1 SHAR0NA MEIJERS REGIO KAMPIOEN EENVOUDIGE WINST HEREN NESSELANDE NYNKE PEREBOOM VERRASSENDE WINNAAR v.v. WEDEROM VERLIES NESSELANDE-DAMES LIONS ROTTEMERENLOOP WINST DAMES BE FAIR FLYERS DAMES 1 KOMT NET TEKORT MARATHONTRAINING VOLLE ZAAL VOOR TARZAN, 'JANE' VOOR JESSICA WADDINXVEEN ZOEKT DAMES EN MEISJES SPORT Hart van Holland 11 februari 2004 pagina 17 Turnen Turnen Volleybal Schieten Volleybal Volleybal Basketbal Atletiek Moerkapelle - Tijdens de onder linge wedstrijden van gym nastiekvereniging Tarzan toon den 80 junioren en 13 aspirant- turn(st)ers hun vaardigheden. Per leeftijdscategorie werden verschillende oefeningen geturnd. De oefeningen werden uitge voerd op brug, lange mat, trampoline en ringen. Er was veel publiek naar Op Moer geko men om te kijken naar wat de gym nasten geleerd hebben. Door een vakkundige jury werden voor ieder lid afzonderlijk punten toegekend. Toen alle leden hun oefeningen geturnd hadden, konden zij nog even springen op de tumblingbaan. Daarna lieten de peuters en hun ouders zien wat zij doen tijdens hun gymuur. Voordat de punten bekend werden gemaakt, werd eerst de aanmoedi gingsprijs uitgedeeld. Het beeldje Jane ging dit jaar naar Jessica Boone, vanwege haar lange lid maatschap en haar hulp en inzet tijdens de gymlessen. Daarna wer den de winnaars bekendgemaakt. Dat waren: bij jongens C: 1. Jan- Willem Veldhuyzen 32,5; 2. Timo Bac 30,2. Jongens B: 1Dennis Broer 31,6; 2.Mart Graveland 31,1. Jon gens A: 1. Jeroen Broer 28,8; 2. Maarten Veldhuyzen 28,4. Aspiran- c>Wiiasa'eii(f ten jongens: 1. Wilco Westerman 32.3. Meisjes C: 1. Ruchama Hof man 31,9; 2. Harriëtte Boone 31,5, 3. Jennita Westerman 31,4. Meisjes B: 1. Mattanja de Bruin 31,3; 2. Irene Biemond 31,2; 3. Leone van Riemsdijk 31,1. Meisjes A: 1. Rosa- linde van der Spek 30,6; 2. Romy Geitenbeek 30,5; 3. Lieke van den Berg 30,1; 4. Marjolein Voorwinden 29.4, 5. Malou van derVelden en Melanique van Knotsenburg 29,3; Amsterdam/Waddinxveen - In Amsterdam werden op 31 januari de regiokampioenschappen voor de verplichte oefenstof van het Landelijk Oefenstof Systeem (LOS) gehouden. Bij de Instap heeft Sha- rona Meijers, mede dankzij een goede brug (9.30) en een bijna per fecte sprong (9.70), met 36.05 pun ten de eerste plaats behaald en mag zij zichzelf regiokampioen 2004 noemen. Rotterdam - De heren van Ortec.Nesselande speelden zater dag voor de competitie tegen hek kensluiter BMC/SSS uit Barneveld. Wat verwacht mocht worden van de koploper werd bewaarheid: met 25-18, 25-19 en 25-13 werd een eenvoudige 3-0 overwinning behaald. Voor aanstaande zaterdag staat een zwaardere tegenstander op de rol. Om 19.30 uur treden de spelers de Nesselande-heren aan in Apel doorn tegen PZ Dynamo. Bij volle winst behouden de Rotterdammers de koppositie. Waddinxveen - Voetbalvereniging Waddinxveen probeert het meis jes- en damesvoetbal binnen de vereniging nieuw leven in te bla zen. Dankzij een aantal aanmel dingen worden er serieuze stap pen ondernomen om vanaf het seizoen 2004-2005 met zowel een meisjesteam als een dameselftal aan de competitie deel te kunnen nemen. Om deze plannen te reali seren is nog een aantal sportieve meiden nodig dat op zaterdag wil voetballen. Voor het meisjesteam zoekt de vereniging een paar meiden van 11 tot en met 15 jaar. Degene die meer informatie wil of zich op wil geven kan contact opnemen met Fred Nobel, telefoon 06- 51941730. Voor het dameselftal worden eveneens nog enkele 'strijders' gezocht. Geïnteresseerden kun nen zich aanmelden bij Natalie Belt, telefoon 06-22453145 of Ramona Noorlander, telefoon 06- 26118590. Zevenhuizen - In de streekderby tegen Rijnmond moesten de volley baldames uit Zevenhuizen met 3-2 het onderspit delven. De wedstrijd werd door Nesselande goed begon nen en tot 17-15 ging het redelijk gelijk op. Daarna namen de Schie- damse dames het initiatief over en met enkele scorende 3-meteraan- vallen wonnen ze de eerste set met 25-22. In de tweede set lieten de Nesselandedames volleybal zien van grote klasse. Via enkele service series liepen ze uit naar een voor sprong van 15-6. Door de tegen stander met goed spel onder druk te houden werd in deze set de winst met 25-15 behaald. Ook in de derde set namen de Zevenhuizense dames een ruime voorsprong van maximaal acht punten, maar door enkele misverstanden en foutjes kwam de tegenstander weer langs zij. Na 18-18 werd het einde van deze set heel spannend en behaal de Nesselande met 28-26 setwinst. De vierde set kon na een achter stand in het begin niet meer win nend afgesloten worden door het team van coach Wim Boegheim, want Rijnmond trok deze set met 25-19 naar zich toe. En weer was er een vijfde set nodig voor een beslis sing van de wedstrijd. Voor Nesse lande was dit voor de derde achter eenvolgende keer in een uitwed strijd en net als de vorige keren konden de dames deze set en dus de wedstrijd niet met winst afslui ten. Ondanks dit 3-2 verlies blijft Nesselande de nummer 2 op de ranglijst gevolgd door Rijnmond op 6 punten achterstand. Zaterdag 14 februari spelen de dames om 16.30 uur thuis in dorpshuis Swanla tegen Interkontakt Pegasus uit Reusel. 6. Iris Schleicher 29,3. Aspiranten meisjes: 1. Danielle Marck 35,0; 2. Janine Zuidbroek 34,1; 3. Elvira den Hartog 33,2. Op de foto Jan-Willem Veldhuyzen; hij won de wisselbeker voor het hoogste puntentotaal bij de jeugd: 32,5 en Danielle Marck de beker voor het hoogste puntentotaal van 35,0. Dit was voor haar de derde keer, dus zij mag de beker houden. (Foto: Tarzan). Zevenhuizen - Voor de 14e keer organiseert Lions Club Zevenhuizen de jaarlijkse Rottemerenloop. Een evenement dat niet alleen oproept tot sportieve prestaties maar ook een goed doel steunt. Evenals voor gaande twee jaren komt de opbrengst aan inschrijfgelden en sponsorbijdragen geheel ten goede aan de herinrichting van poliklinie ken in het binnenland van Surina me. Ook nu wordt de opbrengst door het Cordaid Bilance Service fonds verdubbeld. De Lions Rottemerenloop vindt plaats op zaterdag 21 februari. Het startschot wordt om 12.00 uur voor het gemeentehuis van Zevenhui- zen-Moerkapelle gelost door nota ris Mr. E.H. Jansen. Er kan worden deelgenomen op drie afstanden te weten 5 en 10 kilometer en de halve marathon. Op alle afstanden zijn er dames en herenklassen, op de halve marathon in drie catego rieën (senioren, veteranenl en veteranen2). Het inschrijfgeld bedraagt 4,- tot 6,-, afhankelijk van de te lopen afstand. In elke catego rie zijn er voor de eerste drie aan komenden prijsjes beschikbaar. Bovendien zijn er voor de winnaars extra geldprijzen te verdienen. Er worden, evenals in voorgaande jaren, ruim driehonderd deelne mers verwacht. De inschrijving begint om 10.15 uur in dorpshuis Swanla aan de Burgemeester Kink- hamerweg 86 in Zevenhuizen. De inschrijving sluit een half uur voor de start. Kleedkamers en douches en parkeergelegenheid zijn beschikbaar. Waddinxveen - In een spannende wedstrijd hebben de volleybalda mes van Be Fair ervoor gezorgd dat zij niet meer nummer 11 van de promotiecompetitie zijn. Afge lopen zaterdag moest Be Fair spe len tegen Skania, het team dat net iets hoger geplaatst stond dan Be Fair. In de eerste set bleek al snel dat Be Fair gebrand was op winst. Na een nerveus begin stelde Be Fair orde op zaken en trok de setwinst van 25-20 met rake klappen naar zich toe. In de tweede set speelde Be Fair zo mogelijk nog scherper. Flinke klappen van Angela Hunink op de middenpositie waren voor Skania onmogelijk te houden. De gasten kwamen er niet aan te pas en zo ging ook de tweede set ging naar Be Fair met 25-17. In de voor Be Fair zo beruchte derde set speelden de gastvrouwen slecht volleybal. Bij 10-20 achter stand leek setwinst onmogelijk. Coach Van Maaren sprak een hartig woordje met het team en ze begonnen aan het wegwerken van de achterstand. Door strakke ser vesbeurten, goed voetenwerk in de verdediging en harde aanvallen kwam Be Fair terug tot 24-24. Men taal gebroken kon Skania geen ver weer meer geven en Be Fair, gesteund door het ademloze publiek, maakte met winst een einde aan de zinderende derde set: 27-25. In de vierde set speelde Be Fair geen hoogstaand volleybal, maar het bleek genoeg om de volle winst te pakken. Met 25-20 behaal de Be Fair hun eerste 4-0 overwin ning en de 5 punten die zij zo hard kunnen gebruiken om zich in de promotieklasse te kunnen handha- Waddinxveen - Niet Niels Pere boom maar zijn zus Nynke heeft de interne competitie 2003/2004 van de Schuttersvereniging Waddinx veen gewonnen. Wel nipt: met slechts één punt op een totale score van 3921 punten over twaalf rond es. Het is de eerste keer dat Nynke de competitie op haar naam wist te schrijven. Naast groep A, heeft de SV Wad dinxveen nog drie groepen waar prijzen vallen te winnen. In groep B werd Dave Heemskerk eerste met een puntentotaal van 3469 punten. Gevolgd door Perry Theussen met een score van 3250 punten. In groep C won Peter Hom met een score van 3105 punten. Zilver in C ontving Henk Glerum met 3078 punten. In de laatste groep ging Brenda Rook met de eerste plaats aan de haal. Zij schoot 2970 punten bij elkaar. Zilver hier won Jos Ver laan met 2910 punten. Boskoop - Bij atletiekvereniging AV'47 is een aantal lopers in trai ning voor de marathon van Rotter dam op 4 april en Londen op 18 april. Na de Florarun wordt de trai ning serieus aangepakt door één loopster en elf lopers. Gabry Broer en de heren Jaco Hoogendoorn, Sjaak Nobel, Patrick Lamfers, Kas Kranenburg, Eric Van Veller, Jaco Goedhart, Nico Huisman, Paul de Valk, Cok van Berkel. Ronald Barends en Hans van Til bereiden zich op geheel eigenwijze voor op de marathon van Londen. Regelmatig worden de lopers op zaterdagmiddag in de regio gesig naleerd waar gezamenlijk de lange duurlopen worden gelopen. De Reeuwijkse plassen en Rottemeren worden lopend bezocht en zelfs in de Weipoort worden de lopers gesignaleerd. Gelet op de regela- matige opkomst op de trainingen wordt serieus naar de marathon gewerkt en zijn de verwachtingen hoog gespannen. Uniek in zijn leeftijdsklasse is zeker Kas Kranen burg. Terwijl veel anderen van zijn leeftijd het rustiger aan willen gaan doen, gaat hij met zijn 66ste jaar een marathon lopen. Hij zal zeker hoog in klassement bij de veteranen eindigden. Voor meer informatie: www.av47.nl Waddinxveen - Flyers dames 1 speelde een goede wedstrijd tegen de kampioenskandidaat Binenland, maar verloor met kleine cijfers. Heren 1 maakte geen fouten en won de uitwed strijd in en tegen Leerdam. Dames 1 had voor de pauze de grootste moeite met Binnenland uit Barendrecht. De gasten speel den een hoog tempo en bijna iede re speelster had het vizier op scherp staan. Dit resulteerde via 10- 22 en 13-17 in een behoorlijke achterstand. Ook in het begin van de derde periode bleef Binnenland de betere ploeg en na vijf minuten spelen stond 27-49 op het bord. Hierna gooide Flyers de schroom van zich af en begon voorzichtig aan een inhaalrace. De derde peri ode ging nog met 14-16 naar de gasten, maar de thuisploeg had het betere van het spel. De vierde peri ode was voor de Waddinxveense dames. Zij groeiden met de minuut en er ontstond toch een zekere paniek bij Binnenland, want de inhaalrace begon serieuze vormen aan te nemen. Vooral in de laatste twee minuten was het Flyers wat de klok sloeg. De overwinning kwam echter niet meer binnen bereik, maar konden de dames op een goede wedstrijd terugkijken. Uitslag 55-64. Topscoorder: Anita van Unen met 19 punten. Herenl ging op bezoek bij Leer dam. Leerdam kwam goed uit de startblokken en na vijf minuten spelen was de stand 13-4. Hierna kon Flyers zich beter instellen op het spel van de tegenstander en kon deze periode toch nog met een kleine voorsprong 17-19 afgesloten worden. In de tweede periode speelden de Waddinxveense heren als vanouds. Goed verdedigend en volop scorend bracht via 2-22 een geruststellende voorsprong op het scorebord. Dacht men, in de derde periode ging echter alles mis wat maar mis kon gaan. Geen verdedi ging, wel aanvallen, maar het sco ren vergeten en Leerdam rook de kans en nam deze ook met volle handen, via 23-7, bleven nog twee punten over van de riante voor sprong. In de vierde periode was Flyers weer bij de les en doordat Leerdam geforceerd op winst ging spelen en in foutenlast kwam, hiel den de Waddinxveners de kleine voorsprong vast. Uitslag 66-69. Topscoorder: Stefan Gielliet met 19 punten. Jongens Kadetten 1 begon tegen DAS niet goed. Er werd te weinig gescoord in de eerste periode, gelukkig deed Das vrolijk mee. (8- 4). In de tweede periode liep het stukken beter (23-10) en toen bleek ook, dat Flyers de veel betere ploeg was. In de volgende periodes consolideerden de gastheren deze voorsprong en via 23-20 en 14-6 werd de einduitslag van 66-44 bereikt. Topscoorder: Michiel Hoogendoorn met 13 punten. Jongens Mini's 1 blijft meedoen in de strijd om het kampioenschap. Nu werd er ruim gewonnen van Jumpers. Alleen in de vierde perio de verloor Flyers de concentratie en kon Jumpers een klein beetje terug doen. De overige periodes werden met ruim verschil in het voordeel van de thuisploeg beslist. Via 14-2, 19-9, 21-9 en 6-16 werd de einduit slag 70-36. Topscoorder: Nick Haze laar met 24 punten. Vrijdag 13 februari om 21.00 uur in de Duikelaar Heren 1 tegen New Stars. Zaterdag 14 februari om 17.15 uur Heren 2 tegen Woody Blues en om 19.00 uur Jongens Junioren 1 tegen Crackerjacks.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 17