LITI EBER|CHTEN Hart van Holland - Jantjen van Amstel-Algera BROUWER DE KONING Hart van Holland 19 november 2003 deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven at t Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 UITVAARTVERZORGING pagina 3 Waddinxveen Boskoop Zevenhuizen 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Een moeder sterft altijd te vroeg al wordt ze nog zo oud. Je bidt dat God haar sparen zal omdat je van haar houdt. Maar als de dagen knellen gaan, zij ziek wordt, moe en oud. bid je dat God haar halen zal omdat je van haar houdt. I Intens verdrietig, maar tevens dankbaar voor de liefde en het geluk dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat is i overleden onze lieve moeder en oma f weduwe van Adriaan van Amstel Koudum, 21 maart 1914 tZevenhuizen, 17 november 2003 Henriëtte van Wensveen-van Amstel Ries van Wensveen Bianca en Johan Adriaan en Mariëtte Irene Tineke Vonk-van Amstel Kasper Vonk Judith en Emiel Kasper en Jessica Marcel jl Zorgcentrum "De Zevenster", I kamer 114 I Zevenhuizen I Correspondentieadres: Ch.H. van Wensveen-van Amstel I De Fazant 31 - 2761 SZ Zevenhuizen I Vrijdag 21 november om 12.00 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van crematorium "Schollevaar". Burgemeester Schalijlaan 2, Capelle aan den IJssel. I Aansluitend om 12.15 uur zal er voorafgaande aan de crematie, een herdenkingsdienst plaatsvinden in bovengenoemde aula. Na deze plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuiien-Moerkopelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in bet kleinste detail Hoeketndseweg SO - 2665 KG BlelswIJk sedert 1962 Uitvaartleider: de heer H.J. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Jeanne Matzfi-Koch Marian v.d. Bogerd-Kinci Inbraak auto: Op de Kouwe Hoek werd op 10 november ingebroken in een personenauto. Men had een portierruit ingeslagen en van de passagiersstoel een schoudertas weggenomen. Een gedeelte van de inhoud van de tas werd terugge vonden in Gouda. Botsing: Op het bedrijventerrein Doelwijk aan de Bredeweg kwa men op 10 november een bestel busje en een personenauto fron taal met elkaar in botsing. De bestuurders reden elkaar tege moet, maar door twee geparkeer de auto's konden ze elkaar niet zien. Op het moment dat zij elkaar zagen, stuurden beide dezelfde kant op om elkaar te ontwijken. De bestuurder van de bestelauto is met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. Beroving: In de Nicolaas Beetslaan werd een vrouw van haar gsm be roofd. De vrouw stond in de hal van een flat te bellen, toen er een jongen naast haar kwam staan. Plotseling gaf de jongen haar een duw, griste de telefoon uit haar hand en rende naar buiten, waar hij achterop een gereed staande scooter sprong. Het tweetal reed vervolgens weg in de richting van de Luifelbaan. Inbraak bibliotheek: Ingebroken werd er dinsdag 11 november in de bibliotheek aan de van Mecklen burg Schwerinlaan Men was binnen gekomen door van een ruit de glaslatten te verwijderen en de ruit uit de sponning weg te nemen. In het pand werden diverse bure aus doorzocht, maar er wordt niets vermist. Aanrijding: Op de kruising Zuide lijke Rondweg met de Tweede Bloksweg waren twee personenau to's bij een aanrijding betrokken. De bestuurder op die op de Zuide lijke Rondweg reed wilde linksaf de Tweede Bloksweg oprijden, maar verleende daarbij niet de vrije doorgang aan de tegemoetkomen de en rechtdoorgaande andere be stuurder. Insluiping: In het zalencentrum aan de Stationsstraat werden enige mensen het slachtoffer van een in sluiper. Uit enige jassen en tassen, die even onbeheerd waren achter gelaten, werden portemonnees en gsm's weggenomen. Inbraak: Op de Alberdinck Thijm- laan werd ingebroken in het ge bouw van een sportvereniging. Men had eerst het toegangshek van het terrein opengebroken en vervolgens met grof geweld een raam opengebroken. Het hele ge bouw werd doorzocht en er werd een klein bedrag aan wisselgeld weggenomen. Aanrijding: Op het Noordeinde waren een personenauto en een winkelwagen bij een aanrijding be trokken. De bestuurder van de win kelwagen wilde een erf oprijden en had daartoe tijdig richting aange geven. Op het moment dat hij de bocht had ingezet werd hij aan de voorzijde aangereden door de achteropkomende personenauto. Beide voertuigen liepen materiële schade op. Inbraak: Ingebroken werd er woensdag 12 november in het Anne Frank Centrum aan het Jan van Bijnenpad. Men was binnen ge komen door een ruit te vernielen en door het gat naar binnen te kruipen. Ontvreemd werd een kluis, die men met grof geweld van een muur had gewrikt. Onenigheid aanleiding tot vernie ling: Geschil om een verkeerssitua tie was op 13 november op de Groensvoorde de aanleiding voor de vernieling van een ruit van een bus. De bestuurder van een lijnbus en die van een personenauto kwa men elkaar tegen bij een wegver smalling. De bus reed al door de versmalling, maar de bestuurder van de personenauto was de me ning toegedaan, dat hij eerder mocht passeren omdat hij al een auto voor had laten gaan. Toen dat niet gebeurde zette hij de bus klem om vervolgens de chauffeur van de bus de huid vol te schelden. Om zijn woorden kracht bij te zetten, sloeg hij op een ruit die daarop brak. De dader, een 36-jarige Wad- dinxvener, heeft zich vrijwillig aan het bureau gemeld. Tegen hem wordt procesverbaal opgemaakt. Snelheidscontrole: Op de Henegou- werweg bleken 784 van de ruim 56.000 gecontroleerde bestuurders de maximumsnelheid van 50 km/u aan hun laars te lappen. Zij kunnen binnenkort een acceptgiro ver wachten. De hoogst gemeten snel heid was 109 km/u. Inbraak bedrijf: Ingebroken is er op 15 november in een bedrijf op Coenecoop. Men had een deur opengebroken en het pand door zocht. Er werd een geldbedrag ont vreemd en van twee auto's werd ook nog een ruit ingeslagen. Inbraak auto: Op de Puttelaan werd ingebroken in een personen auto. Men had van een van de por tieren het slot geforceerd en nam uit het dashboardkastje een gsm en enige cd's weg. Verkeersongeval: Op de Alphense- weg raakte de bestuurder van een personenauto donderdag 13 no vember licht gewond bij een ver keersongeval. De man raakte door onbekend gebleven oorzaak de macht over het stuur kwijt, waardoor hij in de berm tegen een lichtmast aanreed. De bestuurder werd met een hoofdwond overge bracht naar het ziekenhuis. Aanrijding: Op de kruising Roemer met de Hoogeveenseweg vond een aanrijding plaats tussen twee per sonenauto's. De bestuurder die van de Roemer kwam verleende geen voorrang aan de ander. Beide auto 's liepen behoorlijke schade op. Verkeersongeval: Op de Alphense- weg had de bestuurder van een personenauto alle geluk van de wereld. Hij moest remmen voor een vrachtauto voor hem, maar een achter hem rijdende vrachtwagen chauffeur had dit te laat door. De personenauto werd geplet tussen de twee vrachtauto's, maar won derwel raakte de bestuurder niet gewond. Er was veel schade. Aanrijding: Op de Zijde yvaren drie personenauto's bij een aanrijding betrokken. Twee stond stil en de derde kwam met vrij hoge snelheid aanrijden en kon niet meer op tijd remmen. Hij drukte alles in elkaar. Een van de bestuurders moest zich met een zogenoemde whiplash onder doktersbehandeling stellen. Alle auto's liepen flinke schade op. Snelheidscontrole: De oogst van een snelheidscontrole vrijdag 14 november op de Alphenseweg was 797 overtredingen. De hoogste snelheid was 105 km/u i.p.v. de toe gestane 50 km/u. Brandje: Op de Biezen moest za terdag 15 november de brandweer er aan te pas komen om een brand je onder het dak van een woning te blussen. Men was die dag met branders op het dak aan het werk geweest en vermoedelijk is er toen smeulend materiaal onder pannen terechtgekomen én heeft dit later vlam gevat. Auto-inbraak: Op de Reijerskoop keek een vrouw vreemd op toen zij een vreemde man in haar auto zag zitten en haar mededeelde dat ze moest oprotten. Hij had haar radio reeds gedemonteerd. Hij koos toch eieren voor zijn geld en ging er zelf vandoor met achterlating van enige spullen, die vermoedelijk van een andere autokraak afkomstiq zijn. Illegaal vuurwerk: Na een melding dat er illegaal vuurwerk (verboden consumentenvuurwerk) uit België was gehaald, heeft de politie op dinsdag 11 november een onder zoek ingesteld bij een boerderij op de Bredeweg. In één van de kamers van het woonhuis trof de politie ca .34 kg illegaal vuurwerk aan, dat in een kast was verstopt. Het vuur werk (w.o. vijf grote Chinese rollen, een raketten-assortiment, grote vuurpijlen en nog veel knalwerk) is in beslag genomen en de eigenaar kan een proces verbaal tegemoet zien. Woninginbraken: In de nacht van 11 op 12 november zijn verschillen de inbraken gepleegd via de achtertuin in woningen in de Sta ringstraat. De dader(s) is binnenge komen door het forceren van een bovenlicht of door het zogenaam de gaatjes boren of door het afbre ken van het cilinderslot. In één van de woningen is gezocht naar de autosleutel. De auto niet aanwezig, stond bij een garagebedrijf voor onderhoud. Wel is de GSM en een portemonnaie meegenomen. Uit een andere woning is de GSM, geld, een bedelarmband, fototoe stel en videocamera meegenomen. In alle gevallen waren de bewoners thuis. Verdachte situatie: Tijdens de sur veillance in de nacht van 15 novem ber zagen twee agenten op het parkeerterrein van het Nijverheids centrum een personenauto staan met de achterklep open. Nadat de agenten waren uitgestapt was de achterklep inmiddels gesloten en zaten er 2 personen in de auto te zitten. Op de vraag of de agenten in de achterklep mochten kijken troffen zij drie lege jerrycans aan en een plastic slang, die erg naar diesel stonk. Uit een onderzoek bij een aantal vrachtauto's op het par keerterrein bleek dat een aantal benzinedoppen los was gedraaid. In de auto vonden de agenten een tweetal auto radio's aan. Alles bij elkaar een goede reden om de twee personen aan te houden en in te sluiten in Gouda. De volgende morgen zijn de twee Russen, omdat er geen diefstal be wezen kon worden, weer op vrije voeten gesteld. Controle rood licht snelheid: Bij de verkeerslichten op de Swanlaweg kruising Opril zijn in de periode 4 tot 13 november controles uitge voerd op het feit: door rood licht rijden en een snelheidscontrole. In totaal draaide de camera 223 uur. Er passeerden in die periode 61936 voertuigen. 176 bestuurders van voertuigen krijgen de komende weken een bekeuring thuis voor de overschrijding van de toegestane snelheid (50 km) en 47 bestuurders een bekeuring wegens door rood licht rijden. De hoogst gemeten snelheid was 78 km/uur. Een combinatie van beide overtre dingen is ook mogelijk. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3