TOPARTIESTEN IN DE DREEF - VOOR JONG EN OUD mgmm BE FAIR NEEMT KOPPOSITIE OVER W.S.E. WINT EENVOUDIG MEET THE STARS JAARFEEST J0VAC IN DE LOODS BORSTVOEDING KINDERJURY "DE SCHOUW" ZOEKT LEIDING BINGO IN HIT ZUIDH0NK KAARTAVOND GOUWE RIJDERS GOEDE OPBRENGST COLLECTE AMNESTY VERVOLGCURSUS SIERADEN MAKEN CURSUS SCHMINKEN DIPLOMAZWEMMEN Hart van Holland 25 februari 2004 1 wapdinxveen/boskoop Initiatief Programma Meer feesten Volleybal pagina 15 Door Karin Jongkind (TekstUeel) Waddinxveen - In sporthal de Dreef vindt zaterdag 27 maart vindt een groot feest plaats voor jong en oud. Het middag programma - van 14.00 tot 16.00 uur - is bedoeld voor kin deren van twee tot twaalf jaar. Het wordt een feest met dans, shows en wedstrijden. 's Avonds treden tussen 20.00 en 1.00 uur diverse bekende Neder landse artiesten op. Kaarten zijn vanaf nu verkrijgbaar bij de aangegeven verkooppunten. Het initiatief voor het feest komt van Irvin Risakotta. Hij vindt dat er weinig ontspanningsmogelijkhe den zijn in Waddinxveen. "Veel van mijn vrienden delen deze mening. We vinden dat er té weinig wordt georganiseerd. Niet alleen voor volwassenen maar ook voor (jonge) kinderen. Het is een plaats met een behoorlijk aantal inwoners en daarom vond ik dat het tijd was voor een groot evenement. Daarbij horen dan wel topartiesten. De komst van een aantal van hen is bevestigd, maar we zijn ook nog steeds in onderhandeling." Irvin Risakotta organiseert het feest samen met Rob Brouwer. De twee leerden elkaar een jaar gele den kennen tijdens een evene ment. Brouwer werkt al ruim twin tig jaar in de evenementenbranche en organiseert uiteenlopende feesten. Van producties voor win kelcentra tot bedrijfsfeesten en presentaties. Risakotta en Brouwer besloten samen een feest in Wad- dinxveen te organiseren. Rob Brou- igfipp;:; P ï:gv:f:# 1 wer zal het operationele gedeelte op zich nemen. Hij draagt ook het financiële risico. Irvin Risakotta zet zich volledig op vrijwillige basis voor het evenement in. Hij verzorgt de PR rond het feest. "Ik ben tevre den als ik straks een zaal vol blije mensen zie." Tijdens het feest komt een groot aantal topartiesten naar Waddinx veen. 's Middags kunnen de kinde- ren onder meer kijken naar de Nederlandse Kabouter Plop. Ze worden vermaakt door de entertai ner Maïtre Pierre en er zijn diverse wedstrijden. De entree bedraagt €6,-. 's Avonds treden bekende Nederlandse artiesten op, zoals Marianne Weber, Wolter Kroes en Alex. Ook een optreden van Sandra en Sheila Timmerman staat gepland. Hiervan zal het televisie programma Hart van Nederland opnames maken. Kaarten voor het avondprogramma kosten €15,-. De organisatoren hopen dat het feest een groot succes wordt. Ze verwachten in de toekomst meer dere feesten te kunnen organise ren. Voorverkoopadressen voor het feest van 27 maart zijn cafetaria de Bulldog (Kon. Wilhelmina Plein 41), Music Shop (Passage 228) en Sport- café de Dreef (Dreef 4). Voor meer informatie: www.hetdakeraf.nl. Waddinxveen - In de afgelopen wedstrijd tegen Ommoord B-1 kwam W.S.E. B-1 al heel snel op een 2-0 voorsprong. Hierna zakte het spel wat in en gaven zij Ommoord de illusie om nog terug te komen in de wedstrijd. Maar na de 2-1 werd door Henos Michael al heel snel de 3-1 gescoord. De tweede helft gaf W.S.E. niets meer weg, maar wist zelf wel nog tweemaal te scoren. De 5-1 eindstand zorgt ervoor dat W.S.E. de 4e positie op de ranglijst inneemt. C-1 speelde een hele goede eerste helft tegen Linschoten C-1. De tweede helft werden er wat wisselingen gedaan, wat het spel zeker niet ten goede kwam. Linschoten maakte dank baar gebruik van deze situatie. Het werd 2-5. A-2 en D-2 speelden bei den bij plaatsgenoot Be Fair. A-2 en Be Fair A-2 deden niets voor elkaar onder. Een snelle goal van Dirk Pols zorgde voor 0-1 met de rust. De eindstand werd uiteindelijk 1-2 door een goal van Pim Verlaan. Ook D-2 won met 1-2. Zij speelden tegen Be Fair D4. Ook hier was het spannend en ging de wedstrijd gelijk op. Uiteindelijk trok W.S.E. aan het langste eind. Waddinxveen - Muziekvereniging Concordia zal vrijdagavond 26 maart verschillende sterren ont moeten tijdens hun jaarlijkse voor jaarsconcert. Het harmonieorkest en het opleidingsorkest C-Akkoord zullen deze avond verschillende muziekwerken spelen waar diverse muzikale beroemdheden en film helden in te horen zijn en tevens zullen deze middels filmbeelden en/of foto's ook getoond worden. Het concert begint om 20.00 uur in de Ontmoetingskerk aan de Groensvoorde in Waddinxveen, de zaal is open vanaf 19.30 uur. Kaar ten a €5,- zijn te verkrijgen aan de zaal of bestellen: telefoon 616297. Boskoop - Jovac houdt zaterdag 6 maart het jaarfeest. Jovac is sinds 44 jaar de christelijke jongerenver eniging van de Hervormde Gemeente Boskoop. Het jaarfeest wordt gehouden in de Loods, ach ter de Gereformeerde Kerk. Aan vang 19.30 uur, zaal open 19.00 uur. De toegang bedraagt 2,50 voor kinderen tot 12 jaar; voor volwasse nen 4,50 De avond wordt geo pend door voorzitter Marien de Gelder. Na de opening is het tijd voor de inleiding met als thema: "Eén lichaam". Na de inleiding ver zorgt een drietal mensen het caba ret waarbij zij op eigen wijze de actualiteit interpreteren en sket ches opvoeren. Tenslotte wordt een blijspel opgevoerd: "Bejaard maar niet bedaard". Voor meer informa tie: 0172-214140. Waddinxveen - Veel moeders die borstvoeding geven, doen dit gelukkig zonder problemen. Toch komt het ook voor dat er iets mis gaat. Het voorkomen en oplossen van problemen wordt besproken tijdens de maandelijkse informatie bijeenkomst van Borstvoedingsor ganisatie La Leche Leaque. De informatiebijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 2 maart bij Nel Veenman aan de Pr. Beatrixlaan 98 in Waddinxveen. De avond begint om 20.00 uur en duurt tot ongeveer 22.00 uur. Er wordt een bijdrage van €3,- gevraagd ter bestrijding van de onkosten. Wie telefonisch hulp of informatie over borstvoeding wil, kan bellen met Nel Veenman, telefoon 0182- 619964. Duizenden kinderen in het hele land zullen kinderboeken beoorde len die in 2003 voor het eerst in het Nederlands verschenen zijn. Kinde ren tot en met 12 jaar kunnen bij de bibliotheken terecht om jurylid te worden en mee te lezen. Tot 1 juni 2004 kunnen zij hieruit hun favoriete Top 5 samenstellen. Er zijn twee leeftijdsgroepen: 6 tot en met 9 en 10 tot en met 12 jaar, dus twee winnaars van de Prijs van de Nederlandse Kinderjury. De win naars worden in juni bekend gemaakt in een tv uitzending van de NPS. In de bibliotheek kunnen kinderen een jurylidpasje en een stemformulier ophalen ook staat er een stembus klaar De biblio theek zorgt voor de verzending. Boskoop - Scoutingvereniging 'De Schouw' is op zoek naar enthousi aste leiding. 'De Schouw' is voor velen een bekende Boskoopse vere niging. In het kort gezegd is 'De Schouw' een scoutingvereniging met circa 500 leden die inmiddels meer dan 30 jaar bestaat. Op een educatieve maar vooral gezellige manier gaan kinderen en jongeren met elkaar om. Afwisselende pro gramma's worden door de leiding georganiseerd. Hierbij valt te den ken aan vlag veroveren, brood bak ken, maskers maken, 'teken het maar' en nog veel meer. Jaarlijks organiseert 'De Schouw' een mooie fietstocht met leuke posten en een zomerkamp of zomerweekend. Om veel kinderen iets mee te geven van 'De Schouw' is enthousiaste lei ding nodig. De vereniging zoekt leiding voor de bevers (6/7 jaar), kabouters (7 tot 10 jaar) en vanaf september voor de jongste gidsen- groep (11 jaar). De bevers draaien op zaterdag van 15.00 tot 16.30 uur, de kabouters op zaterdag van 10.00 tot 11.30 uur of 13.00 tot 14.30 uur en de jongste gidsen- groep op dinsdagavond van 18.45 tot 20.15 uur. Voor meer informatie: 0172-232327 of: cnieuwesteeg@zonnet.nl. of www.buitencentrumDeSchouw.nl. Nieuwegein - Door de 0-3 (18-25, 21,25, 16-25) overwinning op Vre- vok heeft Be Fair de koppositie overgenomen van Woerden. De Waddinxveense formatie heeft één punt meer dan Woerden met één wedstrijd minder De afstand met de sub-top, waaronder Vrevok is nu zo groot dat alles aankomt op de thuiswedstrijd van dinsdag 23 maart tegen Woerden. Wederom was Be Fair gedwongen te spelen in een vakantieperiode. Hierdoor ontbraken er vijf spelers. De nog aanwezige volleyballers, Marc Poulissen, Eric van Hees, Bobby van Maaren, Edwin van Erk, Ronald de Rooy en Johan Veldhuis werden aangevuld met Hans Lind- hout, onder andere trainer van heren 2 en dames 1. Ondanks het vroege tijdstip van aanvang startte Be Fair geconcentreerd en gede gen. Van Hëes serveerde als zo vaak naar een ruime voorsprong, waar na het team de voorsprong een voudig kon uitbouwen door een goed blok en servicedruk. Het enige gevaar dat er een beetje in sloop was dat de Waddinxveense formatie zich in slaap zou laten wiegen door haar tegenstander. Dat gebeurde aan het einde van de tweede set, maar bij 21-20 maakte Be Fair het gedecideerd af en trok de set naar zich toe met 21-25. De derde set was toen een formaliteit. Vrevok is door deze nederlaag uit de top van het klassement verdwe nen en staat net als Jodan Boys op zeven verliespunten meer. Alleen Woerden doet nog mee voor het kampioenschap. Kijkend naar de rest van de competitie heeft de for matie uit Woerden het zwaarste programma. VTC krijgt in haar laat ste drie wedstrijden Jodan Boys nog op bezoek en moet naar Be Fair en Nesselande, terwijl Be Fair de twee toppers alleen nog thuis krijgt. In de beker verloor Be Fair haar ongeslagen status. In Wateringen verloor de formatie van Eric de Rid der met 1-3 van Velo. Na een goede eerste set, gewonnen met 15-25, verloren de Waddinxveners de grip over de wedstrijd. De spelers had den duidelijk moeite met hal en trainer De Ridder kwam niet met de juiste oplossing boven tafel. Be Fair concentreert zich nu volledig op het behalen van het kampioen schap. Waddinxveen - In het Zuidhonk wordt zaterdag 28 februari een bingo gehouden. Kom gezellig een avond spelen. De zaal gaat open om 19.30 uur; de bingo start om 20.00 uur. Waddinxveen - Autoclub De Gouwe Rijders houdt donderdag 26 februari een klaverjasavond in "De Unie" aan de Kerkweg Oost 26. Inschrijven kan vanaf 19.45 uur. Het klaverjassen begint om 20.15 uur. Er worden vier rondes gespeeld. Het is niet verplicht lid te zijn van de vereniging, ieder een is welkom. Waddinxveen - De collecte voor Amnesty International die vorige week voor het eerst in Waddinx veen gehouden werd, heeft €2900,88 opgebracht. De plaatse lijke organisatie is erg blij met dit resultaat. Hoewel het de eerste keer was dat deze collecte in Waddinxveen gehouden werd, was het landelijk de tweede keer dat Amnesty International een collecte hield. De collecte is voor Amnesty van groot belang. De mensenrechten organisatie is volstrekt onafhan kelijk van overheden en voor haar werk grotendeels afhanke lijk van giften van particulieren. De respons van het publiek in Waddinxveen was erg positief en de collecte is daarom ook erg suc cesvol. Amnesty bedankt gevers en collectanten voor hun bijdra ge. Waddinxveen - Naast een begin nerscursus start Kreater nu ook een vervolgcursus sieraden maken door Célestine de Wit. Bij beide cursussen gaat het om een serie van drie avonden van 19.30 tot 22.00 uur. In de beginnerscursus worden verschillende technieken behan deld zoals kettelen, jasseron en het maken van een eigen ont werp. In de gevorderdencursus staat het werken met metaalgaas en het maken van een armband horloge centraal, met in de derde les het maken van een eigen ont werp. De beginnerscursus vindt plaats op 3, 10 en 17 maart, de gevorderdencursus op 24 en 31 maart en 7 april. Beide cursussen gaan van start bij voldoende aan meldingen. Voor meer informatie en aanmeldingen: Kreater, tele foon 0182-614422 of info@krea- ter.nl. Waddinxveen - Esther Swart geeft op Kreater een cursus schminken voor moeders, vaders, opa's, oma's en andere belang stellenden. De cursus duurt zes weken en wordt gegeven op dinsdagochtend van 9.30 tot 11.00 uur. Bij voldoende aanmel dingen gaat de cursus van start op dinsdag 2 maart. De overige data zijn 9 en 16 maart, 6 en 13 april. Voor meer informatie: Krea ter, telefoon 0182-614422 of info@kreater.nl. Waddinxveen - In Gouwebad de Sniep is op zaterdag 21 februari gezwommen voor het B-diploma. Er waren 21 kandidaatjes, die allemaal zijn geslaagd: Roy van der Voort, Nina Schou ten, Renate Rijnbeek, Eline Kor- pershoek, Lisa van Eek, Megan Oskam, Roberto Lado, Celeste Verkley, Michelle Kling, Arent van der Put, Jasper Koopmans, Berend Sonneveld, Frederieke Bakker, Jordy l'Amie, Floris de Booij, Sophie van Koert, Robbert van 't Wout, Olivier Tumbisha, Demi-Jo Smith, Tim Tempelaar en Sanne Overeijnder.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 15