ARNO SLAGBOOM WINT SCHAAKNACHT WINST DAMES 1 OP SG TWENTE EN POLAR BEARS AANSLUITING WADDINXVEENSE SCHAKERS HOUDEN TE KOOP fMULIJV ,K0,M- ill pagina 12 Hart van Holland 4 februari 2004 Waterpolo Heren 1 Tirionstraat 11 Stampioenstraat 119 Stampioenstraat 93 Koopsom 292.000,- v.o.n. Koopsom 259.000,- v.o.n. Vraagprijs 259.000,- v.o.n. Algemeen; In de wijk Swanla te Zevenhuizen wordt een Algemeen: In de wijk Swanla te Zevenhuizen wordt een Algemeen: In de wijk Swanla te Zevenhuizen wordt een nieuwbouwproject gebouwd, waar deze royale 2/1 kapwo- nieuwbouwproject gebouwd. Momenteel is dit royale nieuwbouwproject gebouwd. Momenteel is dit royale ning met parkeerplaats(en) op eigen terrein nog te koop is. herenhuis nog te koop. Deze royale woning heeft een herenhuis nog te koop. Deze royale woning heeft een De woning heeft een woonoppervlakte van circa 170 m2, inhoud van circa 470 m;' en wordt verkocht met een par- inhoud van circa 470 m! en wordt verkocht met een par- een inhoud van circa 510 m! en circa 155 m' eigen grond, keerplaats in de parkeerkelder onder het nabij gelegen keerplaats in de parkeerkelder onder het nabij gelegen De tuin is gesitueerd op het Noord-Westen en heeft een vrij- appartementencomplex. De perceelsgrootte is circa 120 m2. appartementencomplex. De perceelsgrootte is circa 116 m2. staande houten berging. De tuin is gesitueerd op het Zuid-Oosten en is voorzien van De tuin is gesitueerd op het Noord-Westen en is voorzien een vrijstaande stenen berging en een achterom. van een vrijstaande stenen berging en een achterom. Indeling: Overdekte entree aan de zijkant; Hal met nieter- kast; Toiletruimte en bergkast; Ruime woonkamer aan de Indeling: Entree aan de voorzijde; Hal met m.k., toilet- Indeling: Entree aan de voorzijde; Hal met m.k., toilet- luinzijde welke via de keukenruimte in het midden een ruimte, berging; Ruime woonkamer aan de tuinzijde heeft ruimte, berging; Ruime woonkamer aan de tuinzijde heelt open verbinding heeft met de eetkeuken aan de straatzijde, via de keukenruimte in het midden een open verbinding via de keukenruimte in het midden een open verbinding le Verd.: De le verdieping heeft een overstek aan de voor- met de eetkeuken aan de straatzijde. Ie Verd.: De le verdie- met de eetkeuken aan de straatzijde. Ie Verd.: De le verdie- zijde en de zijkant, waardoor het vloeropp. van deze ver- ping heeft een overstek aan de voorzijde, waardoor het vloe- ping heeft een overstek aan de voorzijde, waardoor het vloe- dieping^groter is dan de begane grond; Overloop; 3 Ruime ropp. van deze verdieping groter is dan de begane grond; ropp. van deze verdieping groter is dan de begane grond; slaapkamers en een ruime badkamerruimte. 2e Verd.: Open Deze verdieping heeft 2 zeer ruime slaapkamers en een Deze verdieping heeft 2 zeer ruime slaapkamers en een zolderverdieping, optioneel in te delen; C.V.- en WTW- badkamerruimte. 2e Verd.: Open zolderverdieping, optio- badkamerruimte. 2e Verd.: Open zolderverdieping, optio- installatie; Opstelplaats voor wasmachine en wasdroger; De neel in te delen, c.v.- en WIW-installatie; Opstelplaats voor neel in te delen, c.v.- en WlW-installatie; Opstelplaats voor woning heeft vanwege de schuine kap een hoogte van mini- wasmachine en wasdroger. wasmachine en wasdroger, maal 2.10 (stahoogte) tot 2.70m over ca. 2/3 deel van het vloeroppervlak. Bijzonderheden: Bij deze woning hoort een eigen parkeer- Bijzonderheden: Bij deze woning hoort een eigen parkeer plaats in de parkeergarage. De keuken, sanitair en tegel- plaats in de parkeergarage. De keuken, sanitair en tegel- Bijzonderheden: De keuken, sanitair en tegelwerk worden werk worden niet standaard in de woning aangebracht. werk worden niet standaard in de woning aangebracht. y niet standaard in de Oplevering prognose 2e/3e kwartaal 2004. Oplevering prognose 2e/3e kwartaal 2004. woning aangebracht. Oplevering prognose 2e/3e kwartaal 2004. HTVmT^ BTV ~W "WW Y Dorpsstraat 146 - Zevenhuizen UL UI II I Ia Tel. 0180-631655 www.perdijkmakelaardij.nl NVM a Waddinxveen - Arno Slagboom heeft de -elfde editie van de Schaaknacht gewonnen. Hij bleef P. van Asseldonk en Mark van Putten net voor. De Schaaknacht begon op 30 januari om 20.00 uur en eindig de op 31 januari 8.00 uur met tus sendoor twee pauzes en een geza menlijk ontbijt als afsluiting. Er werden 24 ronden gespeeld met 10 minuten bedenktijd per persoon per partij. De 43 deelnemers, afkomstig uit heel Nederland, wer den geplaatst in één groep en er was voor iedereen een prijs. De elfde editie van de Schaaknacht was het spannendste en sterk bezetste toernooi van de afge lopen jaren. R Ouwehand van Waddinxveen - Het tweede team van Waddinxveen blijft na de overwinning op het eerste team van Papendrecht aanslui ting houden op de koploper, het derde team van Dordrecht. WSV 2 won met 4,5-3,5 van Papendrecht 1. Ronald Dannis, Jeroen Eijgelaar en Erik Hen- nink bereikten de kwartfinale van de beker. Theo van Herk won opnieuw en blijft daarmee aan kop van de onderlinge com petitie. Dinsdag 27 januari speelde het tweede team van Waddinx veen een uit-wedstrijd tegen het eerste team van Papendrecht. Ze waren erg aan elkaar gewaagd. Op de eerste vier borden haalden schaakvereniging Hillegersberg ging als een komeet van start en ieidde het klassement na vier ron den. Daarna volgende voor hem een dramatische serie van zeven nederlagen waarmee hij kansloos was voor de titel. Vanaf ronde vijf waren A. Slagboom en de Hel- mondse schaker P. van Asseldonk constant op de eerste plaatsen te vinden, zonder dat één van deze spelers een grote voorsprong nam. Hierdoor was het onduidelijk wie de beste papieren had en de beslis singen vielen dan pas ook in de laatste ronde. Arno Slagboom won na een spannende strijd van M. Plu- ymert, en P. van Asseldonk delfde het onderspit tegen J. Hennekes, de Waddinxveners 3,5 punt, maar op de laatste vier borden 1 punt. Leon Willemen, Barthold Jansen, Eduard Philipse en Wim van de Hoek wonnen voor Waddinxveen. Bart van Putten speelde remise met zwart op het tweede bord. Neder lagen waren er voor invaller Ryan den Drijver, Nico Dannis en Bert van de Knaap. Door deze 4,5-3,5 over winning blijft WSV 2 in het spoor van koploper Dordrecht 3. De Wad dinxveners moeten hopen dat Dordrecht een misstap maakt, dan hebben ze nog een klein kansje om kampioen te worden. Afgelopen donderdag waren er drie wedstrijden in de achtste fina le van de beker. Marco de Bruijn moest het met wit opnemen tegen waardoor Arno met de titel aan de haal ging. Titelverdediger Theo van Herk had zijn dag niet en hij ein digde met een 24e plaats in de middenmoot, ledereen kende zijn sterke en zwakke periodes en daar om was Arno Slagboom de terech te winnaar, omdat hij het con- stantst speelde van allemaal. De meeste overwinningen werden behaald door P. van Asseldonk. Hij verloor echter vaker dan Arno en moest daarom genoegen nemen met de, ook eervolle, tweede plaats. Mark van Putten is met de derde plaats de beste Waddinxve- ner geworden; hij bleef zijn broer Bart van Putten voor, die als negen de eindigde. Ronald Dannis. Marco verdedigde en wachtte op een foutje van Ronald. Ronald ging in de aanval, maakte het mooi af en plaatste zich voor de volgende ronde. Jeroen Eijgelaar en Wim van Vuu- ren gaven elkaar weinig toe. Jeroen wist een pionnetje te win nen, maar dit bleek niet voldoende voor de overwinnig, remise dus. Snelschaken moest bepalen wie zich plaatste voor de laatste acht. Jeroen Eijgelaar bleek hier beter in en bekerde verder. Erik Hennink had het erg moeilijk tegen oud bekerwinnaar Barthold Jansen. Barthold zette Erik sterk onder druk en won materiaal. Barthold overzag echter een schaakje en ver loor, met uitschakeling als gevolg. Waddinxveen - Het was een druk weekje voor dames 1 van de Gouwe. Na de oefenwedstrijd tegen het tweede herenteam van HZ Zian moest dames 1 donder dag aantreden tegen Branden burg. In Bilthoven werd met 8-6 verloren; de eerste nederlaag van dames 1 dit seizoen. Afgelopen zaterdag en zondag nam het team revanche op zichzelf door thuis de SG Twente met 23-2 te verslaan en het zondag nog eens dunnetjes over te doen door Polar Bears met 10-6 naar Ede te sturen. Heren 1 behaalde in Sassenheim tegen de gelijknamige club een 9- 9 gelijkspel en dat was niet onver dienstelijk. De heren mochten aantreden tegen Sassenheim. Ondanks een goede eerste helft van de compe titie moeten de heren ook in de tweede helft vol aan de bak. De 2e klasse C is op dit moment één de spannendste competities met zo'n acht ploegen die gelijk waardig zijn. Dit geldt zeker voor Sassenheim en de Gouwe. Beide ploegen hielden elkaar in even wicht in een wedstrijd die geken merkt werd door veel uitsluitin gen. In totaal werden er 27 per soonlijke fouten gemaakt. In de eerste periode kon geen van de ploegen een verschil maken. Remko Overdam (2x) en Peter Ber- genhenegouwen zorgden voor een nipte voorsprong van 2-3. In de tweede periode liep de ploeg van trainer/coach Anton Heiden langzaam uit naar een 3-5 voor sprong door scores van Remko Overdam en Peter Bergenhene- gouwen. De derde periode was een bizarre periode. Even leek het erop dat de heren van Van Uden- De Gouwe definitief de winst zou den gaan pakken. Zij liepen door doelpunten van Jaco de Jong en Peter Bergenhenegouwen uit naar een 3-7 voorsprong. Deze goede momenten werden gevolgd door zeer slechte, waarin door talloze persoonlijke fouten op de midachter Sassenheim weer terug in de wedstrijd kon komen. De derde periode werd dan ook afgesloten met 7-7. De vierde periode beloofde wat. Even leken de kansen helemaal te keren, Sas senheim ging door en kwam op 8- 7 voorsprong. Met de nodige veerkracht kwamen de heren van Van Uden-De Gouwe door doel punten van Wouter Steller en Mare Faber weer terug naar een 8-9 voorsprong. Met nog 22 seconden kregen Sassenheim de kans om wat tegen te doen, dit vanwege twee uitsluitingen aan Gouwezijde. Sassenheim maakte het doelpunt en de wedstrijd werd beslist op 9-9. Een terechte uitslag gezien het beeld van de wedstrijd van twee gelijkwaardi ge ploegen die uitkomen in de zeer enerverende competitie. mm nvm m j K e l a k SS

Hart van Holland | 2004 | | pagina 12