Zevenhuizen - Moerkapelle 1 1 f 1 Rabobank heeft beste imago Nieuw: 'Auto' live op www.rabobank.nl On Line nieuws van het Financieel Dagblad Nieuws Herinnering Startersavond Effecten Beleggers krijgen de geest weer Rabobank De bank waar je lid van wordt Aanmeldformulier Weeknieuw, :s Agenda pagina 2 Hart van Holland 22 oktober 2003 i ÉL 5e jaargang nummer 237 Rabobank Volgende week woensdag 29 okto ber is het zover. De startersavond die georganiseerd wordt door Per- dijk Makelaardij en de Rabobank. Deze avond is voor starters op de woningmarkt. Er zal worden verteld wat er bij het kopen van een woning komt kijken, wat je ongeveer maximaal kunt lenen en welke hypotheekvor- men er zijn. Tevens zal Nico Perdijk informatie geven over wat de makelaar kan beteken voor de starters. Mocht u zich willen aanmelden dan kan dat via het onderstaande aanmeldformulier. Ook kunt u zich telefonisch aanmelden via nummer (0180) 637 353. De avond gaat van start om 19:30 in de Conference Room van de Rabo bank. Er is parkeergelegenheid achter de bank en u kunt de achteringang van de bank gebruiken. Bij deze meld ik me aan voor de Startersavond van woensdag 29 oktober aanstaande. Naam: Aantal personen: U kunt dit aanmeldformulier inleveren bij Perdijk Makelaardij of bij de Rabobank in Zevenhuizen. Rob Beentjes,Jan Hordijk en Erwin Boorsma - Beleggingsadviseurs Het was een uitstekende beurs- week. De bedrijfscijfers die gepre senteerd werden, vielen over het algemeen mee. Vooral technologie aandelen boekten gedurende de verslagweek mooie koerswinsten. Het enige macrocijfer dat op de rol stond was het cijfer van de detaii- handelsverkopen in de VS. De AEX- index klom tot 331 punten. Afgelopen week kwam het cijfersei- zoen goed op gang. Zo presenteerden farmacieconcern Johnson Johnson en financieel dienstverlener Bank of America beter dan verwachte cijfers. In de chiphoek was het eveneens goed toeven. Chipgerelateerde fond sen profiteerden van de beter dan ver wachte cijfers die Amerikaanse chip maker Intel bekendmaakte. Verder werd bekend dat de wereldwijde chipverkopen in augustus met 5.7% zijn gestegen. Beleggers stapten hier op weer in technologiefondsen. In Duitsland profiteerden verzekeraars van het bericht dat beleggingsverlie- zen mogelijk in de toekomst fiscaal aftrekbaar worden. Het was echter niet alleen rozengeur en maneschijn. Commissionairsbedrijf Van der Moolen haalde negatief het nieuws. De onderneming kwam eerst met tegenvallende vooruitzichten. Daarna werd bekend dat Van der Moolen in staat van beschuldiging is gesteld door de New York Stock Exchange. De Amerikaanse dochter van Van der Moolen zou de afgelopen driejaar zijn cliënten voor een bedrag van in totaal USD 35 miljoen hebben benadeeld. Van der Moolen sloot op EUR 7,21. Nog minder verging het handelshuis Hagemeyer. De onderne ming heeft nog geen akkoord bereikt met banken over een nieuwe financie ring en zal mogelijk nieuwe aandelen tegen een lagere prijs dan de huidige beurskoers gaan uitgeven. Hierop ver loor Hagemeyer maar liefst 28.7%.Tot slot werd bekend dat de Amerikaanse detailhandelsverkopen exclusief auto's in september met 0.3% zijn gestegen. Dit was iets minder dan de verwachte stijging van 0.4%. Van alle Nederlandse banken heeft de Rabobank het beste imago, als het gaat om bekendheid en algemene indruk. Dit blijkt uit de uitkomsten van de Corporate Image Barometer. Een jaarlijks onderzoek naar het imago van bedrijven, dat wordt uitgevoerd door het onderzoeksbureau Intomart. De Rabobank scoort vooral op de onder delen bekendheid en algemene indruk. Op beide onderdelen komt de Rabobank als enige bank boven de 70 procent uit. ABN Amro, ING en Postbank zitten rond de 65 procent terwijl SNS net boven de 50 zit en Fortis op 45 procent. Volgens 78 procent van de onder vraagde consumenten ziet de Rabobank en haar leasedochter De Lage Landen hebben samen een nieuwe pagina ontwikkeld op de website van de Rabobank, genaamd Auto. Deze webpagina kunt u vinden onder www.rabobank.nl, onderdeel Bedrijven, rubriek Actueel. Ondernemers vinden hier alle informatie rond de aanschaf en de financiering van een auto en actueel autonieuws. Deze interactieve site maakt het ook mogelijk om direct een Rabo Autolease-aanvraag in te dienen. Meer weten? Kijk op www.rabobank.nl. Het Financieel Dagblad is de krant voor financieel-economisch Neder land. Met het nieuwe online abonnement op FD.nl Economy kunt u toegang krij gen tot de nieuwsdienst van deze krant op internet. Plus een deel van het dagblad, de bedrijfsinformatie en het online archief. Rabobankleden krijgen nu 30% kor ting en betalen voor een halfjaarabon nement EUR 24,95 in plaats van EUR 37,50. Via www.rabobank.nl kunt u zich abonneren op deze krant. Bezoekadressen: Openingstijden: oeldwinkel Zevenhuizen Rabofoon: Helpdesk Internetbankieren: Openinastiiden: aeldwinkel Moerkapelle Rabo orderlijn: Helpdesk Telebankieren: Openinastiiden: kantoor Zevenhuizen Telefoonnummer Alaemeen: Telefoonnummer Beleaainasadvies: Service centrum verzekerinaen: Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Rabolijn: Blokkeren passen/cards: Rabobank website: voor u, van en door uw bank toekomst van de Rabobank er zonnig uit en heeft men zeer positieve ver wachtingen van de bank. De Rabo bank wordt door 41 procent als inno vatief bestempeld. Meer dan de helft van de ondervraagde consumenten vindt de bank marktgericht. Tom van Laarhoven van het directo raat Communicatie is erg tevreden met de uitkomsten van het onder zoek. 'Een prachtprestatie van de gehele organisatie. Bij imago denken veel mensen aan communicatie en reclame, maar dat is slechts een deel. Vooral de inzet en het gedrag van de medewerkers zorgen ervoor dat ons imago goed blijft. We mogen hier zeker trots op zijn.' MasterCard-prijsvraag ledereen die betaalt met Master Card maakt tot eind december kans op flinke prijzen. De hoofdprijs is een reis naar een tropisch eiland ter waarde van EUR 20.000,=. De twee de en derde prijs zijn reizen ter waarde van EUR 5.000,= en EUR 2.500,=. Daarnaast maken kaarthouders kans op één van de duizend verrassingsprijzen. Om deel te nemen aan de actie hoeft u zich slechts aan te melden bij www.mastercard.nl om uw MasterCard-betalingen op te geven. Met elke ingevoerde trans actie maakt u opnieuw kans op een prijs. Nieuw 'sleuteltje' op Rabo Internetbankieren Rabo Internetbankieren is op 13 oktober uitgebreid met een sleutel tje Verzekeren-Leven en met de overeenkomstgegevens van de klant. Via het nieuwe sleuteltje krijgt de internetbankierende klant on line inzicht in zijn levensverzeke ringen van Interpolis. Ook kunnen klanten een adviesgesprek over levensverzekeringen aanvragen bij hun lokale bank, fiscale informatie opvragen en productbeschrijvin gen bekijken. Door de uitbreiding wordt het financiële overzicht voor de klant completer. Hij kon al zijn betaal- en spaarrekeningen, lenin gen, hypotheken en scha voor dit laatste product steeds populairder te worden. Maandelijks raadplegen gemiddeld 33.000 bezoekers het onderdeel schadeverzekeringen tegen zo'n 27.000 in 2002. Het aan tal offerte-aanvragen per maand is ten opzichte van 2002 bijna ver dubbeld naar 780. De overeen komstgegevens gaan deel uitma ken van 'Mijn gegevens'.Tot nu toe vond de klant hier persoonsgege vens en eventuele bedrijfsgege vens afkomstig uit OLI. Hieraan worden nu gegevens toegevoegd over de elektronische diensten die de klant afneemt. Daarmee sorteert de Rabobank voor op een toekom stige wettelijke verplichting. 29 oktober startersavond

Hart van Holland | 2003 | | pagina 2