Zevenhuizen-Moerkapelle Gemeente pagina 4 Gemeentenieuws 15 oktober 2003 WWW.ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLH!!rK| BIJZONDERE BIJSTAND VACATURES VERGADERINGEN COMMISSIES WELSTAND WERKZAAMHEDEN A12 TUSSEN ZOETERMEER-OOST EN GOUDA IN BEIDE RICHTINGEN ASFALTERINGSWERKZAAMHEDEN SWANLAWEG IN HERFSTVAKANTIE 'S AVONDS EN 'S NACHTS AFGESLOTEN VERGADERSCHEMA RAAD EN COMMISSIES AGENDA RAADSVERGADERING VERGUNNINGEN BOUWZAKEN Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gemeente@zevenhuizen-moerkapelle.nl WEEK 42 Speciale financiële bijdrage Huishoudens met een inkomen op minimumniveau en waar schoolgaande kinderen zijn in de leeftijd van 4 tot en met 17 jaar kunnen in aanmerking te komen voor een gemeentelijke bijdrage. Het gaat om een bedrag van 113^= per kind per jdar dat voorziet in de bijkomende schoolkosten, zoals de aanschaf van sportkleding en dergelijke. De bij- drage wordt verstrekt op grond van het bijzondere bijstandsbeleid. Nu het nieuwe schooljaar 2003/2004 onlangs is begonnen wijzen wij u dan op het bestaan van deze regeling. Aan de regeling zijn voorwaarden gemeente ontvangt en uw inkomen ongeveer gelijk is aan het hierboven omtrent inkomen en vermogen ver bonden. In het algemeen geldt dat uw netto maandinkomen niet meer mag bedragen dan ca. €1.086,00 voor gehuwden en samenwonenden. Voor alleenstaande ouders gaat het om ca 977,00 netto per maand. Uitkeringsgerechtigden die een uit kering via de gemeente ontvangen, ontvangen de bijdrage tegelijk met de uitkering over de maand oktober. Deze groep hoeft de uitkering dus niet aan te vragen. Wanneer u geen uitkering via de Kijk voor het vacature overzicht op de website van de gemeente: www.zevenhuizen-moerkapelle.nl/ bestuurenorganisatie/vacatures. Op dit moment is de gemeente op zoek naar een medewerker com municatie (18 uur), een medewer ker openbare orde en veiligheid (24 uur), een juridisch medewerker ruimtelijke ordening (36 uur), een medewerker documentaire infor matievoorziening (24 uur) en een medewerker volkshuisvesting/ on derhoud (36 uur). genoemde bedrag, dan kunt u tot uiterlijk 31 december 2003 een for mulier voor de uitkering voor het huidige schooljaar aanvragen. Dit kan telefonisch bij de sectie Zorg, telefoon 0180-637777. Ook kunt u via de website het formulier downlo aden en insturen: www.zevenhuizen- moerkapelle.nl/gemeentewinkel/for- mulieren Wet Tegemoetkoming Studiekosten Wist u trouwens dat u ook voor scholieren in de leeftijd tussen 12 en 18 jaar die het voortgezet onderwijs volgen, een tegemoetkoming in de kosten kunt aanvragen op grond van de WTS (Wet Tegemoetkoming Studiekos ten). Om voor deze regeling in aan merking te komen mag uw inkomen, binnen bepaalde grenzen, meer bedragen dan het minimum. Infor matiemateriaal alsmede aanvraag formulieren voor deze regeling zijn te verkrijgen op de school die uw kind bezoekt. Welstandscommissie (lokaal) Maandag 20 oktober 2003 9.15 uur Gemeentehuis Zevenhuizen Regionale Welstandscommissie Delft Schieland en Gouwestreek Donderdag 23 oktober 2003 15.00-17.00 uur Gemeentehuis Nieuwerkerk a/d IJssel Raadhuisplein Beide agenda's liggen ter inzage in het gemeentehuis te Zevenhuizen, sectie V.R.O.M. Op 15 en 16 oktober 2003 is de op -en afrit 9 Zevenhuizen maximaal 2 uur afgesloten in verband met werkzaamhe den tussen Gouda richting Zoetermeer. De afsluiting zal rond middernacht plaatsvinden om zo min mogelijk hinder voor het verkeer te veroorzaken. De vluchtstrook en 1 rijstrook zijn tussen 21.30 uur en 0.500 uur afgesloten. De werkzaamheden vallen samen met de asfalteringswerkzaamheden op de N219 in opdracht van de provincie. men rekening te houden met een lei onderzoeken die nodig zijn ter kleine vertraging. Rijkswaterstaat voert in het kader van het project "de A12 vernieuwd op de weg" diverse werkzaamheden uit op de A12 gedurende drie weken. De werkzaamheden bestaan uit aller- voorbereiding van de maatregelen: plusstroken A12 Zoetermeer-Oost -Knooppunt Gouwe (in beide richtin gen), nieuwe aansluiting Bleiswijk en nieuwe aansluiting Zevenhuizen/ Waddinxveen. Het verkeer op de rijksweg wordt door middel van tekstwagens ver zocht door te rijden naar de eerstvol gende afrit om daar te draaien en vanaf de andere richting de afrit te nemen. Het verkeer dat de rijksweg op wil kan doorgang vinden, al dient seerd verkeer afgesloten. De werk- A12 worden voor het verkeer afge- zaamheden beginnen maandag 13 oktober en duren tot en met vrijdag 17 oktober,' dagelijks tussen 20.00 uur en 06.00 uur. Ook de af- en oprit ten ritten van en naar de rijksweg In verband met asfalteringswerk zaamheden is de Swanlaweg en Noordeinde (N 219) in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, ter hoogte van de rijksweg A12, vier avonden en nachten voor gemotori- sloten (zie ander bericht op deze pagina) De omleidingen worden met borden aangegeven. Raad 21 oktober 2003 Commissie I 1 december 2003 Commissie II 2 december 2003 De openbare vergaderingen vinden plaats in de raadszaal van het gemeen tehuis. De aanvang is 19.30 uur. In het gemeentehuis kunt u de agen da's, notulen, besluitenlijsten en voorstellen van respectievelijk raad en de commissies I en II inzien. Ook in de dorpshuizen "Op Moer" te Moerkapelle, "Swanla" te Zevenhui zen, "De Vierkap" te Oud Verlaat en in de Openbare Bibliotheek te Zeven huizen is een piek ingericht met gemeente-informatie. Tevens kunt u deze stukken raadplegen via de gemeentelijke website Tijdens de raadsvergadering van 21 oktober a.s. worden de volgende pun ten behandeld. A. Vragenuur B. Agenda 1. Opening. 2. Spreekrecht voor belangstellenden. Indien u van het spreekrecht gebruik wilt maken, dient u zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de raadsgriffier, de heer H. Sterken, telefoon 0180-637713. 3. Vaststellen van de agenda. 4. Vaststellen van de notulen van de vergadering van 23 september 2003. Voorstellen waarover op grond van de behandeling in de commissies geen discussie meer wordt verwacht en direct kan worden besloten: 7. Ingekomen stukken. Voorstel tot het goedkeuren van de jaarstukken 2002 van de Stichting Dorpshuis Zevenhuizen. Voorstel tot het wijzigen van de Legesverordening 2003 (1e wijzi ging). Voorstellen waarover op grond van de behandeling in de commissies discussie wordt verwacht voordat tot besluitvorming wordt overgegaan: 8. Voorstel tot het wijzigen van de Verordening commissie bezwaar schriften 2003 (1e wijziging). 9. Voorstel tot het vaststellen van ver ordeningen op grond van artikel 212, 213 en 81o van de Gemeente wet. 10. Doelmatigheidsonderzoek 2002 naar de beleids- en werkprocessen met betrekking tot de bouwgrond exploitatie, met name toegespitst op de locatie Catsburg te Zevenhui zen en - in het verlengde daarvan - de daaruit voortvloeiende gevol gen voor toekomstige grondexploi- tatiegebieden. 11. Voorstel tot het vaststellen van de Tweede Bestuursrapportage 2003. 12. Sluiting. Verleende uitwegvergunning aanvraagdatum 17 april 2003, 2003/2050 J.W. Bou- man, Weteringkade 12 te Den Haag, voor een uit weg op openbare weg van perceel met kadasternr. 364, plaatselijk bekend als Bredeweg 66C te Moer kapelle. Bezwaar vergunningen Voor de hierboven genoemde ingekomen aanvragen om bouwvergunning geldt dat deze in dit stadium van de procedure nog niet kunnen worden ingezien. Evenmin kan tegen deze aanvragen in dit stadium bezwaar worden aangetekend. Tegen de afgegeven vergunningen kunt u op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht bij het college van burgemeester en wethouders bezwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na toezending/uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend dan kan ook een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Arrondisse mentsrechtbank, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag Tervisielegging bouwplan Het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt op grond van arti kel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat vanaf 16 oktober 2003 gedurende vier weken in het gemeentehuis (sectie V.R.O.M.) het vol gende bouwplan ter inzage ligt van: GJ.M Tas voor het vergroten van de woningen op de percelen Lange Zijde 32 en 34 te Zevenhuizen. Het bouwplan ligt in het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Dorpsgebied Zevenhuizen" en is in strijd met de voorschriften van het bestemmings plan. Het college is van plan om met toepassing van de vrijstellingsregeling ingevolge artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto arti kel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening planologische medewerking aan het bouwplan te verlenen. Voordat het college een beslissing neemt kan een ieder gedurende de termijn van de tervisielegging. i.e. van 16 oktober 2003 tot en met 12 november 2003 tegen het verlenen van de vrijstelling schriftelijk zienswijzen bij het college indienen. Inspraak vrijstellingsverzoeken Het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend dat het vol gende bouwplan ter inzage ligt: P. van der Eijk voor het vernieuwen van landbouw bedrijfsloodsen op het perceel Molenweg 6 te Zevenhuizen. Het college is van plan om op grond van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ten behoeve van de bouwvoornemens vrijstelling te verlenen van de voorschriften van de ter plaatse geldende bestemmingsplannen "Landelijk Gebied 1990". Het verzoek ligt met ingang van 16 oktober 2003 tot en met 12 november 2003 voor een ieder ter inzage bij de sectie VROM van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage buiten deze termijn is mogelijk na afspraar). Gedurende deze termijn kunnen bij het college van burgemeester en wethouders schriftelijk inspraakre acties worden ingediend tegen de voorgenomen vrij stellingsverlening. Wijzigingspian "Oranjestraat" onherroepelijk Het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend dat op september 2003 de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State het beroep welke is ingeste tegen het besluit van Gedeputeerde Staten van Zui Holland strekkende tot goedkeuring van het door college van burgemeester en wethouders van gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle vastgeste wijzigingsplan Oranjestraat heeft ongegrond ve klaard. Dit betekent dat het wijzigingsplan Oranj straat onherroepelijk is. Bezoek Gemeentehuis Dorpsstraat 89 - Iedere werkdag van 8.30-12.00 uur Burgerzaken is ook elke dinsdagmiddag geopend van 14.00-18.00 uur en iedere eerste woensdag van de maand van 17.00 tot 20.00 uur Alarm Alarm 1 1 2 Politie 0900-8844 Brandweer 0182-550550 Redactie gemeentepagina Telefoon 0180-637747 I Raadpleeg uw gemeentegid I overige informatie

Hart van Holland | 2003 | | pagina 4