Zevenhuizen-Moerkapelle Ificollege Gemeente Epilepsie: kies voor ontwikkeling BOUWZAKEN WET MILIEUBEHEER WELSTAND AGENDA COMMISSIE II soms ben je er even niet bij 27 januari NOVA NUTRIA FIT SLANK VOOR 2004 29 januari Leidschendam Veurse Achterweg 24 17.00 - 21.00 uur Zoetermeer Van Doornenplantsoen 11 17.00 - 21.00 uur Hart van Holland 21 januari 2004 pagina 5 Tervisielegging bouwplan Het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat vanaf 22 januari 2004 gedurende vier weken in het gemeentehuis de volgende bouwplannen ter inzage liggen van: a)H.T.K. B.V. voor het plaatsen van een kas achter Bredeweg 76-78 te Zevenhuizen b)de heer G.G.M. van Oosterhout voor het vergroten van de woning op het perceel de Kievit 2 te Moerkapelle. Bouwplan a. ligt in het bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1990" en is in strijd met de bepalingen van het geldende bestemmingsplan. Het college is voornemens medewerking te verlenen aan dit bouwplan via een binnenplanse vrijstellingsprocedure op grond van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Bouwplan b. ligt in het bestemmingsplan "Dorpsgebied Moerkapelle" en is in strijd met de bestemmings planvoorschriften van het geldende bestemmingsplan. Het college is voornemens medewerking te verlenen aan dit bouwplan via een vrijstellingsprocedure op grond van artikel 19, Md 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging. i.e. van 22 januari 2004 tot en met 18 februari 2004 tegen het verlenen van de vrijstellingen zienswijzen bij het college in te dienen. Ontwerpbeschikkingen Het college van burgemeester en wethouders is voornemens de volgende vergunningen te verlenen: Nijverheidscentrum 38 (Zevenhuizen), Precise Phaff B.V. inzake een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een kunststofverwerkend bedrijf. Molenweg 4 (Zevenhuizen), G. Roos inzake een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkensfokkerij. Tegen de ontwerpbeschikkingen kunnen tot en met donderdag 19 februari 2004 schriftelijk bedenkingen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders. Wie wil spreken over een ontwerpbeschik king of mondeling bedenkingen wil indienen, kan vóór genoemde datum telefonisch een afspraak maken, telefoon 0180-637731. Wie niet wenst dat persoonlijke gegevens openbaar worden gemaakt, kan tegelijk met de bedenkingen een schriftelijk verzoek tot geheimhouding indienen. Alleen zij die tijdig bedenkingen uiten tegen een ontwerp beschikking, kunnen later beroep instellen tegen de definitieve beschikking. De ontwerpbeschikkingen liggen vanaf donderdag 22 januari tot en met woensdag 18 februari 2004, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur, ter inzage in het gemeentehuis van Zevenhuizen-Moerkapelle, sectie VROM, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. Voor inzage buiten bovengenoemde tijden kan een afspraak worden gemaakt, telefoon 0180-637731. Openbare welstandsvergadering Maandag 26 januari om 9.15 uur in het gemeentehuis. Openbare vergadering regionale welstandscommissie Delft-& Schieland en Gouwestreek Donderdag 29 januari in het gemeentehuis Boskoop aan het Raadhuisplein 1 te Boskoop 15.00 - 17.00 uur. De agenda's van beide vergaderingen liggen ter inzage op het gemeentehuis, sectie vrom. Nationaal Epilepsie Fonds De Macht van het Kleine Word donateur giro 222111 1 op de 150 mensen heeft epilepsie. Soms zijn zij 'er even niet bij'. Er vallen gaten in hun leven. Het Nationaal Epilepsie Fonds helpt deze mensen. Helpt u mee? Er is nog zoveel te doen. Vragen over epilepsie? 0900-821 2411 Postbus 270 3990 GS Houten www.epilepsie.nl Combi-kinderwagen, half jaar gebr., bak, voetenzak, verzorgingstas etc. 0182-614663 2 Redingsvesten L EL 25,- p/st.; vitrage B 250 x H 175 4,-; rode overall mt. 116 5,- 079-3165313 Tweelingkinderwagen blauw, 75 cm. breed, v.a. 0 mnd., incl. regenhoes 100,- 0182-636317 Spreekrecht Indien u van het spreekrecht gebruik wilt maken, dient u zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de raadsgriffier, de heer H. Sterken, telefoon 0180-637713. Opening Vaststelling van de agenda Vaststelling van de besluitenlijst van de vergadering van 2 december 2003 Beleidsplan 2004 politiedistrict Gouwe IJssel Op 8 december 2003 is aan u het Beleidsplan 2004 van het politiedistrict Gouwe IJssel toegezonden, met het verzoek eventuele op- en/of aan merkingen voor 10 december 2003 kenbaar te maken. Tijdens de vergadering zal door de districtschef een toelichting op het plan worden gegeven. Ingekomen stukken en mededelingen Aan de raad gerichte ingekomen stukken: a.de brief van de raad van de gemeente Waddinxveen van 27 november 2003 aan het college van Gedeputeerde Staten, inzake de burgemeestersvacature en de reactie van 29 december 2003 van het college van Gedeputeerde Staten; b.de moties van de raden van de gemeenten Dalfsen, Someren en Groningen, inzake de gekozen burgemeester; c. de motie van de raad van de gemeente Bloemendaal, inzake het afschaffen van het gebruiksdeel OZB; d.de begroting 2004 en meerjaren begroting 2004-2007 van de Streek archiefdienst Hollands Midden; e.de brief van 27 november 2003 van de Streekarchiefdiensten Hollands Midden en Krimpenerwaard, in zake het voornemen tot fusie tus sen van streekarchieven; f. het overzicht van de voortgang van de bezuinigingsvoornemens; Het college van burgemeester en wethouders stelt de raad voor deze stukken voor kennisgeving aan te nemen. Mededelingen aan de commissie: g.de evaluatie van de verruiming van de openingstijden van de Publieks- balie en de daaruit voortvloeiende besluitvorming van het college. Het college van burgemeester en wethouders stelt voor deze mede deling voor kennisgeving aan te nemen. Terugkoppeling vanuit gemeenschappelijke regelingen Algemene Plaatselijke Verordening en wijzigen Legesverordening Tijdens de vergadering van 2 december 2003 is aan uw commissie een concept van een nieuwe Algemene Plaatselijke Verordening aangeboden. In verband hiermee is tevens een. wijziging van de Legesverordening noodzakelijk. Conform afspraak zullen de stukken met betrekking tot de schriftelijke vragenronde uiterlijk 23 januari a.s. aan u worden gezonden. Het college van burgemeester en wethouders stelt de raad voor de Algemene Plaatselijke Verordening en in verband daarmee een wijziging van de Legesverordening vast te stellen. Organisatieverordening griffie en Instructie griffier Het Presidium stelt de raad voor vast te stellen: a.een Organisatieverordening griffie en b.een Instructie voor de griffier. Verordening op de ambtelijke bijstand en fractieondersteuning Het Presidium stelt de raad voor een Verordening op de ambtelijke bij stand en fractieondersteuning vast te stellen. Verordening onderzoeken, doelmatigheid en doeltreffendheid Het college van burgemeester en wethouders stelt de raad op grond van het bepaalde in artikel 213a van de Gemeentewet voor een Veror dening onderzoeken, doelmatigheid en doeltreffendheid vast te stellen. Aanwijzen van een gemeentelijk accountant Het college van burgemeester en wethouders stelt de raad voor om voor de periode tot 1 januari 2007 Deloitte Touche aan te wijzen als gemeentelijk accountant. Benoemen van de voorzitter en secretaris van de Rekenkamercom missie Het college van burgemeester en wethouders stelt de raad voor de voorzitter en secretaris van de Reken kamercommissie te benoemen. Planning- en controlcyclus 2004 Het college van burgemeester en wethouders stelt de raad voor om de Planning- en controlcyclus voor het jaar 2004 vast te stellen. Modelformulier voor voorstellen aan de gemeenteraad Door het college van burgemeester en wethouders is een modelformulier ontworpen voor het doen van voorstellen aan de gemeenteraad. Het college stelt de raad voor dit model vast te stellen. Rondvraag Sluiting Regionaal Opleidingen Centrum 0 open Bent u op zoek naar: Aluminium en Kunststof •ramen, kozijnen en deuren •schuifpuien •serres en veranda's •balkonhekken En eist u een... Perfecte afwerking? Snelle levering? Gunstige prijs? Mary Ruding-farrell 0182-374S27 04-I9600249 www.rading.novanutria.dt Edelgasstraat 44 2718 SX Zoetermeer Fax: 079-3622240 Administratie, Handel, Welzijn Administratie, Gezondheidszorg, Handel, ICT, Welzijn Het ID College verzorgt ook Contractonderwijs en Volwasseneneducatie op diverse vestigingen! Vestigingen in: •Alphen aan den Rijn •Gouda

Hart van Holland | 2004 | | pagina 5