SCHIPPER MAG IK OVERVAREN? LITI E COLLECTEWEEK NEDERLANDSE BRANDWONDEN STICHTING PI BERICHTEN BROUWER DE KONING deHaij v ander Wende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven ut 't x/céd UITVAARTVERZORGING Hart van Holland 8 oktober 2003 m lieberïchten Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Waddinxveen Boskoop Zevenhuizen 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging - van den Bogerd Zorgverlening tot in bet kleinste detail Hoekelndseweg SO - 26SS KE Bleiswijk Jeanne Mat2e-Koch Marian v.d. Bogerd-Kinó sedert 1962 Uitvaartleider: de heer H.J. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Waddinxveen - Het jaarlijkse over uren bij Waterscouting Klimop- 9r°ep stond afgelopen zaterdag op et programma. Een activiteit waarbij 26 jeugdleden, tussen de 11 en 18 jaar, hun eigen speltak verlieten om via een hindernis- wan, touwbrug en glijbaan over te 9aan naar de volgende speltak. Om 11.30 uur begonnen vijf Wel- Wn entwee Kabouters aan de hin- ernisbaan, een 15 meter lange ,er land, ter zee en in de lucht"- [nitatie in de vijver naast het Scou- 'ngterrein. Na het luiden van de el aan het einde van deze baan O'ngen ze via een touwbrug naar laatste onderdeel, de glijbaan, f20 symbolisch aan te komen bij hun nieuwe groep, de Zeeverken ners. Op hun beurt vertrokken 11 Zeeverkenners via de hindernissen naar de Wildevaart en gingen acht Wildevaarders over naar de Lood sen. Na een warme douche, droge kle ren en hete soep gingen de deelne mers nog een keer terug naar hun oude speltak. Hierna begon het jo nassen, waarbij de deelnemers van de oude speltak naar de nieuwe speltak werden gejonast. De dag werd afgesloten met het zingen van het slotlied waarna de deelne mers kennis gingen maken met hun nieuwe groepsgenoten, leiding en ruimte. (Foto: Klimopgroep) Inbraken: Op de Dorpsstraat, Roos je Voshoeve, Eikenlaan en Kleikade werd maandag 29 séptember inge broken in een personenauto. Men had de sloten van de portieren ge forceerd en weggenomen werden kleding, statiegeldflessen en auto- radio-cdspelers. Aanrijding: Op de Henegouwer- weg waren dinsdag 30 september twee personenauto's bij een kop/staart aanrijding betrokken. Een van de bestuurders stond stil voor het rode verkeerslicht. De ander lette even niet op en toen hij voor zich keek was het te laat om te remmen. Plaat- en lakschade was het gevolg. Beledigen politie: Op de Prins Ber- nardlaan werd een 21-jarige man aangehouden voor belediging van twee politiemensen. De man had een meningsverschil met zijn vader, dat zo hoog opliep dat deze de hulp van de politie inriep. Het daar op volgende gesprek verliep blijk baar niet naar wens van de jonge man, waarna hij de politieambtenaren voor 'rotte vis' begon uit te maken. Tegen de man is procesverbaal opgemaakt. Gewond bij werkzaamheden: Op de Pater Jornaweg is een 39-jarige man dinsdag 30 september ge wond geraakt bij werkzaamheden aan zijn schuur. De man was op het dak aan het werk, toen dit plotse ling instortte. Het dak viel gedeel telijk op hem en hij kon worden be vrijd door de buren. De man hield aan de val een gecompliceerde beenbreuk over en is voor behan deling naar het ziekenhuis overge bracht. Verkeersongeval: Op de Kanaaldijk vond woensdag 1 oktober een ver keersongeval plaats waarbij een scooter en twee fietsers betrokken waren. Een van de fietsers moest remmen en de scooterbestuurder merkte dit te laat op. Hij reed tegen de achterzijde van de fiets aan. De bestuurder daarvan verloor het evenwicht en kwam daarbij tegen een naast hem rijdende fietser aan. Beide kwamen ten val, maar liepen geen verwondingen op. Gewond bij werkzaamheden: Op de van Dort Kroonwerk raakte een 18-jarige inwoner van Nootdorp bij zijn werk gewond. De man was in een kas op 4 meter hoogte een lamp aan 'het ophangen, toen hij door onbekende oorzaak van zijn ladder viel. Hij is met vermoedelijk gebroken ribben en een gebroken pols overgebracht naar het zieken huis. Controle autogordels: Door het Regionaal Verkeershandhavingste- am is op het Noordeinde in Wad dinxveen en Boskoop en op de Beethovenlaan in Waddinxveen een controle gehouden op de draagplicht van de autogordel. In totaal werden 64 bekeuringen van 40,- uitgeschreven voor het niet ge bruiken van de gordel Op de Kanaaldijk werd zondag 5 oktober een 36-jarige man aan gehouden die er van wordt ver dacht zijn ex-vrouw verschillende malen met de dood te hebben be dreigd en haar ook gedurende ruim een jaar heeft lastig gevallen door middel van stalking. De man is in verzekeringgesteld. Aanrijding: Op de Reijerskoop vond op 29 september een kop/staart aanrijding plaats tussen twee per sonenauto's. De voorste bestuurder stopte voor een voetganger bij een voetgangersoversteekplaats. De ander had daar niet op gerekend en reed achterop de ander. Blik schade was het gevolg. Een zelfde soort aanrijding vond plaats op de Alphenseweg. Ook hier waren er twee personenauto's bij betrokken en was onoplettendheid en te dicht achter de ander rijden de oorzaak van de aanrijding. Snelheidscontrole: Bij een snel heidscontrole op 30 september op Den Ham werden 782 automobi listen geflitst die de maximumsnel heid van 50 km/u aan hun laars lap ten. De hoogst gemeten snelheid was 108 km/u. Bromfiets ontvreemd: Bij het NS- station aan de Parklaan werd een bromfiets ontvreemd. De brommer was afgesloten met stuurslot en bo vendien met een kettingslot aan een hek vastgeklonken. Het gaat om een grijze Honda Vision. Controle autogordels: Door het Re gionaal Verkeershandhavingsteam is op het Noordeinde in Waddinx veen en Boskoop en op de Beetho venlaan in Waddinxveen een con trole gehouden op de draagplicht van de autogordel. In totaal wer den 64 bekeuringen van 40,- uitge schreven voor het niet gebruiken van de gordel Rijbewijs ingeleverd: Een 76-jarige automobilist uit Boskoop veroor zaakte op de A.P.van Neslaan een wel erg ingewikkeld ongeval. De man wilde zijn auto, een automaat, van de ene parkeerplaats naar de andere verplaatsen, maar bediende daarbij het gaspedaal in plaats van de rem. Het gevolg was dat hij een geparkeerde auto ramde, via een heg de weg overschoot, nogmaals een heg doorkliefde om vervolgens tegen de gevel van een peuter speelzaal tot stilstand te komen. De man was zo onder indruk van het gebeurde, dat hij spontaan zijn rij bewijs inleverde. Regio - Deze week zijn ruim 50.000 vrijwilligers van de Nederlandse Brandwonden Stichting op pad om te collecte ren. Dankzij de collecte kan de Brandwonden Stichting haar strijd tegen littekens voortzet ten. Al meer dan 30 jaar zet de Nederlandse Brandwonden. Stichting zich in voor mensen met brandwonden. Dit doet zij door onderzoek ter verbetering van de behandeling van brandwon den, het opzetten vah preventie campagnes en het instandhouden van de Huidbank. De Brandwonden Stichting doet óok veel aan nazorg voor brandwondenslachtoffers. Brandwonden zijn de meest ernsti ge verwondingen die een mens overkomt. Naast pijn en de langdu rige behandeling zijn het vooral de ontsierende littekens die het leven van brandwondenslachtoffers moeilijk maken. Deze littekens zijn zowel lichamelijk als geestelijk. Met het opgehaalde geld helpt de Brandwonden Stichting brandwon denslachtoffers in hun strijd tegen littekens. Daarom komen de vrijwil ligers in de collecteweek langs de duren. Wie de collecte heeft ge mist, kan ook geld storten op giro 20 21 22, Nederlandse Brandwon den Stichting Beverwijk. Snelheidscontrole: Een snelheids controle op donderdag 2 oktober op de Alphenseweg leverde 787 hardrijders op voor wie 50 km/u niet hard genoeg was. Het record kwam op 112 km/u. Op 3 oktober werd deze controle nog eens over gedaan en toen bleef de teller op 665 overtreders steken. Toen was de hoogste snelheid 119 km/u. Portemonnee gestolen: In de kleed kamer van een sportvereniging aan de Hoogeveenseweg werd zater dag 4 oktober een portemonnee uit een jaszak ontvreemd. De bena deelde had als grensrechter opge treden en miste later op de avond zijn portemonnee. Auto-inbraken: In de nacht van 28 op 29 september is ingebroken in twee auto's die geparkeerd ston den in de Lente. Uit één van de auto's is een drietal zonnebrillen meegenomen, uit de andere auto is een lederen herenjas meegeno men. Autoschade door beslagen ruiten: Op de hoek van de Schoolstraat en de Rozenstraat heeft zich op 30 september een botsing voorge daan, die een gevolg was van het feit dat één van de bestuursters haar beslagen ramen niet had schoongemaakt en daardoor een auto niet zag. Er was alleen materi ële schade. Bedrijfsongeval: Er heeft zich op vrijdag 3 oktober een ernstig be drijfsongeval voorgedaan bij een woning in aanbouw op de Brede- weg. Een werknemer van een bouwbedrijf had een stalen balk van ongeveer 5 meter lengte op zijn achterhoofd en schouder ge kregen. De Arbeidsinspectie onder zoekt hoe het mogelijk is dat deze balk van de steunen viel. De toe stand van het slachtoffer was zo zorgwekkend dat de brandweer ter plaatse is geweest om het slachtof fer van de eerste verdieping te ta kelen. Het 17-jarige slachtoffer is met spoed door de ambulance, onder begeleiding van motoragen ten, naar het ziekenhuis in Utrecht- gebracht. Onvoorzichtige manoeuvre: Als ge volg van een bijzonder manoeuvre heeft zich op de Swanlaweg op 2 oktober een botsing voorgedaan tussen twee auto's. Eén van de automobilisten verleende geen voorrang bij een poging van rijrich ting te veranderen. Er ontstond al leen materiële schade. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: hartvanholland@box.nl E-mail advertenties: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart vah Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3