irk de Koommolen li'li1^1 111k De 3-productenkaart: Alle sporten in één! Kinderopvang ALLES KIDZ 't Graanhuys MEER INFO OVER ZWEM-, EN FITNFSSMOGELIJKHFDEN TF.I 0180 - 631 «60 't Graanhuys menukrant Zwembad de Koornmolen, een bezoek meer dan waard! r^hÏbdS'zcrrorcU sporten voor zowel ouder, als kind een lekker ochtend,e uit. Waar kunt u ons vinden? Nieuwerkerk a/d IJssel Zevenhuizen Natuurlijk sporten, ...fitness en aerobics erobics bij de Koornmolen de koornmolen RecreatieJïïi Het zwembad de Koornmolen is al jaren bekend in Zevenhuizen-Moerkapelle en omgeving. Het is het oude gemeentelijke zwembad waarin een groot deel van de inwoners hun eerste zwemlessen hebben gehad. Net als nu ging men met vader of moeder een of twee keer per week naar het zwembad om de kunst van het zwemmen onder de knie te krijgen. En net als nu leek het wel eeuwen te duren voor dat je dat fel begeerde diploma op zak had. Ook kennen velen nog het schoolzwemmen, samen met de klas naar het zwembad en daarna gewoon weer terug naar school. Zomers in het buitenbad, wat met een lengte van 25 meter en een maximale diepte van 1.40 meter wel heel lang en diep leek, en in de winter in het binnenbad. Het binnenbad is inmiddels compleet vernieuwd. U zult het gemeentelijke zwembad niet meer herken nen. Was het vroeger een wat donkere ruimte, nu is er in het dak een lichtstraat aangebracht, waardoor er veel meer daglicht in het bad aanwezig is. Tevens zijn er frisse en vrolijke kleuren aangebracht en toont het tota le bad en de kleedruimtes veel ruimer en gezelliger. Ook zijn het klimaat en de veiligheid door diverse Graag gebruik maken ^nden^or de mee naar de Koornmolen! Gedurende drie opvang voor kj™jS™„m!ie ingericht, waar de kinz is er een vrolijke ruinuc b t. i, .li(,s kinderen volop kUrf^TkenfUnlpies. De knutselwerkenen enic sporten. terwijl ouders kunnen di toezicht een heer- Iedere maandag- woensdag- en vrijdagochtend van 9.00 uur tot 12.00 uur. Kosten €1,50 per kind (1 uur). le Tochtweg Zuideinde Zuidplasweg Q De Koornmolen technische aanpassingen sterk verbeterd. Uiteraard is het ook nu nog voor zowel kinderen als volwassenen mogelijk diverse zwemlessen te volgen en diploma's te behalen. Zo kan men er onder andere terecht voor: Zwemopleiding voor kinderen en volwassenen (ook privé-lessen) Zwemmen voor zwangeren Baby-, peuter- en kleuterzwemmen Zwemmen op doktersadvies. Banen zwemmen Trimzwemmen (16+) Meer bewegen voor ouderen (50+) Cursus zelfredzaamheid Cursus persluchtduiken Aquamix (16+) (combi aquajoggen. cirquittraining, trimzwemmen) Bij Wellness Centre Corpoforte beschikt over een moderne ruimte van maar liefst 250 m2, waar men wordt begeleidt door gediplomeerde, goed opgeleide instructeurs en waar men kan sporten met de meest moderne apparatuur van Technogym en Nemes. Fit ness is voor iedereen, jong en oud, een geschikte en gezonde manier van bewegen. Of men nu op medisch advies komt trainen, wil afvallen, (top)sportondersteu- nend traint óf de conditie wil verbeteren. Moe, maar voldaan na de trainingssessie? Dan biedt een drankje of een hapje in het restaurant uitkomst voor iedereen. Natuurlijk kan men ook nog even een verfrissende duik nemen in het zwembad. In september is gestart met aerobicslessen. Iedere maandag, woensdag en vrijdag staan deze muzikale lessen gepland. Er wordt gedanst op het ritme van opzwepende muziek en verschillende bewegingen worden samengevoegd tot een vaste combinatie. Er wordt een gevarieerd programma aangeboden. Op elk niveau wordt er les gegeven van high-impact (intensief) tot low-impact (rustig). De lessen zijn dus geschikt voor dames en heren van alle leeftijden. Bij sommige vormen van aerobics wordt gebruik gemaakt van steps 'of dumbels, zodat men tevens aan krachttraining doet. Om te ervaren welke aerobicles het meest geschikt is kan men, gezellig en geheel vrij blijvend een les meedoen. Aerobics zorgt voor een goed figuur, een uitstekende conditie en een gezonde dosis 'fun'! Welke aerobiclessen kent de Koornmolen? Step Aerobics Total Body Workout Bodyshape Power Yoga Kan men niet kiezen tussen het zwembad, de fitness of het dansen in de aerobicles? Of vindt men juist de afwisseling tussen deze activiteiten zo leuk? Dan is er nu de ideale oplossing. Met de nieuwe 3-productenkaart. Met deze kaart kan men onbeperkt deelnemen aan, Fitness, Aerobics Zwemmen tijdens de recreatieve en banen zwemuren. De 3-producten kaart is geldig voor een periode van 1 jaar. I De Koornmolen Tweemanspolder 6a 2761 ED Zevenhuizen tel: 0180 - 631860 info@koornmolen.nl www.koornmolen.nl Routebeschrijving: Komend via de A20, de afslag 17 'Nieuwerkerk/ Zevenhuizen' nemen en bij de stoplichten bovenaan rechtsaf de N219 oprijden, deze weg blij ven volgen (heel eind) tot de tweede stoplichten, daar direct linksaf,* Via de A12 afslag 9 'Zevenhuizen' nemen onderaan de afslag rechtsaf richting Zevenhuizen (N219) na het Texaco benzinestation bij de stop lichten rechtsaf,* de Opril in en rechtdoor, het verlengde hiervan is de Tweeman spolder, wanneer u deze weg een tijdje volgt ziet u aan uw rechtkant bungalows, daarna een groot gebouw en een bord van Landal Green- Parks 'De Koornmolen'. In dit pand is 'Brasserie 't Graanhuys' direct op de hoek gevestigd.

Hart van Holland | 2003 | | pagina 14