Zevenhuizen-Moerkapelle Gemeente www.zevenhuizen-moerkapelle.nl EERSTE EVENEMENTENKALENDER VERGADERSCHEMA RAAD EN COMMISSIES Xl/6 Evenementen enna kalender) Altfjol wat to oloon in Z-ov'o^hvizo^-Mooyics^ollo VERGUNNINGEN BOUWZAKEN MELDINGEN WET MILIEUBEHEER pagina 4 Gemeentenieuws 28 januari 2004 Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gemeente@zevenhuizen-moerkapelle.nl WEEK 5 De gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle start met een evenementenkalender. De eerste evenementenkalender staat vandaag op de gemeentepagina van Hart van Holland. In de toekomst zal ieder kwartaal een nieuw overzicht ver schijnen. Verder is de kalender te vinden op de gemeentelijke website. Ook zal de evenementenkalender op te halen en in te zien zijn in het gemeente huis, de bibliotheek, camping De Randstad, recreatiepark De Koornmolen en de dorpshuizen. Iedere belangstellende krijgt hiermee een goed overzicht van de evenementen, die in de gemeente worden georganiseerd. Raad Cie I ring) Raad 10 februari 2004 2 maart 2004 (extra vergade- 16 maart 2004 (extra vergadering) De eerste kalender is tot stand geko men in samenwerking met de reeds bekende organisatoren van evene menten De voordelen van een kalen der zijn dat inwoners en recreanten tijdig duidelijk is wat er te gebeuren staat en de gemeente inzicht krijgt in de planning van evenementen, zodat ook politie en brandweer zich tijdig kunnen voorbereiden. Burgemeester J.D. Westendorp reageert enthou siast op de komst van de kalender: 'er gebeurt veel in onze gemeente en het is belangrijk dat dit nu beter onder de aandacht komt van alle inwonenden, maar vooral ook van nieuwkomers en onze gasten op het recreatiepark en de camping.' Om een zo volledig mogelijke kalender te kunnen opstellen, wordt een ieder verzocht evenementen, zowel 'ver- gunningsplichtige' als zogenaamde 'vergunningsvrije' evenementen, tij dig te melden bij de gemeente. Wel of geen vergunning aanvragen? Informatie voor organisatoren van evenementen voor bepaalde evene menten is een vergunning nodig, dit zijn de vergunningsplichtige evene menten. Bij de beoordeling van een aanvraag voor een evenementenver gunning zal de gemeente nagaan of het evenement niet samenvalt met andere evenementen. De burgemeester verleent de vergun ning volgens de gebruikelijke proce dure. Om er voor te zorgen dat de vergunning tijdig kan worden ver leend, is het noodzakelijk dat de ver gunningsaanvraag ruim voor het plaatsvinden van het evenement bij de gemeente binnen is. Dit is nood zakelijk omdat bij bepaalde evene menten de veiligheid en wetmatig heid moeten worden getoetst. Indienen aanvraag Iedere (vergunningsplichtige) evene- mentaanvraag moet worden inge diend bij de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle, postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen. Voor een zo volledig mogelijke kalender wordt iedere organisator verzocht voorgenomen (ook vergunningsvrije) evenementen te melden bij de gemeente. Voor nadere informatie kunt u zich wen den tot mevr. D.H. Bijnaar, tel. 0180- 637712 of e-mail adres d.bijnaar@zevenhuizen- moerkapelle.nl. De openbare vergaderingen vinden plaats in de raadszaal van het gemeen tehuis. De aanvang is 19.30 uur. In het gemeentehuis kunt u de agen da's, notulen, besluitenlijsten en voorstellen van respectievelijk raad en de commissies I en II inzien. Ook in de dorpshuizen "Op Moer" te Moer- kapelle, "Swanla" te Zevenhuizen, "De Vierkap" te Oud Verlaat en in de Openbare Bibliotheek te Zevenhuizen is een plek ingericht met gemeente informatie. Tevens kunt u deze stuk ken raadplegen via de gemeentelijke website Ambtelijk medewerkster Daniëlle Bijnaar hangt Ie evenementenkalen der op in de openbare bibliotheek. DATUM EVENEMENT INFORMATIE 31 januari Lampionnenoptocht Een lampionnenoptocht voor kinderen. De kinderen ver zamelen zich om18.30 uur en vetrekken om 19.00 uur vanaf Dorpshuis Swanla aan de Burg. Klinkhamerweg 88 te Zevenhuizen. 21 februari 14de Rottemerenloop Inschrijving voor alle afstanden is mogelijk om 10.15 in Dorpshuis Swanla aan de Burg. Klinkhamerweg 86 te Zevenhuizen. De start van alle afstanden is om 12.00 uur op het Dorpsplein [voor het Gemeentehuis) te Zevenhuizen. 18 maart Lions Voorjaarsconcert Benefietconcert georganiseerd door de Lions Club Zevenhuizen om 20.00 uur in de Nederlandse Her vormde Kerk in de Dorpsstraat 174 te Zevenhuizen. 20 maart Crea- en Hobbybeurs Aanvang 10.30 uur in gebouw Concordia aan de Brede weg 66 te Moerkapelle. 3 april Kom in de Kas Een landelijk evenement, waarbij bedrijven, industrie en de glastuinbouw hun deuren openen voor bezoekers. De locatie is de Van Hasseltweg te Moerkapelle. 30 april Trimloop Tafeltennisvereniging Inschrijving voor alle afstanden is mogelijk vanaf 09.30 in Dorpshuis "Op Moer" aan de Raadhuisstraat 40 te Moer kapelle. De start is om 10.00 uur en om 11.30 uur op de hoek van de JHR. v/d Weistraat en de Bemhardstraat te Moerkapelle. 30 april Koninginnedag Zevenhuizen Diverse activiteiten in en rond de Dorpsstraat te Zeven huizen. 30 april Koninginnedag Moerkapelle Diverse activiteiten op en rond het Dorpshuisplein te Moer kapelle. 30 april Koninginnedag Oud Verlaat Viering in Wijkgebouw De Vierkap Elke vereniging of organisatie kan de evenementen die zij organiseren voor het begin van elk kwartaal aan de gemeente doorgeven. De gemeente zorgt ervoor dat het betreffende evenement op de evenementenkalender wordt geplaatst. De evenementenkalender wordt aan het begin van elk kwartaal op de gemeentelijke website geplaatst en in het Hart van Holland gepubliceerd. Evenementvergunning nodig? De gemeente wil bij deze de organiserende verenigingen, instellingen en organisaties erop wijzen dat voor bepaalde evenementen een ver gunning nodig is. Voor meer informatie over de evenementvergunning kunt u contact opnemen mevr. D.H. Bijnaar, tel. 01ÖO-637712 of e-mail adres d.bijnaarSizevenhuizen-moerkapelle.nl. Wijzigingen voorbehouden Ingekomen aanvragen bouwvergunning aanvraagdatum: 20 januari 2004, BL72004/0003:E.A. van der Meer voor het vergroten van de dakkapel aan beide zijgevels op het perceel Gorterstraat 3 te Zevenhuizen; •aanvraagdatum: 21 januari 2004, BR/2004/0003: J.A.C. Rip voor het plaatsen van een afdak t.b.v. opslag diverse vloeistoffen op het perceel Bredeweg 134 te Zevenhui zen; •aanvraagdatum: 19 januari 2004, BR/2004/0004: Fa. A en W Tas voor het oprichten van een warenhuis op het per ceel Knibbelweg 62 te Zevenhuizen; •aanvraagdatum: 23 januari 2004, BR/2004/0005: A. van Vliet voor het bouwen van een woning op het perceel Middelweg 13 te Moerkapelle. Bezwaar vergunningen (ontheffingen) Voor de hierboven genoemde ingekomen aanvragen om bouwvergunning geldt dat deze in dit stadium van de procedure nog niet kunnen worden ingezien. Even min kan tegen deze aanvragen in dit stadium bezwaar worden aangetekend. Tegen de afgegeven vergunningen kunt u op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht bij het college van burgemeester en wethouders bezwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de gevol gen van de verleende vergunning. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na toezending/uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de Presi dent van de Arrondissementsrechtbank, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag Tervisielegging bouwplan Het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat vanaf 29 januari 2004 gedurende vier weken, ter gemeentesecre tarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het volgende bouwplan ter inzage ligt van: M.J. Westenberg voor het vernieuwen van brasserie 't Zonnetje op het perceel Strandweg 5 te Zevenhuizen. Het bouwplan ligt in het bestemmingsplan "Oud Ver laat" en is in strijd met de bepalingen van het geldende bestemmingsplan. Het college is voornemens medewer king te verlenen aan dit bouwplan via een binnenplanse vrijstellingsprocedure op grond van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging. i.e. van 29 januari 2004 tot en met 25 februari 2004 tegen het verlenen van de vrijstelling zienswijzen bij het college in te dienen. Meldingen krachtens artikel 8.40 Wet milieubeheer Het college van burgemeester en wethouders geeft openbaar kennis van de volgende meldingen: Besluit bouw- en houtbedrijven milieubeheer •Julianaweg 20 (Moerkapelle) Bouwbedrijf D. de Graaf BV ontvangen d.d. 20 augustus 2003. Besluit Glastuinbouw •Van Hasseltweg (Moerkapelle) P. Evers, ontvangen d.d. 9 juli 2003. Knibbelweg 17a (Zevenhuizen) Dick Kooij, ontvangen d.d. 20 augustus 2003. Knibbelweg 62 (Zevenhuizen) Fa. A. en W. Tas, ontvan gen d.d. 9 juli 2003. Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieube heer Raadhuisstraat (Moerkapelle) Tennisvereniging Love 70, ontvangen d.d. 22 september 2003. Besluit inrichtingen voor motorvoertuigen milieubeheer Bredeweg 118 (Zevenhuizen) H.J. van Vliet B.V., ont vangen d.d. 9 oktober 2003. •Noordeinde 57 (Zevenhuizen) Hebi, ontvangen d.d. 20 augustus 2003. Besluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer Ambachtstraat 2 (Moerkapelle) Zijderhand Moerka pelle bv, ontvangen d.d. 16 mei 2003. Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer •Knibbelweg 17a (Zevenhuizen) ELGAKO v.o.f., ontvan gen d.d. 20 augustus 2003. De meldingen liggen vanaf donderdag 29 januari tot en met woensdag 25 februari 2004, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur, ter inzage in het gemeentehuis van Zevenhuizen-Moerkapelle, sectie VROM, Dorps straat 89 te Zevenhuizen. Voor inzage buiten bovengenoemde tijden kan telefo nisch een afspraak worden gemaakt, telefoon 0180- 637731. Bezoek Gemeentehuis Dorpsstraat 89 - Iedere werkdag van 8.30-12.00 uur Burgerzaken is ook elke dinsdagmiddag geopend van 14.00-18.00 uur en iedere eerste woensdag van de maand van 17.00 tot 19.30 uur Alarm Alarm 1 1 2 Politie 0900-8844 Brandweer 0182-550550 Redactie gemeentepagina Telefoon 0180-637747 Raadpleeg uw gemeentegids voor overige informatie

Hart van Holland | 2004 | | pagina 4