ANNEKE SCHEP EN GUY MARTIENUS VOLLE WINST ROWAH CLUBKAMPIOENEN LOVE '70 COMPETITIE VOOR TZM VAN START MOERKAPELLE LIJDT EERSTE NEDERLAAG W.S.E. JEUGDUITSLAGEN SJOELPRIJZEN GR0ENEWEG ZOEKENDE FLYERS HEREN 1 BEKERT VERDER, DAMES KOMEN PUNT TEKORT SPORT Hart van Holland 24 september 2003 Handbal Voetbal Tafeltennis Voetbal Voetbal Basketbal Moerkapelle - Onder ideale weersomstandigheden heb ben afgelopen week de clubkampioenschappen enkel bij tennisvereniging Love '70 plaats gevonden. Er werd in poules gespeeld en de poulewinnaars stonden in de halve finales tegen over elkaar. Bij de heren ging het in de halve finales tussen Guy Martienus en Jeroen Bakker (6- 0,6-2) en tussen de poulewinnaars Dennis Jager en Eric Broers (6-4,6-4). In de finale nam Guy Martienus het op tegen Dennis Jager. In de eerste set nam Guy een 6-2 voorsprong en in de tweede set gaf hij geen enkele game weg 6-0. De halve finales dames ging tussen de poulewinnaars Annke Schep en Suzanne Boevé en tussen Kim Bakker en Anja Tepper. Zaterdagmmiddag speelde Anneke Schep een marathonpartij tegen de 15-jarige Suzanne Boevé, drie sets werden in de tie break beslist. (7-6, 6-7, 7-6) Anneke kon zich na drie en half uur spelen finaliste noemen. Daar wachtte haar weer een jeugdige speelster. Kim Bakker had in de halve finale gewon nen van Anja Tepper (2-6, 6-1, 6-1) De damesfinale werd een lange partij met goed spel van beide kanten. De eerste set werd met 6-4 door Anneke Schep gewonnen, in de tweede set kwam zij met 5-2 achter, maar zij wist deze achterstand om te buigen in een 7-5 overwinning. Bij de dames werd Anneke Schep (links) clubkampioen na in de finale Kim Bakker te hebben verslagen. Guy Martienus (links) versloeg in de finale Dennis Jager. (foto's: Love 70) Waddinxveen - Alle teams van handbalvereniging Rowah sloten dit weekend hun wedstrijd win nend af. Het C-team, dat tot nu toe alle wedstrijden won, zette deze zegereeks voort en won van de Treffers uit Krimpen aan de IJssel met 9-3. Dit team stevent regel recht af op een periodetitel. Bij de heren-B was er niet echt sprake van een wedstrijd; vanaf het beginsig- naal walsten de heren over tegen stander Walburg heen: 24-3. Ook het D-jeugdteam van Rowah boek te een fraaie overwinning. Met 5-0 werden de Meeuwen uit Rotter dam verslagen. Vorig jaar kreeg het D-team er regelmatig flink van langs, maar dit jaar lijken de rollen omgekeerd. Het verdedigen gaat fanatiek, maar goed georgani seerd. De mooiste overwinning van dit weekend kwam op naam van het dames 2 team. Dit team liep eerder in deze competitie tegen twee flin ke nederlagen op. Op basis van die ervaringen koos de trainer/coach voor een andere manier van verde digen, en met succes. Met een tra ditionele zoneverdediging wist het team zich uitstekend staande te houden tegen de bezoekers DWS uit Schiedam. De verdedigers van Rowah blokten goed bij de af standschoten en steunden elkaar uitstekend bij de individuele acties van DWS. Aanvallend ging het ook veel beter dan de afgelopen weken. Vooral het laatste doelpunt van de wedstrijd, waarmee Rowah 9-8 op het scorebord bracht, was een uitstekende snelle aanval. Rowah 2, dat door de promotie van vorig jaar in de sterke derde klasse uitkomt, heeft tot doel in deze klasse te blijven. Met deze belang rijke overwinning hebben ze daar een prima eerste stap toe gezet. Het dames 1 team, dat uitkomt in de tweede klasse, sloot het succes volle weekend voor Rowah af met een wedstrijd tegen het team van WIK uit Vlaardingen. Dit jonge se niorenteam liet ook deze wedstrijd weer zien het niveau in de zware tweede klasse aan te kunnen. Met goed samenspel, waarin iedere speelster haar eigen kwaliteiten in brengt en een keepster die zeer goed werk verricht, laten deze dames iedere week weer aantrek kelijk handbal zien. Het team van WIK werd dan ook met de duide lijke cijfers 17-4 terug naar Vlaardingen gestuurd. Moerkapelle - De competetie voor tafeltennisvereniging TZM is van start gegaan. Het eerste team, uit komend in de 2e Klasse degr. speel de een uitwedstrijd tegen TOP3 uit Haastrecht. Er werd met 8-2 ge wonnen. Vaste invaller voor TZM1, Guus van Amerongen, kwam niet in de problemen en won zijn drie enkelwedstrijden. Patrick van der Meer en Sebastiaan van Ommeren wisten ieder twee partijen te win nen. Patrick verloor zijn enkel- wedstijd in vijf games. De dubbel werd gewonnen. Team 2, uitkomend in de 4e Klasse prom. speelde thuis tegen Kwiek 10 uit Waddinxveen. Wegens per soneelstekort in dit team heeft Coerd van Kasteel zich uit het eer ste team teruggetrokken om, in dien nodig, bij te springen in het tweede. Dit is goed bevallen, want prompt won hij zijn enkelwedstrij den. Simon Wondergem won twee partijen vrij makkelijk in drie games. Een partij ging met 11-9 in de vierde game verloren. Anne Duursma kwam niet tot winst. De dubbel werd gewonnen, waardoor de eindstand op 6-4 in het voordeel van TZM uitkwam. Team 3, uitkomend in de 5e Klasse prom., moest een uitwedstrijd spe len tegen NTTC7 uit Nieuwerkerk a/d IJssel. Jan van Halm en Adrie Bout wonnen ieder vrij eenvoudig hun drie enkelwedstrijden. Adrie moest een game afstaan, verder werd alles in drie games gewon nen. Henk Doornheim had het be duidend moeilijker en wist geen partij in winst om te zetten. De dubbel werd door Jan en Adrie ge wonnen. Uitslag 7-3 voor TZM. Waddinxveen - WSE D1 won zater dag met dubbele cijfers van Al- phense Boys. Er werd met 1-11 ge wonnen. Gido Janzen scoorde viermaal. D2 verloor met 1-13 van VEP D3. Uitblinker Raymond Neu- kerk zag zijn team met 5-3 verlie zen van Gouda E1. Ook E2 moest een nederlaag incasseren. Alphense Boys E5 won met 0-1. E3 verloor ook, met 1-2 van Soccer Boys. F1 had het deze keer even niet: een 7- o nederlaag bij Woerden Ondanks goed keeperswerk van Jordi Alphe- oaar en ijzersterk verdedigen van Gido Spetter, verloor F2 toch met 0- 3 van CVC Reeuwijk F4. Bij F3 maak- Eldin het enige doelpunt voor WSE. Zijn team verloor met 3-1 van Waddinxveen F3. Bij de junioren kwamen de meisjes van WSE terug met een 0-2 overwinning op Duin dorp. C1 deed in de tweede helft de slechte eerste helft (0-3) tegen Woerden helemaal vergeten. Wat spelers en positiewisselingen brach ten de eindstand op 3-5. B1 speelde een super tweede helft tegen ONA B1. De beloning was een 4-0 over winning. A1 deed wat het moest doen: winnen van Zwammerdam A1. De inzet was prima en de uit slag evenzo, 7-1. Voor A2 was een treffer niet genoeg. Zij verloren met 3-1 van Siveo A1. Waddinxveen - De prijzen voor het sjoelen: Klasse A: Kees Kuypers, Dirk Dros, Jan Kersbergen. Klasse B: Henk van Beek, Adrie Faas, Wim Slingerland. Klasse C: Otto Su- pusepa. Bas Koppenaal, Cees Slingerland. Klasse D: Dirk Faas, Gert Kersbergen, M.C. Taktor. Klasse E: Henk Lagen dijk, W. Slingerland, Dick Es- veldt. Tweede roride: Corry Treffers. Moerkapelle - Het standaardteam van vv Moerkapelle liep afgelopen zaterdag in het thuisduel tegen Koudekerk tegen de eerste neder laag van deze voetbaljaargang op. Zo op het eerste gezicht werd dat met 0-3 een tamelijk forse, maar deze uitslag kreeg eigenlijk pas na de tweede helft gestalte. Eindigde de wedstrijd tegen Zwam merdam vorige week in de slotfase uiterst ongelukkig door een eigen goal in de slotseconde, tegen Kou dekerk was het allereerste begin ui terst schlemielig. De bal had nau welijks enkele omwentelingen ondergaan, of Mark Huisman kon deze al uit het net halen. Een slap schot belandde tussen de benen van de doelman door achter de doellijn, hetgeen de 0-1 betekende. Jammer voor de keeper, die juist aan een zeer sterke serie wedstrij den bezig was. Door deze treffer holden de Moerkapellenaren ei genlijk de gehele wedstrijd achter de feiten aan. Pas in het laatste kwartier van de eerste helft leek "Blauw-Wit" de schroom van zich af te zetten en werd Koudekerk re delijk onder druk gezet. Met het in brengen van Rob van Leeuwen en Alex Hertog in de tweede helft had het publiek dan ook nog wel hoop op een beter resultaat, maar deze werd al vrij snel de bodem ingesla gen. Waren de partijen aanvanke lijk nog redelijk tegen elkaar opge wassen, de 0-2 in de 57e minuut betekende de genadeklap. Een door scheidsrechter Klomp uit Waddinxveen (hij leidde correct en hield de kaarten in dit sportieve duel op zak) gegeven vrije trap werd van richting veranderd, waar mee Huisman direct kansloos was. Kort daarna werd het nog 0-3 en was het laatste verzet helemaal ge broken. Koudekerk liet in de twee de helft zien over een sterke ploeg te beschikken. In de slotfase had de nederlaag dan ook nog hoger kun nen uitvallen, maar Mark Huisman voorkwam dit met goede reddin gen. Op basis van de tweede helft was tegen de 0-3 dan ook niets in te brengen. Koudekerk was ge woon de terechte winnaar. Aanstaande zaterdag moeten de mannen van Peter Kerkhof zich dan maar revancheren bij Hazerswoud- se Boys. Voorlopig moet met een positie in de middenmoot genoe gen worden genomen. Moerkapelle 2 leek tegen DSO te verliezen, maar in de slotfase bracht Johan Klomp de gelijkma kende 1-1 op zijn naam. Hoera, papa en mama 12,5 jaar een paar. Veel liefs: Dirk, Bert en Anna Hoera, Senna na 7,5 maand eindelijk thuis. Dikke kus van je familie in Zevenhuizen Hoera, Dani wordt 28 september 1 jaar. Veel kusjes van opa en oma Stolker 26 sept. wordt Femke 5 jaar. Kusjes van opa en oma van den Bosch Hoera, ons zonnetje Luca wordt 1 jaar. Gefeliciteerd lieverd! papa en mama ook een gratis kleintje plaatsen? vul de bon in op pagina 4 ^venhuizen - Ondanks de over- Winning op het zwakke Gouderak ls Groeneweg nog steeds op zoek naar de juiste vorm. Ook in deze Wedstrijd konden de Zevenhuize- Jaren hun goede vorm uit de beker wi oefenwedstrijden bij lange na ^et benaderen. Achterin zat het laatste man Marco Terpstra en °e teruggehaalde Jaap Bevaart in het centrum goed dicht. Nu lag het P'obleem op het middenveld. Daar aakte men zich veelvuldig schul- '9 aan het 'brengen' van de bal enting de spitsen. Deze kregen nk°°k nauwelijks een bespeelba- bal. Of de bal werd veel te laat r^eyeeld of er zat altijd wel een l uderakker tussen. Slechts één j_ns kregen de gasten voor de rust. .van Dorp, te laat bij de be ring en daarom beginnend op faalde alleen voor de kee- Na de rust leek het erop dat °en6weg de zaken anders zou w P^ken. Al in de 5e minuut tin! i snelheid van van Dorp op- Gn,3? ^enut en deze keer had de Gm e keeper het nakijken, en jnewe9 leek door te drukken ttia, kansen stapelden zich op een r direct nadat van Dorp weer ^een voor de keeper had ge- voerHStte k'i de tegenaanval aan- per Terpstra mis en moest kee st,^ert Haan binnen het schopgebied een overtreding maken om een doelpunt te voorko men. Strafschop en een rode kaart waren het gevolg. Omdat reserve keeper Reinier Gorissen niet kon in vallen, trainer Hazebroek had al drie keer gewisseld, trok spits Mau rice Eckhardt de keepershand schoenen aan. Zijn eerste daad was het stoppen van de bijzonder zwak ingeschoten strafschop. Het tiental van Groeneweg kreeg toen een be nauwd kwartiertje te overbruggen maar kwam dit ongeschonden door. Het was typerend voor de zwakte van Gouderak dat Eckhardt niet één keer handelend hoefde op te treden. Toen 10 minuten voor tijd ook bij Gouderak een speler met rood moest vertrekken speelde Groeneweg vanaf dat moment een gewonnen wedstrijd. Bijna elke aanval had toen doeltreffend afge rond kunnen worden, maar zelfs twee meter van de goal kon Arn- oud van Leeuwen de bal niet over de doellijn krijgen. Er was uiteinde lijk een strafschop nodig, genomen door Ed Boudewijn, om Gouderak definitief op de knieen te krijgen. Trainer Hazebroek was na afloop zeer duidelijk, behalve het weer was alleen het meenemen van de drie punten goed, voor de rest was het armoe troef. Zondag komt er weer een streekploeg op visite. Het reeuwijkse RVC is dan te gast. Waddinxveen - Afgelopen zater dag vonden de voorrondes plaats van het basketbal-bekertoernooi. In de Duikelaar waren de dames van Flyers, Batouwe uit Bemmel, US uit Amsterdam en Moestasj uit Gro ningen aan het werk. Flyers speelde de eerste wedstrijd tegen Moestasj en dit werd van Waddinxveense kant een goede wedstrijd. In de eerste periode werd de tegenstander snel onder druk gezet en dit resulteerde in een 17-4 voorsprong. Eigenlijk was de wedstrijd toen al beslist, maar Flyers ging met uitzondering van de tweede periode gewoon door en een 55-22 overwinning was een feit. Wedstrijd nummer twee duidelijk maken wie poulewinnaar zou wor den. Tegenstander Batouwe had de eerste wedstrijd ook gewonnen en bij een gelijk aantal punten telde de onderlinge strijd. Flyers begon slecht. Batouwe was veel beter en speelde aggressief, waardoor de Waddinxveense dames veel balver lies leden. De eerste periode ein digde in 10-16. De tweede periode ging gelijk op (9-8). Ook na de pauze startte Flyers niet goed en wederom profiteerde Batouwe. Via 13-17 werd de achterstand voor de thuisploeg negen punten. In de vierde periode nam Flyers het heft in handen en toen werd Batouwe flink onder druk gezet. Langzaam kwam men dichterbij. In de laatste minuut werd zelfs de stand 46-46 bereikt. Met nog zestien seconden op de klok en balbezit kwam de overwinning dichtbij. De aanval mislukte echter en met nog één se conde speeltijd werd er door de thuisploeg een fout begaan. Batou we kreeg twee vrije worpen en scoorde er één. Einduitslag 46-47. In de derde wedstrijd stond er niets meer op het spel. US had nog de meeste adem en won met 22-62. De heren moesten naar Bunscho ten. Vooraf had coach Clarence Al- vares verklaard, dat hij alle wed strijden als oefenwedstrijd zou gebruiken. Maar door het resultaat in de eerste wedstrijd tegen Ceres uit Emmeloord winst met 39-50, kwam er toch meer druk op het team om de volgende ronde te halen. In wedstrijd nummer twee werd het spannend. Scylla uit Gro ningen bleek een taaie tegenstan der, die tot de laatste seconde nog geloofde in een overwinning, maar Flyers bleef overeind. Uitslag 40-44. Wedstrijd nummer drie was tegen de thuisploeg Shooters. De start was goed en periode één werd af gesloten met 13-19. Periode twee was wat minder en Shooters kwam via 18-12 langszij. De rust had Fly ers goed gedaan en in de derde pe riode waren de Waddixnveense heren oppermachtig. Via 5-11 kwam men op voorsprong en die werd in de vierde periode be kwaam verdedigd. Uitslag 49-57. Waddinxveen Flyers werd dus on geslagen eerste in de poule en kan zich opmaken voor de volgende tegenstander van kaliber, Demon Astronauts uit Amsterdam. De competitie begint vrijdag 26 september met om 21.00 uur in de Duikelaar Heren 2 tegen MSV en zaterdag 27 september om 19.00 uur met Heren 1 tegen New Stars, de kampioen van vorig seizoen.

Hart van Holland | 2003 | | pagina 13