Zevenhuizen - Moerkapelle Nieuws \%A W^KIÊKÊÊ Plf 71 Spaarfeest later dit jaar! Effecten Rabo Global Titans Obligatie Uitnodiging Startersavond Geld storten? De bank waar je lid van wordt 10 oktober sluiting oude kantoor Moerkapelle, 15 oktober opening nieuwe kantoor Hart van Holland 8 oktober 2003 5e jaargang nummer 235 Aanmeldformulier Geld Storten m 7- Weeknieuws Rabobank voor u, van en door uw bank Op dit moment wordt de laatste hand gelegd aan ons nieuwe pand op de hoek Kerkstraat-Dorpsstraat in Moerkapelle. Om echter definitief over te kunnen gaan dienen eerst enkele zaken vanuit het oude kantoor verhuisd te worden. Om die reden zal het huidige pand op vrijdag 10 oktober om 12 uur voor het laatst haar deuren sluiten Op woensdag 15 oktober openen we de deuren van ons nieuwe pand, waar u voorlopig van een gastvrouw uitleg over alle aanwezige apparatuur kunt krijgen. Sealbag automaat Zakelijke relaties zullen maandag 13 en dinsdag 14 oktober geen gebruik kunnen maken van de sealbagautomaat in Moerkapelle. De sealbagauto- maat in Zevenhuizen is uiteraard wél in gebruik. We verwachten dat de sealbag dinsdag aan het eind van de dag weer operationeel zal zijn op de nieuwe locatie. Deze is te vinden in het gedeelte aan de Kerkstraat. Safeloketten Alle klanten met een kluisje zijn reeds benaderd. Echter, wij willen de laat ste klanten die hun kluis nog niet leeggehaald hebben via dit bericht er nogmaals aan herinneren dit vóór vrijdag 10 oktober te regelen. Volgende week (13-17 oktober) is het herfstvakantie en dat betekent de traditionele "spaarpotten leeg" week. In verband met de verbouwing van ons kantoor in Zevenhuizen en de opening van een nieuw kantoor in Moerkapelle zal het spaarfeest dit jaar op een later tijdstip plaatsvinden. Meer informatie over het spaarfeest volgt dan ook via deze pagina. Wel worden vanaf maandag 13 okto ber de agenda's en kalenders van 2004 uitgedeeld. Rob Beentjes, Jan Hordijk en Erwin Boorsma - Beleggingsadviseurs De afgelopen maanden laten de aandelenbeurzen een fraai herstel zien. En ook de vooruitzichten zijn positief. Het lijkt een goed moment om in te stappen! En nu helemaal, want als u wilt profiteren van stij gende aandelenkoersen maar ook extra zekerheden wilt, heeft de Rabobank nu een aantrekkelijk aanbod voor u: De Rabo Global Titans Obligatie. Bij deze obligatie ontvangt u de eerste driejaar 5,5% rente per jaar. Vanaf het vierde jaar tot en met het achtste jaar kan dit zelfs oplopen tot 8%. Daarbij krijgt u van de Rabobank de garantie dat u op de einddatum de nominale waarde van EUR 1.000 terugkrijgt. Volop kans dus op een aantrekkelijk rendement en de zekerheid dat u uw geld terugkrijgt. Precies wat u nodig heeft in deze tijd. Wilt u profiteren van de kansen die dit product biedt, neem dan nu contact op met uw adviseur van de Rabobank en schrijf in op de Rabo Global Titans Obligatie. Van 29 september tot 17 oktober 2003 (15.00 uur) kunt u koste loos inschrijven. Als u eerst nog meer informatie wilt, of als u wilt overleg gen of dit nieuwe product in uw por tefeuille past zijn wij u natuurlijk graag van dienst. Wellicht heeft u wel eens gedacht aan het kopen van een eigen woning. Dan weet u waarschijnlijk dat bij het zoeken naar en het financieren van een woning heel wat komt kijken.Zo is het belangrijk om te weten hoe een makelaar werkt, welke mogelijkheden u heeft om een woning te financie ren (tot hoever u kunt gaan) en voor welke keuzes u bij een hypotheek komt te staan. Denkt u hierbij aan de aankoopbegeleiding door een makelaar, de keuze van de hypotheekvorm en te verzekeren risico's en de gewenste netto maand lasten. Om u te helpen een goede afweging te maken, organiseert Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle met Perdijk Makelaardij op woensdag 29 oktober 2003 een informatieavond voor starters op de woningmarkt. Deze avond is dé gelegenheid om uzelf goed te laten informeren en een betere keuze in de toekomst te kunnen maken. Het programma voor de avond is als volgt: 19.30 - 20.00 uur Ontvangst Conference Room Rabobank Zevenhuizen 20.00 - 21.00 uur Presentatie door Hypotheekadviseur Rabobank 21.00 - 21.30 uur Presentatie door Nico Perdijk, Perdijk Makelaardij 21.30 - 22.30 uur Afsluitende borrel U kunt zich voor deze avond aanmelden bij Perdijk Makelaardij, bij de Rabobank via telefoonnummer (0180)63 73 83 of via het onderstaande aanmeldformulier. Bij deze meld ik me aan voor de Startersavond van woensdag 29 oktober aanstaande. Naam: Aantal personen: U kunt dit aanmeldformulier inleveren bij Perdijk Makelaardij in Zevenhuizen of bij de Rabobank in Zevenhuizen of in Moerkapelle. In onze nieuwe geldwinkels staat ook een geldstortmachine. Hiermee kunt u volledig veilig, snel en automatisch geld op uw rekening storten. U voert de munten en biljetten in en het bedrag wordt bijgeschreven op uw betaalrekening. Via telebankieren en internet kunt u het bedrag daarna overboeken naar uw (spaar)rekening. Tijdens kantooruren kunt u gebruik maken van de geldstortmachine en is er altijd een collega aanwezig om u, indien nodig te assisteren. Flinke groei betalingen naar buitenland Klanten kunnen sinds vorig jaar betalingen naar het buitenland regelen via Rabo Internetbankie- ren. Een populaire service, zo blijkt ruim een jaar later. In het verleden konden particulie ren en kleinzakelijke klanten alleen via overschrijvingsformulieren of postwissels betalingen verrichten aan relaties in het buitenland. Nu heeft de klant de keuze uit vier pro ducten via internet. De eenvoudig ste vorm, Eurobasis, is sinds 1 juli 2003 voor particulieren zelfs gratis. Van die mogelijkheid maakt een groeiend aantal klanten gebruik.Zo vonden in september dit jaar 177.426 buitenland betalingen plaats, een record. Het aantal Rabo bank Telebankieropdrachten steeg in dezelfde maand eveneens naar recordhoogte: 112.897. Datzelfde geldt voor buitenland betalingen via Rabo Internetbankieren (38.778). Nieuwe tv-commercial in première De nieuwe corporate televisiecom mercial van de Rabobank beleefde woensdag 1 oktober op de Neder landse zenders zijn première. De commercial belicht de andere, unieke kant van de Rabobank/Veel mensen weten niet dat de Rabo bank marktleider is in tal van secto ren'.'Onbekend is ook dat we klant gedreven zijn in plaats van winst gedreven en een ledencoöperatie vormen. Daarom werpen we in de commercial bijna letterlijk onze bescheidenheid van ons af. Op een humoristische manier.' Het afwerpen van de bescheiden heid past goed bij de wijze waarop mensen verwachten dat grote mer ken zich gedragen. 'Niet arrogant, onaantastbaar en neerbuigend, maar eerlijk, gelijkwaardig, mense lijk en vooral zichzelf relativerend. Maar wel duidelijk waar ze voor staan.' De commercial is vier weken lang te zien op alle Nederlandse zenders Het is de bedoeling dat de uiting zowel dit jaar als in 2004 regelmatig op de buis terugkeert. Bezoekadressen: Openingstijden: kantoor Zevenhuizen Telefoonnummer Algemeen: rpsstraat 190,2761AJ Zevenhuizen psstraat 12,2751 AZ Moerkapelle Telefoonnummer Beleggingsadvies Rabofoon Rabo orderltjn: Openingstijden: kantoor Moerkapelle t/m vrijdag 0900-16.00 tijdens de zomermaanden I 09.00-12.00 Service centrum verzekeringen: 013-58012 34 (voor 013-46219 00 (voor schade melding overige Blokkeren passen/cards: Helpdesk Internetbankieren: Helpdesk Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Rabobank website: M'l

Hart van Holland | 2003 | | pagina 2