2003 - 2004 Theaterprogramma Hoezo komkommertijd? Het is pas januari... L®®K-TOURS "Dorpshuis Swanla" Tel.: 0180-633070 Met Look Tours naar het theater Sport Cultureel Centrum L^K-T0UR5 Centrale verwarming en service installatieburo www.dorpshuis.nl j info@dorpshuis.nl era© los SCHERPE AANBIEDINGEN TEGEN DEZELFDE SERVICE! /erwarminq centrale verwarming vloerverwarming warmwaterinstallaties luchtbehandeling air-conditioners zonne-energie installaties Hart van Holland 21 januari 2004 pagina 9 |M| 'JM De maanden januari en februari worden in de volksmond vaak de komkommertijd genoemd. Zon der deze vrucht nu tekort te doen (jazeker - de komkommer is een vrucht en geen groente) vind ik de uitdrukking niet gepast. Het jaar is nog kort maar we hebben al weer heel wat achter de rug en voor de boeg. Allereerst blies de Kleine Trompetter er feestelijk op los op 3 januari. Elders zal de voorzitter Wout Metselaar hier zelf op terugkomen. Ik vond het niet alleen fantastisch klin ken maar wat zag iedereen er ook feestelijk uit. Wat ons betreft Bravo!! Afgelopen zaterdag traden Jaap Shirley op met hun programma "het leven is geen lolletje" en zaterdag 31 januari kunt u nog naar Jetty Mathurin met haar show "Dichterbij". Hiervoor zijn nog kaarten beschikbaar. En dan is het alweer februari. Gestart wordt met Sjaak Bral. Wie kent hem niet? We verheugen ons op deze one-man show. Jammer als u geen kaarten heeft. De voorstelling van vrijdag 6 februari is uitverkocht. Maar u kunt vast noteren: Hij komt terug op zaterdag 30 oktober 2004. Vervolgens op zaterdag 7 februari de extra voorstelling van "de Holland America lijn". Jack Poels - de zanger van Rowwen Hèze - met een gelegenheidsband. Ze waren op 8 januari nog op de TV in het programma VARA laat. Ook hiervoor zijn nog voldoende kaarten beschikbaar. De laatste kindervoorstelling van dit seizoen zal plaatsvinden op zaterdag 14 februari. "Matroos" zal worden gespeeld door de verliefde prins. Tot nu toe is het kindertheater één van de klapstuk ken van dit seizoen. Hier adviseren wij snel te boeken. De zaal is op dit moment al weer behoor lijk gevuld. Verras uw kind eens met een speciaal kinderfeestje na afloop. Zaterdag 21 februari staat Louis van Dijk met zijn dochter Selma op het programma. Ook dit belooft iets bijzonders te worden. Vanwege het grote succes van hun optreden op 2 november vorig jaar hebben wij op veler verzoek op zondag 22 februari Shannon Breeze nogmaals uitgeno digd. Aanvang 16.00 uur en kaartverkoop a 5,00 alleen aan pub van het Dorpshuis. (Dus niet via reisburo de Zwaluw!!) De maand wordt op zaterdag 28 februari afgesloten door Johan Hoogeboom met zijn show "Hi- Ha-Hoogeboom". Ook hij was onlangs te gast bij VARA laat. Voorafgaand bestaat hier de moge lijkheid een VIP-arrangement te boeken. Tenslotte willen we alvast vooruit blikken op de eigen productie van de Stichting Polderomance - les Misérables" in de maanden april en mei. Ook zij komen elders aan het woord en zullen de komende tijd nog vaker aan de weg timmeren. Hoezo komkommertijd?Veel theaterplezier en tot 18 februari. Henk de Koning Al is het nog maar januari, de cast van Les Misérables denkt al aan de première op 16 april aan staande. Er wordt door allen, zowel acteurs, figuranten, dansgroep en musici hard gerepeteerd om er een succes van te maken. Er is een decorploeg aan het werk die zijn weerga niet kent en het ene na het andere technische snufje uit de kast tovert. De kostuumnaaisters maken overuren, zij zijn niet uitsluitend creatief met naald en draad, neen zij bezoeken zelfs musea in binnen en bui tenland om de historische kostuums zo natuurgetrouw te kunnen namaken, terwijl de grimeploeg zich al warm loopt door regelmatig op koppen te oefenen. Het belooft een waar spektakel te worden, dat u vooral niet mag missen. Als je straks niet bent geweest hoor je er gewoon niet meer bij in Zevenhuizen. Want denk erom dat er tijdens het inkopen van de dagelijkse boodschappen over gesproken gaat worden. Dat hebben de in het ver leden opgevoerde musicals wel bewezen. Dus reserveer één van de volgende avonden: 16, 17, 23 en 24 april en 7 en 8 mei. Kaarten a €12,50 zijn uitsluitend in de voorverkoop verkrijgbaar bij reisburo de Zwaluw, Dorpsstraat 149 te Zevenhuizen. Daaf de Booij (namens de Stichting Polderromance) GROTE VOORDEEL VAN F! Albert Heijn Zevenhuizen Dorpsstraat 129 Tel: 0180 - 631251 Dorpsstraat 167 2761 AR Zevenhuizen Tel. 0180 - 631206 E-mail: info@visserverwarming.nl

Hart van Holland | 2004 | | pagina 9