L I T I Eberichten I m m 't ^}Ccct O PEN HUIS THEMA-AVOND ASTMA FONDS DAK IN BRAND BOELHUIS VEILING UITVAARTVERZORGING b OIO - 5216016 079 - 3426070 Dames-topvolleybal in Zevenhuizen Capricorn Beveiligingen Nesselande - Summa Peelpush Familieberichten itl t Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Uw verdriet is onze zorg Zevenhuizen GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN 29.000 exemplaren Hart van Holland 12 november 2003 LIONSCLUB ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE organiseert ook dit jaar weer een in La Baraque op zaterdag 15 november ten bate van Herinrichting Poliklinieken Suriname Gezellige sfeer, interessante veilingstukken van zowel moderne aard als op het gebied van curiosa, sieraden, munten, antiek etc. Opgave van aan te bieden kavels: tel. 0180-633618/0180-631118 Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten Competitiewedstrijd zaterdag 15 november - 16.30 uur I Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis J)eze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten f m mmmm «bkbb Opbaargelegenheid o.a.: Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERUJDEN uitvaart mogelijk UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekelndseweg SO - 2665 KG Bleiswljk MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Jnannn M/it/n-Korh Marian v.d. Bogerö-Ktrtd UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Zaterdag 15 november houden wij OPEN HUIS van 14.00 tot 17.00 uur in ons rouwcentrum aan de Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. U krijgt een rondleiding en er is gelegenheid vragen te stellen. Alle inwoners van Zevenhuizen en omgeving zijn van harte welkom voor een kijkje achter de schermen en een kopje koffie Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERUJDEN De Rietvoorn 23, 2661 KC Bergschcnhoek Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Regio - De afdeling van Alphen a/d Rijn en omgeving van het Astma ™nds houdt op woensdag 19 november om 20.00 uur een thema-avond g '1 het Parochiehuis, Doortocht 11 te Bodegraven. het thema voor deze avond zal zijn Longfysiotherapie met behulp van fle Flutter VRP1De avond is gratis toegankelijk. Waddinxveen Eenzijdig ongeval.'Op de kruising Dreef/Kanaalstraat was maandag 3 november een personenauto bij een eenzijdig ongeval betrokken. De bestuurder kwam vanaf de Dreef en ging linksaf de Kanaal straat op. Hierbij raakte de auto in een slip en maakte een draai om zijn as en kwam via het fietspad net voor de ringvaart tot stilstand. De oorzaak van het ongeval is vermoe delijk een combinatie van snelheid en het natte wegdek. Aanrijding: Op de Henegouwer- weg vond op 3 november een aan rijding plaats met een vrachtauto en twee bestelbusjes. Een van de busjes stond stil voor het verkeers licht, de bestuurder van het tweede busje remde ook op tijd, maar de vrachtwagenchauffeur reageerde te laat. Hij reed tegen het achterste busje, dat vervolgens weer tegen het voorste werd gedrukt. Gestolen auto en goederen: Niet goed werkende verlichting van een personenauto trok op dinsdag 4 november op de Sniepweg de aan dacht van de bemanning van een surveillanceauto. Toen deze de be stuurder een stopteken gaf, vlogen van de auto beide portieren open en twee mannen maakten zich in de duisternis uit de voeten. Bleek dat de auto kort te voren in Bos koop was ontvreemd. In de auto lagen allerlei goederen die vermoe delijk van diefstal afkomstig zijn. Snelheidscontrole op de Henegou- werweg leverde 791 overtredingen op. De hoogste snelheid die werd vastgesteld was 103 km/u. Aanrijding: Op de Zuidelijke Rond weg waren twee personenauto's bij een aanrijding betrokken. Een van de bestuurders wilde linksaf het bedrijventerrein Coenecoop oprij den en verleende daarbij geen voorrang aan de tegemoetkomen de bestuurder. Tassenroller: Op het Koningin Wil- helminaplein werd een vrouw het slachtoffer van tassenrollerij. Zij had in een winkel boodschappen gedaan afgerekend en haar porte monnee weer in haar tas gedaan. Toen zij in een andere winkel wilde betalen, bleek haar portemonnee uit haar tas te zijn gehaald. Eenzijdig ongeval: Bij een eenzijdig ongeval woensdag 5 november op de Kanaaldijk raakte de bestuurder van een personenauto licht ge wond. De man was een moment in slaap gevallen en kwam daardoor in de berm terecht, waar hij tegen een lichtmast tot stilstand kwam. De bestuurder is voor behandeling overgebracht naar het ziekenhuis. Inbraak auto: In de Stationsstraat werd ingebroken in een personen auto. Men had met twee stenen een ruit ingegooid en vervolgens werd uit de auto een tas met een calculator ontvreemd.. Inbraak auto: Op de Kouwe Hoek werd vrijdag 7 november ingebro ken in een personenauto. Men had een ruit ingeslagen en vervolgens een schoudertas ontvreemd. Een gedeelte van de inhoud van de tas werd in Gouda teruggevonden. Snelheidscontrole: Op diverse plaatsen werd zaterdag 8 novem ber een snelheidscontrole gehou den; die leverde 1027 overtredin gen op Beijerincklaan 51 met een hoogste snelheid van 113 km/u. Zuidelijke Rondweg 9 en een top van 111 km/u, Chopinlaan 88 hoog ste 110 km/u, Noordeinde 13 met 78 km/u als hoogste. Koningin Wil- helminasingel 78 en 80 km/u als hoogst genoteerde en tot slot de Henegouwerweg met 788 overtre dingen en de hoogste was hier 133 km/u i.p.v. de toegestane 50 km/u. Schoorsteenbrand: In een woning aan de Lede brak zaterdag 8 no vember een schoorsteenbrand uit. De brandweer had het vuur snel ondercontrole, zodat de schade be perkt bleef. Te veel gedronken: In de Kanaal straat bleek de bestuurder van een personenauto iets te veel alcohol te hebben gedronken. Hij had een ademalcoholgehalte van 290 en dat kwam hem op een bekeuring van 190,- te staan. Licht gewond door lekke band: Op de Kanaaldijk raakte de bestuurder van een personenauto door een lekke band de macht over het stuur kwijt, waardoor hij in de berm te rechtkwam en vervolgens tegen een lichtmast tot stilstand kwam. De bestuurder raakte licht gewond en moest voor onderzoek naar het ziekenhuis. Zijn auto is total loss. Boskoop Uit een schuur van een woning aan de Reijerskoop werden maandag 3 november twee fietsen gestolen. De schuur was niet afgesloten en ook de fietsen stonden niet op slot. Winkeldiefstal: In de Burgemeester Colijnstraat werd een 29-jarige maan aangehouden voor winkel diefstal. De man had voor een be drag van ruim 21 aan boodschap pen niet afgerekend. Verkeerde zuinigheid, want hij kreeg een be keuring van 115,-. Snelheidscontrole: Een snelheids controle 4 november op diverse wegen leverde 1176 overtredingen op. Alphenseweg 788 met 101 km/u als hoogste. Zuidkade 89 en 85 km/u als top, Reijerskoop 117 en hoogste 97km/u en de Zijde 182 en de hoogste was 94 km/u. Op al deze wegen is de maximumsnel heid 50 km/u. Inbraak auto: Op de Voorkade werd ingebroken in een personen auto. Men had een van de portier- sloten vernield en vervolgens heeft men de radio uit de auto weggeno men. Aanrijding: Op het Plankier vond donderdag 6 november een kop/staart aanrijding plaats tussen twee personenauto's. Een van de bestuurders remde af en de daar achter rijdende bestuurder rea geerde te laat. Er was alleen mate riële schade. Inbraak woning: Op de Goudse Rij weg werd ingebroken in een schuur van een woning. Men had het slot van de deur opengebroken en vervolgens werd er een behoor lijke hoeveelheid elektrisch gereed schap weggenomen. Snelheidscontrole: De snelheids controle van zaterdag 8 november oogstte 1035 overtredingen. Op de Alphenseweg 790 met een hoogste van 95 km/u, de Reijerskoop 177 met 91 km/u en de Zijde 68 met een hoogste van 86 km/u. Zevenhuizen - Tijdens werk zaamheden aan het dak bij een woning aan de Kraton laan ontstond afgelopen za terdag brand. Op de foto een enigszins ont redderde eigenaar op de nok van zijn dak die zolang moge lijk de brand heeft bestreden met een tuinslang. De brandweer overlegt bij het gat in het dak na het sein: 'Brand meester!' Eenzijdig ongeval onder invloed: In de vroege ochtend van 4 november is een bestelauto een tuin ingere den op de Zuidplasweg. Het ijzeren hek voor de woning is behoorlijk beschadigd. De bestuurder van de bestelauto verklaarde dat hij moest uitwijken voor een tegenligger. De bestuurder was onder invloed van alcohol. De blaastest was dan ook een "F" (van foute boel). De be stuurder is aangehouden en over gebracht naar het politiebureau in Waddinxveen. Daar bleek dat hij niet in staat was een ademanalyse te 'produceren'. Een bloedproef zal het antwoord moeten geven over het alcohol percentage. Kop-staart botsing: Op de Swanla- weg heeft op vrijdagmorgen 7 no vember, bij de oprit van de Rijks weg, een kop-staartbotsing voorgedaan tussen drie auto's. De eerste auto kon nog op tijd zijn voertuig tot stilstand brengen, omdat een voertuig linksaf wilde slaan. Een daar achter rijdende auto kon door een noodstop nog op tijd stoppen, maar een derde auto niet meer, met gevolg: deze auto knalt op nummer 2 en num mer 2 op nummer 1. Alleen materi ële schade. De derde auto moest worden weggesleept. Snelheid op de Wollefoppenweg: Regelmatig wordt er geklaagd door de bewoners van de Wollef oppenweg over het veel te hard rij den op deze weg. Ook wordt het rijverbod op deze weg bij de grens van Rotterdam vaak genegeerd. De politie zal de komende periode de controle op deze weg opvoeren en zal de overtreders van zowel de snelheid als het rijverbod verbalise ren. DE GEDENKTEKEN SPECIALIST VtA-ViVu biijvttncfe Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg. 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn a dverten ties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3