Elektromonteurs M/V grtl Sandd Wij zijn momenteel op zoek naar: Wij bieden: Solliciteren of meer informatie? ZOEKT U PERSONEEL? Veenstar en Stekstar lopen voorop in de productie en vermeerdering van milieuvriendelijk gekweekte klim planten. Beide bedrijven zijn onder deel van Kliinplantenkvvekerij Van der Starre. Van der Starre is niet alleen een toonaangevende kwekerij, maar zij is ook /eer innovatief Voor onze locaties Veenstar ett Stekstar in Waddinxveen zijn wij op zoek naar scholie ren en studenten die 1 of meerdere dagen per week en in de vakanties bij ons willen komen werken. Als de onderstaande punten op Jou van toe passing zijn, zoeken wij jou! Je bent in de leeftijd van 15 tot en met 21 jaar. je kunt goed werken en wilt dat op zater dag óf een andere dag in de week doen. je wilt dat doen binnen een jong team. en in een prettige sfeer, je wilt voor je werk een goed salaris ont vangen. Je wilt bij regelmatig werken en bij extra prestaties extra salaris ontvangen. je wilt jouw salaris al ontvangen in de week na de gewerkte week. Klim jij met ons mee en ben je student of scholier? Gegarandeerd, bij ons werk je met plezier! binden van planten. Veenstar is een zaamheden op Veenstar bestaan grootste deel uit het binden, orderklaar maken van planten. Daarnaast zijn er ook opruim- en transport- werkzaamheden. Hier worden onze planten vermeerderd. De werkzaamheden op Stekstar bestaan voor bet grootste deel uit het stekken, snoeien en Informeer bij Jaap Willem de Vries of bij André Hnbregtse. D.M.E Techniek Bredeweg TECHNIEK 39A I 2751 GH Moerkapelle Tel 079 - 59 33 777 Fax 079 - 59 33 657 E-mail: info@dme.nl (zowel leidinggevende als hulpmonteurs) tel: 079 - Bel: Agrarisch Loonbedrijf BOUZIAN voor ervaren personeel in de agrarische sector Dhr. A. Bouzian zoek Postbezorgers in Zevenhuizen 0182-517799- bezorgersgouda@sandd.nl www.sandd.nl 59 33 777 en vraag naar René Duivesteijn pagina 10 Hart van Holland 29 oktober 2003 Werk bij ons met Elektrotechnisch Installatiebureau D.M.E. Techniek is een snelgroeiende organisatie op basis van een bewust uitgezette strategie. Door de hieruit voortvloeiende toename van nieuwe opdrachten zijn we voortdurend op zoek naar versterking van ons team. Heb jij kennis van elektrotechniek en wil je werken in een bedrijf met een uitstekende werksfeer en uitdagende opdrachten en waar de directieleden "gewoon" René en Richard heten solliciteer dan naar een van onderstaande functies. Je krijgt een afwisselende baan op verschillende - hoofdzakelijk regionale - locaties van kleine bouwwerken tot grote villa's, bedrijfshallen, kantoorcomplexen of winkelketens. De werkzaamheden bevatten naast licht- en krachtinstallaties ook specialismen als Domotica, beveiliging, brandmeldsystemen, toegangscontrole, observatiesystemen etc. Jij zou perfect in ons team passen als je een opleiding elektrotechniek hebt gevolgd (of wil gaan volgen) eventueel aangevuld met relevante ervaring. T u t, Je bent flexibel, toont initiatief en straalt bij onze klanten het "wij-gevoel van D.M.E. Techniek uit. Aan beide functies is een salaris gekoppeld conform de CAO. D.M.E. Techniek omvat en biedt volop mogelijkheden voor de ontplooiing van jouw toekomstplannen. Tevens b eden wij aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Denk hierbij aan o.a. een scholingsplan, pc-privéregeling, personeelsvereniging en een gezellige collegiale werksfeer. Maar wij zijn ook een bedrijf waar men weet wat werken is. Spreekt je de bovenstaande functie aan en/of wil je graag werken in een prettig no-nonsense bedrijf, wacht dan niet want één telefoontje kan jou al de baan van je leven bezorgen. Neem zo spoedig mogelijk contact op met D.M.E. Techniek Nassauhaven 413 3071 JJ Rotterdam Tel. 06-17232100 Fax 010-4853736 Het nieuwe postbedrijf van Nederlan Sandd (sort and deliver) is een nieuwe organisatie in 6 postmarkt. Vanwege de sterke toename in haar activiteit is Sandd op zoek naar nieuwe postbezorgers die op vas dagen (dinsdag en/of vrijdag) op flexibele bezorgtijd tussen 08.00 en 18.00 uur post willen bezorgen. Per bezorgdag kunt u op stuksvergoeding tussen de I uur (per dag) werken. De post wordt voor elke bezo g bij u thuis afgeleverd. Sandd verwacht van u flexibele/accurate instelling en doorzettingsvermoge bent in het bezit van een fiets en fysiek in staat een a uren per dag te fietsen. Geïnteresseerd? Neem conta met Sandd Gouda, p/a Marconistraat 54, 2809 PE G

Hart van Holland | 2003 | | pagina 10