I BERICHTEN WILT U HET OOK UITMAKEN MET DE SIGARET? Simon Mes deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven tït t Hart van Holland 14 januari 2004 pagina 3 liebericht< Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor «i even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 KAMERPLANTEN - DROOG HAARDHOUT Oranjeband-zaden - Fruitbomen - Broeiramen Sla- en koolplanten voor glascultuur Meststoffen, potgrond, tuinaarde: 5 zakken 6, LANDBOUWKALK ORQFNTS.C )^c| Waddinxveen Zevenhuizen Boskoop BRAND BOERDERIJ LOCATIE VAN DER DOOL GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Op 9 januari ontvingen wij het droevige bericht, dat onze zeer gewaardeerde oud medewerker en collega op de leeftijd van 73 jaar is overleden. Wij zijn dankbaar voor zijn enorme inzet en betrokkenheid in de ruim 30 jaar die hij in ons bedrijf werkzaam was. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe in de komende periode. Uit aller naam, Kwekerij Oosterzon Oogstpad 3 Van Hasseltweg 2 Moerkapelle UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging IVvan den Bogerd •rlening tot in het kleinste detail MoekemtlBeweg so ases KB Ble.swijk Heeft u ook nog steeds de wens om definitief te stoppen met roken? Meldt u dan nu aan voor de trai ning 'Pakje Kans - Samen stoppen met roken'. Met de steun van een groep is stoppen met roken name lijk veel effectiever. Donderdag 22 januari start de GGD, in samenwer king met de Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, met een stoppen met roken-training. Deze vindt plaats in het gebouw van de GGD in Leiden en is bedoeld voor inwo ners uit de hele regio. De Pakje Kans training is één van de hoogst scorende ondersteu- nings- methoden en maakt de kans op succes ruim driemaal groter dan stoppen met roken op eigen hout je. Met name de steun van de groep is volgens de deelnemers een belangrijke succesfactor. Zowel het uitwisselen van ervaringen als het stimuleren van elkaar om niet voor verleidingen te bezwijken, is cruci aal. De avonden worden begeleid KWEKERIJ VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 Marian v.d. Bogerd Kinti door een ervaren trainer. De trainer draagt kennis over, geeft tips en adviezen, stimuleert de deelnemers en begeleidt hen bij het nemen van de hindernissen. Per training is een beperkt aantal plaatsen (max. 15) beschikbaar. Geïnteresseerden worden daarom opgeroepen snel te reageren. Heeft u behoefte aan meer infor matie of wilt u zich gelijk aanmel den? Neem dan een kijkje op de website van de GGD Zuid-Holland Noord www.ggdzhn.nl of bel met het volgende nummer (071) 405 66 86. Het totale programma bestaat uit negen avonden, verspreid over een periode van 12 weken. Elke bij eenkomst duurt anderhalf a twee uur. Tijdens de eerste bijeenkom sten gaat u zich met name voorbe reiden op het stoppen met roken. Het is de bedoeling dat iedereen op de dag van de derde bijeenkomst (ge)stopt (is). Inbraak bedrijf: In een bedrijf aan de Limaweg werd maandag 5 janu- ar ingebroken. Men was in het pand gekomen door een raam open te breken. Men ging er met een geldkistje vandoor, maar dat bleek leeg en werd weggegooid. Diefstal fiets: Uit een kelderbox van een flat aan de Vondellaan werden op 5 januari een damesfiets en een paar tassen ontvreemd. Men was in de box gekomen door de deur uit het slot te trappen. Inbraak auto's: Op de Nesse, de Akker, de Zuidplaslaan en in de Vondellaan werd ingebroken in een personenauto. In alle gevallen werd een ruit vernield. In twee auto's was er geen buit, uit de andere werden een kostuum en 5 trays frisdrank gestolen en geluids apparatuur. Surveillerende agenten zagen dat er op de carpoolplaats aan de Henegouwerweg door twee man nen werd ingebroken in een perso nenauto en er vervolgens in een auto vandoor gingen. Onderweg gooiden zijn hun buit uit hun auto. Zij konden bij de Goudse Poort worden klemgereden. Een van hen wist te ontkomen, de ander, een 18-jarige Rotterdammer, kon wor den aangehouden. De gestolen computer werd teruggevonden. Aanrijding: Op het Noordeinde vond dinsdag 6 januari een aanrij ding plaats tussen een bestelauto en een personenautp. De bestuur der van de bestelauto wilde keren en reed een parkeerhaven in en draaide meteen weer de weg op. Op dat moment was de achterop komende personenauto naast hem. Een aanrijding was niet te vermij den. Materiële schade. Inbraak: Ingebroken werd er woensdag 7 januari in het Anne Frank Centrum. Men had een ruit ingeslagen en was naar binnenge klommen. Binnen werd de nodige schade aangericht. Ontvreemd werden wisselgeld en drank. Verlichtingscontrole: Bij een ver lichtingscontrole donderdag 8 januari werden op de Prinses Beatrixlaan acht fietsers bekeurd die geen of onvoldoende verlich ting voerden. Winkeldiefstal: In een winkel in de Passage werden zaterdag 10 janau- ri twee 15-jarige meisjes aangehou den voor winkeldiefstal. De twee hadden snoep en frisdrank zonder te betalen mee willen nemen. Bei den zijn doorverwezen naar HALT voor een alternatieve straf. VerkeersongevalNabij de kruising Snijdelwijklaan met de Bosweg waren op 5 januari een personen auto en een bestelauto bij een ver keersongeval betrokken. De be stuurder van de bestelauto reed over een verkeersdrempel, waar door zijn aanhanger van de trek haak schoot en zelfstandig verder ging om vervolgens tegen een geparkeerde auto tot stilstand te komen. Beide voertuigen liepen schade op. Diefstal uit auto: In de Gouwe straat werd uit een bestelauto een GSM gestolen. In een onbewaakt ogenblik heeft men een ruit inge slagen en kon men de telefoon wegnemen. Frontale aanrijding: Op de Bos- koopseweg vond woensdag 7 janu ari een frontale aanrijding plaats tussen een personenauto en een scooter. De bestuurster van de per sonenauto wilde linksaf de Alphen- seweg oprijden, maar verleende daarbij geen voorrang aan de tege moetkomende scooter. Er was alleen materiële schade. Inbraak auto's: Op de Parklaan, Tuinstraat en Voorofscheweg werd ingebroken in een personenauto. In twee gevallen sloeg men een ruit in en in het andere werd het por- tierslot geforceerd. Ontvreemd werden een laptop, tas met boeken en een radio-cdspeler. Aanhouding illegalen: Op de Kon inginneweg werden een man en een vrouw aangehouden die niet over een geldige verblijfstitel in Nederland beschikten. Zij hadden geen identiteitspapieren bij zich en zijn overgedragen aan de vreemde lingendienst. Uitwijkmanoeuvre met gevolgen: Een bestuurder van een auto heeft op 2 januari, terwijl hij onvoorzich tig aan het inhalen was, moeten uitwijken. Hierdoor is hij ingereden op een groep wandelaars. Drie wandelaars raakten licht gewond. De 23-jarige bestuurder wilde niet meewerken aan de afhandeling van de aanrijding. De bestuurder is vervolgens aangehouden en over gebracht naar het politiebureau. Het rijbewijs van de bestuurder is ingevorderd en er is proces verbaal opgemaakt. Eenzijdig ongeval: Op rijksweg 12 vond zondag 11 januari een eenzij- dig ongeval plaats. Door de hevige regenval trad er bij een auto aqua- planning om, waardoor het enige malen om de as tolde en vervol gens tegen de vangrail tot stilstand kwam. Er was alleen plaatschade. Huiselijk geweld: Een 35-jarige man is zondag 11 januari aange houden voor het plegen van huise lijk geweld. De man had tijdens een echtelijke ruzie een paar maar de keel van zijn vrouw dichtgeknepen. Er is procesverbaal opgemaakt. Actie 'niets er in': In verband met de vele auto-inbraken heeft de politie de afgelopen weken in Waddinxveen en Boskoop preven tieve controles gehouden op de grotere parkeerplaatsen bij winkel centra en flats. Er werden ruim 500 auto's gecontroleerd. Vijf daarvan waren niet afgesloten en in negen auto's lagen waardevolle goederen die van buitenaf duidelijk zichtbaar waren. De betrokken eigenaren zijn in kennis gesteld van de gecon stateerde tekortkomingen. Aanrijding: Op de kruising Reijers- koop met de Overslag vond maan dag 5 januari een aanrijding plaats tussen een bestelauto en een per sonenauto. De bestuurder van de bestelauto verleende geen voor rang. Tegen hem is procesverbaal opgemaakt. Materiële schade. Inbraak restaurant: In de nacht van 8 januari is ingebroken in een restaurant aan de Tweemanspol der. Door het forceren van een klapraampje en de hefboom is men binnengekomen. De buit bestond uit een kluis, met daarin een geld bedrag. De Technische Recherche stelt een onderzoek in. Dierenleed: Achterin de tuin van een woning aan de Burg. Klinkha- merweg trof de politie op 7 janua ri in een bouwvallige ren twee bok ken en twee drachtige geitjes aan. Eén van de geiten was net bevallen van twee kleintjes. De omstandig heden waren zodanig slecht dat de dierenbescherming en een dieren arts ter plaatse kwamen. Alle die ren zijn in beslag genomen en overgebracht naar een dierente huis in Gouda. De eigenaar heeft afstand gedaan van de dieren. De politie heeft een proces-verbaal opgemaakt tegen de eigenaar. Auto te water: Bij een inhaalma noeuvre op 8 januari is een bestuurder van een personenauto de macht over zijn voertuig verlo ren. Hierdoor werd een boom aan de linkerkant van de weg geramd en vervolgens belandde het voer tuig in de sloot naast de weg. Het rijgedrag van de bestuurder gaf aanleiding proces-verbaal op te maken. Hij kan een bekeuring tegemoet zien. Alcoholcontrole: Op de Swaniaweg is zaterdag 10 januari een alcohol controle gehouden. Een bestuurder van een bestelauto blies een "A" en is aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. Ook daar werd een te hoog alcoholpercenta ge gemeten. Een rijverbod en een proces-verbaal was het resultaat. Een andere bestuurder die werd staande gehouden blies ook een "A" en op het bureau werd maar liefst 570 ugl (toegestaan 230 ugl) gemeten. Deze bestuurder bleek een recidivist, die ook al een speci ale cursus voor alcoholisten in het verkeer had gevolgd. Deze bestuurder kan een flinke bestraf fing van de rechter tegemoet zien. Auto-inbraak: In de nacht van 8 op 9 januari is ingebroken in een auto die stond in de Weth. Kreftlaan. De dader heeft het slot van het rech terportier met vermoedelijk een schroevendraaier geforceerd. Het dashboardkastje is doorzocht. Er werd snoep meegenomen. Zevenhuizen - De oorzaak van de brand, die vorige week dinsdag woedde op de locatie van der Dool is woensdag 7 januari,na grondig onderzoek door de experts van de verzekering, vast gesteld: Er is geen sprake van brandstichting. Er stond nog stroom en gas op de boerderij. De verwarming brandde op 5 graden om het vorstvrij te houden. De koelkast stond ook nog aan. De koelkast blijkt de oorzaak te zijn, volgens de verzekeringsexpert. Doordat deze niet wordt gebruikt slaat de koelkast weinig aan. Daardoor kan door stofvorming de aan-en uitschakeling blijven hangen. Dat is volgens de verze keringsexpert gebeurd. Er ont staat dan weken (maanden) lang warmteophoping en dat heeft uiteindelijk de brand veroorzaakt. DH GEDENKTEKEN SPECIALIST Vbw ecu bHjW.zOg hcnntikiï::» Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nes- selande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3