Nieuws Zevenhuizen - Huub Welles wint titel 100% ondernemer 0 Rabobank kinderkerstpuzzel Nieuwjaarsreceptie 2004 Rabobank Weeknie Mb°b Wat weet jij allemaal van de Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle? Bedrijfskleding voor CliëntenAdvies ll pagina 2 -Hart van Holland 23 december 2003 5e jaargang nummer 245 E R S T B O O M N B L A T K A A R S 1 K E B E D R 1 J F R S T O R T E N R D E 1 S B T B 1 J L D K U A A N D E E L E E L E N 1 N G E 1 R Z K A K L A N T B S R N E N N 1 P O B 1 E N G E L O A N K U V K E E H T O P Y H jS M Rabolijn: Winnaar Huub Welles (links) en zijn compagnon Eric Kuiper Huub Welles van bloemkwekerij GerberaMania is op 15 december jl. winnaar geworden van het RTL-pro- gramma 100% ondernemer. Het programma ging dit najaar van start met ruim 800 deelnemers. De opdracht voor Huub Welles was een nieuw marktsegment aan te boren voor zijn gerbera's. In de voor ronden werd o.a .Patty Brard ingescha keld om de door Welles ontwikkelde flowerrackets te verkopen tijdens de Margriet-fair. De Flowerracket is een innovatieve verpakkings- en presenta tiewijze voor kleine hoeveelheden gerbera's. Na verschillende ronden bleven vier finalisten over en uiteinde lijk werd Huub Welles bekroond met de titel 100% ondernemer. Huub Welles won de wedstrijd op basis van innovatief ondernemerschap, een goed marketingplan en een duidelijke visie. De prijs bestaat uit een aanzien lijk reclamebudget dat zal worden gebruikt om de producten van GerberaMania te promoten. Een speciale kerstpuzzel voor de kinderen tot en met 12 jaar. Spelregels: streep de woorden aan. Dit mag verticaal, horizontaal of dia gonaal. De letters die overblijven vormen een slagzin. Leverje slagzin, vóór 30 december 2003 in bij de Rabobank in Zevenhuizen en misschien ben jij wel degene die een prijs gaat winnen. KERSTBOOM RABOBANK STORTEN KLUIS LENING GELD STER BLAT KLANT AANDEEL VERZEKERING OPTIE HYPOTHEEK HUIS BEDRIJF ENGEL PINNEN KAARS G K Slagzin Naam: Adres: Telefoonnummer: Leeftijd: In samenwerking met de Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle en de Mid denstandsvereniging Zevenhuizen de Winkeliersvereniging Moerka pelle organiseert de Onderne merskring op maandag 5 januari 2004 een nieuw jaarsreceptie. De receptie vindt plaats bij De Zeven sprong aan de Strandweg te Oud Verlaat van 19.30 uur tot 22.00 uur. Tijdens de avond is er voor een gezellig en interactief programma gezorgd. Inwoners, ondernemers, winkeliers en maatschappelijke instellingen worden van harte uitgenodigd om in een informele sfeer de nieuw jaarswensen uit te wisselen en de onderlinge contacten te versterken. De bankwee van word» Dit stond boven het wedstrijdformulier dat de kinderen van groep 7, die onlangs onze bank bezochten, kregen. Nadat zij een rondleiding hadden gehad werden er over de diverse afde lingen vragen gesteld.Van de in totaal zes groepen die ons bezochte zijn de volgende zes winaars gekozen: - Ilse van de Burg van de J.P. Keijzer- school uit Moerkapelle; - Jan-Willem uit groep 7A en Myriam uit groep 7B van Het Reigerbos uit Zevenhuizen; - Catharina uit groep 7A en Gerrinke uit groep 7B van de Rehobothschool uit Moerkapelle; - Anne van De Eendragt uit Zevenhui zen. Alle prijswinnaars hebben inmiddels bericht gekregen en kunnen hun prijs af komen halen bij ons op de bank. Sinds 7 december zijn de dames van de afdeling CliëntenAdvies herken baar aan hun Rabobankkleding. Bij de keuze van de bedrijfskleding heb ben we gestreefd naar een uitstra ling die aansluit bij de professionele omgeving en de persoonlijke wen sen van de medewerkers. We hebben gekozen voor een antra- cietgrijze stof als basis welke, al dan niet met krijtstreep, in verschillende model len broeken, rokken, blazers en gilets is uitgevoerd. De kleding is geleverd door Nieuwenhuis Corporate Fashion uit Wateringen. Voor de klanten die nieuwsgierig zijn geworden; het vernieuwde adviescen trum en onze medewerksters zullen u graag in opperbeste kerststemming ontvangen. Jubileumsponsorloop v.v. Moerkapelle Op zaterdag 27 december organi seert v.v. Moerkapelle een sponsor loop. Met deze loop wordt een bij drage verdiend voor het jubileum van volgend jaar. U bent van harte welkom op het sportpark "De Wilde Veenen" om uw bijdrage aan deze sponsorloop vorm te geven. De loop start om 12.30 uur, met aan sluitend het Oliebollen-toernooi. Afschaffen 1 en 2 eurocent naderbij Het afronden van contante betalin gen op 5 eurocent is nabij. Nog 28% van de mensen is er tegen, maar dat percentage daalt snel en nadert de grens van 20%. Afgesproken is dat bij dat percentage de afronding in winkels wordt doorgevoerd. Dit staat in het jongste kwartaalbericht van De Nederlandse Bank. (Bron: De Limburger) Nieuwe site Rabo Internetbankieren Beleggen Sinds 18 december, is de vernieuw de site van Rabo Internetbankieren Beleggen beschikbaar.Klanten kun nen op de nieuwe site makkelijker en sneller orders doorvoeren. In één oogopslag is de aankoop- waarde van de totale portefeuille én van iedere afzonderlijke beleg ging te zien. Ook biedt de site nu nog meer inzicht in de overeen- komstgegevens. Inmiddels zijn er 100.000 Rabo Direct Beleggers. Alle Rabo Direct Beleggen-klanten ont vangen per e-mail of brief bericht over de nieuwe site. Via de demo op www.rabobank.nl krij gen klanten een indruk, zonder dat zij daadwer kelijk hoeven in te loggen. /ff Bezoekadressen: Openingstijden: kantoor Zevenhuizen Openingstijden: qeldwinkel Zevenhuizen Openingstijden: geldwinkel Moerkapelle er Algemeen: er Beleggingsadvies: Rabofoon: Rabo orderliin: Verzekeringen: Blokkeren passen/cards: Helpdesk Intemetbankieren/Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Rabobank website:

Hart van Holland | 2003 | | pagina 2