Zevenhuizen-Moerkapelle Gemeente pagina 4 Gemeentenieuws 11 februari 2004 HERONTWIKKELING LOCATIE BASISSCHOLEN DE EENDRAGT EN 'T REIGERBOS VOORONTWERPBESTEMMINGSPLAN "MOERKAPELLE-WEST TER INZAGE BOMENKAP AAN DE ZUIDPLASWEG VERGADERSCHEMA RAAD EN COMMISSIES DE NATIONALE SPORTWEEK VAN 9 TOT 18 APRIL MELDINGSFORMULIER ONDERHOUDSWERKZAAMHEDEN OPHOGING LINKER EN RECHTER ROTTEKADE VERGUNNINGEN BESLUITEN ALGEMENE PLAATSELIJKE VERORDENING BOUWZAKEN RECTIFICATIE Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gemeente@zevenhuizen-moerkapelle.nl WWW.ZEVENHUIZEN-MOERKApÊlS^ WEEK 7 De planvorming voor nieuwbouw op de locatie van de basisscholen De Eendragt en 't Reigerbos is weer een stapje verder. Vijf projectontwikkelaars hebben hun voorlopige ideeën aan de stuurgroep van het project gepresenteerd. Op basis hiervan heeft de stuurgroep, bestaande uit vertegenwoordigers van de gemeente en de scholen, drie plannen geselecteerd. De ontwikkelaars maken samen met hun architecten, op basis van het commentaar van de stuurgroep een verdere invulling. Prijs voor het beste idee Op 2 maart a.s. worden de drie aan gepaste plannen in een speciale com missievergadering gepresenteerd. Vanaf 4 maart tot en met 12 maart zijn de maquettes van de plannen in het gemeentehuis tentoongesteld. Iedere belangstellende kan dan de plannen bekijken en middels een ideeënformulier suggesties kwijt. Op deze manier kan de selectiecommis sie kennisnemen van wat er leeft en indien mogelijk een en ander opne men in haar advies. Wie weet levert uw idee nog wat op. Want voor de drie beste ideeën stelt de gemeente een prijsje aan de inzenders ter beschikking. planvorming. Er is nog niets defini tief. Er is dan ook nog geen officiële inspraak mogelijk. De uiteindelijke beoordeling zal door een onafhanke lijke selectiecommissie op basis van diverse argumenten aan de raad worden gerapporteerd, waarna deze de definitieve keuze zal maken. Het is dus niet de bedoeling een voorkeur voor een van de drie ont werpen uit te spreken, maar het is wel de bedoeling om uw ideeën en suggesties serieus mee te wegen in het uiteindelijke advies. Voor alle duidelijkheid: er is op dit moment pas sprake van voorlopige gebouw in plaats van twee afzonder lijke gebouwen) aanvullende woon bebouwing op de resterende grond binnen het huidige scholengebied mogelijk is. Tevens ontstaat door die keuze aan de Dorpsstraat ruimte voor woonbebouwing. Dit past bin nen het gemeentelijk streven om het profiel van de Dorpsstraat op te waarderen en te verfraaien. Omwonenden worden rechtstreeks door de gemeente geïnformeerd. Tij dens de openingstijden van het gemeentehuis en de bibliotheek zijn de maquettes te bekijken, van 4 t/m 12 maart aanstaande. Nadere infor matie: Communicatie, telefoon 0180- 637747/637783 Gymlokaal Behalve de nieuwbouw van de scho len wordt er mogelijk op deze locatie ook een nieuw gymlokaal gebouwd en wordt nagegaan of er door de ruimtewinst (één gezamenlijk school- Het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt het volgende bekend: Voor de ontwikkeling van een zorgcentrum inclusief aanleunwoningen, gezinsvervangende woningen en reguliere woningen in de kern Moerkapelle is een voorontwerpbestemmingsplan opgesteld. Inspraakavond Gedurende deze periode zal nog een inspraakavond georganiseerd wor den. Hiervoor zal een aparte bekend making in het Hart van Holland gedaan worden. Het voorontwerpbestemmingsplan ligt vanaf 12 februari tot en met 11 maart 2004 ter inzage in het gemeente huis, sectie V.R.O.M., te Zevenhuizen. Gedurende de inzageperiode kan een ieder schriftelijk een inspraakre actie indienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, Postbus 30, 2760 AA te Zevenhuizen, o.v.v. "inspraakreactie Moerkapelle- West". Het gemaal aan de Onderweg moet ter afronding van de bouwactivitei ten op het bestaande leidingensys teem worden aangesloten. In de voorbereidingsfase van de bouw van het gemaal is al gepubliceerd over de kap van een bosperceel. Een deel is daarbij tot de aansluiting en aanleg van de leidingen nog even blijven staan. In week 9 zullen de aansluit- werkzaamheden aanvangen. Direct na het opruimen zal er voor het gekapte bosperceel nieuwe aanplant plaatsvinden. Bewegen is belangrijk, dat weten we allemaal. Daarom brengen we graag de Nationale Sportweek van 9 tot 18 april onder uw aandacht. Sportverenigingen kunnen met hun activiteiten aansluiten bij de Nationale Sportweek. Scholen, verenigingen en andere organisaties die een activiteit willen organiseren kunnen zelfs, als ze geen vakleerkracht in dienst hebben, gebruik maken van zogenaamde 'helpende handjes'. Voor informatie verwijzen we u naar de website www.nationalesportweek.nl. Kom in beweging en doe mee! Via onderstaande meldingsbon kunt u onderhoudswerkzaamheden aan wegen, straatmeubilair, riolering, openbaar groen en straatverlichting aan de gemeente doorgeven. Let op, de meldingen worden op basis van urgentie afgehandeld en er wordt niet schriftelijk op gereageerd. U kunt ook telefonisch een melding doorgeven van maandag t/m vrijdaq van 12.00-14.00 uur, ir 0180-634275. Omschrijving van de melding: naam: adres: woonplaats: telefoon*: *ik wil wel/niet teruggebeld worden (doorhalen wat niet van toepassing is) Zevenhuizen/Moerkapelle, Handtekening: -2004 Cie I 2 maart 2004 (extra vergade ring) Aanvang 18.30 uur!! Cie II 9 maart 2004 (extra vergadering) Raad 16 maart 2004 (extra vergadering) De openbare vergaderingen vinden plaats in de raadszaal van het gemeente huis. De aanvang is 19.30 uur. In het gemeentehuis kunt u de agenda's, notulen, besluitenlijsten en voorstellen van respectievelijk raad en de commissies I en II inzien. Ook in de dorpshuizen "Op Moer" te Moerkapelle, "Swanla" te Zevenhuizen, "De Vierkap" te Oud Ver laat en in de Openbare Bibliotheek te Zevenhuizen is een plek ingericht met gemeente-informatie. Tevens kunt u deze stukken raadplegen via de gemeentelijke website Op maandag 16 februari starten de ophogingwerkzaamheden aan de Lin ker en Rechter Rottekade door het Hoogheemraadschap van Schieland. De ophoging is noodzakelijk omdat de ondergrond van de kaden met de jaren verzakt. De gemiddelde opho ging met kleigrond bedraagt 50 centi meter. Gedurende de ophogingwerk zaamheden kunnen delen van de Lin ker en Rechter Rottekade afgesloten zijn. Bewegwijzeringborden geven eventuele omleidingen aan. Na de werkzaamheden aan de kaden zullen ook de rijwegen en fietspaden worden verhoogd. Naar verwachting zullen de werkzaamheden eind juni klaar zijn. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Communi catie van Schieland: tel. 010-4537264. Verleende bouwvergunningen/vrijstellingen C.J. Sleeuwenhoek te Zevenhuizen voor de bouw van een woning op het perceel Rottekade 47 te Zevenhuizen, (ver zonden 5 februari 2004) Ingekomen aanvragen bouwvergunning aanvraagdatum: 04 februari 2004, BR/2004/0006: R.v.d. Dus- sen voor het vergroten van de woning op het perceel Dorps straat 4 te Zevenhuizen; aanvraagdatum: 09 februari 2004, BL/2004/0006: R.Verwey voor het vernieuwen van de garage op het perceel Onder weg 18 te Zevenhuizen; Verleende sloopvergunningen sloop van een schuur op het erf van de woning op de loca tie Lange Zijde 26 te Zevenhuizen, (verzonden 9 februari 2004) sloop van een recreatiewoning op de locatie De Bonk 66 te Zevenhuizen, (verzonden 9 februari 2004) Nederlands Astma Fonds voor het houden van een collecte in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle van 9 tot en met 15 mei 2004. De Lions Club Zevenhuizen voor de organisatie van de "15de Rottemerenloop"op zaterdag 21 februari 2004 in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. •Vereniging voor Openbaar Onderwijs voor de organisatie van een loterij op 13 maart 2004. Bezwaar vergunningen ontheffingen Voor de hierboven genoemde ingekomen aanvragen om bouwvergunning geldt dat deze in dit stadium van de pro cedure nog niet kunnen worden ingezien. Evenmin kan tegen deze aanvragen in dit stadium bezwaar worden aan getekend. Tegen de afgegeven vergunningen kunt u op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht bij het col lege van burgemeester en wethouders bezwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de ver leende vergunning. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na toezending/uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Arrondissementsrechtbank, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag Tervisielegging bouwplan Het college van burgemeester en wethouders van Zevenhui zen-Moerkapelle maakt bekend, dat vanaf 12 februari 2004 gedurende vier weken in het gemeentehuis, sectie V.R.O.M., het volgende bouwplan ter inzage ligt van: Fam. A. IJzerman voor het vergroten van de woning aan de achterzijde op het perceel Lange Zijde 26 te Zevenhuizen. Het bouwplan ligt in het bestemmingsplan "Dorpsgebied Zevenhuizen" en is in strijd met de bepalingen van het gel dende bestemmingsplan. Het college is voornemens mede werking te verlenen aan dit bouwplan via een binnenplanse vrijstellingsprocedure op grond van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging. i.e. van 12 februari 2004 tot en met 10 maart 2004 tegen het verlenen van de vrijstelling ziens wijzen bij het college in te dienen. Goedkeuring wijzigingsplan "Rottekade 12" ter inzage Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat Gedeputeerde Staten van Zuid-Hol land het wijzigingsplan "Rottekade 12" hebben goedge keurd. Het goedkeuringsbesluit ligt van 12 februari 2004 tot en met 24 maart 2004 ter inzage ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. Tegen het besluit van Gedeputeerde Staten kunnen belang hebbenden gedurende de beroepstermijn beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Indien gedurende de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State wordt ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat beroep is beslist. Meldingen Wet milieubeheer Meldingen krachtens artikel 8.40 Wet milieubeheer Het college van burgemeester en wethouders geeft open baar kennis van de volgende meldingen: Besluit Glastuinbouw •Van Hasseltweg 3 (Moerkapelle) P. Evers, ontvangen d.d. 9 juli 2003. Besluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer Julianastraat 110 (Moerkapelle) Zijderhand Moerkapelle bv, ontvangen d.d. 16 mei 2003. De meldingen liggen vanaf donderdag 12 februari tot en met woensdag 10 maart 2004, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur, ter inzage in het gemeentehuis van Zevenhui zen-Moerkapelle, sectie VROM, Dorpsstraat 89 te Zevenhui zen. Voor inzage buiten bovengenoemde tijden kan telefo nisch een afspraak worden gemaakt, telefoon 0180-637731. Bezoek Gemeentehuis Dorpsstraat 89 - Iedere werkdaq van 8.30-12.00 uur Alarm Alarm 1 1 2 Redactie gemeentepagina Telefoon 0180-637747 Raadpleeg uw gemeentegids voor Burgerzaken is ook elke dinsdagmiddag geopend van 14.00-18.00 uur en iedere eerste woensdag van de maand van 17.00 tot 19.30 uur Politie 0900-8844 Brandweer 0182-550550 overige informatie

Hart van Holland | 2004 | | pagina 4