Hoofd reception ist(e) Elektromonteurs M/V (zowel leidinggevende als hulpmonteurs) gastouder bureau wf Sandd TECHNIEK Wij zijn momenteel op zoek naar: BUNGALOWPARK - CAMPING - SPORTCENTRUM - ZWEMBAD - CONGRESHAL - KINDEROPVANG Zoekt u kinderopvang». Wij zoeken graag voor u naar een oplossing- Apotheek Zevenhuizen-Moerkapelle gediplomeerde apothekersassistente pagina 10 Hart van Holland 22 oktober 2003 D.M.E Techniek Bredeweg 39A 2751 GH Moérkapelle Tel 079 - 59 33 777 Fax 079 - 59 33 657 E-mail: info@dme.nl m Elektrotechnisch Installatiebureau D.M.E. Techniek is een snelgroeiende organisatie op basis van een bewust uitgezette strategie. Door de hieruit voortvloeiende toename van nieuwe opdrachten zijn we voortdurend op zoek naar versterking van ons team. Heb jij kennis van elektrotechniek en wil je werken in een bedrijf met een uitstekende werksfeer en uitdagende opdrachten en waar de directieleden "gewoon" René en Richard heten solliciteer dan naar één van onderstaande functies. Je krijgt een afwisselende baan op verschillende - hoofdzakelijk regionale - locaties van kleine bouwwerken tot grote villa s, bedrijfshallen, kantoorcomplexen of winkelketens. De werkzaamheden bevatten naast licht- en krachtinstallaties ook specialismen als Domotica, beveiliging, brandmeldsystemen, toegangscontrole, observatiesystemen etc. Jij zou perfect in ons team passen als je een opleiding elektrotechniek hebt gevolgd (of wil gaan volgen) eventueel aangevuld met relevante ervaring. Je bent flexibel, toont initiatief en straalt bij onze klanten het "wij-gevoel" van D.M.E. Techniek uit. Wij bieden: Aan beide functies is een salaris gekoppeld conform de CAO. D.M.E. Techniek omvat momenteel ca. 12 vaste medewerkers en biedt volop mogelijkheden voor de ontplooiing van jouw toekomstplannen. Tevens bieden wij aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Denk hierbij aan o.a. een scholingsplan, pc-privéregeling, personeelsvereniging en een gezellige collegiale werksfeer. Maar wij zijn ook een bedrijf waar men weet wat werken is. Solliciteren of meer informatie? Spreekt je de bovenstaande functie aan en/of wil je graag werken in een prettig no-nonsense bedrijf, wacht dan niet want één telefoontje kan jou al de baan van je leven bezorgen. Neem zo spoedig mogelijk contact op met D.M.E. Techniek tel: 079 - 59 33 777 en vraag naar René Duivesteijn Het nieuwe postbedrijf van Nederland zoek Postbezorgers in Zevenhuizen Sandd (sort and deliver) is een nieuwe organisatie in de postmarkt. Vanwege de sterke toename in haar activiteiten is Sandd op zoek naar nieuwe postbezorgers die op vaste dagen (dinsdag en/of vrijdag) op flexibele bezorgtijden tussen 08.00 en 18.00 uur post willen bezorgen. Per bezorgdag kunt u op stuksvergoeding tussen de 4 en 8 uur (per dag) werken. De post wordt voor elke bezorgdag bij u thuis afgeleverd. Sandd verwacht van u een flexibele/accurate instelling en doorzettingsvermogen. U bent in het bezit van een fiets en fysiek in staat een aantal uren per dag te fietsen. Geïnteresseerd? Neem contact op met Sandd Gouda, p/a Marconistraat 54, 2809 PE Gouda 8 0182-517799- bezorgersgouda@sandd.nl www.sandd.nl de Koornmolen zoekt een: (20 - 38 uur) Recreatiepark de Koornmolen b.v. zoekt voor haar receptie en bungalowzaken een hoofd van de afdeling. Het afdelingshoofd werkt samen en geeft leiding aan een 8-tal receptionistes. De receptie is het eerste visitekaartje van het bedrijf, waaraan we hoge eisen aan kwaliteit stellen. Ons nieuwe receptiehoofd moet dan ook representatief, klantgericht en klantvriendelijk, stress bestendig, flexibel, ambitieus zijn en willen streven naar hoge kwaliteitsdoelen. Ervaring strekt tot aanbeveling. De Koornmolen b.v. werkt met alle personeelsleden volgens de CAO verblijfs- recreatie en zweminrichtingen. Verder bieden we prima secondaire arbeids voorwaarden. De functie als hoofd receptie kan een in overleg in te vullen vacature van 20-38 uur zijn. Wie deze uitdaging aandurft kan, via een brief of e-mail, binnen 14 dagen na het uitkomen van de advertentie schrijven naar; Dhr. W.J. van Yperen, (alg. directeur) Tweemanspolder 6a, 2761 ED, Zevenhuizen ofWillem-jan@Koornmolen.nl Gastouderbureau Waddinxveen e.o. zoekt een gastouder in Moerkapelle voor de opvang van: een jongen van 4 jaar en een meisje van 7 jaar. De opvang is gewenst op donderdag tussen de middag (van 11.45 tot 13.00 uur) en na school (van 15.15 tot 17.00 uur). De kinderen dienen naar /van de Rehobothschool gebracht gehaald te worden. Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met de mede werkers van het gastouderbureau, tel. 0182-619591, email naar inf@gastouderbureau_waddinxveen.nl of kijk op de internetsite'www.gastouderbureau.nl. zoekt wegens drukke werkzaamheden nog ee. werktijden in overleg, bijvoorkeur minimaal 24 uur per week. Apotheek Zevenhuizen-Moerkapelle is een nieuwe apotheek die 0* 1 oktober is gevestigd aan de Dorpsstraat 110 te Zevenhuizen. In Moerkapelle hebben wij een uitdeelpost geopend in de huisartsen praktijk. De diensten zijn centraal geregeld via de dienstapothce in Gouda. De computer van de apotheek is via het softwarepakket Apc van Microbais gekoppeld aan de computers van alle huisartsen de gemeente. Bel voor meer info (0180) 328008 en vraag naar de apotheker.

Hart van Holland | 2003 | | pagina 10