I E ■wis^iiwr CURSUS SOCIALE VAARDIGHEDEN BERICHTEN Jan Steenbergen deHaij rWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Ca 't UIT VA ART VE RZ O RGIN G 010 - 5216016 079 - 3426070 pagina 3 Hart van Holland 4 februari 2004 Famili richten Opbaargelegenheid o.a.: Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Wanneer de tijd voor ix even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Waddinxveen Boskoop Zevenhuizen MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Uw verdriet is onze zorg 29.000 exemplaren VOCATE N (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl n en ;n, :h- :ht ste ran sch de /an net de MO- En .Na iing ten 003 Werpt al uw bekommernis op Hem, want Hij zorgt voor u. 1 Petrus 5:7 Te midden van zijn gezin waar hij zoveel van hield, is in volle vrede en rust, na een ernstige ziekte heengegaan naar zijn Hemelse Vader, mijn allerliefste man, onze geweldige vader, schoonvader en super opa Meppel, 16 september 1940 t Moerkapelle, 2 februari 2004 Henny Steenbergen-Blonk Ingeborg en José Martij n Amber, in liefdevolle herinnering Jesse Naomi Linda en Bas Ariënne en Michiel 2 februari 2004 De Lepelaar 22 - 2751 CW Moerkapelle Gelegenheid tot condoleren donderdag 5 februari van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van de begraafplaats "Westhage", Akkerweg 82 te Moerkapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 6 februari om 13.30 uur in de Nederlandse Hervormde Kerk, Dorpsstraat 170 te Zevenhuizen, waarna omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op bovengenoemde begraafplaats. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in genoemde aula. Geen bloemen. Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Uitvaart mogelijk UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Ultvaartvorxorslrtg L van ö8n Bo«er«i Zorgverlening tot in her kleinste detail Inbraak auto: Op de Molenring werd ingebroken in een personen auto. Een ruit werd vernield om in de auto te kunnen komen, maar er werd niets ontvreemd. Op het Kon. Wilhelminaplein werd op soortge lijke wijze ingebroken in een auto. Hier werd een gsm ontvreemd. Op de Kerkstraat werd een koffer met kantoorpapieren gestolen. Inbraak school: Bij een inbraak in een school aan de Dreef werd een gereedschapkist ontvreemd. Men is vermoedelijk via een raam in de school gekomen. De kist werd opgebroken en leeg teruggevon den in een sloot langs de A-12. Verlichtingscontrole: Bij een ver lichtingscontrole op de Dreef gin gen 19 fietsers op de bon die geen of onvoldoende verlichting voer den. Het kwam hen op een boete van 13,- of 25,- te staan. Schennis van de eerbaarheid: Een 19-jarige inwoner van Rijswijk werd donderdag 29 januari aangehou den voor openbare schennis van de eerbaarheid. De jongeman had op de Zuidelijke Dwarsweg aan twee jonge vrouwen zijn geslachtsdeel getoond. Tijdens het verhoor bekende hij dezelfde dag in Gouda een dergelijk feit te hebben gepleegd en ook twee zaken in Den Haag. Tegen de verdachte is procesverbaal opgemaakt. Aanrijding: Op de kruising Kanaal dijk met de Schielandweg waren een personenauto en een scooter bij een aanrijding betrokken. De bestuurder van de personenauto reed over de Kanaaldijk en wilde ter hoogte van de kruising keren. Hij had daarbij de over het fietspad rijdende scooterbestuurder over het hoofd gezien. De bestuurder van de scooter is met verwondin gen aan een hand en rugklachten overgebracht naar het ziekenhuis. Alcoholcontrole: In de nacht van vrijdag op zaterdag is op diverse plaatsen in de gemeente een alco holcontrole gehouden. In totaal werden acht bestuurders bekeurd, die met te veel alcohol op achter het stuur zaten. De geconstateerde alcoholwaarden lagen tussen de 275 en 535, terwijl het wettelijk maximum op 220 is gesteld. Tassenrollerij: In de Passage werd een vrouw zaterdag het slachtoffer van tassenrollerij. Zij had tijdens het winkelen haar boodschappen tas aan het winkelwagentje han gen en had deze, een moment onbeheerd achter gelaten. Bij de kassa bleek haar portemonnee te zijn weggenomen. Winkeldiefstal: In de Passage werd een 45-jarige Waddinxvener aan gehouden voor winkeldiefstal. Bij het onderzoek bleek, dat hij kort daarvoor bij een andere winkel hetzelfde feit had gepleegd. De man kreeg een boete van 125,-. Snelheidscontroles en rood licht: De afgelopen week zijn op diverse plaatsen binnen de bebouwde kom van de gemeente snelheidscontro les gehouden. Op plaatsen waar niet harder gereden mag worden dan 50 km/u. In totaal gingen 1521 bestuurders op de bon omdat zij zich niet aan de snelheid hielden. Op de Henegouwerweg 610, Zuid kade 5 en 7 geen gordel, Chopin- laan 103, Koningin Wilhelmina plein 113, Dreef 364, Kanaaldijk 225, Juliana van Stolberglaan 34 en Beethovenlaan 70. De gereden snelheden lagen tussen de 66 en 131 km/u. Op de kruising bij het Koningin Wilhelminaplein werden 8 bestuur ders bekeurd die door rood reden. Inbraak: Ingebroken werd er in een woning aan de Julianastraat. Ver moedelijk is men binnengekomen via de zogenoemde hengelmetho- de, waarbij men met een ijzer draadje via de brievenbus de deur van slot trekt. Ontvreemd werden geld, sieraden en een laptop. Inbraak auto: Op de Koninginne weg werd ingebroken in een perso nenauto. Men had een ruit ingesla gen, waarna men op de achterbank een tas met daarin een boek voor het grijpen had. Op de Alphenseweg gingen 790 bestuurders op de bon voor het harder rijden dan 50 km/u. De hoogste snelheid was 93 km/u. Op het Reijerskoop werden 241 snel heidsduivels bekeurd. De hoogste was hier 95 km/u. Met drank op achter het stuur: Op de Zuidkade bleek de bestuurster van een personenauto met te veel drank op haar auto te besturen. De vrouw had een ademalcoholgehal- te van 535, terwijl 220 de maximale limiet is. Inbraak: Op de Lage Weide werd zondag 1 februari ingebroken in een kelderbox. Men had de deur opengebroken en ontvreemd wer den o.a. een tv. en een elektrische step. Inbraak woning: Door een gaatje te boren in een raamkozijn is in de nacht van 26 op 27 januari een inbraak gepleegd in en woning aan de Lange Zijde. De dader heeft een GSM meegenomen. Vermoedelijk was de dader uit op de sleutel van de BMW, die op de oprit stond. Overlast jeugd: Verschillende keren is deze week melding gemaakt van overlast door de jeugd. De politie zal de komende tijd intensiever tegen deze overlast optreden. Op vrijdagavond bleek bij een con trole dat een zestal jongeren onder de luifel bij de C1000 'hingen'. De jongeren zijn gewaarschuwd dat een volgende keer een proces ver baal wordt opgemaakt. Door ruit geduwd: Op woensdag avond 28 januari is tijdens een ruzie één van de ruziemakers door een ruit van de C1000 gevallen. Beide ruziemakers waren licht gewond aan hun handen. De ver goeding van de kosten van de ruit (2500,-) zal door de eigenaar met de daders worden geregeld. De 'duwer' is aangehouden en later op de avond met een proces verbaal naar huis gezonden. Wederom vernieling ruit bushokje: Nu de ruit van het bushokje aan de Kreftlaan en een aantal ruiten bij de bushalte op de burg. Klinkha- merweg. Met fiets tegen boom: Op de Akkerweg is vrijdagavond is een fietser met vermoedelijk hoge snel heid tegen een boom gereden. De fietser werd getrokken door een jongeman op een brommer. Door onbekende oorzaak heeft de fiet ser losgelaten en is tegen de boom gereden. De fietser is in bewustelo ze toestand naar het Dijkzicht zie kenhuis in Rotterdam gebracht. De bromfietser is aangehouden en moest op het politiebureau een alcohol test ondergaan. Het resul taat was 495 ugl (max. toelaatbaar 230 ugl). Ruzie bij Mainstreet: Een jongeda me van 17 jaar heeft bij Mainstreet, door vervelende opmerkingen, ruzie gekregen met twee Marok kaanse jongens. Na allerlei bedrei gingen over en weer, vertrokken de twee jongens. De jongedame bleef ontzettend vervelend tegen de twee gearriveerde politiemensen, waarop zij na het uitspreken van beledigende woorden is aangehou den en overgebracht naar het poli tiebureau. Na te zijn verhoord is de jongeda me met een proces verbaal, inzake belediging ambtenaar in functie, naar huis gezonden. Botsing Willem II: Op de kruising Bredeweg en Noordelijke dwars weg heeft zich vrijdagavond 30 januari een botsing voorgedaan. Eén van de bestuurders wilde, komende vanaf Waddinxveen, linksaf de Nrd. Dwarsweg inslaan maar zag een tegemoet komende auto niet aankomen. Een botsing was onvermijdelijk. Er waren geen persoonlijke verwondingen. Beide auto's moesten door een takelbe- drijf worden weggesleept- j Matzg-Koeft Marian v.ci. Sogerd-Kin ité? De Rietvoorn 23, 2661 KC Bergschenhoek 3ergschenhoek Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Zevenhuizen - In het najaar van 2003 is een eerste cursus sociale vaardigheden voor kinderen van de midden- en bovenbouw van de basisschool gegeven. De cursus werd na schooltijd gehouden op locatie basisschool 't Reigerbos. In de cursus maakten de kinderen kennis met technieken op het gebied van spreken, voelen, luiste ren en durven. Zo ging het bijvoor beeld over kritiek ontvangen en geven. Rekening houden met een ander, een mening hebben en geven én de mening van een ander respecteren. In iedere les stond een bepaald thema centraal bijvoor beeld 'boos zijn'. De cursus is geen therapie. Het doel van de cursus is het sociaal functio neren verbeteren en het zelfver trouwen vergroten. Betrokkenheid van de ouders (en als gewenst van opvoeders zoals leerkrachten) was een sterk onder deel van de cursus. In drie bijeen komsten werd het doel van de cur sus uiteengezet. Er werden opvoedkundige tips gegeven en vragen behandeld. Niet alleen de kinderen waren enthousiast over de cursus maar ook de ouders waren goed te spreken over de bij eenkomsten. Omdat de cursus heel positief verlopen is, gaat donder dag 4 maart een nieuwe cursus van start. Ook deze keer is basisschool 't Reigerbos de locatie, maar uiteraard zijn kinderen van andere scholen in Zevenhuizen en omge ving van harte uitgenodigd om deel te nemen. Voor meer informa tie: www.goanna.nl of: 06- 51466583. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nes- selande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-kiaar ad verten tiema teriaal (indien gereserveerddinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3