WINST VOOR FLYERS HEREN NEDERLAAG DAMES NESSELANDE MARIELLE DIJHUIZEN ZESDE OP WK SPANNING BIJ KWIEK DAMES BE FAIR KUNNEN GEEN VUIST MAKEN DAMES ROWAH PAKKEN WINST IN VLAARDINGEN NAS HEREN 1 BLIJFT WINNEN 4-OZEGE F1-WADDINXVEEN UITSTEKENDE RESULTATEN MOERKAPELSE JUNIOREN HERSTEL W MOERKAPELLE Hart van Holland 26 november 2003 pagina 21 SPORT Basketbal Volleybal Rolschaatsen Tafeltennis Volleybal Handbal Volleybal Voetbal Voetbal Voetbal Waddinxveen - Beide eerste teams van Waddinxveen Flyers speelden afgelopen weekend een wedstrijd. Vrijdag ontvingen de dames koplo per Binnenland 2, zaterdag gingen de heren naar Schiedam om Juven- tus te ontmoeten. De uitwedstrijd voor Flyersl tegen Binneland had een dikke nederlaag opgeleverd, de Waddinxveensen lieten nu voor het thuispubliek zien zich niet zomaar gewonnen te geven. Geconcentreerd spelend bleef Flyers gedurende de eerste helft redelijk in het spoor van Binnenland. Ruststand 13-27. In de derde periode groeide Flyers' achterstand verder door een aantal zeer snelle aanvallen van de tegen partij. Toen met 23-50 op het score bord het laatste kwart inging, leek de wedstrijd gespeeld, maar Flyers had nog voldoende adem over om het Binnenland erg lastig te maken. Met een 20-10 score over de laatste 10 minuten kon Flyers met opgeheven hoofd het veld ver laten, ook al had men de wedstrijd verloren met 43-60. Topscoorster: Anita van Unen met 17 punten. Fleren 1 ging naar Schiedam om te laten zien dat de verloren thuis wedstrijd tegen Juventus een mis stap was. En dat lukte. Floewel Fly ers eigenlijk elke periode wat moeizaam begon doordat men de scores wilde forceren, ging men gaandeweg beter spelen. Na een goede eerste periode, 18-24, viel Flyers wat terug waardoor men bij rust toch iets achter stond:38-34. In de tweede helft pakte de Waddinx- veense ploeg het spel goed op en de tegenstander goed aan en in het derde kwart pakte Flyers feite lijk de winst door een beslissende voorsprong te nemen, al was die dan maar 4 punten: 47-51. In het restant van de wedstrijd was het Flyers dat het tempo van het spel dicteerde zodat de voorsprong overtuigend kon worden omgezet in een 66-69 winst. Een overtui gende overwinning van een collec tief spelend team dat in Coen van Wilgen en Wim Koole met elk 22 punten haar scherpste schutters had. Moerkapelle - Marielle Dijkhuizen van Rolling'90 presteert goed op de WK in Argentinië. Marielle begon met haar verplichte figuren en kwam uit op een 15e plaats van 27 deelnemers. Flet vrijrijden moest gebeuren in een sporthal met 6000 toeschouwers. Ze eindigde op de 18e plaats met de korte kur en op de 23e met de lange kur, wederom in een veld van 27 deelnemers. In de combinatie sporters die op beide onderdelen uitkwamen, ein digde Marielle op de zesde plaats. Waddinxveen - Volop spanning was er afgelopen week in het clubge bouw van tafeltennisvereniging Kwiek. De najaarscompetitie loopt tegen het eind en de strijd om de punten neemt toe. Het eerste seniorenteam met Wim van Wageningen, Kees Vos en Ro nald Verboon staat in de 1e klasse momenteel bovenaan na een 8-2 overwinning op Vriendenschaar. Wim en Kees verloren er ieder een terwijl Ronald al zijn partijen wist te winnen. Leon Bouman, Ed Slappendel en Jurgen Reichard hebben in het 4e team nog maar enkele punten nodig om kampioen in de 2e klasse promotie te worden. Ook zij won nen met 8-2 doordat Leon zijn drie partijen won. Ed en Jurgen kwa men ieder tweemaal tot winst. Flet vijfde team met Elco Hoogen- doorn. Peter Vermeulen en Chris de Kogel (2 degradatie) zijn al kampi oen met een ruime puntenmeer- derheid op de nummer twee ge plaatste Top uit Flaastrecht. Kwiek 10 heeft volgende week nog een kleine kans om als eerste in de 4e klasse Promotie te eindigen. Roy Flornung, Rob Kuypers en Sjaak Kuyf moeten dan met een ruime meerderheid winnen terwijl NTTC uit Nieuwkoop tegen een forse nederlaag aan moet lopen. Bij de jeugd doet het eerste team het goed in de landelijke competi tie. Jaap Cammeraat (3x winst, )Danny Vermeulen (2x winst) en Flans Floogendoorn (geen winst) wonnen met 6-4 van Vice Versa'51omdat Jaap en Danny ook het dubbelspel wisten te winnen. Waddinxveen - Tegen de bezoekers vanuit Scheveningen kon de thuis ploeg van Be Fair afgelopen zater dag niet de zo gewenste winst pak ken. Met goede moed begon Be Fair aan de eerste set, maar kwam passend niet uit de verf. Dit had als gevolg dat de winst naar de gasten ging: 16-25. In de tweede set werd er beter ge speeld, met name beter geser veerd, en werd de strijd spannen der. Toch bleef Be Fair achter de feiten aanlopen en moest zo ook de tweede set uit handen geven [net 21-25. In de derde set leek er berusting in verlies te ontstaan. Met een 16-10 achterstand serveer de Eva Tuik ontspannen en gericht en bracht door deze rust ineens een voorsprong van 17-16. Dit gaf het team vleugels en zo kon Be Fair de derde set naar zich toetrekken met 25-22. Toch kon deze winst geen omslag in de wedstrijd geven en Kalinko was niet van plan om de vierde set uit handen te laten nemen. Met rake klappen maakten ze een einde aan de hoop van Be Fair en de setwinst ging met 17-25 naar de gasten. Be Fair maakt zich nu op voor een bekerstrijd tegen Irene (team dat uitkomt in de derde divisie) die ge pland staat voor donderdag in de Groenswaard om 20.00 uur. Waddinxveen - Flet damesl team Var> handbalvereniging Rowah stond afgelopen weekend tegeno- Ver het zeer jonge seniorenteam van handbalvereniging WIK uit gaardingen. Vooraf beloofde dit duel gezien de jeugdige leeftijd van beide teams een snelle wed strijd te worden. Rowah begon 9°ed maar doordat bij beide teams de verdediging goed georgani seerd was viel het eerste doelpunt Pas in de tiende minuut. Rowah lleP daarna snel uit naar een 2-5 voorsprong. WIK kwam echter erug in de wedstrijd en scoorde ®en aantal malen na elkaar waardoor de rust werd bereikt met ven nipte voorsprong voor Rowah an 4-5. Na rust kon WIK het tempo nog even volgen, maar mede door et stoppen van 3 strafworpen door Rowah, kwam het onervaren team van WIK aan het eind van deze wedstrijd toch inhoud tekort. Rowah liep uiteindelijk uit tot een 6-10 eindstand. Flet tweede senio ren team moest voor de uitwed strijd tegen Olympus naar het Zeeuwse Vlissingen. Na een lange reis speelde Rowah een goede wedstrijd maar bleek deze tegen stander een maatje te groot voor het Waddinxveense team. Met een 11-5 einduitslag moest Rowah de- lange terugreis aanvangen. Flet heren-B team moest het in Pij- nacker opnemen tegen het plaatse lijke Oliveo. Na een afwezigheid van enkele weken kon dit team weer rekenen op hun vaste keeper. Ook in het veld verliep de samen werking goed, wat resulteerde in een mooie overwinning van 12-25. Benthuizen - Flet eerste heren-vol leybalteam van NAS blijft winnen. Met tot nu toe slechts twee verlies- punten bezetten ze een tweede plaats op de ranglijst. Afgelopen vrijdag werd, ondanks het ontbre ken van 2 basisspelers, Sovicos 5 uit Den Flaag met 3-0 eenvoudig ver slagen. De volgende wedstrijd is tegen koploper Jupiter uit Oudewa ter. Zij hebben nog geen set verlo ren dus deze wedstijd zal beslissen over de koppositie van de 4e klasse. Het eerste damesteam heeft in haar wedstrijd verzuimd om Red Stars uit Den Haag te verslaan. In een rom melige wedstrijd kon NAS geen enkel moment haar stempel druk ken op de wedstrijd. Met 2-2 kreeg deze wedstrijd geen winnaar. Het tweede herenteam van NAS werd door het jonge Spits/DOS 4 uit Schoonhoven met 3-0 verslagen. De volgende thuiswedstrijden zijn op vrijdag 12 december in sporthal de Hil. Zevenhuizen - In de wedstrijd -tegen hekkensluiter Martinus lie pen de volleybaldames uit Zeven huizen dit seizoen tegen het eerste verlies in een uitwedstrijd op. In een matige wedstrijd hadden de Zevenhuizense dames in de eerste set geen antwoord op de grote servicedruk van de jonge Amstel- veense dames en keken al snel tegen een 15-8 achterstand aan. Daarna werd de stand weer gelijk getrokken tot 22-22. In de eind spurt bleek Martinus de sterkste met 26-24. In de tweede set waren de rollen omgedraaid en scoorde Nesselande met een goede service. Dit leverde de Capricorn brigade setwinst op met 25-20. In de derde set was het verloop erg wisselend, maar Nesse- lande wist telkens een achterstand weg te werken en bij 21-21 was de stand weer gelijk. In de eindspurt bleek wederom Martinus de sterk ste en haalde met 25-23 de set binnen. In de daaropvolgende vierde set scoorde het team van coach Wim Boegheim iets beter en versloeg met overtuigende cijfers (25-15) de tegenstander. Dit maakte een vijf de set noodzakelijk voor de winst van de partij. In deze set, die aan vankelijk gelijk opging tot 11-11 haalden de Amstelveense dames verrassend de setwinst binnen met 15-12 en leed Nesselande door het 3-2 verlies onnodig puntverlies. Door dit verlies is voor het op de tweede plaats staande Nesselande de afstand tot nummer 1 op de ranglijst uitgelopen tot 8 punten. Na een week rust ontmoeten de dames op 6 december koploper Vught om 16.30 uur in dorpshuis Swanla voor een spannende wed strijd. Waddinxveen - Waddinxveen F1 speelde afgelopen zaterdag thuis tegen WDS F1. De eerste helft was spannend met goed voetbal van beide kanten en veel kansen, maar toch was de stand met rust 0-0. Na de rust werd beter overgespeeld en kwamen de doelpunten; eindstand 4-0. F2 speelde thuis tegen Be Fair F4 een makkelijke wedstrijd. De eindstand kwam op 10-0 dankzij doelpunten van Xander (7x) en Ewout (3x). F3 werd afgekeurd maar Waddinxveen E1 speelde uit tegen Gouda El. Een ditmaal goed spelende E1 verloor met 3-2 van Gouda. E2 speelde een derby tegen WSE E3 en de spanning was te snij den, vooral na een 0-0 rust. Na een goed slotoffensief werd het uitein delijk 2-1 voor Waddinxveen E2, een zwaar bevochten overwinning. D1 speelde uit tegen Groeneweg D2. Vanaf het eerste fluitsignaal zette D1 druk op het doel. De eind stand was 1-8 voor Waddinxveen. D2 speelde uit bij CVC Reeuwijk D3 en behaalde een overwinning van 0-9. C1 speelde thuis tegen het hoger staande Spirit C3. Vanaf het begin wist C1 niet echt raad met het fysieke en goede spel van Spirit. Eindstand 1-4. B1 speelde thuis tegen Zevenhoven B1. Er waren vele kansen in de eerste helft, maar er werden maar drie doelpunten verzilverd. Ook Zevenhoven kwam tot score en met de rust stond het 3-2. Er volgde een spannende twee de helft, die eindigde in 5-2 voor Waddinxveen. Hiep Hiep Hoera, Esmé wordt 27 nov. 11 jaar. 11 kusjes van papa, mama en Mandy Dennis werd 18 november 6. Nog van harte! papa, mama en Robbert Bij de Welfare-verkoping Zeven huizen is een prijs blijven liggen: 439 geel. Info: 0180-631509 Moerkapelle - De Moerkapelse A-, B- en C-junioren deden zaterdag uitstekende zaken, waardoor men in de respectievelijke klassen prima blijft meedraaien. A1 speelde tegen het nog zonder puntverlies zijnde Rohda'76 A1 een uitstekende wedstrijd. Gedurende het gehele duel was van krachts verschil dan ook absoluut geen sprake. Door goals van Jan van Hel den en Wesley Switzar leek Moer kapelle de strijd in haar voordeel te beslissen met 2-1, maar in de bles suretijd bracht Rohda de gelijkma kende 2-2 op het bord. B1 moest ook naar Bodegraven. Rohda'76 was eveneens koploper met drie punten voorsprong op B1, dat echter een wedstrijd achter stand heeft. Na afgelopen zaterdag zijn de bordjes voorlopig gewisseld, want in een leuk en boeiend duel liet B1 met 2-4 zien duidelijk de sterkste te zijn, waardoor men zich nu een trotse koploper mag noe men met slechts twee verliespun- ten. De vier treffers werden door Stefan Sallevelt en Niels de Zwart keurig onderling verdeeld. C1 wist het duel tegen RVC'33 C1 door een goal van Brend Hoogma in de slotfase met 1-0 winnend af te sluiten. Dit betekende de vierde winstpartij op de rij, waardoor de derde plaats stevig werd geconsoli deerd. D1 kan over twee weken zelfs herfstkampioen worden, dit na een zwaarbevochten 2-1 zege op con current Nieuwerkerk D4. Het was een leuke wedstrijd, die door twee goals van Remon de Bruin in Moer- kapels voordeel werden beslecht. C2 speelde tegen Jodan Boys C4 best aardig, maar wist een 2-0 nederlaag toch niet te voorkomen. E1 liet tegen Floreant vooral in de eerste helft afweten, gezien de 3-0 achterstand bij rust. In de tweede helt volgde herstel, maar verder dan 3-1 kwam men niet. E2 herstelde zich keurig van enkele nederlagen e liet Jodan Boys E7 geen enkele kans, bij het eindsig naal stond de teller op 7-1. F1 had eveneens nog goede kansen om zich over twee weken najaar skampioen te mogen noemen. In Woerden werd tegen VEP F2 geen fout gemaakt en met een 1-4 winst op zak naar huis teruggekeerd. F2 en Groeneweg F4 vochten een uiterst vermakelijk burenduel uit. Ondanks spannende situaties voor beide doelen werd niet gescoord en bleef het dus 0-0. Moerkapelle - Door de wedstrijd bij het Rotterdamse SDV met 1-3 winnend af te sluiten, keerde het standaardteam van de vv Moerka pelle terug op het pad der over winningen. Daardoor blijven de "Blauw-Witten" in de race om de rechtstreekse promotie gevende tweede plaats. Koploper Koude kerk laat de laatste weken wat steekjes vallen, maar lijkt met 27 punten toch onaantastbaar. Moer kapelle en Be Fair nemen met 20 punten een gedeelde tweede posi tie in, gevolgd door BSC'68 met 19 en TAW met 16 punten. Net als vorige week tegen BSC'68 speelden de Moerkapellenaren za terdag jongstleden een goede eer ste helft, maar het gebrek aan sco rend vermogen en het manco om een voortdurend veldoverwicht in goals om te zetten, lijkt toch wel een structureel probleem. Het fy siek sterke, provocerend spelende, maar kwalitatief arme SDV kwam al na 15 minuten met tien man te staan, waardoor het overwicht van een god voetballend Moerkapelle nog groter werd. Na circa 25 minu ten kwam dan ook de verdiende 0- 1 op het scorebord. Na een vloeien de aanval kwam Jurn Hoogma op rechts in balbezit en uit zijn voor zet liep Gido Stuurman de bal keu rig binnen. Daarna volgden nog tal van goede mogelijkheden, die ech ter geen van allen werden benut. Aan de andere kant gaf de Moer kapelse defensie met Peter Zijder hand en Pieter Lips als uitblinkers hoegenaamd niets weg. Maar net als vorige week tegen BSC'68 liep het bij Moerkapelle na de rust plot seling van geen kant meer. Het spel werd rommelig en slordig, hetgeen tot veel balverlies leidde. Daardoor gaf men het bepaald niet groots spelende SDV gelegenheid weer terug in de wedstrijd te komen. hetgeen in de 65e minuut dan ook prompt gebeurde. Na een vrije trap kon de SDV zo de 1-1 binnen kop pen. In het laatste deel van de wed strijd herpakte de ploeg zich en werd de draad van het goede spel in de eerste helft weer enigszins opgepakt. Opeens liepen de combi naties weer en vielen de goals wel. Eerst kopte Lennaert Visser keurig een voorzet van Gido Stuurman binnen en kort daarna bekroonde Lennaert Visser z'n goede spel met een tweede goal, na een voorzet van Menno Verschoor, hetgeen te vens de 1-3 eindstand betekende. Een terechte overwinning, die ech ter moeizaam tot stand kwam. Zaterdag is er geen competitievoet bal, maar speelt de ploeg *in de derde bekerronde in Den Haag tegen het in de reserve hoofdklasse uitkomende Quick 2, een week later wórdt er gespeeld bij Sportief.

HH | 2003 | | pagina 21