DIERENTEHUIS MIDDEN-HOLLAND OP DIERENDAG OPEN LI T l Eberichten J I OP ZOEK NAAR VAN ZUYLEN van Holland ■HK Cfllll flEDI IBM If mvniii™i HUBtal INBRAAKBEVEILIGING! iet t UITVAARTVERZORGING 010 - 5216016 079 - 3426070 Hart van Holland 1 oktober 2003 Dames-topvolleybal in Zevenhuizen Capricorn Beveiligingen Nesselande - Hubers fr/Utrecht Competitiewedstrijd zaterdag 4 oktober om 16.30 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis I ieberichten Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Zorgverlening tot in het kleinste detail Telefoon OIO 522 27 90 MET RESPECT EN EN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT De Rietvoorn 23, 2661 K.C Bérgschenhoek Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Waddinxveen Zakkenrollers actief Boskoop i H I i li" 8 t V E 1 LI GIN E Alarmsystemen incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen BORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf Julianaweg 49 - 2752 BD Moerkapelle tel. 079-5933656 fax 079-5932349 Zevenhuizen 29.000 exemplaren Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Zevenhuiien-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN uitvaart mogelijk UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Uitvaartverzorging >.V van den Bogerd Hoekelndseweg 50 - 2665 KE Bleiswijk Jeanne Matze Koch Marian v.d Boaerd-Ktnd Gouda - De deuren van de dieren asielen staan op dierendag, zater- fa9 4 oktober, open om bezoekers te ontvangen. In Gouda aan de r°enhovenweg 501 is iedereen belkom van 11.00 tot 16.00 uur. Ue landelijke Open Asieldag wordt Voor de veertiende keer georgani- le®rd door de Dierenbescherming, «jaar staat de open dag in het eken van "baasje gezocht". Een nerna dat hard nodig is, want1 het eerst sinds jaren stijgt het aan- a' dieren in de asielen explosief, atuurlijk kunnen belangstel- len- T" het hele jaar door terecht in T dierenasiel, maar speciaal tij- ens de Landelijke Open Asieidag eden de asielen een aantrekke- lK en informatief programma. vangen de 101 bij de Die- ^bescherming aangesloten asie- w,ro.nd de 75.000 dieren op. In na, ls. aantal fors gestegen ar ruim 78.000. De afgelopen zo- rPeriode zijn ook weer veel hon- n en katten afgestaan of letter- i gedumpt in het asiel en deze h' nu °P zoek naar een nieuw iaar^h Var|daar dan ook dat dit <h, e1; thema voor de open dag asle gezocht" is. Eenzijdig ongeval: Op de Henegou- werweg verloor vorige week de be stuurder van een bestelbusje de controle over zijn voertuig en stuurde daarbij tegen een verhoog de rijbaanafscheiding. Hierdoor kantelde het busje en kwam op te zijkant in de berm terecht. De 43 ja rige bestuurder bleef ongedeerd Inbraak personenauto: Op de Beu kenhof werd bij een inbraak in een personenauto een draagbare com puter buitgemaakt. Een getuige zag dat twee jongens een steen door de achterruit gooiden, de computer uit de achterbak haalden en vervolgens op een zwarte scoo ter verdwenen in de richting van de Stationsstraat. Tassenrollerij: In de Passage werd een vrouw het slachtoffer van tas senrollerij. De vrouw had haar tas met portemonnee aan de kinder wagen hangen. Toen zij bij de kassa haar boodschappen wilde afreke nen bleek haar portemonnee uit haar tas te zijn verdwenen. Tijdens het winkelen was het haar opge vallen dat een man en een vrouw zich wel erg dicht in haar buurt op hielden. Aanrijding: Op Coenecoop waren woensdag 24 september twee per sonenauto's bij een aanrijding be trokken. Een van de bestuurders stond stil voor een kruising en trok op juist op het moment dat hij werd voorbijgereden door de ander. Beide auto's liepen schade op. Mishandeling: Een 19-jarige Wad- dinxvener heeft donderdag 25 sep tember aangifte van mishandeling gedaan. De man ging verhaal halen over zijn aangekondigde ontslag. Het gesprek daarover liep niet zoals het hoorde en na een opmer king zijnerzijds begon zijn chef op hem in te slaan en te schoppen. De knaap liep diverse lichte verwon dingen op. Tegen de dader wordt procesverbaal opgemaakt. In de sloot: Een 35-jarige Waddinx- vener wilde op de Wilhelminakade -met zijn invalidenwagen een nieu we route verkennen. Al spoedig kwam hij er achter dat het pad te smal werd en hij wilde keren. Daar ging het mis en hij belandde met zijn wagen in een naast het pad ge legen sloot. Gelukkig kon hij zich zelf op het droge helpen. Ook zijn wagen had geen schade opge lopen, want nadat deze op de kant was gezet kon de man zelf naar huis rijden. Ongeval: Op de kruising Noord ringdijk met de Coenecoopbrug waren twee personenauto's bij een ongeval betrokken. De bestuurder die van de Coenecoopbrug kwam zag te laat de bestuurder op de Noordringdijk. In een poging een aanrijding te voorkomen, maakte hij een uitwijkmanoeuvre, die tegen een boom eindigde. Winkeldiefstal: In een winkel in de Passage werd een 54-jarige vrouw aangehouden voor winkeldiefstal. De vrouw had voor een klein be drag aan levensmiddelen zonder te betalen meegenomen. Zij kreeg een boete van 115,-. De laatste tijd zijn er in diverse win kels in Waddinxveen zakken- en tassenrollers actief. Portemonnees worden hoofdzakelijk weggeno men uit tassen die aan rollators of winkelwagentjes hangen. De por temonnee kan men het beste op bergen in een binnenzak. Let goed op als onbekenden erg dicht in de buurt komen en laat geen tassen hangen aan rollators of winkelwa gentjes. Draag de tas, met de klep naar het lichaam, om een schouder. Bouwkraan ontvreemd: Vanaf een bouwterrein aan de Julianastraat werd vorige week woensdag een L. De Dierenbescherming hoopt dat veel mensen, die op zoek zijn naar een huisdier, de open dag bezoe ken en een dier in het asiel een tweede kans willen geven. Een asieldier heeft ook nog eens voor delen. De dieren in het asiel zijn medisch gekeurd, gechipt en heb ben alle benodigde inentingen gehad. De katten zijn vaak al on vruchtbaar gemaakt. Van het ka rakter van de dieren is meestal veel bekend, zodat de perfecte "match" gemaakt kan worden tussen huis dier en eigenaar. De dierenasielen doen er dan ook alles aan om een nieuwe baas voor de dieren te vin den. En vaak met succes. Voor maar liefst 76% van alle dieren vindt het asiel al snel een nieuw (t)huis. Bezoekers kunnen vragen stellen over het asielwerk, vrijwilligers werk of over de dieren in het asiel. In Dierentehuis Midden-Holland is tijdens deze dag ook de Dierenbe scherming, afdeling Gouda en om streken aanwezig met een stand voor het geven van informatie en de verkoop van verenigingsartike len. Voor meer informatie: www.die- renbescherming.nl. Zevenhuizen - Voor een dvd-presentatie van de schilder Van Zuylen in het museum aan de Tweemanspoider, is men op zoek naar schilderijen van Van Zuylen, die niet tijdens de tentoon stelling in dorpshuis Swanla in 1977 te zien waren. Van deze schilderijen wil men graag dia's maken voor de presentatie. Als dank voor het uitlenen worden de schilderijen door Joop van Zuylen (zoon van de schilder) schoongemaakt. Schiderijen waarnaar organisator Arie Dekker op zoek is zijn: 'Jachthaven Rottemeer, Zevenhuizen 1945-50', 'Sluis aan de Hennipsloot, Zevenhuizen 1945-50', 'Lange Zijde, Zevenhuizen 1945-50', 'Noordelijke Dwarsweg hij de brug, 1945-50', 'Hoge End, Noordkant van Zevenhuizen, 1945-50', 'Smederij van Heij, Zevenhuizen 1935-40', 'Oude Zwembad, Zevenhuizen 1935-40' en 'Hennipsloot richting Dorp met Korte Zijde en kerk, 1935-40'. iedereen die in het bezit is van één van deze schilderijen, wordt verzocht contact op te nemen met Arie Dekker, telefoon 0180- 631895. minibouwkraan ontvreemd. Men had de ketting van het hek doorge knipt om op het terrein te komen. Vermoedelijk heeft men de kraan op een aanhanger vervoerd. Computer ontvreemd: Vanuit een leslokaal van een school aan het Klaverblad werd een draagbare computer ontvreemd. Vermoede lijk heeft een insluiper in een kort moment van onoplettendheid toe geslagen. Snelheidscontrole: Bij een snel heidscontrole op de Alphenseweg werden 545 hardrijders op de foto gezet. De hoogst gemeten snelheid was 107 km/u. Dierenmishandeling: Door een in woonster van Boskoop is aangifte gedaan van dierenmishandeling. De vrouw liet rond 18.00 uur haar honden uit achter het Wetering pad. Een van de honden liep los en blafte naar een voorbijganger deze gaf de hond een trap, waardoor deze een paar meter door de lucht zeilde. Het hondje hield er geen blijvend letsel aan over. De dader is een wat oudere onbekende man. Snelheidscontrole: Een snelheids controle op de Alphenseweg lever de 669 gefotografeerde hardrijders op. De hoogste snelheid was 138 km/u. Op de Boskoopseweg gingen nog eens 29 haardrijders op de foto en hier was de hoogste snelheid 110 km/u. Vernieling autoruit: In de nacht van 17 op 18 september is van een ge parkeerde auto in de Akkerstraat een ruit vernield. De eigenaar mist niets. Brandje kleding container: Vermoe delijk als gevolg van brandstichting is in de nacht van vrijdag op zater dag de inhoud van de kledingcon- tainer bij het politiebureau groten deels vernield. Getuigen worden verzocht contact op te nemen met de politie. Auto inbraken: In de nacht van 23 op 24 september is een bedrijfsau to opengebroken in de Boslaan. Alle sloten waren met grof geweld kapot geslagen. De autoradio, cd wisselaar, cd's en een hoeveelheid gereedschap zijn meegenomen. Eveneens is in deze nacht ingebro ken in auto's die geparkeerd ston den in de Bongerd en in de Lente. Wat er wordt vermist is nog niet bekend. Ook een auto op het Zaag molenpad is opengebroken. Uit deze auto is de autoradio meege nomen. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapeile, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180^633503 E-mail redactie: hartvanholiand@box.nl E-mail advertenties: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3