I J I LITI Eberichten ACTIE VOOR BAM BINGO Hart van Mand INBRAAKBEVEILIGING! WILL B 771T"15 ?1 in t UITVAARTVERZORGING 010 - 5216016 079 - 3426070 Hart van Holland 21 januari 2004 pagina 3 Dames-topvolleybal in Zevenhuizen Capricorn Beveiligingen Nesselande - Orion Zaterdag 24 januari - 16.30 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis imilieberichten Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wi| voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 30 MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Uw verdriet is onze zorg Waddinxveen Boskoop B l u L 1 G 1 M Li u M Alarmsystemen incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen BORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf 2HH Julianaweg 49 - 2752 BD Moerkapelle tel. 079-5933656 fax 079-5932349 Zevenhuizen GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig 29.000 exemplaren Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN uitvaart mogelijk UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Uitvaart verzorging IV van «len Bogerd Zorgverlening tot in bet kleinste detail SO 266S KE Bloiswijk Jeanne MMze-Koch Marian v.d. Bogerd De Rietvoorn 23, 2661 KC Bergschenhoek Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Door Karin Jongkind (Tekstueel) Waddinxveen - Leerlingen van groep 8 van de Koningin Beatrix- school zamelden afgelopen maan dag geld in voor de slachtoffers van de aardbeving in Bam (Iran). Op 26 december werd dit dorp getroffen door een zeer krachtige aardbe ving. Naast de vele slachtoffers waren er ook veel huizen, winkels en scholen beschadigd. De kinder ren van de twee groepen 8 van de Koningin Beatrixschool besloten een inzamelingsactie te houden om te helpen. Op maandagmiddag gingen ze daarom niet naar school, maar in groepjes van twee of drie Eenzijdig ongeval: De bestuurder van een personenauto raakte 12 januari door onbekende oorzaak de macht over het stuur kwijt en kwam tegen een lichtmast tot stil stand. De auto liep behoorlijke schade op. Computer gestolen: Op de Kerk- weg-Oost werd woensdag 14 janu ari uit een personenauto een draagbare computer gestolen. Er werd een portierruit vernield en hierna kon de computer, die zicht baar was achter de bestuurders stoel, worden weggenomen. Op de Nesse een identieke autokraak. Illegaal in Nederland: Een 49-jari- ge man werd donderdag 15 janua ri aangehouden omdat hij illegaal in Nederland verbleef. De man was uitgeprocedeerd en komt niet in aanmerking voor een verblijfsver gunning. Hij wordt uitgezet. Inbraak school: Ingebroken werd er in een school aan de Dreef op zaterdag 17 januari. Men had een ruit van een raam vernield, waarna dit kon worden geopend en men naar binnen kon klimmen. In de school werden vernielingen aange richt. Op het schoolplein waren een paar dozen met computermateriaal klaar gezet. Later op de dag wer den op de Kanaaldijk nog enkele dozen met computers gevonden die uit de school afkomstig bleken. Beledigen politieambtenaar: Op de Eksterdreef werd een 55-jarige vrouw aangehouden voor beledi ging van een politieambtenaar. De vrouw veroorzaakte burenoverlast en toen de politie daarin wilde bemiddelen, beledigde zij de agen ten. De vrouw werd voor de nacht ingesloten; tegen haar is procesver baal opgemaakt. Lastigvallen en diefstal: Een 38- jarige inwoner van Alphen aan den Rijn is op 18 januari aangehouden voor het lastig vallen van zijn ex- vrouw en diefstal van haar tele foon. De diefstal had eerder die dag plaats toen de vrouw haar hond wilde uitlaten. Verhoor over vechtpartij: Naar aanleiding van een vechtpartij, die op 12 januari op de Dreef plaats vond, zijn drie Waddinxveners in de leeftijd van 21 tot 33 jaar gehoord. Een van hen heeft bekend een jon gen te hebben geslagen. Tegen de drie is procesverbaal opgemaakt ter zake openlijke geweldpleging. Frontale aanrijding: Op de Goudse- rijweg ontstond dinsdag 13 januari een frontale aanrijding tussen een personenauto en een vrachtwagen combinatie. De bestuurder van de personenauto wilde een wegver smalling voorbij rijden en maakte daarbij een inschattingsfout met betrekking tot de afstand can de combinatie. Deze was veel dichter bij dan hij dacht en de aanrijding was een feit. Beide voertuigen lie pen flinke schade op. Eenzijdig ongeval: Op de Alphen- seweg was ter hoogte van het Rij- veldviaduct een personenauto bij een eenzijdig ongeval betrokken. De bestuurster van de auto week uit voor een overstekende kat en raakte de macht over het stuur kwijt, waardoor zij tegen de vang rail kwam. Materiële schade. Snelheidscontrole: Bij een snel heidscontrole op de Alphenseweg bleken 719 van de ruim 19.000 gecontroleerde automobilisten de maximumsnelheid van 50 km/u aan hun laars te lappen. Hoogste geconstateerde snelheid: 104 km/u. Fiets gestolen: Op de Boezemlaan werd uit een schuur een herenfiets gestolen. Fiets en schuur waren niet afgesloten. Verlichtingscontrole: Bij een ver lichtingscontrole op het Zwartepad gingen 17 fietsers op de bon die geen of onvoldoende verlichting voerden. Hoedenplank 'met inhoud' gesto len: In de Burg.Colijnstraat werd vrijdag 16 januari uit een personen auto de hoedenplank met de daar in gemonteerde geluidsboxen ont vreemd. Om in de auto te kunnen komen had men een portierslot vernield. Aanrijding: Het niet verlenen van voorrang was zaterdag 17 januari op de kruising Roemer met Laag Boskoop de aanleiding van een aanrijding tussen een bestelauto en een personenauto. De bestuur der van de bestelauto kwam van Laag Boskoop en verleende geen voorrang. Beide auto's liepen plaatschade op. Verkeersongeval: Op de Zuidkade waren een personenauto en een motor bij een verkeersongeval betrokken. De bestuurster van de auto had ruim van tevoren aange geven dat zij linksaf moest, maar desondanks besloot de motorrijder haar in te halen op het moment dat zij afsloeg. De motorrijder kwam ten val en hij en zijn duopassagier moesten voor controle naar het ziekenhuis. Inbraak school: Ingebroken werd er in een school aan de Jac.P.Thijs- senstraat. Men had een raam open gebroken en was naar binnenge- I I l ;*TI —i l i I —1 L I V silÉfii z4x>sVLV Vv\L --v/- ~VLV.J77.7K, :J\' 'rsV'os-.s,, op pad. Een aantal leerlingen ging de wijk in om bij mensen auto's te wassen of klusjes te doen. Anderen brachten winkelwagentjes terug voor de klanten van de supermarkt in de buurt van hun school of haal den lege flessen op in de wijk. In de supermarkt schonken de kinderen koffie of thee voor vijftig cent. De animo van de mensen was enorm groot. "Veel mensen geven gewoon zomaar geld, zonder dat we er iets voor hoeven te doen," aldus de leerlingen. In totaal deden 48 kinderen mee. Keivin Peters nam het initiatief voor de actie. Vorige week zag hij samen met zijn ouders televisie beelden van de aardbeving en welke gevolgen deze had aange richt in Bam. Zijn moeder vertelt: "Bij het zien van de beelden vroeg Keivin direct aan zijn vader of bij al geld had gestort op het speciale gironummer voor de slachtoffers van Bam. Zijn vader antwoordde dat hij dat direct ging doen. Bij het napraten over de televisiebeelden ontstond het idee om een inzame lingsactie te organiseren op school. De leerkracht van Kelvins's groep was meteen enthousiast. Vervol gens werd besloten de actie groot scheeps asm te pakken. Er werd contact gezocht met de super markteigenaar die graag zijn medewerking graag verleende. En er werden flyers gemaakt met een vooraankondiging van de actie. De kinderden deelden deze rond in de wijk. De opbrengst van de actie voor Bam is nog niet bekend, maar volgens de kinderen was het een groot succes. Waddinxveen - Wijk en speeltuin vereniging de Paddestoel houdt vrijdag 23 januari een bingo-avond. De entree is vrij; iedereen vanaf 12 jaar is welkom vanaf 19.30 uur. klommen. Uit de school werd een computer meegenomen. Controle verlichting: Maandag 12 januari is op het Zuideinde een controle gehouden op fietsverlich ting. Drie personen hebben een proces-verbaal gekregen. Scooter gestolen: Vanaf het par keerterrein van La Baraque is op 12 januari een op slot staande scooter gestolen. Hoe men de scooter (merk Yamaha-Earox, zilverkleurig met blauwe voorzijde, kenteken 183-2003) heeft kunnen meene men is onduidelijk. Auto te water: Op de Middelweg is een auto op 15 januari met zijn wielen in de rechterberm geraakt. Met een stuurcorrectie probeerde de bestuurster de auto weer op de weg te krijgen, maar raakte daardoor in een slip en schoof in de sloot. De bestuurster kon op eigen kracht de auto verlaten. Een takel- bedrijf heeft de auto (total loss) uit de sloot getakeld. Diefstal uit auto: Op donderdag 15 januari is op het Nijverheidscen trum, tussen 15.30 en 16.30 uur, een portemonnee uit een niet afgesloten auto gestolen. In de portemonnee zaten pasjes en geld. Inbreker overlopen: Een mede werker van een bedrijf aan de Noordelijke Dwarsweg heeft op vrijdagmorgen 16 januari (zonder het zelf te merken) een inbreker gestoord bij zijn inbraakpoging. Er wordt niets vermist. Belediging agent: Tijdens een rij bewijscontrole, in de nacht van zaterdag op zondag op de parkeer plaats bij La Baraque, gaven enkele omstanders beledigende opmer kingen aan de politie-agenten. Eén van deze omstanders, een 21-jarige inwoner uit Zevenhuizen, werd aangehouden en overgebracht naar het bureau in Waddinxveen. PE GEL)ENKTEKEN SPECIALIST Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nes selande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3