LITI E BERICHTEN INBRAAKBEVEILIGING! Hart van Holland Cornells Langeweg BROUWER DE KONING Lena Adriana Stubbe-den Hollander UITVAARTVERZORGING Hart van Holland 3 december 2003 pagina 3 Dames-topvoHeybal in Zevenhuizen Capricorn Beveiligingen Nesselande - V^lfC Competitiewedstrijd zaterdag 6 december - 16.30 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis y Fami I ieberichten Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd M I Telefoon OIO 522 27 90 Waddinxveen Zevenhuizen T/ i h h -i n io 31 VEJLI61NGEN Alarmsystemen incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen BORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrij Boskoop lees verder op pagina 9 xsz&pm 29.000 exemplaren J)eze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten Niemand weet wat leven is alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis God het begin en einde is. j Bedroefd geven wij u kennis dat de Heer toch Zich heeft genomen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder sinds 2 april 1998 weduwe van Pieter Jacob Stubbe 28 januari 1929 f 29 november 2003 Tineke en Jelle Danielle en Jan, Sanne, Jesse, Jurre Leontien en André, Wessel, Youri Linda en Rob Gina, Olivia Peter en Karin Angelica, Mandy Vlietkade 13 - 2761 DT Zevenhuizen De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 4 december om 14.00 uur in het rouwcentrum op de algemene begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen, waarna de begrafenis zal plaats hebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouw centrum. Geen bezoek aan huis. Dank voor uw troost in brieven en gesprekken. Dank voor uw komst. Dank voor uw gebed. Dank voor uw medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en mijn lieve opa Moerkapelle, december 2003 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect levenhuiien-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 "AG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging Vyr van den aogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindseweg SO 2665 K£ tSlej&wsjk Irma Langeweg-de Heer Arianne en Steven Sanne Frank en Kim Jeanne Matze-Kocti Aanhouding voor mishandeling: Een 22-jarige man, zonder vaste woon- of verblijfplaats, die in sep tember zijn vriendin zwaar had mishandeld, werd maandag 24 no vember aangehouden. De man had tijdens een ruzie de vrouw diverse malen met grote kracht in het ge zicht gestompt, waardoor zij diver se verwondingen opliep. De man is in verzekeringgesteld en voorge leid bij de officier van justitie. Verkeersovertredingen: Nabij het Stationsplein werd dinsdag 25 no vember een 17-jarige jongen uit Zoetermeer aangehouden, nadat hij op zijn brommer een hele reeks zware verkeersovertredingen had gepleegd. Om uit handen van de politie te blijven, reed hij al slalom- mend over de rijbaan van de Hene- gouwerweg. Op het Stationsplein kwam een eind aan de dollemansrit toen hij een aanrijding kreeg met een politieauto. Tegen de jongen wordt procesverbaal opgemaakt en zijn brommer is in beslag genomen. Aanrijding: Op de kruising Brug weg met de Middelburgseweg waren een personenauto en een bromfiets op 25 november bij een aanrijding betrokken. De bestuur der van de auto wilde vanaf de Brugweg de Middelburgseweg op rijden en verleende daarbij geen voorrang aan de tegemoetkomen de bromfietsster. De bestuurster van de bromfiets is met wat kneu zingen voor onderzoek overge bracht naar het ziekenhuis. Auto-inbraken: Drie mannen uit Gouda in de leeftijd van 18, 19 en 23 jaar zijn aangehouden vanwege hun betrokkenheid bij een auto-in braak in april en mei van dit jaar in Waddinxveen en Boskoop. De drie, die ook betrokken zouden zijn bij meerdere zaken die zich in het Goudse hebben afgespeeld, zijn in verzekeringgesteld. Bij een inbraak in een auto woens dag 26 november op de Mercurius- weg werd een radiocdspeler buit gemaakt. Om in de auto te kunnen komen had men een portierslot vernield. Ook op de Zuidkade was het raak. Hier had men een ruit in geslagen en bestond de buit ook uit een radiocdspeler. Snelheidscontrole: Op de Henegou- werweg werd bij een snelheidscon trole een rijke oogst aan overtre ders binnengehaald. Van de ruim 56 duizend passanten reden er 796 harder dan 50 km/u. De snelste reed dit keer 123 km/u. Bedreiging: Een 26-jarige man werd gehoord over het feit dat hij de afgelopen maanden diverse mensen in Waddinxveen met de dood heeft bedreigd. Onder be dreigden waren onder anderen medewerkers van de sociale dienst van de gemeente. Tegen de man is procesverbaal opgemaakt en hij zal te zijner tijd voor de rechter moe ten verschijnen. Openlijke geweldpleging: Een 19- jarige inwoner van Waddinxveen is donderdag door de politierechter veroordeeld voor openlijke ge weldpleging, bedreiging en mis handeling. Voor de openlijke ge weldpleging kreeg hij 240 uur werkstraf of 120 dagen gevange nis, de bedreiging 20 uur leerstraf of 10 dagen en voor de mishande ling 3 maanden voorwaardelijke gevangenisstraf met een proeftijd van 2 jaar en gedurende die tijd verplicht contact met de reclasse ring. De feiten waaraan hij zich schuldig had gemaakt hebben zich in augustus en september van dit jaar in Waddinxveen afgespeeld. Keukenbrandje: In een woning aan de Tesselschadelaan was vrijdag 28 november een klein keukenbrandje uitgebroken. Vermoedelijk is de vlam in een pan met vet geslagen. Toen de bewoner de pan verwijder de liep hij daarbij lichte brandwon den op, voor de behandeling waar van hij naar het ziekenhuis werd vervoerd. De brandweer heeft het vuur gedoofd. De woning liep aan zienlijke rook- en roetschade op. Gewonde bij aanrijding: In de Moz- artlaan viel zondag 30 novemer bij een aanrijding tussen een perso nenauto en een fiets een lichtge wonde. De bestuurder van de per sonenauto stond geparkeerd en reed op een zeker moment achter uit en had niet gezien dat de fiets- ster naderde. De vrouw kwam ten val en liep daarbij een hoofdwond en een pijnlijke knie op. Aanrijding: Op de Dreef nabij de Fazantdreef, waren maandag 1 de cember twee personenauto's en een bestelauto bij een kop/staart aanrijding betrokken. De twee per sonenauto's stonden stil voor de voetgangersoversteekplaats en de bestuurder van de bestelauto merkte dit te laat op en duwde de twee auto's tegen elkaar. De be stuurder van de bestelauto bleek men in de auto is gekomen kon niet worden vastgesteld. Aanrijding: Op de Reijerskoop waren vrijdag 28 november bij een aanrijding twee personenauto's be trokken. Een van de auto's stond geparkeerd. De bestuurder wilde wegrijden, maar het zicht werd be lemmerd door een stilstaande vrachtauto. Op het moment dat de bestuurder optrok reed de andere auto de vrachtwagen voorbij en was een aanrijding niet meer te vermijden. Diefstal autowielen: Van een in de Bongerd geparkeerde auto zijn in de nacht van 24 op 25 november de wielen gestolen. De auto was met behulp van een krik op bakstenen geplaatst. Het waren licht metalen velgen met autobanden van het merk Michelin. De dader(s) heeft de bouten/wielmoeren naast de auto laten liggen. Er waren geen andere beschadigingen' aan de auto aangebracht. Diefstal autowielen 2: Ook van een auto die geparkeerd stond in de Boslaan zijn de wielen gestolen. Ook hier is de auto op straatstenen gezet. De dader(s) heeft in dit geval ook de auto opengebroken. om 07.00 uur nog te veel alcohol in zijn lichaam te hebben. Hij had een ademalcoholgehalte van 420, waar 220 het maximum is. Tegen hem is procesverbaal opgemaakt. Aanrijding: Op de kruising Parklaan met de Zijde waren maandag 24 november drie personenauto's bij een aanrijding betrokken. De be stuurder die van de Parklaan ver leende geen voorrang aan de be stuurder op de Zijde. Door de klap van de aanrijding kwam een van de voertuigen op de andere rijstrook terecht, waar het in aanraking kwam met de derde auto. Snelheidscontrole: Een snelheids controle woensdag 26 november p de Alphenseweg leverde 788 over tredingen op. De hoogst gemeten snelheid was 88 i.p.v. 50 km/u. Stalking: Een 53-jarige vrouw is aangehouden, omdat zij zich de af gelopen vijf jaar schuldig had ge maakt aan stalking van haar ex- man. De vrouw belaagde de man bijna dagelijks met meer dan 50 telefoontjes, waardoor het voor hem bijna onmogelijk was zijn be drijf te runnen. De vrouw is in ver zekeringgesteld en voorgeleid bij de officier van justitie. Diefstal: Op de Middelburgseweg werden uit een bestelauto een kof fer en een handtas ontvreemd. Hoe Een headset van een Nokia, een zwarte krik en de kruissleutel is meegenomen. Aantreffen autobanden: Op een parkeerplaats van de Eendrachtdijk zijn op de ochtend van 25 novem ber twee autobanden van het merk Dunlop gevonden en drie zilver kleurige velgen. Mogelijk: één en één is twee. Marian v.d. Boperd-f sedert 1962 Uitvaartleider: de heer HJ. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3