a LITI E berichten ACTIE KINDERPOSTZEGELS VANDAAG VAN START BROUWER DE KONING deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Jan Gerard Willem Staarthof UITVAARTVERZORGING Hart van Holland 24 september 2003 I ieberichter» Opbaargelegenheid o.a.: itt t i'.i JlftllSMfK I Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 j>S jaar Waddinxveen Boskoop Zevenhuizen Het goede doel COENECOOP COLLEGE WADDINXVEEN AFSCHEIDSRECEPTIE Dr. Ir. L. de Jong Op 1 oktober a.s. is er een feestelijke bijeenkomst ter gelegenheid van het afscheid van de heer Dr. Ir. L(een) de Jong, sinds dit schooljaar oud-bestuursvoorzitter van het Coenecoop College. De receptie wordt voorafgegaan door een tweetal korte lezingen door de heren Dr. A.A. de Bruin (historicus) en Mr.Dr. P. Huisman (medewerker Onderwijsraad) rondom het thema samenwerkingsonderwijs Vanaf 15.45 uur staat de koffie klaar in locatie Zuid, Dreef 6 te Waddinxveen, rond 18.00 uur zal worden afgesloten. 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Jezus geneest, vergeeft en maakt levend Lucas 7 Verdrietig, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg, I geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, I vader en schoonvader I 'Brielle, 21 september 1927 tRotterdam, 18 september 2003 Diena Staarthof-Fij an Henriëtte Lane-Staarthof Matthew Lane Coby Staarthof Rottekade 20 2761 DX Oud Verlaat De begrafenis heeft dinsdag 23 september plaatsgevonden op begraafplaats "Schollevaar" te Capelle aan den IJssel. Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN uitvaart mogelijk UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste deuül Hoekelndseweg 50 - 2666 KE Blelswljk Jeanne Matzc-Koch Marian v.d. Bogerd-Kmö sedert 1962 Uitvaartleider: de heer H.J. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Zangeres Do gaf gisteren het start- win voor de 55ste landelijke Kin- erPostzegelactie. Vanaf vandaag 9aan bijna een kwart miljoen basis- cno°"eerlingen erop uit om be ulingen te verzamelen Voor Kin- ,Kerpos(zegels en wenskaarten. Het nema is dit jaar 'Kind en Cultuur'. s actie kinderpostzegels bestaat 11 jaar. Dinsdag 4 november wordt e Kinderpostzegel officieel uitge ven. Vanaf woensdag 5 novem- 7.worden de bestelde Kinder postzegels en wenskaarten door de nderen afgeleverd. Met de op- nn!?9st 9eeft de Stichting Kinder- stzegels Nederland kinderen die inbraak tuinderij: In een tuinderij aan de Zesde Tochtweg werd don derdag 18 september ingebroken. Men was in het bedrijf gekomen door aan de achterzijde een deur open te breken. Uit de kantoor ruimte werden twee computers en een paar acculaders meegenomen. Bromfiets gestolen: Vanaf de Oran jelaan werd op 18 september een bromfiets ontvreemd. De eigenaar had de brommer daar wegens een defect achtergelaten. Toen hij de andere dag terug kwam, was de brommer weg. Inbraak woonhuis: In de vroege avond werd er ingebroken in een woning aan de Tarweakker. Men was in de woning gekomen door het slot van de achterdeur te ver breken. Ontvreemd werden onder andere geld en een computer. Inbraak bestelbus: Op de Visser hoeve werd ingebroken in een be stelbus. Men had de sloten van de achterdeuren vernield. Uit de auto werd een grote hoevelheid elek trisch gereedschap weggenomen. Inbraak bedrijfspand: Vrijdag 19 september werd ingebroken in een bedrijfspand aan het Noordeinde. Door het verbreken van een raam pje bij het toilet was ben binnen gekomen. Het gehele pand werd doorzocht, maar er werd niets ont vreemd. Ook een geparkeerde auto werd doorzocht, maar ook daaruit is niets weggenomen. Aanranding: Een 36-jarige inwoner van Gouda is aangehouden voor een aanranding die hij heeft ge pleegd op het fietspad langs de A12. Onder bedreiging van een mes heeft hij een 17-jarig meisje gedwongen te stoppen, waarna hij haar dwong onzedelijke handelin gen te dulden. De man is ingeslo ten en is voorgeleid aan de officier van justitie. Inbraak: Er wed ingebroken in het zakencentrum aan de Staringlaan. Men had de deur van de hoofdin gang opengebroken, waarna men heeft getracht de deuren van diver se kantoren open te breken. Ef wordt niets vermist. Inbraak auto: In de Anna Paulow- nastraat werd ingebroken in een personenauto. Hoe men in de auto is gekomen is niet duidelijk. Ont vreemd werd de radio-cdspeler. Mishandeling: Door een 19-jarige Waddinxvener is zaterdag 20 sep tember aangifte van mishandeling gedaan. Een vriendin van de man werd door een jongen met onzede lijke voorstellen benaderd. On danks haar duidelijke afwijzing bleef de man aandringen, waarna een en ander escaleerde en er een handgemeen ontstond, waarbij de provocateur de hulp van vijf ande ren kreeg. Het slachtoffer kreeg de nodige trappen en klappen en hield daaraan de nodige blauwe plekken over. Tassenrollerij: In een winkel in de Passage werd een vrouw zaterdag 20 september het slachtoffer van tassenrollerij. Tijdens het winkelen had de vrouw haar tas met porte monnee in het winkelwagentje gezet en bij de kassa ontdekte zij dat iemand in een onbewaakt ogenblik haar portemonnee uit haar tas had gehaald. Inbraak auto: Op de Voorofsche- weg werden donderdag 18 sep tember uit een personenauto de cd-speler en bijbehorende boxen ontvreemd. Hoe men in de auto is gekomen, kon niet worden vastqe- steld. Te veel gedronken: Op de Alphen- seweg was het rijgedrag de aanlei ding om de bestuurder van een personenauto te controleren. De man bleek te hebben gedronken en had een ademalcohol gehalte van 390. Tegen de man, een 32 jari ge inwoner van Hazerswoude, is procesverbaal opgemaakt. Inbraak voetbalkantine: Vrijdag 19 september werd ingebroken in de kantine van voetbalvereniging Flo- reant. Men was binnen gekomen door een ruit te vernielen en naar binnen te klimmen. Uit de kassala de werd het wisselgeld weggeno men. Dronken bestuurder: Op de Enterij bleek zaterdag 20 september een 26-jarige Boskoper met behoorlijk wat drank op zijn auto te besturen. De man bleek een ademalcoholge- halte van 815 te hebben. Zijn rijbe wijs is ingenomen en tegen hem wordt procesverbaal opgemaakt. Auto inbraken: In de nacht van 11 op 12 september is een aantal malen ingebroken in auto's. In De Beuk werd van een auto de achter ruit vernield. De dader(s) heeft niets buitgemaakt. Ook een auto die geparkeerd stond in De Fazant is door vernieling van een ruitje opengebroken. Een laptop en geld werden meegenomen. In de Wil genlaan werd van een auto de achterruit ingegooid en een zwarte pilotentas met digitale camera werd meegenomen. De eigenaar hoorde de klap en belde de politie. Onderzoek in de buurt leverde niets op. Auto te water: Door onbekende oorzaak is een bestuurder op 11 september op he Zuideinde de con trole over zijn auto verloren en kwam in de berm terecht op het Zuideinde. De auto gleed vervol gens in het kanaal. De bestuurder kwam weg met een nat pak. Rijden zonder geldig rijbewijs: Van een inwoner van Zevenhuizen is op 12 september zijn auto in beslag genomen, omdat hij voor de vierde keer werd betrapt op het besturen dat nodig hebben in binnen- en i 'SJUIU U|tenland een steuntje in de rug. In totaal hebben de kinderen vorig jaar 8,6 miljoen euro opgehaald. TPG Post en de Stichting Kinder postzegels Nederland ontwikkelen ieder jaar een velletje (met zes) Kinderpostzegels (waarde: 0,39 0,19) Dankzij die toeslag krijgen kinderen in Nederland en daarbui ten de kans kind te zijn. Jaarlijks worden verschillende grote en klei ne projecten gesteund voor opvang en opleiding van kinderen met een handicap, straatkinderen, werken de kinderen en kinderen die slacht offer zijn van geweld, ledereen die dekomende periode de kinderen aan de deur mist, kan alsnog het goede doel steunen door te bestel len via www.kinderpostzegels.nl. van een auto, terwijl zijn rijbewijs in ingevorderd. Poging tot inbraak: Bij een winkel aan de Noordelijke Dwarsweg is in de nacht van 15 september ge poogd in te breken. De dader(s) hebben een ruit geheel uit de sponning gehaald. De dader(s) kwamen niet binnen. Het pand is goed beveiligd tegen inbraak. Inbraken: Bij een bedrijf op de Knibbelweg is in de nacht van 15 september ingebroken. De dader(s) heeft een raam aan de voorzijde in geslagen en heeft het pand binnen 3 minuten doorzocht, i.v.m. met het aanwezige alarm. Er zijn in deze korte tijd verschillende kasten open gebroken en een aantal klei ne goederen zijn weggenomen. Op deze avond/nacht is ook inge broken in een schuur aan de Noor delijke Dwarsweg. Hier is een op slot staande fiets en een aantal diepvriesspullen meege nomen. Auto in de tuin: Op zondagavond 14 september is een bestuurder van een auto, omdat hij, naar eigen zeggen, moest uitwijken voor een fietster, op het Noordeinde van de weg geraakt en terecht gekomen in een aantal tuinen. Diverse tuin hekken zijn beschadigd en een aantal planten ontworteld. De be stuurder uit Moerkapelle heeft een alcohol test "geblazen" en het re sultaat was zodanig dat op het po-, litiebureau een nieuwe ademanaly se werd uitgevoerd. Uitslag ademanalyse: 1170 ug/l (toe gestaan 220 ug/l). Het rijbewijs is ingevorderd en betrokkene ont ving een aantal processen-verbaal. Alcoholcontrole: Op donderdag avond is een alcoholcontrole ge houden op de Swanlaweg. Er zijn 29 bestuurders gecontroleerd. Er was een aantal bestuurders "op het randje", maar iedereen blies een "P" (van prima). Oom Pieter en tante Ankie van harte jullie 12,5 jarig huwelijk S M L Hoera, Mam wordt 29 september 50 jaar! Liefs van Marcel en Marloes Hé vader Abraham 50 - 10 40 jaar. Nog een heel blij leven! Lieve Senna, wij zijn blij dat je thuis bent. Je 2 nichtjes Naomi en Vanity 25 sept. Luca 1 jaar. Gefeliciteerd van opa en oma de Kooter ook een gratis kleintje plaatsen? Vui de bon in op pagina 4! Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: hartvanholland@box.nl E-mail advertenties: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant..Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3