LITI E J Hart van Holland-TL. BERICHTEN rwi Nicolaas Jan Roest Nico Cornelis Langeweg MLmm Hart van Holland 29 oktober 2003 BOELHUIS VEILING Dames-topvolleybal in Zevenhuizen Capricorn Beveiligingen Nesselande - Rijnmond Competitiewedstrijd zaterdag 1 november - 16.30 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis m wmmam m mmm Heren-topvolleybal in Zevenhuizen Ortec Nesselande - Protect Eye Oripi) Competitiewedstrijd zaterdag 1 november - 20,15 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis mi I ieberichti Waddinxveen Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat en wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 SO MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT UITVAARTVERZORGING Uw verdriet is onze zorg 010 - 5216016 079 - 3426070 Boskoop lees verder op pagina 9 GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig 29.000 exemplaren LIONSCLUB ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE organiseert ook dit jaar weer een in La Baraque op zaterdag 15 november ten bate van Herinrichting Poliklinieken Suriname Gezellige sfeer, interessante veilmgstukken van zowel moderne aard als op het gebied van curiosa, sieraden, munten, antiek etc. Opgave van aan te bieden kavels: tel. 0180-633618/0180-631118 Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten v*jgw, .Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten OBHBM IMii jfMHë x- Wk J)eze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten De dood begint met een herinnering. Bedroefd, maar dankbaar dat hij niet meer hoeft te lijden heb ben wij afscheid moeten nemen van mijn maatje, onze vader, schoonvader en trotse opa van de "aapjes" in de leeftijd van 63 jaar. Marja Jeanette en Ad Sanne Nicky Irene en Marco en verdere familie 21 oktober 2003 M.O.S. Poel De Wielewaal 53 2761 XX Zevenhuizen De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. "Ik stel mijn vertrouwen op de Heere mijn God" Met droefheid geven wij u kennis dat de HEERE uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader en mijn lieve opa in de leeftijd van 56 jaar. Irma Langeweg-de Heer Arianne en Steven Sanne Frank en Kim 26 oktober 2003 Akkerweg 72 2751 CP Moerkapelle Gelegenheid tot condoleren woensdag 29 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in "De Rank", naast de Nederlandse Hervormde Kerk, Dorpsstraat 15 te Moerkapelle. De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 30 oktober om 13.30 uur in genoemde kerk, waarna omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats Westhage, Akkerweg 82 te Moerkapelle. Geen bloemen en geen toespraken. Fietser breekt arm: Op het fietspad langs de rijksweg 12 raakte maan dag 20 oktober een 13-jarige jon gen uit Moerkapelle gewond bij een verkeersongeval. De jongen fietste naast een vriendje toen zij werden ingehaald door een brom fietsers. Kennelijk schrokken zij en raakten elkaar, waarbij de knaap ten val kwam en een onderarm brak. Snelheidscontrole: Bij een snel heidscontrole maandg 20 oktober de Henegouwerweg werden 56.858 bestuurders gecontroleerd en 787 bleken harder te rijden dan de toegestane 50 km/u. De hoogste geregistreerde snelheid was 110 km/u. Inbraak kerk: Ingebroken werd er dinsdag 21 oktober in de kerk aan de Passage. Men had een glas in lood raampje verwijderd en was naar binnengeklommen. Het gehe le gebouw en de soos werden doorzocht en vooralsnog wordt een telefoon vermist. Bij een inbraak in het gebouw van de scouting aan de Jan Willem Fri- soweg werd een cd-speler ont vreemd. Men had een raam ver nield en was daardoor naar binnengeklommen. Verkeersongeval: Op de kruising Kanaaldijk met de Burg. Troost- straat waren woensdag 22 oktober twee personenauto's bij een ver keersongeval betrokken. Een van de bestuurders wilde vanaf de Ka naaldijk linksaf de Burg. Troost- straat in rijden en verleende daar bij de tegemoetkomende bestuurder geen voorrang. Er was alleen materiële schade. Mishandeling: In de Prins Bernard- laan is een 21-jarige jongeman donderdag 23 oktober aangehou den voor mishandeling. De man had wat onenigheid met zijn moe der, waarbij hij haar op een zeker moment een duw gaf, waardoor zij viel en met haar hoofd tegen een kozijn terechtkwam. Dit leverde haar een flinke bult of het hoofd op. Tegen de zoon is procesverbaal opgemaakt. Snelheidscontrole: Ditmaal werden bij een snelheidscontrole op de He negouwerweg 56.743 bestuurders gecontroleerd, wat 788 overtredin gen opleverde. De hoogste snel heid was nu 99 km/u. Aanrijding: Bij een kop/staart aan rijding donderdag 23 oktober tus sen een bestelauto met aanhanger en een personenauto liepen twee in zittingen verwondingen op aan de nek en moesten voor behande ling naar het ziekenhuis. De be stuurder van- de personenauto remde voor het oranje verkeerslicht en de bestuurder van de bestelauto dacht dat men wel zou doorrijden. De combinatie van bus en aanhan ger bleek te zwaar beladen te zijn. Tegen de bestuurder, een 24 jarige inwoner van Hazerswoude, wordt procesverbaal opgemaakt. Op de kruising Willem de Zwijger laan met het Koningin Wilhelmina- plein waren donderdag 23 oktober twee personenauto's bij een aanrij ding betrokken. Een van de be stuurders wilde vanaf de Willem de Zwijgerlaan linksaf het Koningin Wilhelminaplein oprijden en liet daarbij de tegemoetkomende be stuurder nier voorgaan. Verkeerscontrole: Vrijdagavond 24 oktober is, in samenwerking met het Korps Landelijke Politiedien sten, een verkeerscontrole gehou den op de Bredeweg. In totaal wer den 670 voertuigen gecontroleerd. Zes bestuurders bleken te veel alco hol te hebben gedronken, wat hen op een boete van 190,- kwam te staan. Verder reden negen voertui gen rond met een verlopen APK keuring, twee auto's waren overbe- laden, één niet verzekerd en nog zes andere bestuurders werden be keurd voor diverse technische ge breken aan hun auto. Pinpasfraude: Een 20-jarige man, zonder vaste woon- of verblijf plaats is vrijdag 24 oktober aange- UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging vV van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekef nd se weg 50 - 2665 KE Blelswljk jeanne Mstze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kind De Rietvoorn 23. 2661 KC Bèrgschenhoek Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen houden voor pinpasfraude. De vriendin van de verdachte werkte als hulp in de huishouding bij een Waddinxveense. Bij een van zijn be zoekjes heeft de man de pinpas ontvreemd en daarmee geld van de rekening van de benadeelde opge nomen. Tevens werden op naam van de vrouw diverse bestellingen gedaan bij een postorderbedrijf. De man moet 15 december voorko men bij de politierechter in Gouda. Inbraak: Ingebroken werd zondag 26 oktober in de Speelbieb aan de Essengaarde. Men was in het pand gekomen door een ruit in te slaan, waarna het raam kon worden geo pend en men naar binnen kon klimmen. Ontvreemd werden een geldkistje met inhoud en een com puter. Aanrijding: Op Den Ham vond dins dag 21 oktober een aanrijding plaats tussen een personenauto en een bromfiets. De bestuurder van de personenauto wilde linksaf een inrit inrijden en zaag daarbij de achteropkomende bromfietser op het fietspad over het hoofd. Er was alleen materiële schade. Inbraak: Ingebroken werd er don derdag 23 oktober in de Ichthus- kerk aan de Mendelweg. Men had met grof geweld de achterdeur opengebroken en diverse vetrek- ken doorzocht. Kennelijk was er niets wat het dievengilde aantrek kelijk vond, want er wordt niets vermist. DE GEDENKTEKEN SPECIALIST" Jr- V '«-r an blijvends hcnnnt>fng Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: hartvanholland@box.nl E-mail advertenties: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn adverten ties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3