LITI EBER)CHTEN VOORWAAR GEEN PEULENSCHILLETJE! .ItrSI, Lilianer s T,tH,iNoronds geef om dit kind NOG TWEE KANDIDATEN VOOR RAPID-TITEL Hart van Holland giro 7 800 800 0 deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven ivt t Hart van Holland 28 januari 2004 pagina 3 milieberichten Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voer u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Ste Zevenhuizen Telefoon OIO 522 27 9Ö 29.000 exemplaren I ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN uitvaart mogelijk UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Uitvaartverzorging Cr van dan Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Matzs-Koch Diefstal uit auto's: Iri de nacht van 21 op 22 januari is een aantal malen ingebroken in auto's: In de Wilgenlaan zijn twee auto's open gebroken. Bij de eerste auto is door het inslaan van een ruit de auto radio gestolen. Bij de tweede auto werd het rechterachter raampje ingeslagen waarna autoradio/cd speler werd meegenomen. In de Patrijs is het gebleven bij een poging om de auto open te breken. In de Korenstraat werd door het openbreken van het linker voor portier onder andere geld, cd's. autoradio/cd-speler gestolen. In de Kratonlaan werd na het openbreken van het rechter voor portier de autoradio/cd-speler en 6 cd's ontvreemd. In de Fazant kreeg men toegang tot een personenauto door het openbreken van het linkervoor portier; er werden een autoradio/cd-speler en drie cd's meegenomen. In het Hazeveld kwam men, door het inslaan van de rechterachter ruit, in een daar geparkeerd staan de auto. Gestolen werden radio/cd- speler, 7 cd's, een dictafoon. gereedschapsetje en een voorzet- zonnebril. Spoorbomen bleven dicht: Donder dagmorgen 22 januari bleven de spoorbomen op het Noordeinde na het passeren van een trein geslo ten. In de ochtendspits had dit gelijk een grote file tot gevolg. Bij onderzoek bleek dat de slagbomen enigszins scheef stonden. Nadat de slagbomen recht waren 'geduwd', werkten zê weer. Waardoor de slagbomen scheef zijn geraakt is nog onbekend. Moerkapelle - Vier avonden in het seizoen zijn gereserveerd voor het open rapidtoernooi van de club. Rapid zit tussen snelschaken (5 minuten per persoon per partij) en 'normaal' schaken (1,5 uur voor 35 zetten en een kwartier voor de rest per persoon per partij) in. Voor rapid geldt 25 minuten per persoon per partij. De partijen duren maxi maal 50 minuten en daarom kun nen er drie partijen worden gespeeld op een avond. Afgelopen vrijdag stond de derde rapidavond op het programma. Groep 1 kende een sterke bezetting met louter favorieten. Dick Bac en Gerard van Ommeren hebben beiden al enkele keren het rapidschaken gewonnen, Hugo van Elteren doet het dit jaar als eerste bordspeler van Moerka pelle 1 zeer verdienstelijk en Maar ten Vroegindeweij staat nummer 2 in de interne competitie. Aan het eind van de avond was het toch geen verassing dat Dick Bac goede zaken had gedaan. Hij speelde alleen remise tegen Gerard van Ommeren. Dick is een snelle speler met een goed oog voor combinatie en aanval en bovendien gezegend met een ruime ervaring. Gerard werd tweede, hij moest ook nog een remise toestaan tegen Hugo van Elteren. Diezelfde Hugo speel de weer remise tegen Maarten Vroegindeweij en werd zo derde met 1 uit 3. Voor Maarten was het een mindere avond met slechts één remise en hij is zo goed als uitge schakeld voor de titel. Groep 2 kende niet geheel onlo gisch een lichtere bezetting. Hier echter wel verassingen, want Kees van Vuuren won de groep met 2 overwinningen. Niet geheel zonder geluk, want tegen zowel Marcel de Haan als Wouter Vroegindeweij won hij door forse blunders van zijn tegenstanders. Maar zonder geluk vaart niemand wel. Marcel en Wouter werden na een onder linge remise, waarin met name Marcel winstkansen miste, gedeeld tweede met een 50% score. André Nieuwlaat op zijn beurt won als enige van Kees, maar daar bleef het bij. Kevin Bakker deed van zich spreken door een 100% score en maakte zo een mooie sprong in het klassement. Met nog één avond voor de boeg zijn er nog drie partijen te spelen, waarbij een overwinning 5 punten, een remise 3 punten en een neder laag 1 punt oplevert. Dick Bac staat op dit moment aan kop met 39 punten met als naaste belager Gerard van Ommeren op 2 punten. Op al een ruime afstand van 6 pun ten staan onder andere Hugo van Elteren, Kees van Vuuren en Wou ter Vroegindeweij. Zij maken nog een minieme kans. Bij de jeugd was er de tweede ronde van de finalepoules. In groep 1 deed Jojanneke Weijermars goede zaken door Daniël Noorland te verslaan. Dirk Jan van de Berg won evenbeens en heeft ook 2 uit 2. Marian v.d. Bogerd-Kind Hoftkeindaeweg SO - 26GS KK öleiswijk Het land op de dijken langs de ring vaart werd verkocht door hoog heemraadschap Schieland. De gemeente kocht grond naast de voormalige waterzuivering en dat huren wij van de gemeente." De leden betalen contributie en huur voor de grond. Van het contributie- geld is een 'praathuisje', een ont- moetings- en schuilplaats, gebouwd op het nieuwe complex. Ook de sloten worden hiervan schoongehouden en de paden onderhouden. "Helaas hebben we de laatste jaren te kampen met een terugloop van het aantal leden. Daarom hebben we op beide locaties al stukken grond afgestoten," zegt Piet Kei zer, de nieuwe voorzitter en sinds 5 jaar lid. De vereniging telt op dit moment zo'n honderd leden, maar toch zou het bestuur graag weer wat nieuwe leden zien. "En dan het liefst jonge mensen en vrou wen: die telen op een andere manier, meer bloemen en aparte groenten, en dat maakt de sfeer op het complex ook anders!" "Je moet het tuinieren absoluut als een hobby zien: je moet regelmatig even naar de tuin voor oogst- en onderhoudswerkzaamheden. Maar wat het zo leuk maakt is dat het ieder jaar weer anders is: steeds is er weer iets waarvan je denkt: dat ga ik de volgende keer anders doen!" Finse 1+2 eurocent, nieuw uit rol 1,75 0180-633094 Witte commode kast (Prenatal), i.g.s., prijs in overleg 079-5933079 Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nes- selande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Grenen babykamer, commode 010-4550379 (Oud-Verlaat) Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkeiingslanden Havensinge! 26 5211 TX 's-Hertogenbosch Telefoon 0800 - 7800 800 (gratis) "In het begin hadden we veel men sen die uit de stad naar Zevenhui zen kwamen. Die wilden allemaal kleine hoekjes. De meeste daarvan haakten toch weer af en later werd de grond verdeeld in stukken van 100 m2," vertelt Huib Sleeuwen- hoek. "Er was zoveel animo voor, dat we een wachtlijst hadden voor de grond. Daarom zijn we op zoek gegaan naar een tweede locatie. De oude en de nieuwe voorzitter bij het complex achter de begraafplaats. Door Paulien de Graaf Zevenhuizen - De heer Huib Sleeuwenhoek is sinds de oprichting van volkstuinvereni ging "De Peuleschil" voorzitter geweest en dat is ongeveer 28 jaar. Tijdens de laatste leden vergadering heeft hij de hamer doorgegeven aan de heer Piet Keizer. Nadat hij op een heel aantal verschillende locaties een volkstuin had gehad en steeds weer moest verhuizen, heeft Huib Sleeuwenhoek begin jaren '70 het initiatief genomen tot het oprichten van een volkstuinvereni ging. Hij is met de gemeente gaan onderhandelen over een stuk grond. In 1975 was de zaak beklon ken en werd' volkstuinvereniging "De Peuleschil" opgericht. Achter de begraafplaats heeft de vereni ging een stuk grond dat in gedeel ten aan de leden wordt verhuurd. De naam van de vereniging werd door een van de bestuursleden bedacht.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3