LITI E J 1 J BERICHTEN Hart van Holland Simon Pieter Visser m SL. - i Jan Staarthof BROUWER DE KONING Hart van Holland 22 oktober 2003 Dames-topvolleybal in Zevenhuizen Capricorn Beveiligingen Nesselande - Inter Rijswijk Competitiewedstrijd zaterdag 25 oktober om 16.30 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis pagina 3 I ieberichten Truus Stevens-Alblas I— Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat n©men wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Waddinxveen Boskoop Zevenhuizen UITVAARTVERZORGING 29.000 exemplaren J)eze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten 3e hoeft niet bang te zijn Al gaat de storm tekeer Leg maar gewoon je hand In die van onze Heer Diep verslagen, maar dankbaar voor wat zij voor onze school heeft betekend, zijn wij na het bericht dat op 17 oktober is overleden. We denken aan haar met een glimlach om wie ze was. i! We wensen haar man Gerrit en haar zoon Amidé Gods nabijheid en kracht toe om dit verlies te verwerken. De kinderen, ouders, leerkrachten, bestuur c.b.s. de Eendragt, Burg. Boerstraat 1b. Zevenhuizen Zijn stoel is leeg, zijn stem is stil. Een ieder die hem heeft gekend weet wat dat zeggen wil. Nog onverwacht namen wij vandaag voorgoed afscheid van sinds 1 mei 1996 weduwnaar van Gerrigje Adriana Visser I h de leeftijd van 94 jaar Uit aller naam, familie Visser familie Zijlstra I Zevenhuizen, 18 oktober 2003 Burgemeester Klinkhamerweg 20 Correspondentieadres: E.S. Visser Oude Rijksweg 121 - 1756 EN 't Zand (NH) Donderdag 23 oktober om 13.45 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Aansluitend zal er om 14.00 uur een korte herdenkingsdienst worden gehouden, waarna wij hem zullen begeleiden naar het familiegraf op de begraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde aula. «•«81 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkqpelle Met eerbied en respect Zevenhuiien-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 AG EN nacht directe hulp na overlijden Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapeile: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk ÜltVi aartverzorging - van den Bogerd Zorgverlening tot in bet kleinste detail Hoekolndeeweg SO - 2S6S KE BIoIbwijk Snelheidscontrole: Bij een snel heidscontrole op maandag 13 okto ber op de Henegouwerweg reden 785 van de gecontroleerde 56.798 bestuurders harder dan de toege stane 5o km/u. De hoogst gere gistreerde snelheid was 111 km/u. Babbeltruc: Op de Kerkweg-Oost raakte dinsdag 14 oktober een man door middel van een babbeltruc een behoorlijk geldbedrag kwijt. De man was aan het pinnen toen hij in het Engels werd aangespro ken door een man. Deze bemoeide zich met de zaak en zei dat de man het niet goed deed en drukte een paar keer op wat toetsen. Toen het even duurde voor het pasje terug kwam, werd de man aangeraden even naar binnen te lopen en te vragen of zijn pasje was ingeno men. Dit was niet het geval en toen de bankbediende het pasje wilde blokkeren, bleek dat in die korte tijd het geld was opgenomen. Aanrijding: Op de kruising Brede- weg met de Noordelijke Dwars- weg/Plasweg waren een brommo- biei en een personenauto dinsdag 14 oktober bij een aanrijding be trokken. De bestuurder van de brommobiel, een 52-jarige Moerka- pellenaar, reed over de Bredeweg en wilde linksaf naar Zevenhuizen rijden. Hij verleende daarbij geen voorrang aan de tegemoetkomen de personenauto. Beide voertuigen werden zwaar beschadigd en de bestuurder van de brommobiel werd met een gebroken knie en gebroken ribben naar het zieken huis afgevoerd. Op dezelfde kruising waren ook een tractor en een personenauto bij een aanrijding betrokken. De bestuurder van de personenauto stond op de Plasweg stil voor de kruising. De bestuurder van de tractor wilde vanaf de Bredeweg de Plasweg oprijden, maar nam daarbij de bocht te krap en raakte de auto. Aanrijding: Op rijksweg A12 vond woensdag 15 oktober een aanrij ding plaats tussen een personenau to en een trekker met oplegger. De bestuurder van de personenauto schrok van een invoegende auto en raakte daarbij de macht over het stuur kwijt, waardoor hij in aanra king kwam met de naast hem rij dende vrachtwagencombinatie. Er was alleen materiële schade. Tassenrollerij: In de Passage werd een vrouw het slachtoffer van tas senrollerij. Zij had tijdens het win kelen „haar boodschappentas met portemonnee in het winkelwagen tje staan. Toen zij bij de kassa kwam en wilde afrekenen, bleek dat iemand kans had gezien haar portemonnee uit haar tas weg te nemen. j .Jeanne Matze-Kooh Marian v.d. Bogen j-Kind Controle op gebruik autogordels: Bij een verkeerscontrole op de Dreef bleek dat 65 automobilisten hun autogordel niet gebruikten. Het kwam hen op een boete van 40,- te staan. Aanhouding in trein: Nabij 't Weegje werden 11 jongelui in de leeftijd van 17 tot 21 jaar in een trein aangehouden. Bij een kaart- coritrole toonde een van de jonge lui de conducteur de OV-kaart van een ander. Toen de conducteur daarover een opmerking maakte, begon men hem te bedreigen en te belagen, waarop de conducteur aan de noodrem trok en de trein afsloot in afwachting van de komst van de politie. Na aanhouding zijn de jongens afgevoerd naar diverse politiebureaus. Tegen hen is pro cesverbaal opgemaakt terzake openlijke geweldpleging. Aanrijding: Op de Willem de Zwij gerlaan vond donderdag 16 okto ber een aanrijding plaats tussen een fiets en een personenauto. De bestuurster van de personenauto kwam van het parkeerterrein en wilde de weg oprijden, maar zag daarbij de fietsster op het fietspad over het hoofd. De fietsster, een 64- jarige Waddinxveense, kwam ten val en liep daardoor een gebroken neus op. Zij is voor behandeling haar het ziekenhuis overgebracht. Rijbewijs ingenomen: Door de be manning van een surveillanceauto werd geconstateerd dat de be stuurder van een personenauto met een snelheid van rond de 140 km/u reed. Bij de Coenecoopbrug reed de man, om een file te ontwij ken, vervolgens met grote snelheid over het fietspad richting Hanze weg in Gouda. Daar kwam hij weer vast te staan in een file en kon hij worden aangehouden. Gelet op het gevaarlijke rijgedrag van de man, een 35-jarige Waddinxvener, werd zijn rijbewijs direct ingeno men. Tegen hem wordt procesver baal opgemaakt. Verkeersongeval: Op de Starin glaan waren vrijdag 17 oktober een vrachtauto en een personenauto bij een verkeersongeval betrokken. De bestuurder van de vrachtauto kwam uit een uitrit en verleende geen voorrang aan de bestuurder van de personenauto, Om een aan rijding te voorkomen week de be stuurder van de personenauto uit en kwam daarbij op een verkeers geleider terecht. Autokraken: Afgelopen week werd op diverse plaatsen in de gemeente in zes auto's ingebroken. De dader ging grof te werk en bracht veel schade toe, door portieren uit te buigen. In praktisch alle gevallen werd de radiocdspeler uit de auto weggenomen. Snelheidscontrole: Op de Alphense- weg werden maandag 13 oktober bij een snelheidscontrole 19.147 passanten geteld en 786 daarvan reden harder dan de toegestane 50 km/u. De hoogste snelheid was 112 km/u. Pinpasfraude: Een inwoonster van Boskoop is woensdag 15 oktober het slachtoffer van pinpasfraude geworden. De vrouw was enige tijd geleden haar portemonnee met pas kwijtgeraakt. Zij deed hiervan aangifte, maar verzuimde direct haar pas te laten blokkeren en nu blijkt dat er door een onbekende een fors bedrag van haar rekening is gehaald. Vijver leeggevist: Een bewoner van de Acerstraat zit met een lege vij ver, omdat een onbekende die heeft leeg gevist. Het kan geen rei ger zijn geweest, daar de vijver met een net was afgedekt. Aanrijding: Het niet verlenen van voorrang was op de kruising Reijerskoop met de Gouwestraat de oorzaak van een aanrijding tus sen twee personenauto's. Een van de bestuurders moest met nek- en rugklachten naar het ziekenhuis worden overgebracht. Controle op gebruik autogordels: Op het Noordeinde werd door het Regionaal Verkeershandhavingste- am een controle gehouden op de draagplicht van de gordel. Ruim 30 bestuurders voldeden daar niet aan en kregen een boete van 40,-. Inbraak personenauto: Op de Par klaan wer.d vrijdag 17 oktober in gebroken in een personenauto. Men had drie ruiten ingeslagen en vervolgens de radiocdspeler mee genomen. Snelheidscontrole: Een snelheids controle op de Alphenseweg lever de 786 overtreders op, die 50 kilo meter niet hard genoeg vonden. De hoogste snelheid was 94 km/u. Op de Boskoopseweg kwamen er nog eens 15 bij en daar was de - hoogste snelheid 105 km/u. Aanrijding bromfiets/auto: Een bromfietser, die op het Zuidein de/Dorpsstraat reed in de richting van het dorp, heeft op 14 oktober de snelheid van een auto met aan hanger op de Weth. Kreftlaan ver keerd ingeschat. Beide voertuigen zijn beschadigd. lees verder op pagina 9 Het was hartverwarmend dat zoveel mensen ons terzijde stonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve en zorgzame man. vader en schoonvader De overweldigende belangstelling, de woorden van troost, alleen maar een hand, de bloemen en de vele schriftelijke blijken van medeleven, maken het gemis niet minder maar geven het gevoel dat wij dit verlies niet alleen hoeven te dragen. Hartelijk dank hiervoor. Familie Staarthof Oud Verlaat, oktober 2003 sedert 1962 Uitvaartleider: de heer H.J. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E mail redactie: hartvanholland@box.nl E-mail advertenties: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapeile: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3