i LITI E 'DIERBARE ERKENNING' VOOR DIERD0RAD0 KAMERMUZIEKCONCERT IN KREATER DIPLOMAZWEMMEN BERICHTEN Hart van l BROUWER DE KONING Hart van Holland 17 december 2003 pagina 3 deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven I ieberichten Opbaargelegenheid o.a.: ia t Wanneer de tijd veer u even stilstaat nemen wl| voer u alle tijd Telefoon OIO 522 21 90 UITVAARTVERZORGING Waddinxveen Boskoop Zevenhuizen 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERUJDEN uitvaart mogelijk UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Uitvaartverzorging var» dan Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste demil Hoekeirtdseweg SO - 2665 KE Blwiswijk n Jeanne Matze-Koch Marian v.ti. Bogerd - Kind sedert 1962 Uitvaartleider: de heer HJ. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Waddinxveen - In Kreater vindt op vrijdag 19 december het derde con cert plaats in de serie kamermu ziekconcerten. Ditmaal metr klari nettist Lars Wouters van den Oudenweijer en harpiste Gwyneth Wentink. Zij zullen werken spelen van onder andere Satie, Debussy, Fauré en Saint-Saëns. De twee jonge topmusici leerden elkaar kennen bij diverse kamer- muziekprojecten. De samenwer king beviel zo goed dat zij op het idee kwamen de bijzondere combi natie van harp en klarinet uit te proberen. Sinds 2000 vormen zij een vast duo. Het concert begint om 20.00 uur. Kaarten kosten €9,-, voor houders van een pas 65+ en een CJP kost een kaartje €7,-. Voor meer infor matie en reserveringen: 0182- 614422 of info@kreater.nl. Auto-inbraken: De afgelopen week is er op diverse plaatsen in acht per sonenauto's en 1 bestelauto inge broken. In alle gevallen werd een ruit ingeslagen en kon men de goe deren wegnemen. De buit bestond over het algemeen uit audioappa- ratuur, laptops en cd's. Controle fietsverlichting: Op diver se plaatsen is gecontroleerd op de verlichting van fietsers. In totaal werden ruim 30 mensen bekeurd bij wie de verlichting niet in orde was of die de verlichting niet ge bruikten. Verkeersongeval: In de Burg.Troost- straat waren een scooter en een personenauto bij een verkeerson geval betrokken. De scooterbe-" stuurder moest uitwijken voor een tegemoetkomende auto en verloor daarbij de macht over het stuur, waarna hij ten val kwam en daarbij tegen een geparkeerde auto aan kwam. Er was alleen materiële schade. Poging diefstal auto: Op het Jan van Bijnenpad werd getracht een personenauto te stelen. Men had het contactslot al doorverbonden maar om de een of andere reden lukte het niet de auto te starten. Ook op de Elzenhorst bleef het bij een poging. Het lukte echter wel op het Klaverveld, want daar werd op onbekende wijze een groene Ford Siërra ontvreemd. Op een par keerplaats bij de Passage werd een bestelauto aangetroffen die in Rijs wijk was gestolen. Kerstkransen gestolen: Sommige mensen kunnen letterlijk alles ge bruiken, als het maar geen geld kost. Zo werden bij twee woningen in de Lijsterbesstraat de-kerstkran sen ontvreemd, die aan de voor deur hingen. Snelheidscontrole: Op de Henegou- werweg gingen bij een snelheids controle op vrijdag 12 december 788 bestuurders op de bon (Jie har der reden dan 50 km/u. De hoogste snelheid was 134 km/u. Een contro le op een ander gedeelte van de weg leverde nog eens 20 bekeurin gen op met een hoogste snelheid van 104 km/u. Bij een controle op de Dreef bleek dat van de 275 ge controleerde bestuurders er 100 te hard reden. De hoogste snelheid was 85 km/u binnen de bebouwde kom. Tassenrollerij: In een winkel aan het Koningin Wilhelminaplein werd een vrouw het slachtoffer van tas senrollerij. Bij binnenkomst in de winkel stootte een man haar aan en dit herhaalde zich nog eens bij het klaphekje. Toen de vrouw na het winkelen wilde afrekenen, bleek dat haar portemonnee uit haar tas was verdwenen. Controle op afsteken en bezit vuur werk: Op de Zuidplaslaan werden drie jeugdigen betrapt bij het af steken van vuurwerk. Tegen hen is procesverbaal opgemaakt en zij zijn doorverwezen naar bureau HALT voor een alternatieve straf. Op de Kerkweg-Oost werd een jon geman bekeurd die in het bezit was vier illegale vuurpijlen. Hem wacht een schikking van de officier van justitie. Aanrijding: Op de kruising Dreef met de Zuidplaslaan ontstond een aanrijding tussen twee personen auto's, omdat de bestuurder die van de Zuidplaslaan kwam geen voorrang verleende aan de be stuurder op de Dreef. Beide voer tuigen liepen plaatschade op. Eenzijdig ongeval: Op de Kanaal dijk raakte een 13 jarige meisje licht gewond bij een eenzijdig on geval. Het meisje fietste over het fietspad toen er door de harde wind een tak van een boom werd gerukt en deze voor haar voorwiel kwam. Het meisje viel en liep daardoor schaafwonden op aan haar handen en gezicht. Bedreiging: Een 36 jarige inwoner van Rijssen is door de politierechter veroordeeld tot een taakstraf van 40 uur. De man had in de loop van dit jaar zijn ex-vrouw verschillende malen met de dood bedreigd. Werkstraf: Een 21 jarige Gouwe naar werd veroordeeld tot 80 uur werkstraf, bij niet voldoen te ver vangen door 40 dagen hechtenis en het betalen van een schadevergoe ding van 136. De man werd in mei van dit jaar in de Oranjelaan op he terdaad betrapt bij een inbraak in een personenauto. Rijden onder invloed: Een 40 jarige Waddinxvener kreeg voor het onderinvloed rijden en rijden met een ongeldig rijbewijs 1000 boete of 20 dagen zitten, 18 maanden ontzegging van de rijbevoegdheid en 1 maand voorwaardelijke ge vangenisstraf met een proeftijd van 2 jaar. Het beledigen van een poli tieagent kwam de man op een werkstraf van 80 uur of 40 dagen te staan en voor het opgeven van een valse naam kreeg hij nog eens 130 boete. Telefoonkaarten gestolen: Bij een benzinestation aan de Alphense- weg werd door drie mannen een aantal telefoonkaarten gestolen. Een van de drie leidde de pompbe diende af, waarna een ander over de toonbank de kaarten wegnam. Er is een onderzoek ingesteld naar de identiteit van de mannen. Aanrijding: Op de kruising Roemer met de Hoogeveense had een aan rijding tussen twee personenauto's plaats, omdat de bestuurder die van de Roemer kwam geen voor rang verleende. Beide auto's liepen flinke schade op. Bedreiging: Een 36 jarige Boskoper is aangehouden omdat hij in Zee land iemand had bedreigd en had geprobeerd die persoon geld af te persen. De man is overgedragen Waddinxveen - In het Gouwebad de Sniep is op zaterdag 13 december gezwommen voor het B-diploma. Er waren 15 kandidaatjes, die allemaal zijn ge slaagd: Emile van der Wees, Bas van Berkel, Fatih Ozan, Marbeth de Mik, Max Bouter, Li- sanne Mulder, Jordy Benschop, Ferdinand Hartsuiker, Jennifer van der Meijden, Jacky Blom, Anna Glazenborg, Daniëlle Jongejan, Ruben Baars, Perry Blom en Kovan 5aid. Waddinxveen - DierDorado heeft de erken ning van de stichting Dierbaar weten te ver werven. De erkenning is uitgereikt aan de ondernemer E.P.A. Knook. De erkenningsrege ling van de stichting Dierbaar schrijft een groot aantal strenge eisen voor waaraan die- renpensions/hotels, trimsalons en dierenspeci aalzaken moeten voldoen (naast de wettelijke eisen). De nadruk ligt daarbij op de vakbe kwaamheid van de ondernemer en zijn/haar medewerkers, maar ook op de wijze waarop het bedrijf wordt uitgeoefend. De erkennings regeling waarborgt het dierenwelzijn binnen de erkende ondernemingen. Een zwaar accent is gelegd op de verzorging, gezondheid en huisvesting van pensiondieren. Periodiek vin den strenge onverwachte controles plaats vanuit de stichting Dierbaar. De consument heeft door dit alles de zeker heid met een echt goed dierenpension van doen te hebben, dat pensiondieren de beste zorg biedt. De stichting Dierbaar is een onafhankelijke stichting die in nauwe samenwerking met de Ministeries van Economische Zaken en Land bouw, Natuurbeheer en Visserij tot stand is gekomen. Tevens heeft de stichting de steun van de Dierenbescherming en de Koninklijke Nederlandse Maatschappij voor Diergenees kunde. N!>WSS:fQSi DterDötvMfo aan de regiopolitie Zeeland. Snelheidscontrole: Op de Zijde wer den 14 automobilisten bekeurd, omdat zij harder reden dan de toe gestane 50 km/u. De hoogste snel heid was 80 km/u. Op de Alphense- weg werden 797 overtreders bekeurd. De hoogst gemeten snel heid was 129 km/u in plaats van 50 km/u. Aanrijding: Op de kruising Biezen met de Tuinstraat waren twee per sonenauto's bij een frontale aanrij ding betrokken. Het ongeval ge beurde omdat de bestuurder die van de Biezen kwam geen voor rang verleende. Beide auto's raak ten zwaar beschadigd. Openlijke geweldpleging: Twee Boskopers in de leeftijd van 20 en 23 jaar zijn door de politierechter veroordeeld voor openlijke ge weldpleging. Het tweetal werd in oktober van dit jaar op de Snijdei- wijk door een paar mensen naar de weg gevraagd. Zonder enige aan leiding begonnen zij er op los te slaan. De 23 jarige kreeg 80 uur werkstraf, waarvan 40 voorwaarde lijk en een proeftijd van 2 jaar. De 20 jarige werd veroordeeld tot 60 uur werkstraf en 1 maand voor waardelijke gevangenisstraf met een proeftijd van 2 jaar. Bovendien moet er aan de benadeelde partij een schade vergoeding van 490 worden betaald. Mishandeling:Een 40-jarige Bosko per is aangehouden omdat hij bij een echtelijke twist zijn vrouw in het gezicht heeft gestopt. De vrouw liep daarbij een lichte kneu zing op. De man is na verhoor in vrijheidgesteld en moet binnenkort voor de rechter verschijnen. Inbraak: In de nacht van woensdag 10 op donderdag 11 december is ingebroken in een bedrijfspand aan de Knibbelweg. De dader heeft een raam opengebroken en het kantoor doorzocht. Een GSM is meegenomen. Weer dronken achter het stuur: De politie zag zondagnacht een Capel- lenaar zonder verlichting in zijn auto rijden. De bestuurder mocht blazen en blies een 'F' (van fout). Bij controle bleek de bestuurder twee keer eerder voor rijden onder invloed aangehouden te zijn. Ook dit keer werd hij aangehouden en overgebracht naar het bureau. Daar blies hij 620 ugl (toegestaan 230 ugl). Het rijbewijs is in gevor derd en een proces verbaal is uitge reikt. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3