brasserie t graanhuys IN DEZE KRANT: Wild, lunchen en congressen V foïvÊfectW brasserie WELKOM.... denk aan de WINTERSCHILDER! brasserie 'T graanhuys tweemanspolder 6a zevenhuizen tel. oiso-328928 33 M E INI U K A N T Wilt u ook een draomtuin Als u na het eten écht 'trek' in Zevenhuizen en omgeving heeft gekregen. jaargang 1 nummer 3 oplage 40.0 pagina 1 "W*. T GRAANHUYS IS ZEVEN DAGEN PER WEEK GEOPEND VANAE ïloo üÜr °nze wijnkaart Pagina 2 Het Graanhuysteam Pagina 2 Een greep uit de lunchkaart Pagina 2 Onze Menukaart Pagina 3 De Koornmolen Pagina 4 Met de herfst 2003 is voor Brasserie 't Graanhuys alweer haar derde seizoen aangebroken. Een moment om nog scherper op de details te gaan letten en het concept nog verder uit te werken. Het is nu de periode van korte dagen en gezelligheid. Een tijd die zich vooral binnen afspeelt. Kaarslicht, de kachel aan en aangepaste verlichting, elemen ten die ook in Brasserie 't Graanhuys zijn terug te vinden. Dit seizoen zal gebruikt worden om de ambiance nog verder aan te scherpen. Daarnaast zullen er dit seizoen ook een aantal vernieuwingen in het aanbod plaatsvinden. Zo zal er een weekmenu worden geïntroduceerd, staan er spare- ribs op de kaart en is de samenstelling van de menukaart weer vernieuwd. Met de introductie van het weekmenu zijn de koks van Brasserie 't Graanhuys nog meer in staat om verrassende gerechten aan te bieden en wordt het ook moge lijk om in te spelen op de actualiteit. Zo vindt men in de menukaart geen wild, terwijl het toch het wildseizoen is. De reden hiervan ligt in het feit dat de koks alleen wild willen aanbieden wanneer het vers is. Een ding is zeker ook voor wild kan men het komende seizoen bij Brasserie 't Graanhuys terecht. Nieuw in deze uitgave van de Graanhuys- krant is een korte blik op ons lunchme- nu. Vooral in het zomerseizoen is de lunch een heerlijke onderbreking van de dag gebleken. Even lekker op het terras genieten van de prachtige zomer, was voor velen een welkome bijkom stigheid bij een goed gesprek of een zakelijke transactie. De samenstelling van het lunchmenu oogstte vele compli menten. Hij is gevarieerd en opvallend uitgebreid. Er waren zelfs gasten, die het dinermenu al prezen, maar het lunchmenu zelfs nog een tikkeltje beter vonden. Uiteraard is dat een geweldig compliment, maar de twee menu's laten zich moeilijk vergelijken. Wel is ook bij het lunchmenu het credo 'vers'. Heer lijke broodjes, die nog warm zijn van het bakken en rijkelijk belegd met zorgvuldig geselecteerde ingrediënten. De lunch kenmerkt zich ook door snel heid. Heeft men bij een diner vaak de tijd, bij een lunch is de tijd veelal beperkt. Vooral zakenmensen hebben vaak beperkt de tijd. Overleg over de beschikbare tijd is daarom tussen de middag wenselijk. In Nederland is een uitgebreide lunch veelal niet aan de orde, terwijl men in zuidelijke landen als België en Frankrijk uitgebreid luncht en 'en passant' zaken doet. De Neder lander doet zaken en eet daarbij nog iets. De zakenwereld heeft Brasserie 't Graanhuys gevonden. Een toenemend aantal bedrijven weet de brasserie te vinden. Hierbij zijn de kwaliteit, de keuze, de ambiance, de rust en de snel heid belangrijke motieven. Ook de mogelijkheid om in een van de twee kamers aan de voorkant, van het restau rant apart en ongestoord te vergaderen, in combinatie met spijs en drank, wordt steeds meer gewaardeerd. Het is er goed zaken doen waarbij relatie's uit andere gebieden van het land verrast zijn over de omgeving en de uitstraling. Komend seizoen zal de conferentie ruimte van de Koornmolen uitgebreid in het zonnetje worden gezet. Met een capaciteit van zo'n 250 bezoekers is er in de regio een nieuwe mogelijkheid voor congressen en bedrijfsfeesten bij gekomen. Bij het proefdraaien in de afgelopen periode is gebleken, dat er vele mogelijkheden zijn van kleine tot grote groepen en van serieuze bijeen komsten tot spetterende feesten. Brasse rie 't Graanhuys kan hierbij alle vormen van ondersteuning bieden zoals een broodje, een buffet of zelfs een diner. Geleidelijk aan groeit Brasserie 't Graan huys uit tot een volwaardig, veelzijdig en volwassen horecabedrijf. Een plek waar je graag naar toe gaat. F JBiaMHi Hoveniersbedrijf Van der Mee Jansen zorgen ervoor! Wij, als klein bedrijf, staan garant voor een mooie, maar ook betaalbare tuin, die geheel op üw wensen is afgestemd. Van der Mee Jansen Pinksterbloemstraat 8,2751 CK Moerkapelle Tel. (079) 593 23 04, Mobiel: 06 - 51 50 46 05 Af A K E A tclclk, mm voor: tuinontwerp, tuinaanleg, tuinonderhoud Dorpsstraat 134 - 2761 AH Zevenhuizen Telefoon: (0180)-633890 of (010)-5219083 2ven\eJ ^izenriestar .rtïvkmaketaart Dorpsstraat 14B - 2761 AH Zevenhuizen Tel.: (0180) - 631655 - Fax: (0180) - 633808 E-mail: info@perdijkmakelaardij.nl

Hart van Holland | 2003 | | pagina 11