamelijke conditie - eventueel in relatie tot eventuele klachten - vaststellen aan de hand van een individuele test. Daarop volgt een persoonlijk programma dat is afgesteld op de vooraf gestelde doelen en eventuele klachten. Ook kunnen wij een gezondheidsprofiel maken middels een conditietest (max. zuurstofopnametest), meting van het vetpercentage en bloeddruk. Corpoforte heeft de beschikking over verschillende cardio- en krachttoestellen waarmee onder andere aan conditie (algemeen uithoudingsvermogen), kracht en vetverbranding gewerkt kan worden. Verbetering van de bloedcirculatie, stofwisseling en herstel van onder andere spierweefsel wordt bewerkstelligt door middel van NEMES (Neuro- Mechanische Stimulatie), een vibratieappararaat vog enige vibratieapparaat - in de omgeving - dat op verj doeleinden gebruikt wordt in beide vestigingen. Corpoforte Herstel- sport en recreatie training Groeneweg 34b 3059 LC Rotterdam Tel.: 010-2222363 Fax: 010-2222364 ecreat iepark de koornmolen Het is niet mogelijk deze acties te combineren. Acties alleen geldig bij aankoop van een (half)jaar abonnement

Hart van Holland | 2003 | | pagina 46