mimÊsmêmm4 duivensport LITI E I Hartvan Holland^ BERICHTEN WADDINXVEENSE SCHAKERS GESTART MILJOENEN- ONTBIJT DOKI-WAIK 13 SEPTEMBER VEERMANS OPEN HUIZEN DAG BROUWER DE KONING deHaij van der Wende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Hillegonda Paulina Lok - Kerkhoven UITVAARTVERZORGING INFORMATIEAVOND AANPASSING GEVAARLIJKE KRUISING FIETSPAD MOLENGANGENPAD EN MOERKAPELSE ZIJDE CYCLAAMRIT Hart van Holland 3 september 2003 Familieberichten "Tante Gon" Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wii voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Aanpassing kruising Informatieavond 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren Van nu aan tot in eeuwigheid. Trouwtekst: Psalm 121 - vers 8 1 Na een kortstondige ziekte is rustig en kalm overleden in de leeftijd van 77 jaar mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, I schoonmoeder en oma M.C. Lok Piet en Jeannette Kees en Janny Rineke en Ad Anton en Elly Tini en Adrie Gerard en Ankie kleinkinderen en achterkleinkinderen i; 2 september 2003 I Noordelijke Dwarsweg 15 2761 GC Zevenhuizen j De begrafenis heeft zaterdag 6 september plaatsgehad op de Algemene Begraafplaats aan de Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkqpelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging var» den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoek eind se weg SO - 2665 KE Blelswijk leanne Matze-Kooh Marian v d Booerd-Kincl - sedert 1962 Uitvaartleider: de heer H.J. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoomstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. o^enjU'zen - Postduivenvereni- J Stormvliegers had afge- uit 2aterdag een wedvlucht van- ODfi nfn' ^7 km. Nadat de mist lui! was> konden de 489 Len orp 12.15 uur, met een U zuiden wind, vertrekken. »an 'berg liet zien, door middel (jy: ®en geweldige uitslag, dat zijn LunknL°9 steeds de vorm te pak- duiupu na z'in behaalde jonge "kampioenschap. Maar de eerste prijs was voor B. Hertog; om 13.56 uur arriveerde zijn eerste duif en had een snelheid gehaald van 100 km p/u. Tien minuten later waren alle duiven weer thuis. Uitslag: 1-2. B. Hertog, 3-5-6-7-8-13- 14. Joh. Stofberg, 4. L. van Wen- sem, 9-15. J.S. Heykoop, 10. C. Nobel, 11. N. Koppenaal, 12. D.C. den Hertog. Sterke drank in beslag genomen: 'The Night of Harmony' op vrijdag avond 5 september heeft veel pu bliek getrokken. Een aantal jonge ren was in de veronderstelling dat de intrekking van het alcoholver bod deze avond, een vrijbrief was om sterke drank te nuttigen. Van deze jongeren is de voorraad ster ke drank in beslag genomen. Er hebben zich deze avond verder geen onregelmatigheden voorge daan. Inbraak in woning: In de avond van 5 september is ingebroken in een woning in de Gorterstraat. De dader(s) kwam binnen door een raam aan de achterzijde van de wo ning open te breken. De dader(s) heeft eerst de buitenverlichting vernield, waardoor de achtertuin in het donker kwam. Oogstfeest: Ruim 40.000 bezoekers hebben het Oogstfeest bezocht. Ondanks deze drukte hebben zich geen grote problemen voorgedaan t.a.v. het parkeren en het verkeer. In de loop van de middag was de drukte zo overweldigend dat door de organisatie en de politie is be sloten de afsluiting in de Dorps straat weer open te stellen. Het jaarlijkse feest heeft de orde van zakkenrollers naar Zevenhui zen getrokken. Eén slachtoffer van zakkenrollerij heeft aangifte ge daan. Zijn portemonnee, met on bekende hoeveelheid geld was ge rold. Vechtpartij op terrein La Baraque: In de nacht van zaterdag op zon dag heeft zich een vechtpartij voor gedaan op de parkeerplaats van La Baraque tussen een groep Marok kanen en Antillianen. Met van alles werd gevochten, met de vuisten en ook stenen en flessen vlogen over en weer. Eén van de Antillianen is met een fles op zijn hoofd geslagen met als gevolg een bloedige hoofd wond. Nadat er versterking voor de politie was gearriveerd is de groep Marokkanen in twee auto's wegge reden. De voertuigen zijn later in Gouda aangehouden. Enkele inzit tenden waren gewond en zijn naar het ziekenhuis gegaan. In de groep Antillianen vielen drie gewonden. Zij zijn behandeld door het perso neel van een ambulance. Moerkapelle - Het nieuw aangeleg de fietspad Molengangenpad wordt een aanwinst voor fietsers binnen het recreatiegebied Rotte- meren. Het fietspad is nog niet in gebruik genomen, omdat de over steek op de huidige kruising met de Moerkapelse Zijde nu nog te ge vaarlijk is. De gemeente Zevenhui- zen-Moerkapelle en het recreatie schap Rottemeren zijn gezamenlijk bezig om de uitvoering van de werkzaamheden voor te bereiden. Rondom en ter hoogte van de krui sing van fietspad Molengangenpad en Moerkapelse Zijde worden ver keersmaatregelen getroffen die de verkeersveiligheid verbeteren, onder meer door het wegverkeer op de Moerkapelse Zijde af te rem men. Om omwonenden goed te informe ren over het plan, organiseren de gemeente en het recreatieschap een informatieavond. Op deze avond wordt het plan getoond en worden eventuele vragen beant woord. De avond wordt gehouden op woensdag 17 september in Dorpshuis Op Moer, Raadhuisstraat 40, 2751 AW Moerkapelle. Men kan tussen 20.00 en 21.00 uur binnen lopen voor informatie. Waddinxveen - Veertig Waddinx- veense schakers begonnen afge lopen donderdag aan de interne competitie. In 36 ronden gaan zij uitmaken wie de kampioen wordt. Door de vooruitgang van een aan tal jeugdspelers en de komst van nieuwe (sterke) spelers belooft het een bijzonder spannende competi tie te worden. Maar liefst 10-12 spelers moeten in staat geacht wor den zich het kampioenschap toe te eigenen. Als eerste kon Bart van Putten een overwinning noteren. Zijn tegenstander Albert Prins was reeds vroeg in Sinterklaasstemming en gaf Bart in de opening maar liefst 2 stukken cadeau. Vervolgens besloten de jeugdige schakers Je roen van de Veen en Randy Girdha- ri het punt te delen. Peter de Louw had blijkbaar veel zin in het nieuwe seizoen en hij offerde op de zesde zet reeds een loper tegen Ryan den Drijver. Peter had zijn aanvalskan- sen goed ingeschat, speelde het vervolg sterk en hij wist zo voor de 20e zet het punt te incasseren. Evert Hildebrand wist voor de eer ste verassing van het seizoen te zor gen. Met prima spel slaagde hij er in de sterker geachte Frank Hordijk een nederlaag toe te brengen. Ook was er winst voor Dirk van Offeren op zijn 'angstgegner' Jaap Smit. Eduard Philips bracht met zijn be kende spel Willem Mulder op de rand van een nederlaag. Willem verdedigde zich echter vindingrijk en aldus werd het punt gedeeld. De nieuwkomer Theo Herk slaagde er in de altijd taaie Arie Kardol te ver schalken. Hierbij stelde hij zich na drukkelijk kandidaat voor de titel en Theo kondigde maar vast aan dit jaar van plan te zijn 100% te scoren. De andere nieuwkomer Je roen Eijgelaar wist na een lange partij Henk Stam, weer terug op het WSV nest, op een nederlaag te trakteren. De partij tussen Wim van Os en Wim Hennink eindige na spel waarin beiden zich nogal terug houdend opstelden in een remise. Wel vielen er beslissingen te note ren in de partijen tussen Arjan Hen nink en Mark van Putten, en Ro nald Dannis tegen Hans van Woudenberg. Mark won vlak na de opening een kwaliteit en schoof de partij daarna simpel uit. Ronald en Hans speelden een partij waarin het lange tijd niet duidelijk was wie er nu aan de touwtjes trok. Uitein delijk bleek in het eindspel een pion van Ronald de beslissing te brengen. Gouda - In de Goudse Stadsschouw burg wordt woensdag 17 septem ber, net na Prinsjesdag, het door de VNO-NCW West, kring RijnGouwe georganiseerde miljoenenontbijt gehouden. Met enkele bekende gastsprekers namens werkgevers en werknemers worden de nieuwe beleidsplannen beoordeeld. Aan vang 6.30 uur. Voor meer informa tie: 0182-615003 Zevenhuizen - DoKi houdt zaterdag 13 september een DoKi Walk. Er wordt vertrokken om 11.00 uur vanaf Restaurant de Strandgaper, Strandweg 1, bij de Zevenhuizer- plas/Oud Verlaat. Vanaf 9 oktober start ook weer de DoKi Cursus. De cursus, vijf avon den, worden gehouden aan de Wollefoppenweg 91a, Rotterdam. Voor meer informatie en aanmel den: DoKi, telefoon 010-22 22 999 www.dokicenter.nl. Regio - Automobielclub A.M.C. The Skymasters houdt vrijdagavond 12 september de Cyclaamrit in de om geving van Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor diegene die eens kennis willen maken met een autopuzzel- rit is er een beginners reglement. Voorafgaande wordt er uitleg ge geven omtrent het rijden van een puzzeirit. Voor de A en B-klassers geldt het NRF/KNMV 2000 en DRR reglement. Inschrijving vindt plaats tussen 19.45 en 20.30 uur in Restau rant Van Rijcke Vorsel (golfbaan Hitland), Blaardorpseweg I.Voor meer informatie: 06-15038814. Zaterdag 13 september organiseert Veerman Makelaardij de eerste geza menlijke Open Huizen Dag. Tussen 11.00 en 14.00 kunnen geïnteresseerden deze dag tientallen woningen zonder afspraak bezoeken. De bewoners van de deelnemende woningen zullen de geïnteresseerden zelf rondleiden en het verhaal doen achter de woning. "Wij zijn van mening dat door het openstellen van meerdere woningen op één zaterdag gedurende een aantal uren de drempel voor potentiële kopers om woningen te bezichtigen lager wordt. Wij kiezen bewust voor de zater dag omdat op zaterdag de meeste mensen vrij zijn én een bezichtiging het beste kan plaatsvinden bij daglicht"; aldus makelaar Peter den Boer. Gedurende deze open dag is het kantoor Veerman aan de Dorpsstraat 200 te Zevenhuizen geopend en kan informatie worden ingewonnen over de deelnemende woningen. Voor meer informatie: www.veerman.org Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapeile, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3