I I LIT I EBER|chten Hart van Mand INBRAAKBEVEILIGING! ACTIES BIJ HET HOBBELPAARD VOOR NIEUW MEUBILAIR Ir. Arie Hendrik van Rijs deHaij vander Wende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven ivl t UITVAARTVERZORGIN G 010 - 5216016 079 - 3426070 L i G l N Q VRIJWILLIGERS TERMINALE THUISZORG Hart van Holland 18 februari 2004 pagina 3 Familieberichten Opbaargelegenheid o.a.: Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Uw verdriet is onze zorg Waddinxveen Boskoop Zevenhuizen t%fi ~T"T Alarmsystemen incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen BORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf Juiianaweg 49 - 2752 BD Moerkapelle tel. 079-5933656 fax 079-5932349 GEZOCHT: 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Uw oprechte belangstelling en hartelijkheid die wij mochten ondervinden na het overlijden van mijn man, onze vader en opa is voor ons een grote steun geweest. Het is fijn te weten dat zoveel mensen met ons meeleefden. Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. Jos van Rijs-Siemons Kinderen en kleinkinderen Zevenhuizen, februari 2004. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuiien-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Uitvaartverzorging van dan Bogard Zorgverlening tot in het kleinste detail Hootteindspwett SO 266S KE Blaiswit» De Rietvoorn 23. 2661 KC Bcrgschenhoek Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kma Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Verhoor: Een 17-jarige jongen is gehoord over het feit dat hij vorige week een meisje van 16 jaar in het gezicht had geslagen. Hij heeft de zaak bekend, maar het bleek dat het slachtoffer hem de afgelopen maanden via sms-berichten en de computer behoorlijk het bloed onder nagels had gehaald. Er is procesverbaal opgemaakt. Inbraak: Bij een inbraak in een bedrijf woensdag 11 februari in het zakencentrum aan de Staringlaan werden 11 computerkasten gesto len. Inbraak personenauto: Op het Kon. Wilhelminaplein, Sweelinckhof en Middelburgseweg werd donderdag 12 februari ingebroken in een per sonenauto. In alle gevallen werd een ruit ingeslagen om bij de buit te kunnen komen. Ontvreemd wer den elektrisch gereedschap, een radio en een kantoormap. Te veel alcohol: Op de Kanaaldijk bleek vrijdag 13 februari een 23- jarige Waddinxvener met teveel alcohol op achter het stuur te zit ten. De man had een ademalcohol gehalte van 235 het wettelijk maxi mum is 220. Het kostte de man een boete van 220,-. Inbraak auto's: In de van Mecklen burg Schwerinstraat en de Akker werd ingebroken in een personen auto. Bij beide auto's werd een ruit vernield waarna men de goederen kon wegnemen. Ontvreemd wer den een laptop en een tas met 'diverse goederen. Inbraak: Ingebroken werd er bij een bedrijf op Coenecoop. Men was in het bedrijf gekomen door in een roldeur een openslaande deur open te breken. De twee daders hadden kennelijk niet gerekend op een late werknemer met wie zij plotseling werden geconfronteerd. Bij het zien van de man namen zij de benen. Inbraak: Bij een inbraak in een woning aan de Centauri werden computers en sieraden ontvreemd. Men was in de woning gekomen door op het platte dak van een uit bouw te klimmen en vervolgens een raam open te breken en naar binnen te klimmen. Op de Voorofscheweg, Dr.Hambur- gerlaan en Enterij werd ingebro ken in een personenauto. In alle gevallen werd een ruit vernield en uit slechts één auto werd een lap top weggenomen, bij de andere twee niets. Aanhouding wegens diefstal: Op de Parklaan zijn vrijdag 13 februari drie jongemannen uit Boskoop, in de leeftijd van 18 en 19 jaar, aan gehouden wegens diefstal. De drie werden op heterdaad betrapt door surveillerende agenten toen zij bezig waren een verkeersbord met aanduiding bebouwde kom Bos koop te demonteren. Het motief voor hun daad was verveling. Tegen de verdachten is procesver baal opgemaakt. Eenzijdig ongeval: Op de rotonde in het Noordeinde raakte zaterdag 14 feburari de bestuurder van een personenauto door onbekende oorzaak de macht over het stuur kwijt, waardoor zijn auto over kop sloeg. Wonderwel liep hij daarbij geen verwondingen op. De auto is vermoedelijk total loss. Mishandeling: Een 22-jarige Bosko per is gehoord over de mishande ling van een 39-jarige plaatsge noot. De verdachte was van mening dat het slachtoffer niet met een bepaald persoon moest omgaan en om zijn woorden kracht bij te zetten sloeg en schop te hij het slachtoffer meerdere malen waardoor deze verwondin gen op liep. Tegen de verdachte is procesverbaal opgemaakt. Parkeren in wijk Swanla: In ver band met de aanhoudende klach ten met betrekking tot het hinder lijk dan wel verkeerd parkeren van auto's en overige (motorvoertui gen) in de wijk Swanla, zal er door de politie extra gecontroleerd en verbaliseerd worden. Inbraak in woning: Tijdens de vakantie van de bewoners is op 7 februari ingebroken in een woning aan de Knibbelweg. De dader(s) heeft een slot geforceerd en een plasmascherm met toebehoren (dvd etc) en waarschijnlijk sierra den meegenomen. Dealer aangehouden: Twee Spaan se toeristen hebben vorige week end in discotheek La Baraque con tact gezocht met een dealer om harddrugs te kopen. De Spanjaard en de dealer gingen vervolgens naar buiten om de deal te maken. De portiers vertrouwden het zaakje niet en zijn om de hoek gaan kij- sing met een van links komende auto was niet te voorkomen. Er was alleen materiële schade. Vandalisme of poging inbraak?: Op maandagmorgen werd ontdekt dat men door een (losliggende) bak steen een poging heeft gedaan een ruit van een pand op het Nijver heidscentrum in te gooien. Omdat een ruit van dubbelglas betrof, sneuvelde alleen de buitenste ruit en niet de binnenruit. Poging Inbraak: In de vroege och tend van donderdag 12 februari is een poging gedaan in te breken in een woning aan de Gorterstraat. De dader(s) is via de schutting in de tuin gekomen en heeft vervolgens een gat geboord in de openslaande deur. Deze deur was met een hef boomsysteem extra beveiligd en kon niet worden geopend. De dader(s) is zonder buit vertrokken. Overlast jeugd: Op vrijdagavond is na een melding geconstateerd dat een groepje jongeren zich ophield bij de skatebaarf aan de Leliestraat. Geconstateerd werd dat er veel troep en kapotte bierflesjes lagen. Het drietal jongens dat nog ter plaatse was werd verzocht deze rommel op te ruimen en gesom meerd rustig te blijven. Onder invloed: Op de Zuidplasweg is zaterdagmorgen een slingerend rijdende automobiliste aangehou den. De blaasproef leverde een "A" op. De bestuurster is aangehouden en overgebracht naar bureau Wad dinxveen. Een ademanalyse leverde als resultaat 595 ugl (max. toegela ten 220 ugl). Het rijbewijs is inge vorderd en bestuurster zal een bekeuring thuis krijgen. ~~i l i I' ken. De dealer gooide, toen hij zich betrapt voelde, een zakje met inhoud onder een auto. De portiers hebben de mannen vastgehouden tot de politie arriveerde. In het weggegooide zakje zaten 51 exta- cy-pillen. De dealer is aangehouden en de pillen zijn in beslag geno men. De dealer is in de loop van de volgende dag heengezonden met een dagvaarding. Aanrijding met plaatschade: Op de Weth. Kreftlaan is een autobe stuurder op 7 februari onvoorzich tig een uitrit afgereden. Een bot- Moerkapelle - Met een bloembol lenactie en een kleding- en speel goedbeurs probeert peuterspeel zaal Het Hobbelpaard extra geld bijeen te brengen voor nieuw meu bilair voor de speelzaal. De peuter speelzaal is verplicht ergonomische meubelen te hebben en daar hangt een prijskaartje aan. Onder het motto 'de bloembollen buiten zetten' roepen bestuur en leidsters van Het Hobbelpaard op om bloembollen te bestellen via de peuterspeelzaal. Een deel van de opbrengst mag gehouden worden door de peuterspeelzaal en dit gaat dan in het 'meubilairpotje'. Een andere manier om extra geld te genereren is door het organiseren van een kleding- en speelgoed beurs. ledereen die kinderkleding voor de zomer wil aanschaffen, of kleding heeft die niet meer past, kan gebruik maken van de beurs. Op het zelfde moment kan ook speelgoed ingeleverd of gekocht worden. De beurs wordt gehouden op vrijdag 19 en zaterdag 20 maart. Van te voren kan kleding of speel goed worden ingeleverd tijdens de openingstijden van de peuterspeel zaal. Geïnteresseerden in bloem bollen of de beurs kunnen contact opnemen met Het Hobbelpaard, telefoon 079-5931400 tijdens de openingstijden. Regio - "Thuis stervenSteeds vaker wordt door mensen, die ern stig ziek zijn en binnen korte tijd zullen sterven, de wens geuit om deze laatste weken thuis, in hun eigen vertrouwde omgeving, te kunnen zijn. Voor de familie is het verzorgen van een ernstig zieke vaak een zware taak. Vrijwilligers van de Vrijwillige Terminale thuisZorg (VTZ) kunnen hierin ondersteuning bieden. Vrijwilligers kunnen op de momen ten dat dit nodig is de familie en/of verzorgers vervangen of ondersteu nen. Hierdoor is het voor hen vaak mogelijk om het vol te kunnen houden. Vrijwilligers bieden geen verpleeg kundige zorg; het 'er zijn' in alle bescheidenheid, is hun belangrijk ste taak. De VTZ zoekt in de regio Nieuwer- kerk Zevenhuizen Moerkapelle nog een aantal vrijwilligers. Geboden wordt de introductiecur sus Vrijwillige Terminale thuisZorg, goede begeleiding en een prettige werksfeer. Heb je belangstelling voor dit werk, neem dan contact op met het Bureau voor Informele Zorg van Vierstroom, telefonisch bereikbaar tussen 9.00 uur en 12.30 uur, tele foon 0182 547920. Op andere tij den kunt u een berichtje achterla ten op het antwoordapparaat. U wordt dan zo spoedig mogelijk teruggebeld. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nes- selande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties'! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en-inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3