L I T I Eberichten J I BEZORGERS Hart van Mand-i§ Jan Steenbergen COLLECTE VAN AMNESTY INTERNA TIONAL: 'GEEF OM VRIJHEID' HAAGS KAMERKOOR IN KREATER ACTIVITEITEN PADDESTOEL BABYMASSAGE BEL: 0180-632289 Hart van Holland 11 februari 2004 pagina 3 Dames-topvoUeybal in Zevenhuizen Capricorn Beveiligingen Nesselande - Interkontakt Pegasus I Zaterdag 14 februari - 16.30 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis m i I ieberichten Óf t Opbaargelegenheid o.a.: Waarom collecteren? Waddinxveen - Kindercarnavalmiddag Amnesty in 2004 Mensenrechten Het Hart van Holland vraagt met spoed voor de Bredeweg, Oogstpad, Zaaipad, Plasweg, 6e Tochtweg, Abr. Kroesweg, Van Hasseltweg en Middelweg. Het is mogelijk deze buitenwijk te splitsen, dus reageer ook wanneer je slechts een gedeelte wilt bezorgen. Heb je interesse of wil je meer weten? Boskoop GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN 29.000 exemplaren even stilstaat nemen wij voer u alle tijd ^Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten Met groot leedwezen hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden op 63-jarige leeftijd van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega de heer Met dankbaarheid zien wij terug op zijn plichtsgetrouwe en immer enthousiaste inzet. Mogen zijn vrouw en kinderen de kracht vinden om dit zware verlies te dragen. Waddinxveen, 2 februari 2004 Directie en medewerkers Van der Loo Yachtinteriors B.V. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERUJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Waddinxveen - Mensenrechtenor ganisatie Amnesty International houdt dit jaar voor de tweede keer een landelijke collecte. De Wad- dinxveense werkgroep van Amnesty International doet voor het eerst mee. De collecte vindt plaats van 15 tot en met 21 februa ri. Na een succesvolle start in 2002, waarbij vele vrijwilligers langs de deur gingen in 160 gemeenten, zul len zo'n 10.000 collectanten dit jaar in 250 gemeenten steun gaan vra gen voor het werk van Amnesty. Dat is de helft van alle Nederlandse gemeenten. Met de slogan 'Geef om vrijheid' wjl Amnesty duidelijk maken dat vrijheid niet in alle landen vanzelf sprekend is en dat er geld nodig is om de vrijheid van mensen te waar borgen. Amnesty zet zich in voor de vrijlating van gewetensgevange nen, eerlijke processen voor alle politieke gevangenen, afschaffing van de doodstraf en beëindiging van marteling, politieke moorden en 'verdwijningen'. Ook vrij zijn van discriminatie is een mensen recht waar Amnesty voor strijdt. Amnesty International is een onaf hankelijke en onpartijdige organi satie. Om die reden ontvangt de organisatie geen geld van de over heid of van politieke groeperingen. Met bijdragen van leden en door giften, zoals tijdens de collecte, wordt het werk van Amnesty blij- Met teveel alcohol achter het stuur: Op het Noordeinde bleek maandag 2 februari de bestuurder van een bestelauto met een slok te veel op achter het stuur te zitten. De man bleek een ademalcoholgehalte van 525 te, terwijl de wettelijk grens op 220 is gesteld. Tegen de man, een 39 jarige Waddinxvener, is proces verbaal opgemaakt en hem staat een boete van 480,- te wachten. Mishandeling: Op het Stationsplein werd een 39-jarige Waddinxvener aangehouden voor de mishande ling van een treinconducteur. De verdachte was zonder geld op zak en zonder een kaartje te kopen met zijn fiets op de trein gestapt. Toen de conducteur de man uit de trein wilde zetten kreeg hij een paar stompen in het gezicht. Tegen de verdachte is procesverbaal opgemaakt. Inbraak: Op de Zesde Tochtweg werd woensdag 4 februari bij een inbraak in een bedrijf een digitale camera ontvreemd. Men had de schuifdeuren van een kas openge broken, waarna men in het kan toorgedeelte de camera wegnam. Verkeerscontrole: Bij een verkeers controle op de Beijerincklaan wer den 26 bestuurders bekeurd voor diverse overtredingen. Onder anderen zo'n 15 fietsers gingen op de bon voor het niet voeren van verlichting, 4 personen gebruikten de autogordel niet en vier brom mers waren opgevoerd. Een daar van was zo slecht, dat de eigenaar er direct afstand van deed. Inbraak: Ingebroken werd er in een bedrijf op Coenecoop. Men had van een roldeur een ruitje verwij derd, waarna men naar binnen was gekropen Uit een kast werd een kistje met postzegels weggeno men. Verlichtingscontrole: Bij een ver lichtingscontrole donderdag 5 februari op de Dreef en Zwarteweg werden 30 fietsers bekeurd voor het niet voeren van geen of onvol doende verlichting. De hoogte van de boetes lag tussen de 8,- en 25,-. Op de Dreef werden 9 automobi listen bekeurd, die het rode licht bij de oversteekplaats voor fietsers negeerden. De boete voor deze overtreding is 95,-. Inbraak: Bij een inbraak in een bedrijf aan de Dorpsstraat werd een kluis ontvreemd. In de kluis bevond zich een klein geldbedrag en wat papieren. Men was in het bedrijf gekomen door een deur open te breken. Mishandeling: Op het Stationsplein werd vrijdag 6 februari een 21 -jari ge Hagenaar aangehouden voor de mishandeling van een treinconduc teur. De man was zonder kaartje in de trein gestapt en toen de con ducteur hem uit de trein wilde ver wijderen, kreeg hij enige stompen in het gezicht. Tegen de verdachte is procesverbaal opgemaakt en hij moet op 25 maart voor de rechter verschijnen. Portemonnee weg: In een school aan de Jan Dorrekenskade-Oost werd in een klaslokaal door een insluiper een portemonnee uit een tas weggenomen. De benadeelde had het lokaal zeer korte tijd verla ten en zag bij terugkomst nog net een glimp van iemand die de school uitliep. Waddinxveen - Het Haags Kamer koor geeft vrijdagavond 13 februa ri in Kreater een concert onder de titel "de Verwondering". Het pro gramma bestaat uit muziek van Nederlandse componisten uit de 20e eeuw. Het Haags Kamerkoor, onder leiding van Rineke Marwitz, wordt begeleid door het bamboe fluitensemble van het Nederlands Pijpersgilde. Het concert vindt plaats in de grote zaal van Kreater en begint om 20.00 uur. Kaarten kosten €9,- or €7,- en zijn verkrijg baar aan de zaal of te reserveren bij Kreater, telefoon 0182-614422. Waddinxveen - Bij wijk- en speel tuinvereniging de Paddestoel wordt vrijdag 13 februari van 20.00 tot 23.00 uur een klaverjasavond gehouden, ledereen is vanaf 19.30 uur van harte welkom aan de Lijsterbesstraat 18. Entree leden €1,25 en niet leden €1,75. De Paddestoel houdt woensdag 18 februari een kindermiddag in het teken van carnaval. Alle kinderen van 4 tot en met 12 jaar zijn wel kom en mogen verkleed komen. De middag duurt van 13.30 tot 15.30 uur en de entree is gratis. vend mogelijk gemaakt. In 2004 gaat Amnesty wereldwijd campagne voeren om geweld tegen vrouwen te stoppen. Vrou wen worden, zowel in vredestijd als in oorlogstijd, op grote schaal het slachtoffer van mishandeling, sek sueel geweld, verdwijningen en moord. Amnesty zal regeringen er op aanspreken om dit geweld te voorkomen, vrouwen te bescher men en daders te bestraffen. Deze campagne zal twee jaar gaan duren en ook in Waddinxveen zal de werkgroep bij verschillende gelegenheden aandacht vragen voor dit thema. Ook zal Amnesty zich inspannen om mensenrechtenactivisten die worden vervolgd te beschermen en de ongecontroleerde verspreiding van wapens tegen te gaan. Schendingen van mensenrechten vinden nog steeds wereldwijd plaats. In meer dan 110 landen worden gevangen gemarteld. Ook kinderen worden het slachtoffer van gruwelijke vormen van geweld en mishandeling. Politieke gevan genen krijgen vaak oneerlijke pro cessen. Nog steeds worden mensen ter dood veroordeeld (in 67 landen) en daadwerkelijk geëxecuteerd (1526 mensen in 31 landen), en in 56 landen kun je vanwege een afwijkende mening in de gevange nis belanden. Waddinxveen - De Vierstroom start 9 maart met een cursus babymassa ge. In deze cursus leert men de lichaamstaal van de baby te ver staan. Er zijn vier wekelijkse bijeen komsten van anderhalf uur en deze zijn bedoeld voor ouders van baby 's van ongeveer twee tot negen maanden oud. De cursus start om 9.30 uur in Waddinxveen. Aanmel ding dient vóór 23 februari te geschieden: 0182-594500. U 2001: en in Wnddinxveen meuv Auto-inbraken: Afgelopen week is ingebroken in vijf auto's op de Nesse, Oranjelaan, Dorpsstraat, K.W.plein en Berkengaarde. In alle gevallen werd een ruit ingeslagen en had men de buit voor het grij pen. Ontvreemd werden digitale camera, handtas, elektrisch gereed schap en een tas met kantoorbeno digdheden. Pogingen tot inbraak: In de Spren- gerstraat en van Straten van Nes plantsoen heeft men geprobeerd in te breken in een woning. In beide gevallen werd een ruit ingegooid om naar binnen te komen, maar de bewoners waren thuis, zodat de dader niet de gelegenheid heeft gekregen naar binnen te gaan. In beide gevallen heeft men een jon gen gezien, die de benen nam. Auto-inbraak: Bij een auto-inbraak op de Voorofscheweg werd een tas en een portemonnee gestolen. Men vernielde een ruit van de auto en had de spullen voor het grijpen. Een dergelijk feit vond ook plaats in de Barendstraat en Bosweg. Daar waren een laptop en een slof sigaretten de buit. Verlichtingscontrole: Op de Par klaan werden donderdag 5 februa ri 27 fietsers bekeurd omdat zij geen of onvoldoende verlichting voerden. De bekeuringen lagen tussen de 8,- en 25,-. Snelheidscontrole: Op de Alphense- weg werden 770 bestuurders vrijdag 6 februari op de foto gezet die zich niet aan de maximumsnelheid van 50 km/u hielden. De hoogst gecon stateerde snelheid was 99 km/u. DE GEDENKTEKEN SPECIALIST V'cfpr wit hiijvr.nde htrinntUng Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nes selande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Jeanne ktatze-Koch Hoekemdseweg GO 2665 KE Marian v.d. Roggrd-Klnd Uitvaartverzorging wars d»n Bogard Zorgverlening tot in het kleinste detail

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3