bibliotheek zoekt nieuwe bestuursleden LITI E O PEN HUIS BERICHTEN INBRAAKBEVEILIGING! Hart van Mand BROUWER DE KONING UITVAARTVERZORGING y c L1 <5N G E Hart van Holland 5 november 2003 B OELHUIS VEILIN G GROOTKOOR ROTTERDAM en OEKRAÏENS ENSEMBLE PERLINA'S m i I hten Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 pagina 3 Waddinxveen Boskoop Zevenhuizen Alarmsystemen incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen BORG gecertificeerd technisch beveiiigingsbedrijf 29.000 exemplaren LIONSCLUB ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE organiseert ook dit jaar weer een in La Baraque op zaterdag 15 november ten bate van Herinrichting Poliklinieken Suriname Gezellige sfeer, interessante veilingstukken van zowel moderne aard als op- het gebied van curiosa, sieraden, munten, antiek etc. Opgave van aan te bieden kavels: tel. 0180-633618/0180-631118 ^ez^uimt^njeschikbaai^jjesteld^doo^d^laj^&VatwierWendeadTOcaten^^' LIONSCLUB ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE We kunnen het niet vroeg genoeg bekendmaken: 18 maart 2004 Lions-Voorjaarsconcert in N.H.-kerk Wegens groot succes geprolongeerd: Beperkt aantal plaatsen. Toegang €15,- Opbrengst t.b.v. herinrichting poliklinieken Suriname ^eze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging V van den Bogerd Zorgverlening, tot in het kleinste detail Hoekelndseweg SO - 2665 KE BleiswIJk Marian v.d. 3ogerd-Kind sedert 1962 Uitvaartleider: de heer H.J. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. fehu|en De openbare bibliotheek met inmiddels bijna 2100 leden «et weg te denken uit onze gemeente. Tegenwoordig is de biblio- der niet a'.'een voor hoeken, maar ook andere informatie, waaron- ntemet videobanden, CD-Roms, lezersavonden etc. Wat dacht u d /,es e,' m.et 3 kranten en een groot aantal tijdschriften die ie- ïfiu n c^üs °°k niet ieden) in kan zien. Mede dankzij een groot aantai jwuiigers kan de bibliotheek haar werk doen in onze gemeente. ^oor t.6 bestuur bestaat uit vrijwilligers die versterking nodig hebben die wP secretariaat en voor public relations. De rol van het bestuur is van sturend op afstand. lendlf,5ich aan9etrokken tot een van deze vacatures en wilt u aanvul de nA,T]°jrrlatle' kunt u contact opnemen met de voorzitter me- 'ouw Madeion Leewis: 0180-633371. UITVAARTVERZORGING ^?or Zevenhuizen en Moerkapelle ^"'«n-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 EN nacht directe hulp na overlijden Zaterdag 15 november houden wij OPEN HUIS van 14.00 tot 17.00 uur in ons rouwcentrum aan de Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. U krijgt een rondleiding en er is gelegenheid vragen te stellen. Alle inwoners van Zevenhuizen en omgeving zijn van harte welkom voor een kijkje achter de schermen en een kopje koffie Jeanne Matze-Kocb Inbraak: Ingebroken werd er op 28 oktober in een personenauto op het Kon. Wilhelminaplein. De eige naar was een boodschap doen en had zijn attachékoffer op de passa giersstoel laten liggen. Toen hij terugkwam was er een ruit ingesla gen en was de koffer weg. Aanrijding: Op de hefbrug vond op 29 oktober een aanrijding plaats tussen een vrachtwagencombinatie en een personenauto. De vrachtwa genchauffeur moest richting Gouda en om de bocht goed te kunnen nemen stuurde hij iets naar links. Juist op dat moment had de bestuurder van de personenauto besloten om de combinatie in te halen. Er ontstond lichte materiële schade. Ongeval met gewonde: Op de ro tonde in de Beethovenlaan/W. de Zwijgerlaan raakte een 21-jarige scooterbestuurder uit Gouda bij een verkeersongeval gewond. De man lette waarschijnlijk niet goed op, waardoor hij tegen een beton blok opreed en ten val kwam. Hier bij brak hij een been. Verkeerscontrole: Op de Willem de Zwijgerlaan en de Beijerincklaan is donderdag 30 oktober in samen werking met de verkeersdienst een uitgebreide verkeerscontrole ge houden. Dit resulteerde in het feit, dat er 26 processenverbaal werden opgemaakt. De geconstateerde overtredingen waren o.a. 8 opge voerde brommers, 3 automobi listen hadden geen rijbewijs E voor de aanhanger die zij voortbewo gen en 3 aanhangers waren over- beladen. Daarnaast was er een ver scheidenheid aan overtredingen. Aanrijding: Op de kruising Juliana van Stolberlaan/Prins Bernhardlaan vond donderdag 30 oktober een aanrijding plaats tussen een perso nenauto en een fiets. De fietser stond voorgesorteerd om linksaf de Prins Bernhardlaan in te rijden, toen hij van achteren werd aange reden door de automobilist. Deze had de fietser in het geheel niet ge zien. De fietser, een 46-jarige Wad- dinxvener, werd voor onderzoek naar het ziekenhuis gebracht, maar zijn verwondingen bleken mee te vallen. Zijn fiets was total loss. Motor ontvreemd: Vanaf de Mete orenweg werd op onbekende wijze een motor ontvreemd. De motor stond op slot en is vermoedelijk op of in een voertuig vervoerd. Het betreft een zwarte Honda CBR Fire Blade. Aanrijding:Het niet verlenen van voorrang was op de kruising Coen- ecoop met de Zuidelijke Rondweg de oorzaak van een aanrijding tus sen twee personenauto's. De be stuurder die van de Coenecoop kwam verleende geen voorrang. Een zwangere vrouw moest voor controle naar het ziekenhuis, maar alles bleek in orde. Inbraak: Ingebroken werd er maan dag 3 november in een in aanbouw zijnde woning aan de Brugweg. Men was in het pand gekomen door de openslaande deuren open te breken. Ontvreëmd werd een aantal stuks sanitair en een hoe veelheid gereedschap. Bedrijfsongeval: Bij een bedrijfson geval op Coenecoop is een man ernstig gewond geraakt. De man was in een hal aan het werk toen een sjorband brak waarin een rol aluminium van 1200 kg hing. De man kreeg de rol tegen een been, dat daardoor verbrijzelde. Hij werd met spoed overgebracht naar het Dijkzicht ziekenhuis te Rotterdam. De man, een 20-jarige Hagenaar, zal het been vermoedelijk moeten missen. Aanrijding: Op het Plankier was er op 27 oktober een aanrijding waar bij een vrachtauto en een bestelau to betrokken waren. Beide stonden naast elkaar, de één moest rechtsaf, de anders links. De bestuurder van de vrachtauto raakte bij het op trekken met de achterzijde van zijn auto de bestelauto. Er ontstond lichte materiële schade aan de be stelauto. Onder invloed: Een 25-jarige Bós- koper is op 28 oktober aangehou den omdat hij een boete, die hem was opgelegd voor het onder in vloed rijden, niet had betaald. In plaats daarvan mag hij 110 dagen vervangende hechtenis uitzitten. Eenzijdig ongeval: Op de kruising Reijerskoop met de Goudse Rijweg was donderdag 30 oktober een be stelauto bij een eenzijdig ongeval betrokken. De bestuurder wilde vanaf de Reijerskoop de Goudse Rijweg op rijden, maar nam ver moedelijk met te grote snelheid de bocht. Hij kwam daardoor in de berm terecht en reed over een be tonblok wat daar lag. De auto raakte flink beschadigd. Inbraak auto: In de Nieuwstraat werd vrijdag 31 oktober ingebro ken in een personenauto. Vermoe delijk heeft men het slot van een portier geforceerd en vervolgens heeft men de radiocdspeler uit het dashboard weggenomen. Bij een andere auto bleef het bij een po ging. Verkeerscontrole: Op het Noorde inde en de Reijerskoop is door het Regionaal Verkeershandhavingste- am vrijdag 31 oktober een controle gehouden op het gebruik van de autogordel. 37 Bestuurders bleken dit niet doen en dat kostte hen 40,. Inbraak: Ingebroken werd er maan dag 3 november in een school aan het Klaverblad. Men had een raam opengebroken en was daardoor - naar binnen geklommen. Ont vreemd werden drie computers. Bedreiging: Een 32-jarige Boskoper is aangehouden omdat hij zijn ex- vriendin en partner met de dood had bedreigd. De man had het paar opgewacht en was vervolgens met een broodmes voor hen gaan staan en zei dat hij ze zou afmaken. Snelheidscontrole: Tijdens een snel heidscontrole maandag 3 novem ber op de Zijde werden 7154 auto mobilisten gecontroleerd en 190 daarvan reden harder dan de toe gestane maximumsnelheid van 50 km/u. De hoogst gemeten snelheid was 94 km/u. Overlast vuurwerk: De laatste dagen komen regelmatig meldin gen binnen van het afsteken van vuurwerk. De politie waarschuwt dat het afsteken van vuurwerk een overtreding is waarvoor een bekeu ring kan worden gegeven. I I I 1 Feestje: Op 1 november mocht een meisje, wonende in de Leliestraat, een feestje geven. Zij had uitslui tend vrienden van haar school uit genodigd. Dit was niet naar de zin van haar vroegere Zevenhuizense 'vrienden'. Gevolg vervelend ge drag: steentjes tegen het raam gooien, belletje trekken enz. Toen de agenten ter plaatse kwamen waren de 'vrienden' vertrokken. Vechtpartij in La Baraque: Zondag 2 november, na 4.00 uur, is de poli tie geroepen voor een vechtpartij in de discotheek. Ter plaatse bleek het slachtoffer niet meer te weten wat er was gebeurd. Een getuige verklaarde dat het slachtoffer in het gezicht was geslagen. De dader was in de discotheek en werd door de agenten aangehouden en over gebracht naar het politiebureau. Dronken bromfietser: Een politie auto zag zondagmorgen een brom fiets met twee personen zonder helm wegrijden bij La Baraque. De bestuurder wilde niet stoppen. Uit eindelijk werd de bromfiets tot stil stand gebracht. De bestuurder moest blazen en het bleek dat er te veel alcohol in het spel was. Een ademanalyse wees uit: 465 ugl (toe gestaan 230 ugl). Een proces ver baal is opgemaakt. Baldadigheid?: Op het Nijverheids centrum zijn in de nacht van 1 op 2 november, vermoedelijk uit balda digheid, 3 ruiten ingegooid van een bedrijf. Heeft iemand iets ge zien? Alcohol controle: Zondagavond 2 november is een alcoholcontrole gehouden op de Swanlaweg. 69 Bestuurders/sters zijn onderworpen aan een alcoholtest. Twee bestuur ders bliezen een A (alcohol). De ademanalyse op het politiebureau wees uit dat er 390 en 305 ugl werd gemeten. Met een proces-verbaal en een rijverbod van 3 resp. 2 uur zijn de bestuurders naar huis ge zonden. Inbraak in auto: Met veel geweld (inslaan rechter voorruit, beschadi gen cilinderslot en beschadigen deurstijl met breekijzer) is, in de nacht van 27 op 28 oktober, uit een auto die geparkeerd stond op een erf op de Knibbelweg, de hoeden- plank met speaker, autoradiocd- speler en zonnebril gestolen. Lieve Lara en Bas, ik zal jullie missen; komen jullie snel een x spelen. Liefs Luca Onze knuffel Mylène is 5 nov. jarig, van harte, papa Frank, mama Marina Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3