HUTTENBOUW OP DE SCHOUW KOPPEIKLAVERJASSEN IN WADDINXVEEN ROMMELMARKT BIJ DE PADDESTOEL start wintercompetitie HSW ROMMELMARKT MOOI RESULTAAT VOOR "DE GOUWEBLOEM" FILMS bij kreater INFORMATIE AVOND OVER BORSTVOEDING DIABETES- COLLECTE KUNST OF IS HET KITSCH? WA DDIN XV EEN/BOSKOOP Hart van Holland 22 oktober 2003 pagina 17 Boskoop - Zoals gebruikelijk op de laatste vrijdag en zaterdag van de herfstvakantie vond vo rige week de 'huttenbouw' plaats op Buitencentrum De Schouw. Zo'n 65 welpen, jongens van 7 tot en met 10 jaar, en 15 bege leiders bouwden hutten van pallets en hout op de parkeerterrei nen van het scoutingterrein aan het Rijneveld. Dankzij het mooie weer hielden de kinderen het buiten zeer lang uit met hun hamer en vele dozen spijkers. 's Avonds was er een wandeling langs een touwtje door het bos in het pikkedonker en een kampvuur. De oudsten werden gedropt in de polder bij Reeuwijk. Begeleid door leiders liepen zij laat in de avond een korte tocht. De volgende dag werden de hutten beoordeeld op ondermeer stevigheid en origina liteit, waarna de bouwsels werden afgebroken en het hout werd afge voerd. De kinderen ontvingen ter. afsluiting een timmerdiploma. (Foto: scouting Boskoop) Waddinxveen - Koppelklaverjas- club WADDinxvEEN KAART hield zaterdag 18 oktober de derde kop- pelklaverjasmiddag in de Boog. Op deze middag waren 86 klaverjas sers aanwezig en werd er gestre den om de eerste plaats. Dit werd gerealiseerd door het koppel I. Tatje en P. van Dolder met 8877 punten. Als tweede eindigde A. van Dolder en W. van Dolder met 8774 punten en de derde prijs ging naar A. Verhoef en B. Hoogerdijk met 8739 punten. Als laatste eindigde het koppel Leen Heeren en Henk Rolloos met 6565 punten. De volgende koppelklaverjasmid- dag vindt plaats op 8 november. In verband met de drukke december maand vindt de vijfde middag plaats op 29 november. Aanvang 12.00 uur. Voor aanmelding: 06- 13626885, 06-51863495 of Q182- 617891.Voor meer informatie: www.waddeenkaart.nl. Waddinxveen - Bij wijk- en speel tuinvereniging de Paddestoel wordt zaterdag 29 november van 9.00 tot 14.00 uur een rommel markt gehouden. Mensen die nog spulletjes over hebben om te ver kopen, kunnen zich aanmelden bij mevrouw Noorlander, telefoon 617669 of mevrouw van den Berg, telefoon 614715. Waddinxveen - Tijdens de maande lijkse informatieavond van de Borst voedingsorganisatie La Leche Lea- que wordt gesproken over de problemen die voor kunnen komen bij het geven van borstvoeding. De ervaring leert, dat de meeste pro blemen zijn op te lossen zonder te stoppen met het geven van borst voeding. De bijeenkomst wordt ge houden op donderdag 23 oktober bij Nel Veenman aan de Prinses Be- atrixlaan 98. De bijeenkomst is be doeld voor een ieder met belang stelling voor borstvoeding. Het bijwonen van de avond is geheel vrijblijvend. De avond begint om 20.00 uur. Voor meer informatie: 0182-619964. Regio - De nationale Diabetescollec te wordt dit jaar gehouden van 26 oktober tot en met 1 november. Het Thema is "Lang zal je leven!?" Door een vraagteken toe te voegen wil men mensen prikkelen om stil te staan bij hun eigen gezondheid en het feit dat iedereen diabetes kan krijgen. Op dit moment hebben ruim 800.000 Nederlanders diabe tes. En dat aantal neemt snel toe! In Waddinxveen gaan zo'n 160 collec tanten op pad. Iedere bijdrage is van harte welkom! Voor meer in formatie: 0182-617238. (De organi satie kan nog enkele collectanten gebruiken). Waddinxveen - In winkelcentrum Passage worden zaterdag 25 okto ber tussen 11.00 tot 16.00 uur voor werpen die sinds jaren ongebruikt op zolder liggen gratis op waardq geschat door een beëdigd taxateur. Hij taxeert onder andere schilderij en, speelgoedauto's, modelspoor treinen, oude boeken en stripboe ken, Swarovski-kristal, hummel beeldjes en nog veel meer. Tegelij kertijd wordt een kindermarkt ge houden, waarop de kleine verko pers hun overtollige speelgoed en leesboeken voor een zacht prijsje aan de man kunnen brengen. In schrijven bij Speelgoedwinkel Inter- toys in De Passage. addinxveen - De wintercompeti- u, ,yan Hengelsportvereniging I dinxveen (HSW) ging afge- i Pen zaterdag van start. Traditio- I el werd de eerste wedstrijd ge- i 'n de Oude Rijn, ditmaal bij farkTmerc'arn- Door de koude twerd naar verwachting (veel) er voorn dan brasem gevangen. voor de meeste van de 13 vJers aanleiding om met de vonr a 9el te vissen- Echter niet »onr j van Leeuwen, hij koos vol Leederhengel en wachtte vertrouwen op de aanwezig heid van vriend brasem. Dat wach ten werd beloond, met zes brasems en enkele voorns, samen 6.750 gram, werd hij de winnaar. De tweede plaats was voor Rinus Rei- chard met 4.860 gram louter aan voorn. Derde en vierde werden Hennie de Kwaadsteniet (4.030 gr) en Ron Jenner (3.480 gr) met ge mengde vangsten. Op de vijfde plaats eindigde Jan Rupke met 2.620 gram. De tweede wedstrijd wordt zaterdag gevist in het Gou wekanaal, verzamelen aldaar om 7.30 uur. «ijj 'nxveen - Bij Kreater draait 20On r?c' °ktober, aanvang ew/ia,Ur' "Beautiful mind". I verha, n 9 9enie Nash doet een I Q|eL 2'n9wekkende ontdekking, I en ho lnternationale bekendheid I Zijn vP^hn1ering kan opleveren. I echter ovende carrière komt or o Yr°eg op een zijspoor >n ivirn5tl9e Psychische proble- Maar Nash vecht terug. De ÜP c/i raa9t €5- met pas 65+ (incl. koffie/thee). I On 29 oktober, aan- WdPrh u,ur' draait de kinderfilm lien irmroe Deze film gaat over I "'iqen Patr'ck, met twee er> het ongelofelijke talent om harde scheten te laten. Als Pa trick oud genoeg is om naar school te gaan, hoopt hij daar vrienden te maken. Alleen de geniale Alan, die geboren is zonder reukvermogen, wordt zijn vriend. Hij maakt een "donderbroek" waarin Patrick's scheten worden opgevangen, zodat hij niet langer iedereen be dwelmt. Misschien kunnen ze Patic- k's unieke talent zelfs wel gebrui ken om zijn grootste wens in vervulling te laten gaan: astronaut worden. De toegangsprijs is €2,50 per persoon. Reserveringen bij Kreater, Kerk straat 13 Waddinxveen, telefoon 0182-614422. Waddinxveen - De Gouwebloem hield afgelopen zaterdag een rom melmarkt aan de Tollenslaan. De Gouwebloem zet zich in voor chro nische zieken en gehandicapten en werkt zonder enige subsidie van gemeente of overheid. De Gouwe bloem bestaat al meer dan 25 jaar en de organisatie is in handen van een aantal enthousiaste vrijwilli gers. Deze vrijwilligers hebben in de af gelopen weken heel wat werk ver zet om alle gebrachte artikelen voor de rommelmarkt te sorteren te prijzen en uit te stallen. Het was zaterdag een koude maar stralende dag en er was veel belangstelling. De opbrengst voor De Gouwe bloem was dan ook geweldig, er was voor ruim 3500,- verkocht. Hiervan kan een Kerstmiddag geor ganiseerd worden voor de deelne mers/medewerkers en plannen ge maakt worden voor de' jaarlijks terugkerende reis. Dit zijn enkele van de activiteiten die De Gouwe- bloen voor de ingeschreven deelne mers organiseert. Wie meer wil weten over de Gouwebloem is wel kom op dinsdagmiddag tussen 13.00 en 16.00 uur aan de Tollen slaan 161.

Hart van Holland | 2003 | | pagina 17